Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

mici11
18. dec 2008

Csilka bude to dobre, ver mi 🙂
Babenky a vy sa mi dnes kde vsetky tulate?

mataaa
19. dec 2008

Evka moja, je mi to veľmi ľúto, viem ťa pochopiť, pretože nám sa to stalo minulý týždeň, tiež pri 3. ivf. Vianoce nebudú nič moc, ale potom zabojujeme, tiež by som chcela máj-jún ísť na ďalší pokus. Hlavu hore moja 😉

mici11
19. dec 2008

Ahojte,

Matka ahoj moja, presne ako pises. Ja verim, ze sa vam to podari.

babulka123
19. dec 2008

ahojte zlaticka... dnes som zas len na skok, vianoce sa blizia a nestiiiiham ...

dnes ideme do metra, trosku po nakkupoch, vcera sme boli na navsteve dosli sme o pol noci..
a zajtra sa chystam do obchodou este aj so sestrou , ideme este nieco dokupit, takze som v pohybe... a vidim ze mojmu dobakovi to prospieva viac ako sediet doma na zadku.. hehehehe...

petka ale vecer este nakuknem ako si to dnes dopadla u lekara.. cmuuuk a vybozkavaj drobcov odomna..

mici11
19. dec 2008

Petka, nezabudni hned podat info 😉
Babulka ahoj, poznam to som na tom podobne, ale dnes len oddychujem a po nakupoch ideme s drahym zajtra.

babulka123
19. dec 2008

no ja draheho asi nedostanem , teda ak nepocitm dnes metro.. v pondelok , utorok ma uz dovolenku jupiiiii aspon budeme spolu ale aj tak budeme asi doma lebo ma veeela roboty.. ale nevadi, aspon mi nebude tak otupno.. hehehe a potrebujem prezliect pradlo tak mi aspon pomoze...

mici ako ? este stale len syr a hranolky.,. ja som si dnes citala taku knizku co som dostala od dr. ze strava v tehotenstve a az mi ostalo zle... podla knizky nedodrzujem asi nic na svete.. hehehe a tak som to zavrsila paradajkovou polievkou so syrom.. mnaaam

mici11
19. dec 2008

Babulka aj ja som draheho ledva ukecala na zajtra, s tym ze hadam nebudem vlacit tazke veci, i ked len do auta 😀 Tak, ze so mnou pojde, inokedy nema cas. Tak som rada, lebo jeho sa mi podari dostat do obchodu tak raz za rok 😀
No citala som to aj ja, ale umrela by som od hladu 😝 Syr, este ano ale uz sa snazim len raz za tyzden, ale nie s hranolkami to ja nemusim. Mam rada varene zemiaciky. Tento tyzden nejak necitim hlad a chuti mi len sucha strava,tak si robim rozne pomazanky. Aj vahu mam rovnaku, od minulej poradne. Ale cez vianoce sa iste vysantim. salat milujem 😀

petkaerdal
19. dec 2008

ahojte,tak sme doma 😉
noo,tak sme drobcov zase videli a pozerali sme sa na nich velmiiiiii dlho,merali im hlavicky,nozicky,rucicky a robili zase ten NT,vsetko v najlepsiom poriadku 😀 😀 tak sa teskame 😀
a podrastlo jedno babo o 2,2cm a druhe o 2,4 cm...rastu tusim,ako z vody 😀 😀 jeden stupel ma 65mm a druhy ma 68mm,ale drobci sa nam nepredviedli,lebo spinkali 🙂
bezproblemove tehotenstvo povedal dr. 😉
prvy dojem z nemocnice sa mi nepacil,ale dr.boli zlati a ochotni,to som rada 🙂
a konecne mi nerobili uzv zo spodu

idem si vas precitat 😉

petkaerdal
19. dec 2008

babul,ty teda doma neobsedis,stale lietas 😉
mici,ani ja uz ten hlad necitim,uz asi tyzden papam normalne,malo by som povedala a chuti mi tiez len sucha strava a dnes mam v plane cesnakovu pomazanku alebo vajickovu 😉 😉

evka,skoda,ze to nevyslo,ale raz sa podari,len treba skusat,nejako sa nam v temicke uz nedari otehu 😢

mici11
19. dec 2008

Petka super gratulujem. Vidis, ze drobci rastu ako z vody a bala si sa. Ja som bola na NT v 12+4 tt a drobec mal 66mm, takze sme na tom rovnako. Tak uz nebudes stresovat, slubujes?

mici11
19. dec 2008

Petka, dnes som ranajkovala vajickovu 😉 mnam

petkaerdal
19. dec 2008

a zabudla som este,zase mi posunuli termin o jeden den skor,takze uz nemam na moje meniny 😖 podla coho posuvaju ten termin??? logicke vysvetlenie by som mala to,ze ked su asi väcsii
podla nich som dneska v 12tt a 5 dni,podla kalkulacky som 12tt a 2dni,
mici ano sme na tom rovnako,ako si bola ty v 13tt 😀 😀

mam chut na cesnakovu natierku s cibulou,neviem,ako to bude spolu chutit 😅 odkedy Janka jedla cibulu ju papam kazdy den 😀

no mici bala som sa vtedy podrastli za tyzden 1cm a teraz za tyzden vyse 2cm,uz som pokojna 😉 😉 😉

petkaerdal
19. dec 2008

vajickovu si robievam velmi casto,mnaaammm...dobry obed budem mat 😀

mici11
19. dec 2008

Myslim, ze podla velkosti, ako pises. Lebo na obrazku sona je vzdy CRL co je dlzka od temena po kostrc, potom tyzden + den tehotenstva a nakoniec predpokladany termin porodu. Ja tam mam teraz ze 4.6. a podla poslednej menzes 5.5.

mici11
19. dec 2008

Aj co pises ze babuliatka maju 65mm a 68 mm, tak to je len po kostrc, s nozickami maju uz skoro 10 cm. Doky mi to minule vysvetloval 😉 Nas mal v stredu necelych 16 cm aj s nozickami 🙂

petkaerdal
19. dec 2008

aha,ja som si to bud nevsimla na obrazku alebo to ani nemam,pozriem to
mne to uz posunuli o 3 dni

aha,tak to som nevedela,ze len po kostrc,videla som sice ,ze to meria len nejak po ritku,ale nenapadlo ma to 😅 😅 😅 ,potom asu uz teda dobre velky hihi

aj tebe merali vtedy aj hlavicku ?

a to NT som mala vyssie,cize sa to asi zvysuje ,ako rastu 🙂

a mali take smiesne velke brucha,asi po oteckovi 😀 😀 😀

petkaerdal
19. dec 2008

a ty ides kedy mici na uzv najblizsie???

mici11
19. dec 2008

Ano NT sa zvysuje tym, ze babanka rastu. Zato sa robi len do 14 tt. Ano merali aj hlavicku, ale udaje si uz nepamatam 😒
No veru, nase dietky uz kraasne podrastli 😉

mici11
19. dec 2008

Petka dalsiu poradnu mam 14.1. daaaaaaaaaleko. Robili mi sono teraz v stredu a potom ma doky dovolenku. Neviem ako to vydrzim ☹

petkaerdal
19. dec 2008

ja som dostala aj spravu od dr.tam mam napisanu aj velkost hlavicky a este mi ratali riziko tehotnosti podla tych udajov,co merali a vyslo mi riziko 1:4000 😀 😀 😀 u obidvoch,krasne 😀 😀 😀

petkaerdal
19. dec 2008

aha,zabudla som
juj,to mas teda daleko teda,ja idem zase v pondelok,musim k mojmu dr.je to velmi skoro,ale vyslo mi to tak...

no budes musiet vydrzat,nic ine ti neostava

a male uz kopka o 106??? ja myslim,ze budes mat chlapca 😉

mici11
19. dec 2008

No vecer vzdy citim to steklenie, je uz ovela intenzivnejsie. Velmi sa mi to paci 🙂 No my by sme si velmi zelali chlapceka, ale drahy vravi, ze ked stale nc nevidno, ze je to dievcatko. Ale hlavne nech je nase babatko zdrave, to je najdolezitejsie! Vsak?
Som zvedava co budes mat ty, keby chlapceka a dievcatko to by bolo skvele, ze?

petkaerdal
19. dec 2008

jasne,ze to ,ze nech je zdravucke je najdolezitejsie,ale asi prianie mame aj tak kazda 😉

ja by som chcela parik,ale drahy tvrdi,ze citi,ze to budu dvaja chalani ,najhorsie na tom je to,ze mne sa ani jedno meno chlapcenske nepaci,takze budu asi cislo jedna a cislo dva 😀

pridala som foto,kuk,ako podrastli...a obaja spali

ja sa tesim na to kopkanie,musi to byt krasny pocit,ked ho uz citis 😀

co robkas inak?

petkaerdal
19. dec 2008

mici,ty uz mas 17tt? ved tu uz pojdes rodit pomaly 😀 ,to velmi letiiiiiiiiiiiiiiiiii,zachvilu budeme babky 😀

mici11
19. dec 2008

No Peti veru riadne podrastli 🙂 Idem akurat obedovat natierku 😀 a idem si troku lazkat 😉 Potom som spat

mici11
19. dec 2008

Petka veru leti, ty babka jedna 😀 a ja druha 😀

petkaerdal
19. dec 2008

ok lazkaj si,ja idem obedovat tiez natierku cesnakovu a chlebom 😀 a idem nieco porobit,potom neskor teda 😉

babulka123
19. dec 2008

petuliiiik gratulujem.. aky su uz veliky ti tvoji drobci.. supeeer, tesim sa ze tak pekne rastiete..

takze vy ste na suchej strave.. a ja si tu lamem hlavu co mam kazdy den varit.. heheheh
inak dnes som mala neskutocnu chut rano na vajkovu pomazanku, normalne som sa prinutila vstat z postele ze si ju spravitm .... a trt makovy, nemam vajcia..hehehe musim kupit a zajtra si spravim .. mnaaam

petkaerdal
19. dec 2008

babul ahoj,
dakujeme 😀 krasne rastieme,sa mi nechce este stale verit,ze som tehula a ze nosim dve deticky...

uz sa tesim na tvoje fotky,ked budete väcsiiii 😀

to co mame vsetky ake jednake chute? tiez vajickova? a ako si to vyriesila potom,sla si kupit? ja dobre voniam cesnakom prave 😀

babulka123
19. dec 2008

hehehe cesnak je zdravy a dobry na tlak..
no nebola som kupit, kupovanu by som nejedla a teraz uz vobec nie, musim ist do obchodu nakupit ingrediencie , ale nie musime ist normalne na nakup, takze mozno uz aj vecer bude...

snazila som sa dnes nejako zabalit darceky co som pokupila ale som dnes nejaka divna, nic sa mi nechce, a ked si predstavim este ist do toho metra.. fuuuuj sa mi nechce.. uvidim, mozno vyhodim len mareka, ide aj so svojim strykom.. straaasne sa mi chce dnes spat.. a to zajtra chce ist sestra na nakupy do rakuska do bipi... no som upne happy .. boooze tak som zlenivela doma ze to neije ani pravda..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre