Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

babulka123
3. mar 2009

janulka.. no skusa callanovu metodu. tak ti poviem velice sa pysia tym ze sa Aj naucis 4x rychlejsie, tak je sanca ze aspon ieco z toho pochopi heheheheheheheh

mici11
3. mar 2009

Babenky, vys te boli dnes ukecane 😀 Ale uz som sivas docitala 😉
No ja pijem, ked sme uz pri tom teda teraz nie to je jasne dobre suche vinko alebo bavoracik. Aj radler je mnam, teraz si davam sem tam nealko pivko.
Peti co si kupila pre Babul je pecka nahodou, akurat vravim drahemu nakolko mame motorku chopperu, ze to kupim malemu k motorke 😀 😀 😀
Mauzos, Babul 🙂

Zajtra na mna myslite, mam ten glukozovy test a poradnu, poobede nakuknem pa a dobru nocku 😉

babulka123
3. mar 2009

mici budem na teba mysliet..
ja si mylsim ze nasich znamych ktorym chceme ten darcek dat sa to bude velmi pacit, a aj keby to nepouzivali tak ako suvenir je to super.. a hlavne v BA to nekupis..

mici11
3. mar 2009

Babul diky, budem to potrebovat 😝 hlavne pri tej gebuzine. Ani ja by som to bezne nepouzivala, len za to ze mame tu motorku, tak nech sa otecko vytesuje. I ked nie sme lebkovy 😀

babulka123
3. mar 2009

fuuuuha.. ten glukozovy.. no uzi si to.. bleee mne je zle len si na to spomenieem..
inak dnes som sa prekonala a dala som si 3, ano 3 jogurty.. dufam ze ste na mna hrde. .hehehe

mauzos
3. mar 2009

mici neboj, ten glukozovy test sa da zvladnut, len to treba vypit na ex bez zavahania, inak to nedopijes 😒 ja som si hned potom dala zuvacku a pohoda. U teba by to ani nemuseli robit, ked ti tak nechuti sladke 😀

takze baby v lete si dame virtualny Radler niekde vonku na terase? 😉 uz sa tesim

mici11
3. mar 2009

Babulka mas moj obdiv ty a 3 jogurty??? Super. Ja zas jogurty ano, ale tu nestastnu cokoladu nie ☹

Idem hajat, rano vstavam pa adobru nocku 😉

mauzos
3. mar 2009

babul jasne ze sme hrde, len tak dalej. Inak ja som pred tehu musela mat kazdy den velky jogurt a teraz na neho absolutne nemam chut. Ked som za cele tehu zjedla 5 jogurtov, tak to je asi vela ☹

petkaerdal
4. mar 2009

dobre ranko baby 😉
dneska tu strasim ja prva,som uz od 5 hore 😖 ,ako prisiel drahy z prace,uz som nezaspala

petkaerdal
4. mar 2009

tak tie flasky s lyzickou si omrknem,ale to bude treba az neskor,ale pokukam,kde su...
tie antikolikove flasky popozeram tiez este,aj tie ohnute

mici,myslim na teba 😉

tvojka
4. mar 2009

Ahojte,
aj ja som už dnes tu.Bola som ráno na krvičke...
Peti,ja mám flašky z Aventu a tie sú neni ani zahnuté a ani šrobovacie dno nemajú,ale cumle sú nejaké antikolikové...
A mám doma odsávačku MAM a tam sú pribalené aj dve také flašky s tým šrobovacím dnom.(no ale uvidím,či ju budem potrebovať... 😕 )
Babul,ked ti majú pomôcť tie jogurty,tak sa musíš premôcť 😝 .Ja zas s jogurtami problém nemám a so zápchou tiež nie celé tehu.
Mna začala v poslednej dobe páliť záha,najmä v noci,ked ležím.Už mi tam zrejme tlačí maternica,takže lepšie to nebude,ale pre naše pokladíky to vydržím 😵
Tú lyžičkovú flašku určtite kúpim,ale až neskôr,ked to bude aktuálne,nech mi to nezavadzia v skrini.
Pekný dník všetkým želám!

tvojka
4. mar 2009

Mici,
uži si ten úžasný glukozový test 😝 .Mna na tom celom najviac otravovalo to 2-hodinové čakanie... 😠

petkaerdal
4. mar 2009

tvojka tak tie flasky su potom antikolikove,co mas k odsavacke,tie budes pouzivat,nie?
a tie bez dna a neohnute som videla aj ,ale som nechapala,lebo boli uplne obycajne,tak zeby tie cumle 😕

tvojka
4. mar 2009

Ano Peti,Avent má špeci cumle,tam nejak preniká vzduch do tej flašky,aby sa nerobil podtlak a aby sa babatko nenahltalo vzduchu.

petkaerdal
4. mar 2009

no to musim zase omrknut,zase viem nieco nove 😉
co robkas inak? ja ledva pozeram,som od 4 hore,rezu ma oci,ale spat sa mi nechce 😖

tvojka
4. mar 2009

Peti,no bola som ráno na tej krvi,potom som sa naranajkovala(vianočka 😀 ) a kukla,čo tu je nové a asi si ešte pôjdem naspäť lahnúť.Nejaké driemoty na mna lezú.

mauzos
4. mar 2009

dobre rano dievcata, ja len na skok, mrkla som co nove 🙂 idem k Dr. ukoncit PN a od dnes uz budem oficialne na materskej 😝
mici vydrz 😉 fakt je na tom najhorsie to cakanie ...

petkaerdal
4. mar 2009

vianocka? 😀 😀 😀 ja som uz dva dni nemala,ale zase mam chut 😀

baby a ake planujete kupovat dudle??? silikonove alebo kaucukove??? alebo aky je rozdiel???tak ma napadlo,lebo ja mam aj take a aj take

mauzos,tak uz ides na matersku 😉

petkaerdal
4. mar 2009

a pridala som foto toho ohrievaca a sterilizatora

tvojka
4. mar 2009

Mauzos,vitaj na materskej.Aj ja by som chcela ísť až od toho 34tt.Dúfam,že zlatíčka vydržia dovtedy 😉

Peti,ja mám zatial len 2 silikonové dudle,ak im nebudú chutiť,tak skúsime iné...Možno im nebudú chutiť žiadne(moja neter nechcela nič,ani dudel ani flašu 😒 )

mauzos
4. mar 2009

uz som doma a tu nikoho. Kde sa vsetky flakate?
peti na tom ohrievaci sa da nastavovat teplota, ci len cas? nejak to tam nie je vidno ...

petkaerdal
4. mar 2009

tvojka,ja mam aj len kaucukove zatial a silikonove na flaskach,uvidime
a aky je v tom rozdiel,ktory je lepsi?

mauzos,malo by to ohrievat presne na teplotu ,co treba,ale nestudovala som to podrobne,to bolo len na krabici,musim to kuknut lepsie

ja som tu uz bola,ale vy ste tu neni
co robite vsetky?

tvojka
4. mar 2009

Ja som spala ako babätko,ale už ma zobudila záha,tak idem niečo zjesť. 😅

petkaerdal
4. mar 2009

aj som myslela tvojka,ze ty si zalomila,ja nie,ja sapvat neviem,aj ked som unavena 😖

tvojka
4. mar 2009

Peti,myslím,že neni lepší ani jeden,záleží na tom,ktorý bude deťom chutiť.Ten silikonový má možno väčšiu životnosť,ale ak im nebude chutiť,nepomôžeme si.

mauzos
4. mar 2009

tvojka ja som bola vypisana od zaciatku, takze mne to bolo v podstate jedno od kedy ma da na matersku. No ale takto ju budem brat aspon o trosku dlhsie. Preco by ti nemali vydrzat zlaticka? Nevidis ako nam to v poslednej dobe pekne vychadza? baby v dvojickach rodia na 38 tt 😀 😀 tak snad aj my to tak potiahneme ...

peti ja vobec netusim, ktore dudle su ake. Ja som dostala v tom prenatal balicku nejake NUK, myslim silikonove a naposledy mi v poradni sestricka pribalila este par takych istych, ale ci im budu chutit 😒 no ved uvidime a potom dokupime

petkaerdal
4. mar 2009

tak vyskusame teda,som myslela,ze nejaky rozdiel v tom je a nielen chut

a co ides papat? ja som od rana toho uz pojedla 😅 😅

mauzos
4. mar 2009

peti mas zravy den? 😀 😀
my mame na obed hubovu polievku a grenadir 😉

petkaerdal
4. mar 2009

veru mausoz ,vydrzime aspon do 38tt 😝
co porabate inak?
moj este spi,tak sa tulam po nete a citam,pojdem nieco uvarit na obedo-veceru

petkaerdal
4. mar 2009

mauzos,zravy den? 😕 do den,mesiace 😅 😅 😅
uz som mala vsetko mozne ovocie,zmrzlinu,polievku,marmeladovu sisku..no krizom krazom,ja mam taketo chute posledne dni 😅
ty nemavas zrave dni? kolko krat denne asi tak papas?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre