Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

mauzos
5. mar 2009

hi, sa mi paci ako je petka presvedcena, ze babul bude mat babiku 🙂 stale pise v zenskom rode 😝

jani v C&A maju velmi pekne vecicky, ja tam tiez stale omrkujem a aj v H&M ....
uz ti je lepsie, ci este stale si mrtvolka?

petkaerdal
6. mar 2009

ahojte,vy sem chodite tak neskoro vzdy...
Jani,ani nestras,akoze nevadilo by to,ale bol by to sok,vsetko uz mam pre dievky a chlapec by musel byt v ruzovom 😀 ,Erdal by bol velmi rad ale,noo a inak raz si zo mna uz jedno vystrelilo,tak hadam stacilo uz

mau,ano aj v Ca a aj HM maju pekne vecicicky

baby,ja som teraz vstala,ale z toho pocasia sa citim,akoby som vobec nespala,sedim tu a tvarim sa,ako lopatou buchnuta 😖 uz by mohlo prestat liat

babulka123
6. mar 2009

ahoooojte .. petka.. u nas neprsi tak pridi si troska oddychnut..

baby kupila som cez bazar lampu nad postielku s Mackom Pu... dala som do albumu nieje pekna??
ja sa z nej tak tesim

petkaerdal
6. mar 2009

ahoj babul,neboj,ten dazd pride aj k vam
ta lampa je zlatunka a to uz mas aj doma?

babulka123
6. mar 2009

no tak ti pekne dakujem ...

babulka123
6. mar 2009

ale mohla by si ho poslat lebo teraz je to tu take onicom ..

petkaerdal
6. mar 2009

tak poslem a ake je to o nicom? 😀 neda sa ti spat? 😀

ostatne zienky este spinkaju? 🙂

petkaerdal
6. mar 2009

nikde nikho,tak odchaziiiiimmmm
😖

tvojka
6. mar 2009

Ahojte,
no veru ja dospávam,v noci sa mi nedalo spať,začal ma bolieť žalúdok a ráno to pokračovalo...Maminku som mala takto 3dni odpísanú a neviem,či som to od nej nechytila.Len dúfam,že sa mi k tomu nepridajú aj teploty ako jej.Takže dnes mi je kvalitne blbje 😝
A to sa ešte s mužíkom chystáme na Antolskú za lekárom,u ktorého by som chcela rodiť.Nenašla som na neho žiadny kontakt,tak tam ideme osobne a uvidím,či ma nevyhodí od dverí... 😕

babulka123
6. mar 2009

ja som hore, lebo nam dojdu dorobit zaluzie a sietky na nove okna, a tak som zacala varit.. ale dnes len tak lightovo.. zemiaky pecene so sampionmi a cibulkou a zeleninkjovy salat.. mnaaam a jogurtovy dresing..

babulka123
6. mar 2009

nooooo spachtosky

petkaerdal
6. mar 2009

ja nespim,upratujem...

ty? varis?

babulka123
6. mar 2009

uz som dovarila a som grogy... dnes ma nejako taha brusko .. cele ho mam nafuknute..
ale stale viac a viac citim kobylku tak sa vytesujem

petkaerdal
6. mar 2009

nemas ho tvrde? mna ked tak taha ,mam ho aj take pevne,tvrde..
vytesuj sa,ja sa zase tesim z kopancekov 😀

aj ja som dneska grogy,to pocko je hrozne

babulka123
6. mar 2009

a u nas este neprsi.. zle si poslala..

noo nieje take ako normalne.. cele je take velke nafuknute, tvrdsie.. neviem .. uvidime co z toho bude..
dnes som si dala na obed len zaleninku tak snad to pomoze..

babulka123
6. mar 2009

idem si troska zdriemnut kym nepridu zas vrtat... potom sa ozvem.. cmuuk

petkaerdal
6. mar 2009

aby ti netvrdlo,lebo mne tvrdne niekedy a je to az neprijemne,take pevne je velmi...

pockaj,bude prsat..

ja som este neobedovala,ani neviem,co budem

mauzos
6. mar 2009

ahojte babaulky, ja dnes nejak nestiham konikovat. Schrupli sme si do pol desiatej 😲 teraz som varila a uz zase ma taha spat. Idem si schrupnut s drahym, ide do nocnej, tak zase tu budem vecer strasit 😉 dufam, ze sa pridate 😀

petkaerdal
6. mar 2009

mauzos ahoj,teba som tu uz vykukala 🙂
ja tu budem s tebou rada strasit,moj ide o pol 8 do nocnej,tak pokecame 😀

mne nejak klipkaju oci

babulka123
6. mar 2009

mau no po tom co ma marek naladu pod psa uz 2 den tak uricte... ked mu poviem ze ho lubim aj to ho vytaca.. nejake zle obdobie chytil.. hehehehe

babulka123
6. mar 2009

peti neviem ci trvrdne od rana je tvrdsie.. neprestava to .. zatial som mv pohode idem si pospat mozno to pomoze.. cmuuk
pootom sa ozvem

petkaerdal
6. mar 2009

babul,aj moj ma nieco,neni s nim reci 😀
mne ked ztvrdlo,hned povolilo,skus si na chvilku lahnut,ci to neprejde...alebo je len mala mozno nejak tak otocena,ze ho mas napnute

babulka123
6. mar 2009

ze mala...... 😅 😅 😅 😅 hehehe to sa mi tak paci..
ja budem skor zaplynena lebo ja ho mam tvrde hore.. a tam este nemoze byt.. a mozno mam len uzsie tricko dnes a preto to tak citim.. 😝 😝 😝 😝

uvidime co bude..

babulka123
6. mar 2009

hehehe peti ani som to nedopisla a prsiiii

petkaerdal
6. mar 2009

tak sa moc nestahuj,trosku si oddychni a prejde to,inak ja ked ho mam tvrde,tak sa necitim veru dobre...

uz aj u vas? no to pojdete vsetky spat

babulka123
6. mar 2009

petka.. nooo tvrdnutie.. bacha na to .. magnezko si dufam este davas..

petkaerdal
6. mar 2009

davam stale,inak tvrdne,ked dlhsie nesedim,takze sa snazim len oddychovat,hned,ako sadnem povoli...

janula13
6. mar 2009

Ahojte, asi uz vsetky spite 😀
ja som naopak vyspinkana, vecer ma este bolel zaludok, rozmyslam ci to nemam zo zeleza, uvidim, dnes mi nic nie je, spala som do 10.30, ako vzdy a nic ma neboli, brucho netaha, slabiny pohoda, no parada,Mauzi nijaka mrtvolka dnes, tak mozem s vamo vecer aj ja strasit, MM ma vecer akciu s byvalymi kolegami, tak som slamenna vdova 😀 ale aj sa tesim, raz za cas mi to dobre padne, vtedy sa skraslujem, aj ked vysledky nebyvaju 😀

babulka a nenaduva ta z tej zeleninky?A ak ti predsa uz tvrdne brusko, davaj si raz denne sumive magnezko, na skodu to nie je urcite a mozno ti to pomoze..
Ja uz konecne viem rozoznat tvrdnutie brucha, sem tam tvrdne, ale ako som pisala ze pri dvojkach je to normalne , dr povedala...

A ja upratujem, periem, balim na zajtra, ideme k mame a v nedelu na ten 3D, tak drzte palce nech donesiem dobre spravy, velmi sa tesim...

A mam bojovu ulohu od manzela, mam si navrhnut vstavanu skrinu na chodbu, fuuha, teda, my uz budeme mat 2skrine!!!to je co?A mame aj 2 komody, tak pomaly to tu bude ako u ludi...

Babule neviete mi poradit nejakeho dobreho vyrobcu vstavanych skrin, jednu mame z komandora ale ak by som mohla usetrit, potesim sa ...a este kde maju dobre ceny a vyber obkladaciek?aj tie si mam vybrat..prislo nam trochu penazi, tak ich mozem na toto minut a potom zase roky susit hubu 😀 😀 😀

tvojka
6. mar 2009

Tak my sme už späť z Antolskej,....sme vybavili.Doky tam nebol,na nete majú zjavne zlé info,ale sestrička bola milá,vraj môžem dojsť bez objednania v stredu od 9h.Tak sa tam dovalím ešte raz...

Jani,naši si dávali robiť skrinu v Baumaxe(pri prístavnom moste),tuším sa tá firma volá Indeco(ale to som si neni istá) a sú tam vraj lacnejšie ako tie značkové Komandor a Roldor...Tak skúste.

Mne je už trošku lepšie,uvarila som si zeleninovú polievku(od rána som na suchároch a piškotach),tak ju idem zjesť,uvidím,čo na to môj žalúdok... 😖

mauzos
6. mar 2009

ahojte, ja uz som tu, draheho som vyprevadila do nocnej. Ako nam to dobre vyslo na vecer, ze tu nebudem sama 🙂 tak potom sa ohlaste, ked uz budete slamenne vdovy 😀
jani ja som si tiez vsimla, ze ma zvykne pobolievat zaludok zo zeleza. Ja som ho bravala rano na lacno, tak mi to kazali, tak asi preto. Teraz na to kaslem a beriem ho po ranajkach a zaludok OK.
Obkladacky maju lacne v Merkury market, myslim ze su aj v Blave. Co idete obkladat?
na to tvrdnutie bruska beriem aj ja magnezko. Minule mi tak dlhsie nechcelo povolit, tak som si buchla rovno dve a pomohlo. Ale ja beriem tabletky, nie sumive.
ti nasi chlapy sa asi dohodli na virtulanych kramoch, aj moj je nejaky cudny ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre