Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

tvojka
28. jan 2009

Jani,ty chceš fakt chlapcov???Ja som z toho mala trochu obavy,že to budú 2 chalani.

janula13
28. jan 2009

a petka je aj dobre ze ich mas tak krasne rovnako velke..jaaaj to budu fesandy, tak zacni vymyslat mena 😀 ja ak sa v pondelok dozviem, tak mozem zacat seriozne a razne vyjednavania s manzelom 😀 😀 😀

petkaerdal
28. jan 2009

Jani,chlapcov? aj ja som maa obavy z dvoch chalanov...

ja uz mena mam vymyslene davno,len chlapcenske sme vobec nemali 😅

mne inak Jani od zaciatku pekne rovnako meraju a aj vazia ,mam radost

babulka123
28. jan 2009

petka Erdal nech odklada uz teraz na iste hygienicke zalezitosti, lebo ked dostanete vsetky 3 naraz... no dakujem pekne.. hehehe tvojka to plati vlastne aj pre vas..

ja by som sice chcela chlapca ale take dievcatko copate... juuuj no neviem neviem..

petkaerdal
28. jan 2009

babul no poviem mu 😀
chudacik,aky je smutny,je rad,ze sme vobec tehu,no ale dufal a este aj povedal,ze dve naraz

janula13
28. jan 2009

no jo, ved uvidime, normalne sa na znak radosti rozkopali, taku ranu som dostala 😀
tvojka, ale ja sa spytam tak ci tak, samu ma to zaujima, aj ked s mojou doki dlhe debaty neexistuju...
tak ja si pockam na pondelok a ak nam to dobre dopadne, tak si vyberiem kocik aj postielky a zacnem normalne chystat veci, keby som nebodaj skoncila v nemocke, nech to nie je na tom mojom sikulovi..uvidi sa co krcok..nechcem ho podcenovat, ale bojim sa ze nevydrzi taku zataz..a prave ma zacalo stipkat pri cikani, tak uz pijem zase brusnice..
babul tak sa snaz, nech je tam pindurik 😀

babulka123
28. jan 2009

petka.. nech nieje nestastny.. my sme boli 2 sestri a ja som tatkovi 20 rokov nahradzala syna, opravovala auta snim a tak .. a nahradil ma az moj manzel.. takze neboooj nikdy nevie co sa z toho "vykluje" a este uvidis... aky bude pysny tatko s 2 babami.. uz tearz ho vidim ako sa nesie..

petkaerdal
28. jan 2009

Jani,tie tvoje ked budu take divoke aj po porode,nooo to bude zaujimave,ked ti uz teraz nedaju pokoj

tusim mne je najlepsie 😉

petkaerdal
28. jan 2009

babulka ,ved som mu hned povedala,ze moze s nimi kludne pozerat futbal 😀

my sme v rodine len baby ,ziaden chalan a erdalovi bratia maju len baby tiez,takze on to aj tak nejak tusil,ale dufal noo

janula13
28. jan 2009

peti tak ty mas vlastne uz za sebou aj ten morfologicky utz?kde meraju vsetko aj organy a nejake prietoky ci co..a vsetko ok?tak co viac mozete chciet?hlavne nech su zdrave, cokolvek sa narodi..
veru, ja chcem chlapov, neviem vam vysvetlit preco, samozrejme keby bol parik, tak je to idealne, to by ma MM uz potom neotravoval este ze chce syna, ak by boli dvaja chlapci, tak dufam ze to potom nepride na mna ze chcem este dceru 😀 ale tesim sa aj na babule, ale v rodine sa teraz narodili dve, tak by aj stacilo, ja som viac v styku v chlapcami, aj v UK som sa o takeho maleho starala a sice aj odve väcsie baby a tie boli otrasne, tak mozno to ma "poznacilo" 😀

babulka123
28. jan 2009

u nas svokrovci by chceli tiez chlapa lebo uz maju 2 vnucky, nasi zase babu lebo sestra caka chlapa.. tak si vyber.. hehehehe ale marek ze chce chlapa lebo ze ten nedojde tehotny.. no nedorazim ho ..

po mojich skusenostiach a peripetiach otehotniet, aj keby mi dosla babulka domov tehotna v 15 tak jej akurat tak pomozem , ale ani vyhadzov ani nic podobne by som nespravila.... a nahucat by som nahucala asi riadne na nu...hehehhe ale v kutiku duse by som bola asi stastna ze nemusi prezit to co my...

janula13
28. jan 2009

petka, ved pockaj, ake rany dostanes aj ty, tak som zvedava kto to schyta viac..moje sa uz skludnili, zatial sa tym kopancom tesim, su este stale prijemne, dokedy netusim...inak ani ja som vcera do 1.30 nemohla zaspat a to som ani kapucino nemala, ale to bola asi nervozita pred poradnou...a to budu nervy v pondelok...

petkaerdal
28. jan 2009

Jani,to nebol morfologicky,to bol normalny uzv,kde merali iba hloavicku a tie kosticky.ako naposledy...mala som tam ist len kvoli to,mu srdiecku..iba tripple testy mam a tie su v poriadku

janula13
28. jan 2009

no supre, ze testy ok, ani sa nepochvalis?! 😉 a morfologicky mas kedy?
inak vcera a dnes som zjedla celu bonbonieru, dnes ju dorazam, strasne mi zachutila-tatiana orieskova, nemali mi ju vcera priniest...a to som cokoladu nejak nemusela, asi je to tym, ze tuto mam ozaj rada..

petkaerdal
28. jan 2009

teda dufam,ze je to super,ked sme volali naposledy vysledky este nebolo a dr.povedal,ze oni volaju iba,ked nieco nebude v poriadku no a nevolali a dneska tam nebol ten dr.,tak myslim,ze je to ok...

ja neviem kedy mam ten morfologicky,nikto nic take zatial nespomenul...teraz tam chodim kvoli srdiecku,mozno mi to moj spravi v pondelok,uvidime...

inak aj ja papam nejako dost sladkeho v poslednej dobe 🙂

babulka123
28. jan 2009

peti mas aj fotky nejake???

petkaerdal
28. jan 2009

nemam babuluz mi nedavaju,lebo babo sa uz neda odfotit,uz je velke...uz ale mesiac nedostavam...

janula13
28. jan 2009

tak ostavame asi maskrtne, Mm mi musi kupovat tie sladke dezerty z tvarohu,alebo danette, to zboznujem, snazim sa aj jogurty, ale tie nie su take mnam..a ved mam len 4kg navyse, tak to nebude take zle 😉 babulky idem si na chvilu vystriet chrbatik, boli este stale, tak potom si vas precitam..a ozaj peti v tom chvate dnes an poradni som sa spytala ci mam este brat kys lis a calibrum a ci si nemam dat zelezo a ona ze len si dajte, kludne, ale hlavne ovocie a zeleninu, tak rozmyslam, ci si nedam tak kazdy druhy treti den to zelezo, na skodu to hadam nie je...a magnezium si tiez davam obcas, kedze mavam niekedy krce v nohach, ale tie som mavala aj pred tehu...idem s stastnu cestu na SK 😉

petkaerdal
28. jan 2009

Jani,nam chuti vsetko nezdrave tusim...ja mlieko vobec nepijem 😅
ja to zelezo beriem stale kazdy den jedno ,dr.stale tvrdi,ze dvojicky nas vycerpaju,ze to treba..neuskodis,ked budes brat aj kazdy den...a magnezium davam kazdy den...

dik,pomali uz idem,len neviem,kde sa ten moj stratil,asi niekde place 😀

babulka123
28. jan 2009

petka davaj pozor.. a uzite si to na sk .. cmuuk

ja si idem tiez lahnut... nejako mi je divne.. ale to prejde..

janula13
28. jan 2009

peti, tak to si ma pobavila...ze asi niekde place, ten nech sa len tesi ze ste ok...nevymeni vas, ked budu na svete ani za nic, stavim sa o to 😀 😀 😀 😀 😀 alebo mu odkaz ze ak budem mat nebodaj dvoch chlapov, tak mozeme vymenit a budeme mat obe pariky 😀 😀 😀 😀 peti ja mliecko uz pijem aspon 2tt, rano aj vecer salku a niekedy aj cez den, mne uz normalne chyba a chuti ..idem si dat..a zalahnut..a jazdite opatrne... 😀

janula13
28. jan 2009

tak toto teda nie, ze druha strana 😕

babulka123
28. jan 2009

no no akurat som rozmyslala ze ako to tu bude zas vyzerat ked tu nieje peta heheheheh

tvojka
28. jan 2009

no dobre,tak sa pridávam do klubu.
Peťka nemá doma net?

bobjan
28. jan 2009

Ahojte🙂

Babulka, kedy sa chystáš do práce? Tlak ako?

janula13
28. jan 2009

musime drzat uroven 😀 ja sa prave zabavam pohladom na brucho niekto nalavo sa velmi prebral 😀

babulka123
28. jan 2009

janulka.. heheheeh to je take super...

bobjan, do prace uz asi nepojdem,dr. povedal ze ee.... tlak mam ukazkovy 110-70 , to ze sa na zaciatku tehu znizuje je asi pravda.. ale som rada... takze pohodicka...

bobjan
28. jan 2009

Babulka, tak to je super, že sa ti to upravilo 😉 Ja idem v stredu na interné, to bude zasa des ☹

A kôli čomu nepôjdeš do práce? Dúfam, že je všetko o.k., moc sem nestíham nakukovať... ☹

selmicka
28. jan 2009

ahojte,
bobjan, ja to asi naozaj nestiham, na krv som este nestihla ist, lebo moj doktor (internista a kardiolog v jednej osobe) prave skusa, tak neviem kedy bude u seba...
a ja idem na IVM, takze sa stimuluje len 3 dni, tak neviem....

ale vsetkym vam s "tt" strasne mmoc zavidim 🙂 🙂 🙂

bobjan
28. jan 2009

Selmička, takže o mesiac???

Čo je IVM??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre