Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

mici11
9. dec 2008

Ahojte kocky,

Tak som konecne dosla domov. Behali sme s kamoskou po nakupoch. A mam konecne aj rifle 🙂 . Trosku su mi volne ale to nevadi aspon do nich mozem rast 😀 Kuk do albumu.
Zabkaevka jeeeeeeeeeej ty si uz po ET, tak drzkam palce. No ja som mala pocity, ako pred mrchou, ale presne take 😝 uz som ju kazdu chvilu cakala a ona uz nedosla 🙂 Ani tebe nedojde.
Mataaa dnes netestnes? 😉
Babulka ved mas normalne brusko, opisala si sa fakt divoko 😀 a pritom si uplne v pohodicke 🙂
Petka este ti je zle? Mne vzdy na vecer 😝

Csila a ty ked nakuknes daj nam vediet ako pokracujes 🙂

janula13
9. dec 2008

Teda Mici, ty zase na nakupoch?Ako to ty vladzes?Rifliky som pozrela, velmi pekne, aj farba a vyzeraju pohodlne..ja stale nic, ale nasla som na nete dva obchody v Ba, tak ak budem vladat este behnem tam a potom sa vzdavam a kupim na seba nejake vrece a to manzel chce behnut v piatok do Pandorfu kvoli tomu, ale mne sa velmi nechce...
Zabkaevka, ako pise Mici, aj ja som mala presne tie mensruacne bolesti , 2 dni pred jej teoretickym prichodom a neprisla a dovtedy som becitila nic, len trochu prsia tusim, ale inak ozaj nic...tak vydrz, este je skoro...

mici11
9. dec 2008

No Jani vladzem 😀 , ale teraz so uz KO 😝 . Ale zobrala som drahemu auto 😀 takze tak. Teraz som bola pre neho vo firme. Rifle su ozaj pohodlne a hreju na brusku a to sa mi veeelmi paci. Ak nenaberiem nejake enormne kila tak ma vydrzia az do konca, dufam 🙂 A mam este jedny bedrove tristvrtaky.
V Pandorfe som si zvykla celkom dobre nakupit 😉

janula13
9. dec 2008

Ani sa ti necudujem ze si KO, ja som sa prave pustila do upratovania suflikov, tych 4 co mame 😀 a likvidujem somarinky do skatul a rozmyslam, ci uz nehodim nieco vianocne aspon na parapetu, ale uvidim, ale tiez uz zacinam byt unavena, cely den nieco robim, ani som nelezalaa uz to na mna dolieha...Mici ozaj, este som sa chcela spytat, ked si hovorila ze na kazdu poradnu nosis moc, oni ti davaju tu ampulku domov, mne nic nedali, ani nekazali priniest, ci to az tam ma poslu?
A nemyslim ze naberies nejake enormne kila, nevyzeras na to, ozaj kolko si pribrala za prvy trimester?

babulka123
9. dec 2008

hehehe janulka akurat vcera ked somm utierala prach tak som rozmyslala ze vsetky tie male veci , ktore som doteraz v pohode mohla mat v obyvke pojdu asi velmi rychlo do skatul... o suflikoch ani nehovorim...

mici11
9. dec 2008

Janulka moc nosim vo vlastnych flastickach 😀 na kazdu poradnu. Pre istotu zober, tak viem ze vsade sa nosi. Ved uvidis. Do teraz som pribrala 2,5 kg, ale myslim ze to mam ako vidno vsetko v brusku 😀
No baby ja robim v piatok velke vianocne upratovanie a vecer ideme na oslavu. No zas bude vikend 😀
No Babulka aj u nas to bude tak 😀

janula13
9. dec 2008

heheh babul, ja som prave radikalne zredukovala somarinky na parapete, nechala som nevyhnutne, my to mame vlastne len na parapetach, kedze este nemame nabytok, ale ked raz bude, co este potrvaaaa, tak to bude minimalisticky styl, uz to vidim, vsetko davam do skatul, ved potom pod tym utierat prach..a ja nemam rada preplacane interiery, radsej menej a kvalitne...hehe, keby na to mame, drobci mi urobili riadny skrt cez planovane zmeny v byte, teraz myslim len na nich, co bude treba, yak uz su dizajnerske plany pase 😅 nuz ale mam co som chcela...ved aj ty 😀

babulka123
9. dec 2008

baby ja to musim spravit lebo inak sa zblaznim ked budem musiet upratovat.. niccc... vsetko pojde von.. hehehehe

som este zvedava co spravim mame este jednu taku 4 polickovu stenu policku alebo ako by som to nazvala a ta je plna vina...na dvoch polickach je asi 30 flias vina dokopy... tak toto som zvedava co s tym este spravim ...hehehehe

babulka123
9. dec 2008

podotykam ze rady typu vypi to neberiem.. hehehehehe

mici11
9. dec 2008

Babulka sprav velkolepu party pre znamych 😀 Alebo drahy ked sa vam narodi mimco 😀

janula13
9. dec 2008

babul, ja som dnes na kuchynskej linke uplne hore konecne utrela pracha mame my tam sice len par flias vina, ale tiez som akurat rozmyslala, ze kam s nimi, aby to lepsie vyzeralo a bolo po ruke, my to nepijeme, manzel nie je vinar, ja sice hej, ale teraz abstinujem a celibatujem 😅 chcela by som nejaky stojan..ale uz vidim, ze aj na to sa prasit bude...babul, ked nevypit, tak postupne rozdat...ale viem si predstavit ze spätne dostanete 😀

babulka123
9. dec 2008

nooo nieco budeme musiet vymysliet.. lebo vyhodit je to skoda.. hehehe

janula13
9. dec 2008

Boze chran, ze vyhodit!!!to by ti manzel dal! 😀

babulka123
9. dec 2008

nooo on to len zbiera ale nepije. toto bude musiet byt ina zurka aby sa to vychlontalo.. hehehehe

janula13
9. dec 2008

hehe, keby mozem, tak s tym pomozem, ja vinko rada 😀
A kde je Petulka?

zabkaevka
9. dec 2008

mataa a petka, dakujem za ohlasy- ach ano aj ja dufam, ze to pomaly pride, a to ze bolia prsia a trochu sem tam brusko, tak to snad je fajn, ale viem ze to moze byt od liekov. a ach ano, zapcha aj mna trapy ☹ ale niiiic to, len nech to je OK. NO vcera ma taaaaaaaak silno pichlo v brusku, ale bola som predtym na obede tak dufam, ze to len creva sa ozvali a nic zle to nebolo. Asi aj vy ste na tom tak, ze si nahovarate. no ano, ja som 5den po prenose, vratane dna pranosu, tak asi je to este skoro. Drzkajte sa, budem aj ja 🙂

zabkaevka
9. dec 2008

mici a janula, aj vam vdaka za odpoved, neotocila som stranu 🙂
len to, ze brusko mam velke, akoby som bola v druhom mesiaci, uz v praci sem tam pokukuju a vypytuju sa. a ja jasne ze nic nechcem povedat, aby som neuriekla, ale dnes mi usla odpoved, ze nie som tehotna, a potom som sa zamyslela, ci si to tymto vyjadrenim nepokazim. Aj ked nie som velmi poverciva, ale pre 3.ivf, sa obavat vsetkeho. No od dnes si budem davat pozor o poviem, nieco v duchu, ze prepacte,ale neodpovedam 🙂

zabkaevka
9. dec 2008

paaaaaaa kocky, idem poyerat TV, zajtra idem na sluzobku, ale jasne opatrne 🙂 a potom na vas pozriem. cmuk

mici11
9. dec 2008

Zabkaevka neboj budes tehulka 🙂 🙂 🙂 A neboj vyjadreniami isto nic nepokazis 😉 A je ti prepacene 🙂 drz sa a nezabudni nas informovat.
Janulka ja vinko tiez rada, ale teraz samozrejme nie 😀

janula13
9. dec 2008

jaj Mici, zase mame nieco spolocne, aj abstinujeme naraz 😀
Zabkaevka, vyzera to dobre aj s tou zapchou,, vidis na tu som zabudla, aj mna trapila..a neboj, ako pise MIci, nic si tym co si povedala nepokazila, bud to uz vyslo alebo nie, ale verim ze ano, neboj trojka je stastne cislo pre teba...

mici11
9. dec 2008

Janula 🙂
Babenky dobru noc, zajtra tu budem az vecer cmuky cmuky

mataaa
10. dec 2008

No halooo, kde ste kto, vstavat. Baby hlasim 28 DC a zatial ziadne priznaky menzesu. Zajtra si idem pre dalsie balenie utrosa ku svojej gynekologicke, mozno si dam zobrat krv, bude to 10. den od prenosu.

co mate dnes v plane?

babulka123
10. dec 2008

matkaaaaa.. no super, to ma velmi tesi, sak si naskocila na ten spravny vlak.. ja mam zajtra sono tak som zvedava.. .inak na 10 den ti uz krv v pohode ukaze co ma... test si neskusala???

mataaa
10. dec 2008

test som neskusala, necham to na zajtra na tu krv. Som zvedava, co ti ukaze sono, myslis, ze by tam mohli byt 2 male babulky? To by bola parada. 😀

Co si to vtedy pisala o tom krcku?

mataaa
10. dec 2008

A mimochodom brusko mas v poho, neviem co stresujes, dame si bacha a po porode budeme chudsie ako pred. no nie???

babulka123
10. dec 2008

nooo neviem .. ale to je jedno ved viem preco budem priberat...

ja si myslim ze bude len jedna bambulka ale uvidime.. uz sa tesim na zajtra..
a co sa tyka toho krcku ja ho mam stale dole a zavrety.. viem ze pred mrchou ide hore takze ak je dole je vsetko ok..

mataaa
10. dec 2008

Ked si davam utros tak tam citim take ..., neviem ako to popisat, nieco mi tam zavadzia, taky stuplik 😅

babulka123
10. dec 2008

no no a ten stupli je to co myslime.. takze super.. myslim na teba...

babulka123
10. dec 2008

teda ak tam nemas nejaky iny stuplik ktory by tam hehehe nemal byt hehehe ... ale nie robim si srandu

mataaa
10. dec 2008

tak super, a s tym zovretim, ved sa mi tam nemohol pri ET dostat, tak zvieram naozaj poctivo.

Ach, akurat mi doniesol kolega robotku, tak som sa tesila, ze si dnes sunky vyvalim pred TV

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre