Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

janula13
14. nov 2008

peti, tak to sa aj ja pridam na nakup kocikov ked to zorganizujete, zajazd do rakuska plny tehul baziacich po kocikoch, to je predstava a babulka nas bude viest ako veduca vypravy 😀 😀 😀

babulka123
14. nov 2008

nooo babulka ak bude cakat dvojky tak veduca budem... lebo ked som videla vas.... no ja budem iny tank vy ma nedobnehnete ani ked budete ttehu 2 roky hehehhee

janula13
14. nov 2008

no len aby babul, len aby, my to este nejak dozenieme, ale tak ci tak budes veduca 😀

petkaerdal
14. nov 2008

no my sa budeme uz len gulat Jani spolu s tymi bruchami
babul 😀 😀 😀

janula13
14. nov 2008

no petka gulame sa gulame...ozaj, mas trosku ine brusko?

mici11
14. nov 2008

No babenky vy ste dnes rozkecane, ale to je super. Ja trosku upratujem a varim, tak len jednym ockom tu nakukam.
Janula no fakt tahame spolu 😀 , ale som rada, ze mame podobne priznaky, hned menej stresujem ci je vsetko OK
Aj ja chcem ist kupovat kociky s vami ☹
Vy ste asi vsetky z okolia BA, ze?

janula13
14. nov 2008

mici ja som z SC, ale to neznamena, ze sa nepridas...odkial si?idem aj ja nieco robit, mame tu bordel a ja furt tukam ako datel do klavesnice 😀

petkaerdal
14. nov 2008

Janka brusko mi ostalo zo stimulky,ale ci je uz z tehu väcsie neviem,ale citim sa taka velka a plna..ty uz mas?
mici,no ved je o com kecat a tebe sa robi,ked cakas jedno,my s dvomi musime len lezat a fachcit na konikovi,
mici,tak sa pridaj aj ty a spravime stretko vo viedni 😀

janula13
14. nov 2008

ja ti ani neviem, manzel tvrdi, ze uz sa rysuje, aj mne, hlavne vecer, to uz vidno, ale myslim, ze tak o mesiac bude viac, teraz este ani nefotime 😀

petkaerdal
14. nov 2008

ani ja nefotim,lebo brusko som mala vzdy velke,tak je to zatial asi len spek 😝

csilla76
14. nov 2008

Petka aj tu gratulujem k dvojkam 🙂 🙂 super sa to tu rozbieha sa tesim 🙂

drzim palce kazdej 🙂 dior tak ako ?myslela som velmi na teba 🙂

poculi ste niektora o injekcii Gynevac?

petkaerdal
14. nov 2008

dakujem teda aj tu 😉
perfektne sa to tu rozbieha teda
o tej injekcii som nepocula este,co to je?

babulka123
14. nov 2008

peti ale vies co je super, ze teraz uz nemusis brusko schovovat ale vystavovat na obdiv... hehehe na to saa aj ja tesim

petkaerdal
14. nov 2008

no ved uz ho ani nestahujem,to je vyhoda 😉

babulka123
14. nov 2008

no no ... a ja mam dnes 1 modrinku na brusku...... dam potom do albumu.. hehehe

petkaerdal
14. nov 2008

pichaj ten cetrotide do jednej strany,lebo ta bude svrbiet,...aj ja som mala z toho modrinku

babulka123
14. nov 2008

no ver tomu ze zajtra uz budem vediet... hehehe este som si nevidela zadok uz ho musim mat ako cednik. hehehehe

petkaerdal
14. nov 2008

ale ved uz to mas coskoro za sebou a potom ides k nam aj s dvojkami 😉

babulka123
14. nov 2008

hehehe tak to potom zalozime temu ferticent a uspesne dvojky alebo tak nejako ... a mimohcodom to by ste uz aj mohli...

inak zaujimalo by ma kam zmyzli tvojka, jvo, sue, a osatne...

mici11
14. nov 2008

No baby asi sa k vam pridam na tie nakupy 🙂
No ja uz brusko mam, tak mierne do spicu 🙂 , pred tym som mala take normalne. Pred tehu som mala 53 kg a teraz uz skoro 56 a este aj vraciam, takze neviem kde som ich nabrala. Ale nieze by mi to vadilo. Ale doky vravi, ze ta vaha nie je len o priberani z jedla, ale aj hormonalne zmeny, voda v tele a tak. Ale ved teraz mam pravo priberat 😀

babulka123
14. nov 2008

no pekne co by som ja dala za to mat 56 kg.. hehehehe

inak bonznem sa a ak by ste chceli vidiet nejake svad.foto tak si kuknite v albumoch album snazivec...

petkaerdal
14. nov 2008

jvo sa uz neukaze na konikovi,ak si necitala ,co sa jej stalo..a ostatne neviem
a pokial viem,sme tu len 2 tehu s dvojkami z FC a dneska povedal dr.ze maju 4
no mici,super,tak teraz ta predbehnem asi aj s porodom 😉 no som zvedava,ako budem ja vyzerat 😕

babulka123
14. nov 2008

jaaaj ale aj tak.. bude aspon prirastok do temy dvojicky... hehehehe
jvo viem ,ale aspon obcas napisala ip... chyba mi .. a tvojka tiez.

petkaerdal
14. nov 2008

uz chodia malo,ale to tak vzdy byvalo,baby ktore boli uz tehu presli do tehu nejakej temy...tak su asi tam a preberaju ine veci
ale ja vas neopustim,na vase tehu a deticky si tu s vami pockam

babulka123
14. nov 2008

jaaaj dobreeee.. ale neboj ved sa este nie raz stretneme..

petkaerdal
14. nov 2008

no to dufam,ze sa stretneme 😀 ved ideme v tom spolu

babulka123
14. nov 2008

nooo ver tomu ze moje deti {sranda jak automaticky beriem to ze budem mat dvojky} budu na svete aj vdaka tebe ci chces alebo nie..

petkaerdal
14. nov 2008

😀 😀 😀 budes mat dve,ked to ja poviem,tak to tak bude 😉 nie jednej kamoske som to vyvestila

babulka123
14. nov 2008

oki.. dakujem vopred..

janula13
14. nov 2008

tak to tu je iny business s dvojkami 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre