Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

janula13
16. dec 2008

csillka a tebe drzim palceky, ved vies ze sa nemas coho bat, toto je ta lahsia cast, horsie je to cakanie, ale verim ze aj to vam ubehne a budes sa tu tesit s nami 😀

mici11
16. dec 2008

Janulka, tesim sa s tebou, ze drahy je ok. Prajem mu rychle zotavenie. Aj s tvojho svetrika sa tesim, mne sa veelmi dobre nosi 🙂 Janka mna dnes boli podbrusko a krize a dost, sem tam ma pichne. Uz som zacinala stresovat, ale to je asi normalka, ze?

janula13
16. dec 2008

babulky a Tvojka z FC nasla super web a vystavu, mrknite sem...dvojickovske kociky..

http://www.kocarky.cz/kocarky-pro-dvojcata.php

luly3
16. dec 2008

babulky ak sa smiem spýtat ake ste mali HCG po prvej kričky?????

mici11
16. dec 2008

Luly ja som bola na nejaky 16 - 17 den a HCG som mala nad 1000. Inak gratulujem tehulka, sledovala som ta v teme Gyn-fiv 🙂 Ty si mala ake HCG?

janula13
16. dec 2008

Mici, ved hovorim ako je to so mnou, ja uz som si na tie bolesti zvykla, niekedy ma az prelomi, tak to pichne, ale to by som bola stale u lekara a niekedy citim krize ako pred menzesom, ale to si hovorim, ze sa roztahujem, to da rozum a kym nieco zo mna netecie, tak len trpezlivo cakam, kym to prejde...ale ak sa bojis, tak smikaj k lekarovi..
A dakujem za vsetky zelania manzelikovi, uz sa strasne tesim ked bude doma a dufam ze sa bude dobre hojit...
A na svetrik som velmi zvedava...

Luly, neporovnavaj sa, nerobi to dobrotu, len vyckaj, vsetko je ako ma byt, hcg mas dobre, tak cakat a trpezlivost..

zabkaevka
16. dec 2008

luly a ty si kedy bola na prvej kontrole krvi?? hmm neviem akú výšku, niečo sa mi marí, že 800, ale nie som si istá. to bolo pri 2.IVf, ale žiaľ nevyšlo to, emryjko to vzalo, týždeň po pozitívnej správičke. a teraz pri 3.IVf idem na kontrolu krvičky vo štvrtok

mici11
16. dec 2008

Janulka, ked to mas aj ty take, tak je to ozaj tym roztahovanim. Zajtra idem na tie tripple testy, tak sa na to opytam 🙂

babulka123
16. dec 2008

ahojte babulky ja som dnes vsetavala az okolo 12.. aj to len kvoli tomu ze mi volala kamoska ci sa nejdeme prejds a najest, tak sme boli, potom som bola u lekara pre utrosa... a tak teraz idem doma makat.. ale som vam len chcela napisat ze cmuuuk lebo nestiham teraz skoro nic.. zajtra idem asi na vylet do ziliny s drahym takze tu nebudem vobec.. ak by sa to zmenilo tak vas uvidim.. cmuuuk

luly3
16. dec 2008

mici ja som mala HCG 50 ☹ to je nizučke že????
od kolko sa považuje za tehulu????

zabkaevka
16. dec 2008

ano, to je tiez pravda, co pise janula. kazda sme ina, a kadze HCG je dobre, len nech je 🙂

babulka123
16. dec 2008

janulka a drahemu gratulujem ze sa zobudil a prejem rychle uzdravenie..

mici... budem zajtra na teba mysliet na tych testoch...

mici11
16. dec 2008

Babulka diky 🙂
Luly nemyslim ze je to take nizucke , to si bola na 10 den, ze? HCG pod 5 znamena, ze sa nejedna o tehotenstvo. Takze sa neboj, si OK. A kedy mas kontrolne HCG?

janula13
16. dec 2008

Babulka dakujem, aj ja som rada ze sa zobudil 😉
luly, keby ta nepovazovali na zaklade hcg za tehulu, tak ti nepovedia ze si tehula 😀 nevymyslaj a ockaj, niekomu stupa rychlejsie, niekomu pomalsie, naco stresovat vopred?teraz ti to rozhodne neprospeje a nepomoze, tak ci tak nenarobis nic, len musis cakat...
Petka kdeze si?Ja som prave kooonecne zvladla pohar bananoveho koktailu a este jeden ma caka, som zvedava, ako ho stravia krpci 😀

babulka123
16. dec 2008

ja som prave spravila halusky, jedny bryndzaky a jedny kaputove.. mnnaaaam ja som sa zas tak na.... zas mi bude zle heheheh

mici11
16. dec 2008

mnaaaaaaam bryndzaky. No ja som zas jedla vyprazany syr 😀 , ale uz som to obmedzila jem ho len 2 krat do tyzdna 😀 ale veeeelmi mi chuti

babulka123
16. dec 2008

hehehe syr... nooo vidim ze sme obe na zdravej strave plnej ovocia a zeleniny hehehehe

mici11
16. dec 2008

Babulka presne ako pises 😀 No zelenina mi nechuti vobec ziadna, keby mam jest zeleninu tak umriem od hladu, ale ovocia jem po veceroch dost 😉

babulka123
16. dec 2008

no ja nemozem teraz ani zeleninu ani ovocie, je mi po nich velmi zle... tak dufam ze to prejde... mam aj chut na kiwi alebo tak ale ked si ho dam tak mi dojde zle... ja co mozem teraz tak je slane... to mi ide stale..

mici11
16. dec 2008

Zlatka padam na nechtiky, zatial pa

janula13
16. dec 2008

ahojte, tak ja prave jem a co nevidim, vy tu zase o jedle...mici ty stale ten syr?ja jem prave zemiakovu kasu a file a cviklu, dalo mi namahu kym som sa premohla, ale jest musim, inak bude zle..ale tiez mam problem so zeleninou, ovocie hej, ale zeleninu nemozem, este tak dusenu nejak napracem, ale cerstvej sa nechytim a take mam vycitky, vzdy som si hovorila, ze ked budem tehu, tak sa budem ukazkovo stravovat...tudle 😀

babulka123
16. dec 2008

janulka to sme si hovorili asi vsetky..

janula13
16. dec 2008

ved to babul, ale vidim ze inak sa neda..male si pytaju take nezdrave veci, co ja s tym narobim, co im nechuti, to aj tak vygrcnem 😉

mici11
16. dec 2008

Suhlasim s vami 🙂 presne ako pisete 😀

babulka123
16. dec 2008

inak baby ja som zas nervna ako neviem co.. dnes som mala zas ruzovy vytok.. ale len 1 x a potom zas nic,,, teraz to mavam tak, ze cca kazdy 3 den. bez bolesti bez vsetkeho.. idem na wc nic, a ked idem na dalsi krat tak mam krv na slipovke a ruzovy vytok a potom zas nic... ked to poviem lekarovi zakazdym mi povie ze to nic nieje a ultz. mi nechce spravit vraj je to velmi skoro a nechce to tam presvecovat ze az 5.1 ked pojdem na poradnu... ja neviem uz co si mam o tom mysliet... ale normalne sa bojim chodit na wc...

janula13
16. dec 2008

babul neboj, ja myslim, ze je to v norme, mne sa to tiez raz stalo, op sexe, teda vlastne len rucnych pracach 😀 tak potom sa ma manzel nechcel ani dotknut par tyzdnov..myslim, ze teraz si velmi prekrvena a moze ti prasknut nejaka cievka, tak z toho, lekar by to nezanedbal, neboj a ani mne nechceli robit utz ked som chcela este pred srdieckom, ze nechcu to male drazdit vlnenim, ked tam nie je este tak napevno, tak myslim ze robi dobre a kedze nespinis ci nekrvacas suvisle...a mozno sa ti to stava z utrosu ak este zavadzas, proste prstom si tam nieco prasknes..
Mici, zajtra drzim palceky na testy, verim ze zase budu dobre vysledky.
ja idem na poradnu, tak drzte palce nech si nespravim hanbu v buse, normalne mam z toho uz teraz stres..

babulka123
16. dec 2008

janulka budem na teba zajtra mysliet.. ja pojdem asi s marekom sa zajtra povozit po slovenku ide do ziliny a nechce sa mi byt stale samej doma..

no ja som zatial ako tak v klude.. preve preto ze je to len zakazdym jednorazove... a nieje to take hrozne.. dufam ze to budem vsetko ok a je to len z toho co si pisala aj ty.. hehehe sex by som si dala aj ja ale presne ako si pisala dr. mi to zakazal a predpokladam ze mareka to ani len nenapadne teraz... no co uz nejako musim vydrzat.. cez sviatky tie dni pojdu trosku rychlejse...

janula13
16. dec 2008

babul vydrz aj sexik bude ja uz teraz manzela pokusam, pisu ze v druhom trimestri zena dostane chut a zazije niekedy dovtedy nezazite, tak som zvedava, ale manzelik sa este boji 😀 😝 😀 ale ved aj mne je este zle, to len niekedy ked je lepsie 😉 Nemas sa coho bat a uzivaj si to, chod na vyletik, ja uz sa zajtra tesim na manzelika, budem ho mat az do januara doma, tak sa tesim ako drak...a sranda , vazila som sa, nech zajtra zahlasim na poradni vahu a mam uz o takmer 2kg viac, ale viem ze rano to bude menej, ale aj tak dobre , aspon kilecko hore, aby ma gyndoska nedzubala 😀 Idem do pelisku, citat knihu a unavit sa, nech rano vstanem a skor dnes zaspim...
dobru babulky.

babulka123
16. dec 2008

janulka tak gratulujem ku kileckam .. hehehe ja mam kolegynu v robote je v 8 mesiaci a pribrala doteraz 4 kg. tak dufam ze pojdem v jej slapajach.. vie ako mi korpulentnejsie postavy .. hehehe ale ty ich potrebujes, tebe len prospeju... pozdravuj draheho zajtra a poriadne ho vystiskaj a vybozkavaj...
sexik.. hehehe stacia mi tie sny co obcas teraz mavam .. heheheheheheheheheheh

mici11
16. dec 2008

Babulka, myslim ze kym je to len takto, tak to neznamena nic zle. Len si davaj pozor a oddychuj.
Janulka dakujem.
dobru nocku 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre