Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

babulka123
29. jan 2009

janulka anooooooooooo

babulka123
29. jan 2009

mici ahooj , dufam ze je uz lepsie, ale ked tak grckas vecer tak skus nieco ine ako jogurt... nieco tuhsie hehehe

ja dam nejaky chlebik so syrom a salamikom mnaaam a vecer to vidim este na detsku vyzivu v poslednej dobe som na nej viac ako zavisla.. denne aspon 2 spraskam .. juuuuj mnaaam ale aspon to nieje take nezdrave..

janula13
29. jan 2009

Mici cokolvek si zapytas, to dostanes, len nevygrckat 😉 Mici teba tak netaha brusko?Mna uz druhy vecer taky tak, hlavne smerom od zaludka akoby sa mi tam natahovalo nieco a na slabinach a bokoch, akoby som sa do koze nezmestila, cely den nic, az vecer to zacina..

babulka123
29. jan 2009

janulka... nechcem nejako strasit ale viem ze akonahle bolia slabiny to niejeeeee dobre... pozoooor...

janula13
29. jan 2009

preco??ja si myslim ze sa natahujem zvnutra...

janula13
29. jan 2009

ale dnes ma to na slabinach neboli, to vcera, dnes tak pod prsiamy a od zaludka dole, taky tah...

babulka123
29. jan 2009

zevraj ked to boli v slabinach tak je to zacinajuci porod ale nehovorim ze to viem na 100%

babulka123
29. jan 2009

janka... si tam alebo...

mici11
29. jan 2009

Janulka no ja zvyknem citit tahavu bolest, ale ja som po styroch operaciach, takze to vraj bude aj zrastami 😒
A dakujem, no dnes mi je zatial celkom fajn, to je uspech, len dufam, ze som to nezakrikla.
Babulka dala som si banan 😉 a jogurt, ale ak mi to nebude stacit skusim hrianku, to zvykne zabrat.
Babenky, ale nesmejte sa, Vas nesvrbia prsia? No mna od vcera ja slak 😀 😀 hlavne okolo bradaviek 😅

babulka123
29. jan 2009

mici... jak slak.. hehehehehe ale vyriesila som to tym ze nenosim podprdu ale len taky ten "lajblik" no taku tu podprdu ako keby z tricka.. a to mi moc pomohlo...

hrianka.. tak som na teba myslela , vcera som nemala co na veceru, rohliky 3 dni stare tak som ich dala do hriankovaca, syr, pasteka.. mnaaamkaaaa

mici11
29. jan 2009

No Babulka v niecom takom spavam, asi to zacnem nosit aj pocas dna, ako ty pises 😉
Veru mnam mnam a inak ako sa mas? Ty si uz 13tt jeeeeeeeeej to letiiiiiiiiiiii

babulka123
29. jan 2009

no no dnes mi nabelhli a vies co to znamena .. ze od zajtra davam utros uz len 3x1 pocas 3 dni, potom 2x1 tiez 3 dnia a poptom jednu na noc tiez tri dni a potom svaty pokoj.. jupiiiiiiiiiiii

janula13
29. jan 2009

babul nestras, ja si myslim, ze kedze som taka chuda, ze to preto tak taha,porodit som neporodila, zatial a ani nechcem v najblizsich mesiacoch..skoda ze poradnu mam az 18.2, skusim sa v opndelok spytat v GF na utz, ci bude Behunova ochotna odpovedat..
a prsia ma niekedy svrbia, tak sa skrabkam 😀 😀 😀 a podprdu zvycajne doma nenosim, ale dnes som dala, nechcem aby mi tie uz väcsie prsia ovisli alebo sa popraskali, tak sekam dobrotu v podprde..jeeej keby mi ostali ake su teraz aj na miss mokre tricko si trufnem 😀

babulka123
29. jan 2009

janulka, skus sa na to opytat .. to bude najlespie.. drzim palce a kedy ides na ten ultz.?

podprda.. od kedy som tehu tak ju fakt nemusim a trpim ked si ju musim dat.. ja beham v tych onych co som pisala.. hehehe ale som zvedava ako to bude vyzera ked porodim ci nebudu az po zem.. hehehehe

janula13
29. jan 2009

opytam sa , idem v pondelok, ale prave som si citala tu na MK bolesti v tehotenstve a presne nieco take tam baby popisuju co citim aj ja..tak sa budem modlit nech je to ok, uz to nejak odtrpim..ze babatka si robia fleka a tlacia uz aj smerom hore na rebra a branicu, tak z toho taky tahavy pocit ako pri svalovici...no spytam sa tak ci tak..
ved to, ani ja podprdu nemusim, ale nechcem aby sa mi vytahali po brucho a potom ich tam budem hladat, alebo prehadzovat cez plece 😀 ked som citala ako to niektore po kojeni popisovali, no pekna buducnost.. 😅 inak taku tu sportovu podprdu mam aj ja to akoby polotielko, ale kupila som male , am ich tam narvane, tak nosim taku bez kostic, sportovu, ale asi si kupim tu bezsvikovu..aspon na
doma..
idem sa vyvalit, papa zatial..

mici11
29. jan 2009

Pa zlaticka 🙂 😉

mici11
30. jan 2009

Ahojte,

Takze vcera som koncila dnes zacinam? To sa mi este nestalo 😀 A co este vsetky spinkate? Ja som dnes po dlhej dobe vstala relativne skoro, okolo 8:00 s uz mam aj upratane 😉 a chystam sa do mesta 😉

janula13
30. jan 2009

ahojte, ja len na chvilku, idem si lazkat na chvilu, nejaka som leniva dnes, ale povedala som si ze sa idem setrit, ked uz ma vsetko boli, aj ked teraz sa da, a hlavne ze mali kopu, stale inde, potom ze ma nieco boli ked sa presuvaju kam sa im zachce, fakt si asi vybojuvaju priestor 😀 a potom chcem ponurat tu na nete postielky, kocik vyzera ze uz som sa rozhodla, este ho hadam pojdeme nazivo pozriet, ale jedna babula ho dnes dostala a vyzera dobre..ak sa vam chce, pozrite si album Mauzos v Cakame dvojicky teme...potom sa vam povenujem, ale ako pozeram ani nemam komu, to tu teda vyzera ked tu nie je Petula 😀

mici11
30. jan 2009

Ahoj Janulka,
Tak aspon ty si sa ukazala 😉 Ja som prave dorazila z mesta a som uplne hotova 😝 ale dala som si na obed moju oblubenu pizzu hawai, bola mnamkova. A kupila som si novu kabelku a nocnu koselu 😀 + oooooooooobrovsky nakup v tescu 😅

janula13
30. jan 2009

ahoj, tak ty si teda podala vykon, ja som hotova a to som nikde nebola a mozno je to aj tym ze sa len povalujem, ale dnes som si chcela len oddychovat, ved mam vsetko hotove, aj ked upratovat by som mohla zase, ale este to nehori..das foto?to aku kosielku, taku aj na kojenie?zhodla by si sa s mojim manzelom, on ma najradsej hawai..

mici11
30. jan 2009

Janulka zajtra pofotim aj kosielku aj vecicky pre malu i ked zatial mam len neutralne farby, kedze pohlavie nemam na 100% 😀 Potom pridam fotecky ok?
No teraz zas makam za PC a este budeme mat navstevu, dnes mam velmi perny den 😅 😀

janula13
30. jan 2009

mici ak by si sem mrkla, neviem ci si to bola ty, ale asi hej, alebo Tvojka, dali ste sem link na set do postielky aky idete objednat a boli tam dobre ceny, neviem to najst...ak si to bola ty, mozes dat zase?prosim 😉

mici11
30. jan 2009

http://rajdeti.sk/index2.php asi myslis toto, su tam rozne sady aj s baldachynom aj bez

janula13
30. jan 2009

Micuska dakujem, to je presne to co som chcela, si poklad 😉

mici11
30. jan 2009

Janulka nemas za co 😉 tebe vsetko 😉 Ozyvam sa az teraz, mali sme navstevu. A uz 2 dni som nevrackala, velmi sa tesim, dufam, ze to uz tak aj ostane 😉

babulka123
30. jan 2009

ahojte babulky... ja som dnes bola cely den v BA takze som vas nemohla pozdravit..
najprv som bola s kamoskou a jej dvojkami na kramaroch.. uuuuf no zamakala som si ale da sa to zvladnut.. hehehe
potom sme boli s drahym na nakupe, heheh kupila som si stolicku na krmenie, ktora sa da pouzit aj namiesto lehatka uz od nejakych 2-3 mesiacov, tak som vytesena, nova stoji cca 4.500 sk a babulka ju predala za 1000 takze super, no a prave teraz mi odisla velavyznamna navsteva a sice bola u mna PAHU... niektore si ju pamataju.. velmi som sa tesila... takze tak.. a posielam vam vsetkym cmuucik

p.s. stolicku nafotim zajtra

mici11
30. jan 2009

Ahoj babul, tiez mas perny dnik za sebou 😉 Na fotecku som zvedava. Jeeeeej Pahu tu si pamatam, ako sa?
Ide do dalsieho pokusu?

Na dnes sa lucim idem este trosku robit a spinka dobru nocku 🙂

babulka123
30. jan 2009

hej hej v pondeelok alebo utorok by mala zacat pichat a tak sa z toho tesim .. je v pohode a to ma tesi este viac.. take moje vyrehotane slniecko...

babulka123
30. jan 2009

jaaaj a este jedna vec dostala som od svojha super manzela novy MT tak sa vytesujem takze mam priestor na fotenie deti a vsetkeho .. je tam 5 MB fotak.. jupi...

tvojka
1. feb 2009

Ahojte,
tak som tu zas po pár dnoch.Kamošky včera odišli,piatok sme mali ťažký,behali sme po svadobných salonoch a potom do polnoci prezerali fotky,čo sme nafotili,ale vybrali sme.Len škoda,že kamoška má svadbu 8.5.,čo ja budem zrejme čerstvou maminou a tak tam nebudem môcť ísť.

Januli,videla som,že si už takmer rozhodnutá pre Bubleride.Aká farba sa ti páči?Mne sa páčila strašne tá tyrkisovo.zelená.Pojdeš ho aj omrknúť,či ho objednáš bez toho?

Peti,ako dopadla 3.svadba?To už asi bola posledná,čo
😀 ?

Babul,Mici zdravím vás!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre