Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

cmuk05
6. feb 2009

ale nemam velmi velke bambulky na moj tt minuly tyzden mali iba 1700 g a niektore dvojicky uz mali cez 2000 g ale dufam ze dnes sa prekonaju... 😀

cmuk05
6. feb 2009

petkaerdal ked je vsetko v poriadku tak neboj vydrzis...budem ti drzat palceky 😵

petkaerdal
6. feb 2009

Jani,vobec nic so mnou nerobila,mala tam aj pristroj na ekg,som cakala,ze to bude robit,podla toho,co bolo v knizke,cakala som tam dve hodiny,potom to dr. vypisala bez toho,aby ma pozrela,len sa ma spytala,ci mi nekrvacaju dasna,dala peciatku s sla som

mici aj ty mas body z tescca? ja mam take ale dupacky 😀 ,peknucke brusko,ale moc nepodrastlo sa mi zda 😀

babul ozaj,tak ma napadlo,ved ty si ani nevracala,ze? tusim mas tiez pokojne tehu,ako ja 😀 😀 😀

tvojka,veru ze ani neviem,ale na uzv boli nejake dietky malicke,hadam to bolo v mojom brusku,,,moje len bublinkuju..ale tehu mam fakt vyborne,klop klop,nech to nezakriknem....

petkaerdal
6. feb 2009

cmuk,ale ved 1700g je super,uz nic nehrozi...a mas uz doma vsetko pripravene na prichod dievok??? mala by si nam sem napisat,kolko vybavicky potrebujeme...ja este neviem presne,kolko coho kupit...
dufam,ze vydrzime dlho

petkaerdal
6. feb 2009

ale mas to brusko 😀 😀 ako sa s tym zije? 🙂 nech viem,co ma caka

tvojka
6. feb 2009

Cmuk,tak to je super,že sa takto dobre držíte.Daj vedieť po kontrole,ako ste na tom.Babatinká majú peknú váhu,júj ,keby sme aj my už tam boli.Na jednej strane chcem,nech to tak neletí,že sa mi tehu páči a na druhej strane by som bola už najradšej v 36tt,aby boli babatká mimo ohrozenia života...

Idem už vložiť ten vankúš 😉

babulka123
6. feb 2009

ahojte ved clovelk bez vas nevydrzi toto je taka zavislost. no moje nervy...

tvojka zlaticko prosim ta daj tip kde sa da ten vankus kupit, konecne vidim taky aky by som chcela aj ja.. je super.. dakujem

tvojka
6. feb 2009

Babul,majú ho teraz v akcii v Carrefoure za 16,50€

babulka123
6. feb 2009

nooo ze dakujem. zajtra idem na nakupy heheheheh

tvojka
6. feb 2009

😉

babulka123
6. feb 2009

je super, viac sa mi paci ako ten co je taky ten pevny ten moc ee...

petkaerdal
6. feb 2009

vy uz nakupujete vankuse? pojdem aj ja zajtra pozriet 😉

janula13
6. feb 2009

ahojte, tak ja som dospavala noc, sice mali neboli az taki zakerni, len tak tukali sem tam, ale potom bol klud a vstavali so mnou, ale strasne ma neprijemne bolia tie nohy, raz jedna raz druha, normalne sa mi to povas noci striedalo, teraz nic, len kostrc citim, nechapem, ale ked tak rozmyslam, tak ja som mala s tymto problemy aj pred tehu a teraz ked je tam naklad, tak sa to ozyva..idem von, na nakup, a musim nieco vybavit a tesim sa, ked je tam tak pekne, kupim si nejaku kvetinku...
tvojka ten vankus vyzera dobre, poddajne, skoda ze dnes a zrejme ani zajtra sa tam nedostanem, moja skoda, ale ved uvidime...hihi, sranda ten tvoj manzel, vankus ti dovolil a plienky nie?nie je to jedno?a akcie nebyvaju vzdy, aj ked pravdu povediac ani ja neviem co je dobra cena za plienky, ja planujem kupit tie tesco pleinky, kamoska a aj ine babule ich chvalia, ze su dobre a ze aj cena sa da a a este nejake z DM-babylove..ale tie tesco je problem zohnat 1...
Cmuk ahooj, uz som sa o vas bala, tak som rada ze ste spät, babatka este odrastu ale aj keby, tak uz maju peknu vahu, uz by ste to nejak dokleúpali a kedze si ok a krcok drzi, tak este sa pekne vypasu 😀 chcela by som to tak pekne potiahnut ako ty.a nezasita 😅
petka, ta dokina je klasicka, 2 hodky cakas a potom nic, ale asi vyzeras normalne a zdrava, aj na mna tak posobis 😀 😀 😀

mici11
6. feb 2009

Ahojte babenky,

Cmuk ahoj, som rada, ze ste OK a myslim ze aj ta vaha babatiek je ok. Ved este urcite podrastu. Ty to uz mas ozaj za par 😉
Petulka ano mam body z Tesca, take kraaaaaasne vecicky tam maju a tie dupky chcem aj ja kupit 😉 No brusko teraz ozaj az tak nepodrastlo, ale ved uvidime o dalsi mesiac.
Janulka ja som tiez vstavala o 11:30, lezie na mna nejaka chrioka, kazdy okolo mna ju ma, uz k nam ani nikoho nepustam a boli ma aj hrdlo ☹
Tvojka ahoj 🙂

Inak vcera som bola na skuske siat na tu bratovu svadbu a su uuuuuuuuuuuuuzasne, potom ked budu u mna doma pridam fotecku. Zahram sa na modelku 😀 😀 😀

mici11
6. feb 2009

No baby, ze druha strana 😒 kde ste vsetky???

petkaerdal
6. feb 2009

Jani,vyzeram normalne? 😀 😀 😀
mici,aj ja mam dupky z tesca tie iste a aj Janka to ma,videla si v albume?

tak ja mam veci vypratane v kartonoch,v pivnici,uz pripravene aj na stahovanie,pre deti miesta dost uz 😉

co robite vsetky???

mici11
6. feb 2009

Oeti dne smse tu asi len mi dve 😒
Dupky som videla, aj ja chcem kupit take, len este cakam ci to ozaj bude Sophia 😉 rada by som aj inu farbu ako neutralnu 😉
Ja som kompletne prespala cely den, ale je mi lepsie a aj hrdlo boli menej. Ale ani zajtra nejdem nikam von - pre istotu. A ty co porabas?

petkaerdal
6. feb 2009

jaj,no vidis ty to mas horsie,ty musis pockat,ja mozem uz kupovat,ved aspon jedno sa trafim 😀 😀 😀
ja som dneska pozerala,ze tie dupky som kupila väcsie,tak musim nieco este dokupit...
mci je nejaky rozdiel medzi dupackami a pyzamkom? lebo to neviem rozoznat,ci je mto jedno?

vy ste vsetky take unavene,trebalo by zelezo doplnit,teraz som to citala v mama a ja a ked je zena unavena v tehu,chyba zelezo 🙂

co porabam? bola som v sprche,idem dat Ferdovi veceru a pri tv,rozmyslam,co budem zajtra varit..
zajtra pojdem omrknut ten vankus u nas

ty co porabas?

mici11
6. feb 2009

Peti no neviem, lebo tie dupky co maju v Tescu je nam napisame ze pyzamo, ale to su dupky, nie? Rozdiel nevidim 😀, takze je to jedno. Ja som dnes unavena skor z toho, ze na mna nieco lezie 😝
A prave idem pozehlit pradlo, no ale moc sa mi nechce, ale co uz.

petkaerdal
6. feb 2009

bolo tam napisane,ze pyzamo??? to som ani nevidela,ale aj sa mi zdalo,ze to je pyzamko,su take tenke...typujem,ze pyzamka su to

tak nech na teba nic nelezie mici,davaj si pozor,vsade je chripka...

prijemne zehlenie 😉

tvojka
6. feb 2009

No už som tu aj ja.
Som si poobede schrupla,potom sme cestovali k svokruši a teraz som konečne vytiahla comp.
Podla mna je jedno,či je to pyžamo,či overal...

mici11
6. feb 2009

Peti no na niektorych bolo ze pyzamo, ale podla mna to je tiez jedno, praveze tie tensie mi budu vyhovovat. No uz nas ma kazdy chripku ☹ , ani k nam nikto radsej nechodi. Tak dufam, ze ma to obide.
Tvojka ahoj, aj ja si myslim, ze je to jedno 😉

janula13
6. feb 2009

ahojte, tak dnes som vas zanedbala,a le zato som sa venovala strasne milej dvojici, mali sme navstevu katarinku z Pipin s manzelom, tak nam bolo s nimi dobre, pokecali sme ...
a teraz citam ze vela tu nepribudlo...ja mam tiez pyzamka z tesca, kupila som ale len jedno balenie, nechapem preco, mne asi este nedochadza ze budu dve 😅 kupim este jedno, mam to najmensie ale to nemam uz nafotene a este par veci nemam, ale naco, to by ste len na vecicky pozerali a to mozete aj doma v skrini..
Peti myslim, ze dupky su tie co maju cele nozky a hore su akoby na traku, bez rukavov a pod ne este nieco oblecies, kosielku alebo body a overaly a pyzamka su aj tie s rukavmi aj nozkami..ale fakt je to jedno, my sme prv volali vsetko dupky,,,uplne fuk...
micka ty sa pekne liec...
Petka ja to zelezo este stale neberiem, zabudam, ale som pomerne ok, aj kde dnes ked som bola pesi na nakup, ked bolo tak krasne, som sa vyzivala...tak mi zacali take cudne tlaky a bolesti, no chodila som po tescu ako pokakana 😀

petkaerdal
7. feb 2009

ahojte baby,kde ste vsetky???
tak ja som dneska mrtva teda...pol dna po obchodoch,zase som neodolala a nieco pokupovala,nasla som pyzamka v akcii po 5eur,tak som kupila 2 ruzove a dve modre 😅 😅 😅 nase dievky budu aj v modrom totizto,musel to drahy mat,lebo by sa tam rozplakal z tolkej ruzovej 😀

baby este mi povedze,ake cislo vybavicky nakupujete,niekto mi radil ,ze hned radsej 56,ale mne sa to zda velke a mal len dve pyzamka cislo 50...ake kupujete vy???

Jani,mne naposledy kazal 2x denne to zelezo,ze teraz deti budu este viac potrebovat,tak ja neviem,ja to beriem stale...

mici11
7. feb 2009

Ahojte babenky,

Som uuuuuuuuuplne hotova. Robili sme mensie upravy bytu, takze uz ozaj len detska nam ostava.
Peti ja tiez kupujem od cisla 56, kamosky vravia, ze co mali nakupene 50- ky ani raz ich neobliekli detickam, lebo ked si k tomu priratas aj plienku a balenie na siroko, tak 50 je ozaj mala. A vraj ked by to bolo aj o trosicku vacsie, ze to vobec nevadi 😉 Tak som si nechala poradit.
No ja zelezo neberiem zatial, podla vysledkov z krvi ho mam v norme. Vraj by ma zbytocne zapekalo. Ale ten cukor mam furt velmi nizky, tak sa snazim trosku cokolady si dat kazdy den. Ale moc sa mi to nedari ☹ Inak ta chripka ma snad obisla, hrdlo ma boli uz len troska.

petkaerdal
7. feb 2009

tak si ma potesila mica,takze som nakupila dobre to 56,len sa mi to zda velke...no ale radsej nech je väcsie,ako mensie 😀
mici,tak tiez upravujete byt,ako my? my sme uz vcera zacali a dneska este ponosili par veci do pivnice a som tiez uz odrovnana 😅

mici11
7. feb 2009

Peti presne ako pises upravujeme, upratujeme a odnasame do pivnice 😝 teraz uz len detsku vymalovat + na jednu stenu drahy nieco namaluje, dat garnyzu a chcem nejaku malu zaclonku detksu a kupime komodu a nejaku skrinku a snad hotovo. Jaaaaaaaaj a este postielku do spalne.....
Este mam nejaku robotu na PC, ale len tak na hodinku a zajtra ideme na kačku s loksami k nasim, uz sa veeeeeeeeeeeeelmi tesim. Snad mi nebude zle 😝

petkaerdal
7. feb 2009

mici a co bude drahy malovat na stenu? budes aj decku malovat ,ci len nieco na stenu?
mnam kacku by som si aj ja veru dala...my sme mali iba kura 😖

kde su ostatne kocky?

mici11
7. feb 2009

Peti uz som tu, nieco som musela dokoncit. No detsku musime najprv vymalovat, lebo zatial bola len na bielo a potom tam drahy nieco namaluje. Nejaky motiv z rozpravky, ale este neviem co konkretne, paci sa mi Nemo, Macko Pu, Shrek....
zajtra ti poslem kusok kacky ok? 😉

janula13
7. feb 2009

ahojte, tak vidim babule ze dnes sme hotove vsetky, my sme o 9.30 vyrazili z bytu a prisli o 17.30, tak som dost unavena, ale uz som si oddychla...babule a mame KOCIK!!! 😀 ja som z neho uuuplne paf, len som tam sedela a divala sa nan, je super, presne co som chcela, nielen funkcne ale aj dizajnovo, ta farba som ani nedufala, ze bude taka pekna...berte s rezervou, pekna je pre mna, ja taku zboznujem a uz je aj nafoteny, pridam zajtra foto, je to ten Bumbleride, zlaty ujo ho predava, pokecali sme asi 2 hodky, tiez ma dvojky chalanov, tak ked som pocuvala ten porod, a story o nich co si vyvadzaju...
babule a najlepsia pecka je, ze sa VOJDE DO VYTAHU, aj so mnou, s tym som uz vobec neratala, tak to mam bonus zadara, sice aj adapter sme dostali zadara, no zlaty ujo...a kupila som si aj ten vankus na kojenie co ma Tvojka, ale mozdry, ked uz teda budu chlapci a este sadu 3 pyzamiek, kedze som mala len tri...len teraz rozmyslam, ze kja som kupila tie newborn, tak neviem aka je to vlastne velkost, ale myslim ze do dlzky 56, ale nezdaju sa mi ani male ani velke, ved uvidime, dokupime potom, keby boli male a nejake väcsie mam aj od maminy..myslite ze 2x3kusy staci, nie?
a najlepsi je mnazel ako sa s nim hral, doviezli sme ho uz zlozeny, do kufra v pohode aj so zlozenymi vanickami, aj to plus, daju sa zlozit naplocho ale zase po rozlozeni su pevne nie mäkke ako fusakotasky...no kupa sa nam podarila 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre