Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

babulka123
5. nov 2008

mici 1x? no tak to gratulujem... heehe prepac. ale co k tomu dodat, nejako to asi k tehu patri nie ?

mici11
5. nov 2008

nie praveze ja vraciam uz dlho a kazdy den, ale od vcera som nevracala a dnes opat. Ale co uz vydrzime.

petkaerdal
5. nov 2008

no mici,tak jedlo si dlho v sebe neudrzala 😖
a dakujem za poradenie,toto chcem ,aby mal aj mojc kocik...
babulka,mrska co ? este nic? hned nam to nahlas 😉

babulka123
5. nov 2008

nooo co ti budem hovorit, bola som na wc este nic ale uz boli brusko ako besne , takze v noci... fuuuuj zajtra budem zla...
a okrem toho ma chyta Žravá, takze je to tu baby.... strach, radost, bolest, napatie, vzrusenie, ocakavanie.....

mici11
5. nov 2008

No Petka dlho nie, dala som si vareny obedik konecne, ale este sa asi vratim k rozkom, alebo suchym hriankam s troskou masla. No co uz. Ale stale je mi tazko.
Idem si na chvilku lahnut nech sa mi ulavi. Vecer nakuknem zatial pa 🙂 🙂 🙂

petkaerdal
5. nov 2008

no ale hlavne je tu sanca babul sanca 😉 to ostatne musis nejako prezit,budu to dni plne napätia 😅
takze v piatok ideme na pich pich do ritky 😝 a foliky zacnu krasne rast...

babulka123
5. nov 2008

peti ... toto slovo mi tam chybalo.. vedela som ze nieco mi chyba a nevedela som rychlo dojst na to ze co to je.. dakujem takz e SANCA ta je vzdy...

mici, skus rohlik (ale nie cerstvy) trosku masla ako si pisala a nastruhaj si troska mrkvy k tomu... pomoze ti to neboooj ...

petkaerdal
5. nov 2008

no vedela som,ze si nemozes na to slovo spomenut,tak som ti pripomenula 😉
ja by som asi mala byt rada,ze negrckam este a uzit si to 😝

babulka123
5. nov 2008

peti .. neboj napr. moja sestra negrckala vobec a je v 17 tt a kamoska tiez nie a je v 26 tt a zato 2 kamosky sa pregrcali celym tehu.. teda nie celym ale tie 3 mesiace boli ako cela vecnost... takze niek kazdy musi grckta...

mici11
5. nov 2008

Babulka dakujem, skusim.
Petka no bud rada, mne je teraz tak, ze ani lezat nepomaha 😝

petkaerdal
5. nov 2008

ja viem,ze nie kazdy musi grcat,len som kockam "zavidela" ale mam pocit,ze mozem byt rada,aj ked nemam nic este vyhrate,som len 6 tt....

babulka123
5. nov 2008

no ja ... ja neviem grcat, pokial to zo mna doslova nevyleti takze ja sa budem velmi modlit aby ma to obiyslo (ake iy tam ide.? som nejaka zmatena.. hehehe)

babulka123
5. nov 2008

obislo..... noooooo toto trvalol...heheheh

petkaerdal
5. nov 2008

mici,zacinam byt rada,lebo dneska v noci som zazila prvu taku nevolnost a nepacilo sa mi to,neviem,ci to este stale chcem 🙂 asi to radsej prenecham babulke 😝

mici11
5. nov 2008

Ok Peti nech ta to obchadza. Inak dala som si rohlik s maslom a ulavilo sa mi. Tak dufam, ze na dnes mam pokoj.

komarik
5. nov 2008

Ahojte baby, neviete mi poradiť?
Čaká nás 1 IVF a nevieme sa rozhodnúť ktoré lieky si vybrať. Puregon, Gonal, Menopur, Fostimon? Aký je rozdiel? Prosím, prosím o radu

mici11
5. nov 2008

Komarik menopur a fostimon su lacnejsie a pichaju sa klasickymi ihlami. Gonal a puregon su v pere, jednoducha aplikacia, ale su drahsie. Ja som mala aj take aj take, ale lepsie som reagovala na gonal pri 2.IVF. Takze mne je lepsi Gonal. Ale je to dost individualne, ak pozries vyssie Babulke dali teraz merional, lebo na gonal nereagovala. Asi som ti moc nepomohla, ale ak hormonalny profil OK, skus tie lacnejsie.

babulka123
5. nov 2008

mici a teraz ma napadlo, ty si mala gonal vo FC? ja som bola v tom ze tu davaju len a len merional

mici11
5. nov 2008

Nie babulka, ja nechodim do FC, ale do Gyn . fivu 😉 a tam mi naordinovali pri 2.IVF gonal, lebo som slabo reagovala na merional a s gonalom to bolo lepsie 😉

babulka123
5. nov 2008

preto sa mi to zdalo byt divne... vlastne ani nie, lebo nie sme v teme FC ale inej ze.... juuuuj ale mi dnes dopina hehehehe

mici11
5. nov 2008

babulka pohoda 🙂 🙂 🙂

babulka123
5. nov 2008

dnes mi proste ide.. idem spat, lebo mi je dajako divne - asi mrcha robi uz svoje... ja uz vazne chcem mat za tym, nejako to cele na mna dolieha... trase sa mi zaludok, chvejem sa boli ma hlava cely den, proste je mi divne... a tak si idem lahnut pustit priatelov a idem sa z toho vyspat a dufam ze zajtra bude lepsie.. cmuuuk a prepac ze som smutna ale to uz asi robia tie hormony hehehehehehe

mici11
5. nov 2008

Babulka pekne si odychni a neboj vsetko bude OK. Uspesna stimulka, odber, ET a tehu vysledok 🙂 🙂 🙂 🙂
Dobru nocku

babulka123
5. nov 2008

mici dakujem cmuuk

komarik
6. nov 2008

ahojte, dík za radu. Už sme rozhodnutí. Ideme pichať injekcie menopuru. Tak mi odľahlo že už sme sa rozhodli. 😵

petkaerdal
6. nov 2008

dobre rano kocky,babulka no co? cakam na spravu 🙂
komarik ahoj,ja som mala drahy puregon a iba 6 vajok a s obycajnym merionalom som mala teraz 17,takze je to naozaj individualne a je tazko v tomto poradit,asi treba len odskusat,ale ja uz po mojich skusenostich by som sla najskor s lacnejsimi,ak nechces vyhodit tisice zbytocne 😝
do akeho centra chodis? Iscare?

mici11
6. nov 2008

Ahojte,

Komarik myslim, ze si sa rozhodla spravne, treba skusit najprv lacnejsie. Od kedy zacinas pichat?
Petka ako? Ja zatial v pohode ranajky mam v sebe uz davno, som zvedava co zas spravi obed. Mam hroznu chut na pizzu, ale bojim sa toho. Ale uz o nej snivam tyzden 😅 .

petkaerdal
6. nov 2008

ahoj mici 😉
ja mam tiez ranajky za sebou a som v pohode,ale zacinam byt zase hladna 😅
no pizza je dobra,ked ti chuti,daj si,hadam ostane v zaludku,ja mam kuracie rezne na dnes a ryzu,
a pizzu robievas alebo si objednas?

mici11
6. nov 2008

Petka pizzu si objednavam, mame tu origos taliansku pizzerku a je vyborna. Doma uz nerobievam drahy pizzu moc nemusi, on je masozrut 😀 a ja zas maso len tak striedmejsie. Mam rada cestoviny, syry, pizzu, ryby. No skusim a uvidim co to spravi. Ale kuracie rezniky tie mozem 🙂

babulka123
6. nov 2008

ahoooojte babulky, takze hlasim mrchu ako hrom, aj doma som ostala lebo mi je straaasne zle, a hadajte co? zajtra mam 1 inekciuuuuuuuuu..... uz to zacalo...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre