Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

babulka123
8. dec 2008

matka ... a s tou teplotou to vazne vyzera dobre... nejake ine priznaky, prsia, grganie,stikutka... alebo tak ..

mataaa
8. dec 2008

ale ved cakas dvojcata, niekde sa tam musia pomestit.

Prsia bolie jaj slak. rada spin na bruchu a vcera som nemohla. Vies co zatial sa na ten test necitim, este pockam.
menzes by som mala dostat vo stvrtok, asi pockam. ☹ Nemam odvahu. 😒

mataaa
8. dec 2008

Babula, prsia bolia, aj hlava, aj sa mi toci, asi nizky tlak, to ostatne zatial nepozorujem 😀 Napocudovanie nemam problem so zapchou. 😵

petkaerdal
8. dec 2008

babul ajoj..uzivaj si to tehulka 😉
ako sa zda Matka ide za tebou a k naaaamm 😉

Matka prsia su prvy priznak tehu,urob testiiiiiik, 😀 😀 😀 .budu tam // ,verim tomu ,som presvedcena ,ze su tam //..

prave som sa druhy krat nejedla,len ci to moje brusko je kvoli detom väcsie a nie kvoli speku 😅

mataaa
8. dec 2008

Peti este pockam, som posera.
Ja tiez papam o 106. A straaaasne som smadna, vcera som vypila asi 4 litre. Potom len chodim na zachod.

petkaerdal
8. dec 2008

Matka a nechces to uz vediet skor? a teskat sa ? nechcem ta nahovarat 😅 no ale ....ja verim,ze su tam 😉

mataaa
8. dec 2008

Petka nebud nedockava, este budeme cakat a hotovo 😀

petkaerdal
8. dec 2008

aleeeee..no dobre,
budes teda cakat do krvi? nie si nervozna?

co robkas inak?
ja som vystrojila draheho do prace prave,ja oddychujem,lebo sa necitim dneska dobre

petkaerdal
8. dec 2008

babul,ty uz hod nieco tiez do albumu 😉

janula13
8. dec 2008

ahojte, tak janula13 pritomna 😀
tak babulky, vidim, ze sa bude fotit, pozriem kontakt na toho fotografa v GF a uvidim, ci naberiem odvahu...my sme mali divoku sobotu, od doobedia az do 21h sme boli momo, bola som aj v Avione v CA a HM ale gate ziadne, na slovensku v HM vobec nemavaju vraj a v CA to bolo ako pre slony, skusala som take skarede 36 a vosli by sme sa do nich 2 take ako ja...nasmial sa manzel, ale uz zacinam byt napajedena, ved aj drobne baby byvaju tehotne...a vcera zase repete v auparku, nic len obrovske cisla, aj 34 mi bola velka v CA, ale je tam pbchod Mutti, ale aj tam mi XS nesadlo...no zufalstvo,musim dnes prelustrovat popri upratovani net...ale aspon som si kupila take tie leginy ci co to je a k tomu dlhu bluzku aj na brusko aj nateraz, tak aspon to...
Inak cez vikend som negrckala, aj ked ma ponatahovalo a vraj uz vidno brusko, oznamili sme to akurat manzelovej rodine na oslave, tak sa tesili 😀
Mici a ty uz mas gatuse, prisli?
A od mikulasa som okrem sladkeho dostala aj knihu o tehotenstve a starostlivosti o dieta, mikulas do narodiek nevydrzal 😀 a pisu tam ze zmrzka by sa nemala, no a mne taaak chuti, kupila som ajvcera a tretinu hned zjedla a mliecne milshaky, mnaaam, aspon je tam mlieko 😀

petkaerdal
8. dec 2008

Jani ahoj
no ty musis byt potom riadne chuducka,lebo mne boli 34-36 tak akurat
zmrzku bastim aj ja a to kazdy den momentalne,kym sa jej neobjem
nebolo tam napisane preco sa nemoze?
kukla si moje brusko? na porovnanie s tvojim ,ale ja mam isto väcsie 😀

petkaerdal
8. dec 2008

jani mas aj ty brusko,hihi..pekne 😉 az teraz som zbadala,ze mas foto v albume 😅

janula13
8. dec 2008

Ahoj Peti, tak neviem neviem, ci ta neprerastieme 😀 vecer uz mam teda balonik, uz to je vidno, minule som mala saty a teda pekne mi trcalo uz sa to ani nedalo zatajit 😀
Co sa tyka zmrzky, aj ja jem denne uz, neviem si pomoct, tam nenapisali preco, boli tam len vymenovane potraviny, a zdoraznovali, ze nejest potraviny, ktore obsahuju nepasterizovane mlieko ci nedostatocne upravene vajicka..tak mozno kvoli tomu, takisto tie konzervovane, predvarene polotovary, syry-plesnive, mäkke, zrejuce, tvrde ano, a nie pastety a parky, co som jedla doteraz kym som sa tak divoko nepogrckala, tak odvtedy parky nemusim, to kvoli listerioze, takisto mäkkyse a slabo upravene mäso a ryby v konzerve....Inak sikovna knizka, je tam co sa v danom tyzdni ma absolvovat, ako babätko rastie, ake zmeny sa deju so zenou atd...
A co sa tyka gati, ja nechapem, ved normalne rifle na seba kupim, uz viem kde zozeniem, esteze som objavila, ze jedny co mam maju nizsi pas ako tie co som doteraz nosila, tak ich dam pod brusko a vydrzim kym nezozeniem...Manzel ma chce v piatok zobrat do Pandorfu, ale ja by som radsej do Sud schopping centra...

mataaa
8. dec 2008

Peti yatial nie som nervozna, uvidim kolko mi to vydrzi. akurat som dorobila nejake veci do prace a mam padla. idem sa valat na gauc. Pri citani janulinho prispevku som si spomenula, ze aj mam v mrazaku cokoladovu zmrzlinku.

Baby spominata nakupy v Pandorfe, ako sa tam nakupuje? ja som bola zatial le vo Freeporte pri Znojme, ale planujeme z muzom aj Pandorf, kedy sa tam oplati ist?

babulka123
8. dec 2008

matka... no skevele same pozitivne priznaky...

petulka uzivam si to .. inak neviem sa dojest slaneho a kysleho .. to je desne kyslu kapustu mozem aj 5 x denne.. hehehehe

no foto.. vcera somm bola v depke ked bola u mna sestra ktora je v 22 tt a ma mensie brusko ako ja... teda pardoooon ona nema ziadne brusko .. ale co uz..

ale doniesla som si dnes od kamosky moje prve tehu rifle tak sa tesim.... hehehe zachvilku ich budem mozno aj nosit... a z papania.. no ja som zatial v pohode, jedine coho musim mat dost to su polievky...

petkaerdal
8. dec 2008

babulka,odfott,co sa porovnavat...chceme vidiet,ako budete rast 😉

jani,ak pojdete do schopping centrum,daj vediet,dame si rande 😀 ,zevraj tam maju velky vyber kocikov pre dvojicky 😉

Matka ja som bola v Znojme viacej krat,ale nejake velke vyhody ,co sa tyka cien som asi nespozorovala 😅

babulka123
8. dec 2008

ty sa mi chces smiat co???

petkaerdal
8. dec 2008

nie pravdaze nie,ved my ta dobehneme,
ved som ta videla uz na foto 😀
co robis? ja som sa prave zobudila 🙂

babulka123
8. dec 2008

zobudila?? no pekne..

ja som sa napapala.. bola som si kupit fazulovu polievku lebo som rano zistila ze nemam doma nic na polievku a bola som v obchode a musim potom nejaku uvarit.. mne je jedno aka bude len nech je to polievkya....
no a kukam telku , marek pracuje.. chuda vcera mal defekt na aute, tak ho bol opravit a od vtedy nevieme najst kluce od auta.. je to sluzobne, takze caka kedy mu vecer kamoska donesie nahradne.. hehehe tak apson nie som sama.. takze ja sa docela tesim ...

vcera som upratovala obyvacku .. konecne to tu vyzera ako u ludi, zajtra mam na programe spalnu...

petkaerdal
8. dec 2008

ano babul,ved kazdy den spinkam poobede a teraz mi chuti zmrzlina,len sa necitim dobre,akoby na mna liezla chripka 😢

a fazulovu si si kupila hotovu? ci ako? a aku ides varit?

babulka123
8. dec 2008

chripka.. no mrcha jedna, tak cajicek, citron a lezat a lezat.. neboooj bude dob re..

hej fazulovu som si bola kupit normalne v restike a zobrala som domov... a bola vynikajuca...
zajtra neviem , ale ja mozem vajickovu kminkovu, cesnakovu, fazulovu, sosovicovu, paradjkovu, to je jedno .. ale zajtrea bude asi gulas , takze polievku uz nemusim...

janula13
8. dec 2008

abulo ved len pekne fot, nech mas pamiatku, ved bruska tu su vselijake, ale kazde je krasne, to musis uznat, tak nerob drahoty 😀 ja som dojedla , zemiak kasu, ryza mi nechuti az tak, zemiaky velmi a vyprazany syr, to ma MIci na svedomi 😀 Idem upratovat, mae to tu desne, nacase nech je vidno, ze som doma a ze valm cely den sunky...a pojdem balit darceky, tak sa tesim 😀
peti videla si tie foto Cherry, co prodila dvojky minuly tyzden?ma ich v albume catjob22, mrkni su strasne zlate 😀

petkaerdal
8. dec 2008

cajiky pijem od rana,snad mi to prejde,nerada by som chripku v tehu
ja spravim asi zase fazulkovu mnam

Janik ajoj,ja sa z vaz uz zblaznim,co mate s tym ryrom,to vam vazne az tak chuti 😕 😕 😕

idem kuknut,nevidela som ich,som zvedava 🙂

petkaerdal
8. dec 2008

krasne su,jedno ake vlasate 😀

mici11
8. dec 2008

Caute kocky,

Mataaa ta teplotka vyera naadejne 🙂 🙂 🙂 Ani zajtra netestnes?
Janulka prave mi volali, ze dosli tie moje gate. Ale idem si pre ne az zajtra. Je mi nejak zle a vcera v noci som zas vracala 😝 Inak syr je veelmi mnam,to som ani raz nevyvracala 😀 aj dnes si ho asi spravim, ak mi nebude zle.
Petka mas pekne brusko 🙂 🙂 🙂
Babulka ahoj, super, ze ti je dobre 🙂 a kedy ides na ultrazvuk?

babulka123
8. dec 2008

mici vo stvrtok a uz sa neviem dockat.. ozaj baby, teda petka , pustia tam aj mareka alebo idem sama dnu?

inak babulky zacinam mat troska obavvy.. asi zo vsetkeho ale hlavne z mojho tehu.. ja som totiz silnejsia, ved nakoniec aj petka aj janulka ma videli a zacinam sa bat ze to bude zlozite... snad ma to prejde... a vsetko bude ok...

mici11
8. dec 2008

Babulka, mne prvy ultrazvuk robili zo spodu a ja som nechcela, aby drahy siel dnu 😀 Az v Gyn-fiv, ked som bola na 3D bol vnutri, to mi uz robili cez brusko. Podla mna zalezi ci ty chces. Teraz uz nie je skoro nikde problem, ze by ocka nepustili k ultrzvuku 🙂
A neboj to zvladnes, mam kamosku a je silnejsia a problemy pocas tehu nemala. Az uplne ku koncu s tlakom, a to uz o chvilku rodila. Teraz je chudsia ako pred tehu 🙂

petkaerdal
8. dec 2008

mici ahoj ,dakujem za pochvalu,pekne rastieme,dobre si vravela,ze ked ofotim,budem vidiet rozdiel 😀
vy ste dobre syrove obidve,som zvedava dokedy vam to bude chutit 😀
babul,ved sme ta videli,tak nerob drahoty,hlavne ze si tehu,kg ti mozu byt jedno...
aspon tie testy do porodu uvidim? 😀

babulka123
8. dec 2008

hmmm mne je to az blbe napisat ale ja mam 90 kg.. ja si ani neviem predstavit ako to bude vyzerat na konci tehu.. o tlaku ani nehovorim... ja len dufam ze sa to bude dat nejakymi liekmi nejako ukorigovat...

babulka123
8. dec 2008

petka neboooj uviids.. heheheheheh

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre