Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

mici11
30. nov 2008

Babulka klidek, ty si TEHULKA 🙂 ved si zabudla kolko som ti poslala vyrusikov 😀

petkaerdal
30. nov 2008

ahojte
🙂 Jani tak ty si neikde nebola? som myslela,ze vsetky sme prec 😉

Babul,ty si uz spät,kedy si dosla?

petkaerdal
30. nov 2008

Matka super,gratulujem,drzim palce 😉

babulka123
30. nov 2008

petka ty si uz doma???
ja som bola predtym prihlasena na nete u svagrinej len sa mi tam blbo vyhladavali niektore stranky.. predsa len nechcem aby vedeli o co ide..

ale uz som doma.. drahusik prisiel este v noci co ma prekvapilo, tak som mu doniesla od svokry obedik a este spokojne hajinka....

petkaerdal
30. nov 2008

ano babul,sme uz doma od 12,drahy uz je v praci,tak sme mali len taky kratky vikend

ja som si doniesla od maminky segedin 😀 tak si davam,co dobre si doniesla ty od svokry?

babulka123
30. nov 2008

mnaaam segedin.. hehehe

ja som si doniesla zemiakovy cibulovy salatik, drahemu file a mne vyprazane kuriatko... tak som sa nabastila...

petkaerdal
30. nov 2008

mnamky 😀
to ty si ma nablaznila na segedin,tak mi ho maninka navarila,konecne mam chut do jedla..

mne uz nejak pri sedeni zavadzia brusko,tak skoro,ze by uz podrastlo 😕

co robite inak babul?

ja si asi zdriemnem 🙂

babulka123
30. nov 2008

ja idem tiez asi zalahnut k telke ved aj take pocko je vonku uplne na spanie.. uvidim.. este tu chvilku pokukam a uvidim... heheh e

ale este si piseme.. cmuuk

a brusko.. no moja zvykaj si uz bude len vacsie a vacsie ...

mataaa
30. nov 2008

Babulka a prosim ta ako si zistila, ze mas krcok dole a zavrety. Prezrad stale navod, skusim potom aj vysetrit. Boze vy tu stale rozoberate jedlo. ved z vas priberiem viec ako z merionalu, tentokrat mam 2kg plus. a teraz po zabijacke .... ani sa radsej nepostavin na vahu.

petkaerdal
30. nov 2008

babul teraz spis ty?

Matka a ako prebehol odber,ako sa citis?

babul,aj ja chcem vediet,ako si zitila ,ze mas krcok zavrety? ja to teda ani teraz neviem poznat 😅

babulka123
30. nov 2008

nieeeee kukam telku a odychujem...

no vzdy ked si davam utros tak je tam, da sa nahmatat a je to taky jak sulok a na konci tvrdy asi ako spicka nosa.. ked som bola na 1 ivf tak na 10 bol uz uuuuplne hore ze som ho ani nedociahla prstom takze zatial to vyzera v pohode...

petkaerdal
30. nov 2008

no dole spadnuty ho mam aj ja,nahmatam si ho prstom,ale moc ho nechcem chytat aj kvoli infekcii nahodou,ale neviem poznat a porovnat,aky som ho mala predtym 😅
ale co som postrehla ,ze som tehu,ze som sama pri vkladani citila taku maternicu zväcsene,mala som to tam take uzke

dneska mate papucovi den,ako ja?

babulka123
30. nov 2008

noooo aj to .. ja ho nechytam len skusim ci tam je a je hotovo...
okrem toho skor ako si davam utros tak si umyvam ruky poriadne takym tym tekutym mydlom na intimnu hygienu...

petkaerdal
30. nov 2008

aj ja si umyvam ruky,to je samozrejme,ale aj tak sa bojim ,strcim utros a rychlo von 😀

babulka123
30. nov 2008

no tak nejako to funguje a medzitym este skusim ci tam je.. hehehehe

petkaerdal
30. nov 2008

a ako bolo u svokry? co si robila?

babulka123
30. nov 2008

dobre.. nic som nerobila vcera som cely den prelezala v posteli.. az vecer ale o siedmej sme boli v obchode a to bolo vsetko...
co mozes ine u svokry robit??? heheheeh ale nie co sa dalo som jej pomohla, napr. som namelela struhanku ... a umyla riad.. hehehe

petkaerdal
30. nov 2008

tak to si jej vela pomohla babul 😀 😀 😀
ja som zase cely den tak lietala,ze som bola uz vecer mrtva

babulka123
30. nov 2008

a co ste robili???
ja som mala ist povodne so sestrou na nakupy ale ked som jej volala o druhej a povedala ze je este v pyzame tak som to zavrhla aj ja...

petkaerdal
30. nov 2008

sli sme skoro rano,lebo som sla do mesta kupovat topanky na zimu a erdalovi rifle,potom som si kupila dva hamburgre,jeden do rezervi 😀 velmi mi chutia teraz 😀 uz som cely tyzden slintala za nim 😀

potom sme sli k sestre,oslavovali sme nasu svadbu,tehotnost a Katarinu
a vecer s maminou a jej priatelom do restauracie na veceru,tiez oslavovat,tak som mala dost ,zaspala som,ako mrtva a rano sme uz skoro vstavali a sli sem,k nam domov
sestra je teky spachtos? mas mladsiu alebo starsiu?

babulka123
30. nov 2008

nieeee hehehe sestra je tehotna.. hehehe starsia o 2 roky a teraz je v 21 tt tusim .. alebo tak nejako cca priblizne.. no termin ma 17 aprila akurat na tatkove narodky... takze ja budem pravoplatna teta.. vies..

petkaerdal
30. nov 2008

aha a caka prve?
moja sestra je mladia o rok

babulka123
30. nov 2008

hej prve.. velmi sa tesim .. aj som si poplakala ked mi povedala ze je tehu.. vies aj som jej zavidela aj neskutocne priala.. predsa len je to ine ked ti to povie sestra ako ked ti to povie kamoska.. toto je uz moja krv..hehehehe uz teraz svoje netersku alebo synovca milujem ... neskutocne.. a sestru samozrejme tiez... je to naj sestra na svete...

petkaerdal
30. nov 2008

no chapem presne,ja som citila to iste pri mojej sestre,ta moja to este aj nechcela,nemala skoncenu vysku,ale teraz malu miluje nadovsetko,ja mam len jedneho surodenca a je to prve vnuca u nas,tak sa teraz velmi vytesuju na dvojicky 😀

babulka123
30. nov 2008

hehehe nasi nevedia ze sme isli na 2 pokus.. sestra vie a vytesuje sa ..
ale ja sa tesim ze je ona prva lebo nasi sa troska odreaguju u nej a potom to bude uz kludnejsie u nas.. hehehe uvidime ale neviem si predstavit ze im poviem ze cakam dvojicky.. aj ich slak trafi..

petkaerdal
30. nov 2008

ale co by ich trafil,budu sa tesit,vsetci sa budu tesit,len ty sa budes bat 😀 😀 😀

babulka123
30. nov 2008

no bat sa budem.. to urcite ze ano .. ale neskutocne tesit.. a nasi .. ani si to nevime prestavit o babke ani nehovorim , ta mala teraz v lete 80 .. a krsna mama.. no proste to bude cele super.. hehehe

petkaerdal
30. nov 2008

no bude to cele super,ved ked je babo na ceste si myslim,ze to je u kazdej rodiny cele super 😀 moja mamina sa velmi tesi 😀

babulka123
30. nov 2008

si viem predstavit.. bude u teba potom alebo ako to budete riesit?? predsa len 2 je o jedno viac ako jedno.. hehee

petkaerdal
30. nov 2008

bude musiet byt so mnou,doma na SK ju aj tak nic nedrzi a tesi sa uz teraz ku mne,najskor musime poriesit byt

co robi tvoja velka polovicka? ked ty si pri pc?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre