Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

csilla76
17. dec 2008

nesmut moja,viem ako sa citis...ale skus sa niecim odreagovat a nemysli na to.uvidis coskoro aj ty budes mat vytuzené babatko.velmi ti to prajem.

petkaerdal
17. dec 2008

ahoj csillka,superko..7 je krasne,len nech sa vsetky oplodnia,drzim im palce 😉
je to normalne,ze krvacas? ja som nikdy nekrvacala

kuspitka
17. dec 2008

csilla viem ze mi to prajes len mne nejako sila ubuda a vsetko boli ma vsetko sa ma dotkne...neviem ale citim ze som uz zas na konci 😔

csilla76
17. dec 2008

petka,vraj ano koli tomu ze 7 oocytov je dost...tak ako sa napichovali...neviem presne ale doki povedal ze to do zajtra ustupi.dakujem ti 🙂 si predstav ze jeden folik sa skryl,lebo zakazdym videl dr.na uzv len 6 oocytov a aj on bol prekvapeny ze no 7. 🙂

kuspitka ano viem....sme velmi citlivé...boli nás to...ale aj ked je to tazké musime verit ze raz sa dockáme 🙂

mici11
17. dec 2008

Csilkaaaaaaaaaa super gratulujem, skoro sa pridas k nam tehulkam 🙂
Kuspitka nesmut, ved aj ty onedlho budes okoliu oznamovat, ze cakate babo. Ver mi vsetky sa raz dockame. Aj ja som uz stracala silu a chut a vidis. Tiez ti to velmi prajem.
Ani ja som po OPU nekrvacala, ale ja som mala vzdy len po 2 foliky, ale kocka co mala 14 tiez krvacala, ale vraj to za den prejde.

petkaerdal
17. dec 2008

csillka,super,lepsie ked sa jeden nasiel,akoby jeden zmizol 😉 len nech sa vsetky oplodnia,nech je z coho vyberat 😉

janula13
17. dec 2008

ahojte potvory, ste tu?Ja som tiez uz doma, prisli sme az poobede a teraz ma desne boli hlava, ale uz mam mojho marodka doma tak mi je lepsie.na oradni nic nove, 7.1 idem na tie AFP testy a mam aj poradnu , prehmatala ma, zmerala tlak, skontrolovala moc, ktory mi mimochodom ani nekazali priniest, ale kedze mi Mici vravela,ze vzday sa nosi a aj kamoska, tak som pre istotu vzala a bolo treba, Mici dakujem 😀 Inak vraj vsetko ok a bolo to, utz som nemala, skoda 😝
Mici, tak si ma potesila ze ste ok, ja som sa tiez pytala na to pichanie v bruchu a ona ze to je ok, ze to sa roztahuje maternica, tak tomu verim a tiez tie krize som sa zabudla pytat, ale boli ma to len po vysavani ci umyvani, tak si budem davat väcsi opzor, ked ti doki povedal kludovy rezim...
Ozaj pytala som sa aj na ten moj trojdnovy rozdiel medzi mojimi krpcami a ona ze v pohodeee, ze tam mozu byt aj 2tyzdnove rozdiely..a cytolu mi robit nechce pocas tehotenstva, nechce sa rypat a poriesit aj tak nemoze nic...
Petka tebe uz nie je zle?Ja som rano samozrejme grcala kyselinu, ale to sa dalo cakat a absolvovala som priiiiiisernu jazdu busom, uz nikdy viac, stali sme v troch radoch, vydychane zarosene okna, nikto nijake neotvoril, az ked som niekoho poprosila a ja v mrakotach, tieklo zo mna, kvapkalo z nosa a len som cakala kedy sas zvalim, no des a to sme sli krokom v zapche ...boze aj snivat sa mi o tom bude 😝 😝 😝

petkaerdal
17. dec 2008

ahoj Jani,jaaaj ty mas tusim vsetky tehu priznaky a ja nic,nemohla si sa podelit? 😀
som rada,ze aj vy ste ok 😉 ja sa idem na krpcov v piatok pozriet 😉
mne uz nieje zle,sem tam tazko,ale inak nic,pohodicka pohoda,super tehu mam 😀 a uz ma presla pazravost,uz asi tyzden papam normalne,ziadne prezieranie sa a pribrala som zatial 1kg ,ty tusim viac vsak?

csilla76
17. dec 2008

dakujem kocky ste zlaté 🙂 jani sa teskám ze ste v poriadku.muzik sa ti ma ako?

janula13
17. dec 2008

Masina mi zase zamrzla 😠
nuz Peti, ved ja sa vdacne podelim, to vies, len to nejak na mne stale sedi, keby ma tak tekvica desne neboli, tak mi je relativne dnes fajn...este mam zaväzok nesplneny, dnesne mlieko, spravim zase koktail...peti ja ani neviem kolko som pribrala, zabudla som sa rano odvazit tak som strelila cislo na poradni, ze 49,3, napr 😀 ale bola som sokovana ked som sa vcera vecer vazila a mala som 49,9, sice oblecena, a vecer ma vzdy aj o kilo viac, ale ked to tak zpriemerujem, tak som tiez pribrala asi kilecko, co je ok, ono to este len zacne, ved uvidis 😀
csillka dakujem za opytanie, manzelik je ok, zafacovany, ale ok a hlavne uz pri mne 😀

janula13
17. dec 2008

a csillka, 7 je stastne cislo, tak som zvedava co zajtra oznamis,vidis, my sme mali len jedno vajko a cakame dve babtka, tak potom sa mas na co tesit so 7 😀

babulka123
17. dec 2008

ahojte babulky , ja som sa prave vratila z dnesneho vyletu , boli sme v hlohovci, v novom meste nad vahom , v trencine a v ziline.. no kedze som celu cestu aj tak presedela v aute tak pohodicka..

v ziline sme sa boli najest a poviem vam mala som co robit aby som neblvkala tak dufam ze to takto aj ostane...

mimochodom 2 informacie...

1. budem mat synovca... sestra caka syna... jupiiii

2. mam novy notebook... len moj moj moj a nikoho ineho dostala som od draheho.... ale nevydrzal do vianoc tak vam uz pisem z neho....

petkaerdal
17. dec 2008

Jani,ked nevracias,tak mas zase nieco ine,citala som ,ze bolest hlavy je v tehu normalna 😖 ,ale uz si v 13tt,uz by to mohlo ustupit,snad ta to nebude drzat cele tehu
ja som si dala koktail vcera,ale tak ma priserne z neho bolelo brucho,ze uz nechcem,radsej vypijem mlieko s grankom,ja sa uz chystam na sialku asi tak 2 hodiny a stale odkladam 😅

aky si robis koktail?

petkaerdal
17. dec 2008

babul ahoj,tak ty si dneska toho teda stihla pobehat
gratulujem k synovcovi

aj ja mam novy notebook,hihi 😀

mici11
17. dec 2008

Janulka, tesim sa ze ste vsetci traja v poriadku. A nemas zaco 😉 No presne mi doky vravel, ze ziadne vysavanie a tazke veci. A ja som to posledne dni velmi prehanala. Musime sa krotit, len nejak si clovek neuvedomuje, ze nemoze co obvykle, ze? Ale uz si budem davat pozor, vcera som sa dost vyplasila.
No babenky ja mam na sebe bezmala 3 Kg, ale vsetko v brusku takze mi to nevadi 😀 Priberanie este len pride. Nechcela by som pribrat viac ako 12 Kg, no ale uvidime 😀

kuspitka
17. dec 2008

Ahojte.co porabate???

babulka123
17. dec 2008

peti no super, gratulujem.. vies ako ti zavidim ze uvidis krpcov uz v piatok.. ja idem na ultz. az 5. januara a dovtedy sa mozno aj zblaznim hlavne kvoli tomu spineniu... ale som v pohode lebo vazen je to raz za par dni a v ten den len 1 x... tak neviem co to je ale v pohode... zajtra si idem pre knizku tak vam ju potom odfotim...

petka inak ako ? co nove? nestiham docitavat...

csilla76
17. dec 2008

jani dikes.ozaj ste mali len 1 embryjko?fiha to je teda krasne sa rozdelili 🙂 a mali ste aj PK babenky?

babulka gratulujem k synovcovi a tiez ku krasnemu novemu darceku od muzika 😵

petka aj tebe k novemu ntb 🙂 nejaké virusiky mi mozete poslat aby sa lepilo na mna 😉 inac mala ste niektora ohss?

kuspitka
17. dec 2008

bambulka aky darcek???

petkaerdal
17. dec 2008

mici 12kg by bolo akurat,ja by som chcela nejakych 15-20kg ,to je asi normalne s dvojkami,co myslis Jani,je to vela?

babul,ja som rada,ze ich uvidim,ale kvoli dvojickam nas chcel dr. vidiet este pred sviatkami a potrebujem aj injekciu pichnut..
nove ani nic,akurat,ze uz nezeriem vela 😀

ty babul by si sa ale mala krotit,ked niekedy spinis ,nemala by si cely den behat,kym to neustupi aspon..

kuspitka
17. dec 2008

dievcata miekto si tu dal 3embria???

petkaerdal
17. dec 2008

ja som mala kuspitka 3 embrya predtymto ivf

kuspitka
17. dec 2008

a co dala si ich vlozit ?????a potom kolko sa ti ujalo???

babulka123
17. dec 2008

kuspitka.. vianocny darcek som dostala uz dnes... a dokonca dva hehehe ked pocitam aj synovca.. to je uzasne ja sa z toho tak tesim ...

peti ver mi ze som zvazovala ci ist alebo nie, a potom som si povedala ze aj tak budem sediet len v aute, a tak aj bolo , dnes nic, ani len naznak... zajtra ked si pojdem pre knizku tak to spomeniem aj lekarovi tak som zvedava co mi povie...

peti aku inekciu? mimochodom kamoska pribrala s 2jkami 15 kg a dr. ju veeeeeelmi pochvalil ze je to uplne super, a ked odchadzala z nemocky tak mala -2 kg... takze este aj schudla.. ale ked mi hovorila z akej stravy tak sa v podstate ani necudujem... petka bud rada ze byvas tam kde byvas....

petkaerdal
17. dec 2008

csillka,mna strasili 4x s ohss,ale nikdy som ho nastastie nechytila,naposledy som mala neskutocne bolesti,myslela som ,ze to je na 100% ohss a ani tak nebol,co tebe hrozi? pri 7 vajkach?

kuspitka
17. dec 2008

babulka to je super..tak ti gratulujem....to je naozaj dobra sprava

csilla76
17. dec 2008

u nas doki v CAR povedal ze 3 nevklada len vo vynimocnych pripadoch,bo ked sa vlozia dve aj to je riziko aj pre babo aj pre matku ale ked 3 tak tam je uz ovela vyssie riziko a predsa 3 deti mat naraz je narocne, 😉

moja byvala kolegyna caka 3icky,doki jej vlozil 2 a rozdelilo sa takze bude mat 3 deticky,velmi sa toho obava...

kuspitka
17. dec 2008

csillka a le mam aj sancu vadsiu.ked sa pry prvom nic nepodarilo najskor jedno potom dve a nic..teraz budem trvat na dvoch a nech sa aj na zabu obratia kaslem na nich

csilla76
17. dec 2008

petka juj bojim...aby to nebolo ohss.....aj ja neviem chodit vystreta,bolia ma vajecniky.... 😖

kuspitka jasne ze je vyssia sanca....ved aj ja si dam 2 a nedbam ked budu dvojky len nech uz budu a zdravucke.. 🙂

kuspitka
17. dec 2008

csilla to je pravda...ale ja chcem mat dvojicky a nechcem jedno zmierila som sa stym ze chcem dve......
a budem stastna ked bude aj jedno len nech je zdrave.vies preto si chcem dat dve

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre