Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

janula13
21. jan 2009

hej Peti mrkni ak sa ti chce, j ja idem hladat, ci ho najdem...vies zase nastvalo by ma, keby ho nezozeniem a pridem aj o tento zaroven...jezisi rozhodnite za mna..

petkaerdal
21. jan 2009

tak to ti verim Jani,chapem...moze byt aj po niekom? nasla som nieco,za 340eur...farba taka ista,ako mam ja ...hladam dalej ,uvidime,ci najdem cisto novy...

janula13
21. jan 2009

aj ja som ho nasla za 8tis, ale neviem ci je to aktualne, snazim sa najst a aj tu hnedu farbu...

babulka123
21. jan 2009

babulky moje.. tak by som vam pomohla s tymi kocikmi ... ale dnes uz nie idem si lahnut lebo mam fakt den blbec...

ale musim vam povedat ze mam komplet a ked myslim komplet tak komplet vybavu pre babatko , dnes sme boli so sestrou u kamosky a predala nam veci po malom, kazdu ak mal 2x na sebe tak je vela.. .kamoska je troska pri peniazoch takze vsetko boli znackove veci.. no proste prada... zobrala si ich sestra... takze uuuplkne super, aspon nieco mam z hlavy prec, uz dokupim len par drobnosti... potom vam nafotim

babulka123
21. jan 2009

babulkienky este ze vas mam... dakujem velmi pekne ... pre dnesok praje krasne snicky a zajtra sa ozvem ked pojdeme z poradne.. myslite na mna.. cmuuk

janula13
21. jan 2009

babulka tak klidek, zajtra ta cakaju aj pekne veci a blahozelam k nakupu, budete mat znackove babo 😀

janula13
21. jan 2009

Peti ak si tu, pozri co som nasla, hura, ze somto doteraz nevidela...

http://translate.google.sk/translate?hl=sk&sl=c...

musim to ukazat manzelovi, co povie..a ak by sa dal aj objednat v tejto farbe a aj cena sa da...

babulka123
21. jan 2009

janulka veeeeeeeelmi pekny

petkaerdal
21. jan 2009

Jani,som tu,hladam o dusu,vsetko,co som nasla zatial,bolo napisane,ze momentalne nieje na predaj 😢

petkaerdal
21. jan 2009

Jani,nevahaj a objednavaj..vidis,ako vyzera peknucko,na farbu kasli...ak ho este maju..mozno ale vyjde drahsie

petkaerdal
21. jan 2009

Jani,urcite budes spokojna...mozno maju na sklade posledne kusy,nevahaj...urcite lepsie,ako ten dlhy

janula13
21. jan 2009

peti tusim ma presvedcis, zamrzol mi pc, tak kym sa resetne to trva a akurat som sa registrovala na tu stranku..a stale viac som presvedcena, ze ho objednam, ved cenovo ma vyjde snad este lepsie ako ten jane z druhej ruky, kocik stoji cca 8 tis, dve korbicky 4600, takze 12300 a este musim zistit niekde fusaky a prisplaste..Peti tie su original k nemu, ci univerzalne?

petkaerdal
21. jan 2009

tie fusaky mam origos k tomu a su dobre vymyslene,su na zips a vrchna cast sa da pouzit na hloboku vanicku,ako ten kryt,neviem,ako sa to nazyva a do sportaku vyuzijes,ako klasicky fusak...sportove sedacky su kvalitne,nie take labilne,daju sa dat do uplneho lahu..no nebudes urcite lutovat,je peknucky a budes mat po starostiach 😉 a budes mat novy za cenu pouzivaneho 😉 len aby bol 😅

janula13
21. jan 2009

ha a prave som nasla, ze sucastou tej korbicky je i fusak, tak parada..a prsiplast najdem nejaky univerzal..este zistit ci ho maju...

petkaerdal
21. jan 2009

prsiplast nemam,ten nebol k tomu,ale to je najmenej myslim a fusaky som videla niekde na predaj este,ale neviem,ci v tej farbe...na tej stranke sa nedaju? idem kuk

petkaerdal
21. jan 2009

tak potom je to vsetko spolu,ako som ja kupila..este budes mat aj krajsiu farbu 😠 😀

petkaerdal
21. jan 2009

Jani,vidis na tom obrazku tu cast,ci je kocik zatvoreny? to je ta vrchna cast fusaku a na to sa zazipsuje spodna a je z toho fusak 😉

petkaerdal
21. jan 2009

tak som to tam prave citala,ze ta vrchna sa pouziva aj ako nanoznik,co je vyborne,lebo nie kazdy kocik to ma..za tu cenu ma svetko myslim..akurat nema rucku polohovatelnu,ale na moju vysku je super a tasku by som k nemu chcela,ta neni tiez

pisem si sama so sebou 😅 nudim sa

janula13
21. jan 2009

peti akurat som to tam citala, manzel povedal, ze nema velke kolecka, ale to nema ani ten jane co chcel on, tak prehlasil, ze on potlaci cokolvek, ze je to na mne...nuz farba sportaku sa mi paci ale ta korbicka k tomu sa mi zda trosku aspon na obrazku divoka...a prsiplast zozeniem aj tu, ta holka v predajni by mohla, co som ju syretla tu v senci..a taska tam nie je...ale petka, ja este nemam vyhrano, zajtra sa tam zaregistrujem a asi skusim objednat, co to spravi... a vsimni si celu tu stranku, davaju tam dvojcatam zlavy, aj na autosedacky a aj ine veci tam maju dobre ceny, konecne stranka pre nakup pre dvojky, len ci to este funguje, ked som klikala na kontakt a ostatne veci v tej liste, tak to nejde otvorit...skusim zajtra...co sa stane...
idem hajat, boli ma chrbat a dnes mi je fakt trochu nanic a rano skoro vstavam, o 8 mi pridu robosi montovat sietky na okna, tak to sa zase pogrckam z ranneho vstavania, parada...
ale petka dakujem ze si ho hladala, u vas asi jedine este z druhej ruky, co by mi nevadilo, ved preco aj ak bude sikovny, tak zajtra sa uvidi, co poriesim...chod hajat ty nevesta, ved mas este medove tyzdne, nie?
dobru...

petkaerdal
21. jan 2009

Jani,ale ved koliecka su posledne,co by som pozerala a mne sa teda pacia,niesu malicke...akurat 😉 ine veci su dolezitejsie..
aj ta moja vanicka je taka divoka,ale sportak vyzera super a ten vyuzijeme dlhsie a na sportiak je ina budka... 😉
zajtra skus objednat,uvidis,co ti odpovedia a bude rozhodnute hadam 😉
idem aj ja,idem k tv..pa pa zajtra

mici11
21. jan 2009

Babenky docitala som si vas, ale mala som robotu tak som nestihala pisat prepacte mi.
Dobru nocku a Babulka ako pisala aj Janka, zajtra ta cakaju aj pekne veci 😉 🙂

petkaerdal
22. jan 2009

dobre ranko,pozrite teraz moj album,pridala som nieco peknucke zo svadby..idem upratovat,cakam navstevu,pa 😉

mici11
22. jan 2009

Ahojte babenky,

Babulka netrpezlivo cakame infosky 😉

Petulka to je naozaj velmi kraaaaaaaasne, ste rozkosni 😉 🙂 Si ako princezna

babulka123
22. jan 2009

petka... nadherne... tazko k tomu nieco dodat... proste uzas...

no ja hlasim ze mame 5 cm od hlavicky po ritku , babtko kyvalo rucickami , nozickami a skerilo sa na tatinka....rozosmievali ma aj s lekarom takze lietalo v brusku ale ten pohlad stal za to ... uplne ze krasa...
robil mi ten NT ulzt. a mame to prejasnenie 1.2 vraj upllne v pohode.. tak sa tesim ...

dalsia kontrloa 19.2. ved dovtedy zosaliem hehehehe

jaaaj a ostavam nadalej na PN

mici11
22. jan 2009

Babulka tesim sa s tebou 🙂 😉 a myslim, ze dobre ze ostavas nadalej na PN. 😉 No ja mam dalsiu kontrolu 10.2. a tiez neviem ci dovtedy vydrzim 😀

babulka123
22. jan 2009

mici dakujem... nic ine mi neostava s tou PN neviem co sa deje , to co som ti pisala a tak toto je naj riesenie.. zatial

mici11
22. jan 2009

Babulka tiez si myslim 😉

babulka123
22. jan 2009

tak ti poviem je mi to uuuuuuplne jedno hlavne ze mimco je ok...

mici11
22. jan 2009

Ozaj Babulka, ako ste na tom so zamrazenim pupocnikovej krvi? Citala som si nejake prispevky v inej teme a s niektorym tam dost silno suhlasim 😉 😉 😉

babulka123
22. jan 2009

tak to je tema ktoru nechavam priamo v rezii mojho muza.. ja neviem..
snazivecsupertata je moj drahy... on tam tiez pisal
nevieme sa stale rozhodnut nejde o prachy ale skor o nejake garancie.. asi este budem hovorit s lekarmi o tom a zistovat si - vy ako ? chcete ci nie.. ci sa tiez neviete rozhodnut???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre