Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

petkaerdal
25. feb 2009

mauzos a uz ti to preslo ,ci to budem mat do porodu?

Jani,nevies,ako rodila palculienka? este ni neodpisala na sms

mauzos
25. feb 2009

no teeda Jani a ja som ju kupila odruky za 450 😒
Ty ich mas za sebou? tak to potom budes mat take pekne spicate brusko, kolegyna ich tak mala ulozene. Ja ich mam nad sebou, preto je take rozkysnute 😉

Peti mna to trapilo tak dva tri tyzdne presne okolo 20 tyzdna, potom to preslo. Teraz len obcas rano mam opuchnute prsty, ale uz to nie je ta bolest co predtym.

janula13
25. feb 2009

mauzos, ved to si dobre kupila, ved ta moja stala ako som pisala 540 alebo 640sk, aj to sa mi zdalo lacne...ked sa budem hrabat v skrini, pozriem ju..sice aj dnes som planovala, ale nezadarilo sa..mauzos a ja neviem ako ich mam, mam pocit ze jeden vpredu, druhy vzadu viac, podla toho ako ich citim, mam taky dojem, nemam dojem ze su nad sebou, nik mi nepovedal...zistim na najblizsim utz..a co ty, ved mas take krasne baculate bruskao, ja by som take pekne brala 😉

petka jasne ze to mas z tehu, coho ineho, precitaj si opuchy v tehotenstve a uvidis, je to ok, ja pozeram na moje prsty, ale nic, prstene na nich zatial lietaju, ktovie dokedy...a petka neviem ako rodila, ja som si len precitala co , ci vlastne koho porodila 😉

babulka123
25. feb 2009

pridala som nejake sukromne fotos.. tak kuknite.. brusko este musim pofotit.. hehhee

mauzos
25. feb 2009

babul mrkla som fotky, mohla som? Ty mas presne tu knihu, co som tu dnes spominala. Vsak je super? A ten maltezacik je Vas? A aj na tu kavicku by som dala pozvat 🙂

jani ale ja som ju kupila pouzitu a Ty novu ... noved neva, uz pri tych vydavkoch 😉
na tom 3D to pekne uvidis, ako ich mas ulozenych ...

janula13
25. feb 2009

babul, to som sa pobavila, hlavne na tej pslednej, mooc trendy okuliare..a este ta kava, normalne som dlho nemala chut na kavu co som tehu vobec a ked som to uvidela..musime k vam skocit zase...a aj ten puding si k tomu objednavam, rozmyslam ci si nejdem uvarit, narobili ste mi chut... 😀

babulka123
25. feb 2009

noo to snazivec..
ozaj a co bicykel uz ho vyuzivate ako vesiaka alebo ho pouzivate.. na kavu mozete kedykolkvek budem veeeelmi rada

mauzos... samozrejme ze si mohla..
ten maltezak je svagrinej ale vola sa tak ako ma moj drahy prezyvku takze sme tam vlastne spolu.. hehehe

no a kava a pudingy to su vytvori mojho draheho normalne sa v tom vyziva..

janula13
25. feb 2009

babulka, ze vesiak, dnes tahal na nom ako das, cely spoteny a cerveny bol, to si ho tak pamätam z inych situacii, ale to bolo daaavno 😀 ale mal prestavocku, inak sa snazi aspon 2x tyzdenne, ale nemohol , mal povinnosti, teraz sa rozbieha zase...

mauzos, ale vidis, usetrila si, vysterilizujes a je ako nova, no nie?ja som tiez hladala z druhej ruky, ale ked som nasla tuto a nestala tak vela ako som si myslela ze bude, tak som kupila...
tak sa tesim na ten 3D, dokonca aj mamina -teda starka 😀 sa chce zucastnit, chuda ta si aj poplace ako ju poznam 😀

babulka123
25. feb 2009

dobreeee. tak to som rada ze sluzi tomu na co bol povodne urceny hehehehe

mauzos
25. feb 2009

jani a v com mal prestavku? 😀 😀 😀

babul, kde si ho nasla takeho sikovnika a este aj s fantaziou?

babulka123
25. feb 2009

na internete.. 😀 😀

mauzos
25. feb 2009

to fakt? 😉

snazivecuztata
25. feb 2009

jasne na nete ja som si hladal nejaku tu bokovecku a kukaj ako som dopadol mam ju na cely zivot 😀

janula13
25. feb 2009

mauzos ty potvora... 🙂 ..ale ked sa pytas, tak prestavku mal v oboch, ale v bicyklovani sa uz zase rozbehol a to druhe..no uvidime ci ho na taky sport este budem otravovat 😀

snazivecuztata
25. feb 2009

janula to je super konecne jeden ktory nesluzi ako vesiak tak nech mu to pekne vydrzi. je zvlastne, ze od vtedy co sme ho predali uz ma par krat napadlo, ze by som si zabikoval, ale ked bol doma ani za svet sa mi nechcelo 😉

babulka123
25. feb 2009

a je najstasnejsi chlap na svete .. heheheh

snazivecuztata
25. feb 2009

Babulka kto?

babulka123
25. feb 2009

ja ti dam ze kto??? tyyyyyyyy

janula13
25. feb 2009

snazivec ved aj ja som rada, on prv viac a pravidelne sportoval, potom ked nas zosrotovalo to auto tak sme sa davali vyse roka dokopy a teraz kedze pri mne pribral/vraj je to moja vina, zaujimave, ja som pri nom nepribrala, skor naopak 😀 / tak zase sa chce dat trochu do svungu a ja ho k tomu len povzbudzujem, tak dufam ze aj vysledky sa dostavia, aj ked viem ze rambo to nebude, hlavne nech sa lepsie citi..ved bude potrebovat kondicku pri dvoch neposednikoch 😀

mauzos
25. feb 2009

jani preco potvora? Ty pises nejasne 😀 😀 😀

snazivec neboj nie si sam, kto takto dopadol, je vas viac 😉

snazivecuztata
25. feb 2009

mauzos tak to som hned kludnejsi 😉

mauzos
25. feb 2009

no vidis 😝

janula13
25. feb 2009

mauzos, tak sa budem snazit pisat jasnejsie 😀

mauzos
25. feb 2009

oki 😉

janula13
25. feb 2009

babule vypinam , tak dobru noc, nech sa vam snivaju pekne snicky 😉 kludne aj eroticke 😀

mauzos
26. feb 2009

dobre rano, Vy este vsetky spite? 😲

co bolo na ranajky? vianocka? 🙂 ja som robila bundase po dlhej dobe .... ktora vie co to je? 😀 😀 😀

petkaerdal
26. feb 2009

ahojte kocky,
ako sa mate?

mauzos,ja som mala vianocku s mlieckom 😀 😀 😀
co su bundase?

janula13
26. feb 2009

ahojte, mauzos o 10.30 ja vstavam 😀 a ano, amal som aj ja vianocku a kakao, este mam v zasobe..petka, drahy predsa doniesol?Inak by si ho ani cez dvere nepustila, coo? 😀
mauzos co su bundase?

babulka123
26. feb 2009

bundas je chlebik vo vajku... heheheheheheh teda aspon u nas..

no bola som na poradni, nic nove ako to ze mam AFP testy ok 😀 😀 😀 😀 sme sa nedozvedeli o 2 tt idem na kontrolu uz aj na utlz. tak sa tesim ..
cmuuuk

babulka123
26. feb 2009

jeeeej a uz nam svieti 17 tt... jupiiiii

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre