Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

mici11
21. nov 2008

Ja ked som sa podpisovala po svadbe na nove doklady, tak na 5 krat, kym si mi ruka zvykla na nove priazvisko. Este ze su teraz elektronicke podpisy, mohla som si to natrenovat, kym to ako tak vyzeralo 😀
Ano ano vazena pani 😀 a pozdrav od nas aj manzela, ze od kociek s konika 😀

petkaerdal
21. nov 2008

jej deniska moja...dakujeeeeeeeeeemmmm 😉

mici,ja som sa skoro pomylila,neviem,ako si zvyknem na nove,ale mam take pekne priezvisko zaujimave,
len sa netesim na tie behacky ,vsade prepisat priezvisko 😖

pozdravim mici,on o vas vie. 😉 ...dakujem,je v praci,ale pozdravim

csilla76
21. nov 2008

Ahojte krasky moje 😵

tak sa hlasim poslusne 😀 ako som slubila 😉 dnes som bola v KE v CAR-ku mam pichnuty dhiperelin a teraz cakam na menzes a ked dojde tak mam volat a zacnem zo stimulkou 😵

vidim ze sa mate fajne,petka ty si sa dnes vydavala,ze?tak gratulujem 😵

pekné tehulkovanie zelám a dufam ze sa kvám pridám coskoro,snazilkam vela sil,aby to nevzdavali-ono to raz pride 😵

petkaerdal
21. nov 2008

babul,tak je to dobre,nebude to nic,to prejde raz -dva...
to je super,ze si schudla,mne ostali 4kf,ale uz mi je to jedno....

hladkaj brusko,tak ti prajem,aby ti to vyslo moja 😉

petkaerdal
21. nov 2008

ahoj csillka,vydavala som sa dneska ano 😉
dakujem pekne

csilla76
21. nov 2008

juj super petka sa tesiiiiiiiiiiiiim isto si bola pekná nevesticka,potom posli fotosky ok kuknut 😵

babulka123
21. nov 2008

babulky z celeho srdca dakujem .. aj z marekovho aj z tych 2 co mi teraz lietaju po maternici.. hehehehe

ozaj kedy by sa mohli pricucnut... neviete??? nemala som PK

petkaerdal
21. nov 2008

za 3-4-5 dni babul,s Pk do 2 dni
urcite sa zahryznu babulovci

babulka123
21. nov 2008

ahah .. .no pekne.. tak uvidiem.. ale ja im velmi verim .. budem na nich davat pozoer....
idem kukat tv, este potom nakuknem.. cmuuuk

mici11
21. nov 2008

Csilka ahoj moja zlatucka, no super tak uz aj ty zacinas so stimulkou. Budeme tu same tehulky 🙂 🙂 🙂 Drzim ti palceky a ozvi sa castejsie a to plati aj pre teba Zabkaevka, Mataaa a stratena Marion 😉

Babulka neviem presne 5 az 7 dni. Ale nie som si ista

babulka123
21. nov 2008

a dovtedy tam co plavaju ???

petkaerdal
21. nov 2008

5-7 dni je vela mici,po PK mi embryologicky povedala,ze do 2 dni sa musia zahryznut a babul bola bez Pk,tak ratam do 4 dni uz budu zahryzkane...dovtedy sa delia babul dalej az do blastocysty

babulka123
21. nov 2008

aha ano to dava logiku..

petkaerdal
21. nov 2008

noo tak pekne lezkaj ,oddychuj

sestrickam si nevravela,ze sa vydavam? oni vedia o mojej svadbe tiez

babulka123
21. nov 2008

ale hovorila ved mi hned povedali ze oni vedia... hehehe

petkaerdal
21. nov 2008

ano viedia,len ci nezabudli,ze kedy mame...asi im idem poslaf foto na mail...

babulka123
21. nov 2008

nie nie vedeli ze dnes... ale poslala by som im, alebo skus na mail co maju na stranke...

mici11
21. nov 2008

Vidite to som nevedela, zas som o nieco mudrejsia. Ale vtedy su uz urcite zahryznute 😀
Babulka budem netrpezlivo s tebou cakat na krvicku. Ides na 14 den? I ked vysledok mi je jasny uz teraz 🙂 som si ozaj ista, ze to vyjde. Aj pri Petke som mala taky pocit a vidis je tehu 🙂 🙂 🙂

Ozaj Peti pamatas, ako sme tu spolu stresovali, mne meskala mrcha pred laparkou a ty stimulovala 😀 ?
A mne mrcha neprisla a som tehu a ty si mala velmi uspesnu stimulku a este uspesnejsi ET a cakas dvojicky 🙂 . To uz je davno, ze?

babulka123
21. nov 2008

miciiiiiii ani nevies ako si ma potesila.. tak ja ti budem verit a detom v brusku tiez... beriem aj jedno.. aj dve.. aj tri... to je jedno hlavne aby boli zdrave... a dakujem za podporu.. takze hovoris ze na 14 den nemusim ist ani na krv lebo je to uz iste... velmi verim ze sa nemyslis.. cmuuuk osobne ti pridem potom podakovat...

babulka123
21. nov 2008

no hen utros zas uraduje.. ja som citala ze im ides poslat foto na mobili... to je desne somnou...teda "s nami" hehehe

petkaerdal
21. nov 2008

babul,uz som poslala sestrickam na recepciu mail aj s foto 😉

mici pamätam si to velmi dobre,na to nezabudnem nikdy v zivote,tak ako tu na vas,lebo ste boli v tom case so mnou a tiez pamätam na nasu dohodu,nesklamala som ta...
babul a teraz ty nesklam na oky? mi ti verime

babul co? no tebe asi preskakuje z toho utrosa uz 😀

babulka123
21. nov 2008

no utros je moj neskutocny kamarat.. .snad po tom case co ho budem brat aspon trafim domov hehehehehe

a slavnostne slubujem ze neskalmem... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mici11
21. nov 2008

Petka nesklamala 🙂 🙂 🙂 tak Babul ber si priklad a tiez nesklam 🙂 🙂 🙂

zabkaevka
21. nov 2008

taaaaak a mam prvy Gonal za sebou 🙂 prvy je stale najtahsi pichnut, ale pri poslednom verim ze budem ako sestricka z kramarov 🙂 chichichi
Len stale myslim na to, ze mi nepredpisal ziadne lieky, Estrimax alebo Duphasthon. Hmmm asi fakt nemusi byt, pripadne po prvej kontrole, ktoru mam v utorok, asi nieco este predpise.

Csillus, tak rychlo nech ti dojde menzes a stimulkuj 🙂 mne menzes prekvapil v stredu o dva dni skor ako zvykne chodit, ale to je dobre, pretoze mozno inak by ma nevzal dnes doki ak by som dostala poobede dnes. Daj si cervene vinecko, je som toto pila v utorok vecer, a v stredu poobede doslo 🙂

mici11
21. nov 2008

Zabkaevka, gratulujem k prvej injekcii, teraz to uz pojde ako po masle 🙂 🙂 🙂

petkaerdal
21. nov 2008

no babul,to si davaj pozor ,aby si nezabludila,na teba ma nejak extra nepriaznive ucinky 😀

zabkaevka,drzim palce 😉

mici 😉

zabkaevka
21. nov 2008

mici, petka dakujeeeeeeeem 🙂
tesim sa ale aj bojim, ci som este nemala cakat, ale nieco mi hovoirlo, ze teraz to chcem aby sme isli na to. a pri dalsom cykle by ma doki nevzal, kedze do toho by prisli sviatky, kedy nerobia, takze potom nasledne, az v januari by bolo mozne, tak aj preto som rada, ze teraz. idem si lahnut pred telku, aby som trenovala odpocivanie, kedze vela prace mam v robote, tak sa to budem musiet ale veeeeeeelmi rada, naucit. Viem si povedat, ze praca nezajac, neujde. chichichichi 🙂 tak paaaaaa kocicky, ozvem sa po prvej kontrole. cmuk vam posielam

janula13
21. nov 2008

babulka esteze sa mas na co vyhovorit, utros to isti..vies niektore babule hovoria, ze citia bolesti po par dnoch a zrejme vtedy ide o uhniezdovanie...ale nepanikar ked nepocitis nic ja som necitila absolutne nic, az pred testom tie MS bolesti, ale to uz boli zahryznute...akurat v noci po transfere som mala dost silne bolesti, take krce, a vtedy som si povedala, zahryzlo sa, bud teraz alebo nikdy...heheh, alebo to boli len vetry 😀 😀 😀

mici11
21. nov 2008

Janulka ahoj, ako sa mi mas? ja som uz 2 dni negrckala 🙂

zabkaevka
21. nov 2008

kocky, pred tretim IVF ste boli niektora na predoperacne?? ja som bola len pred 1. IVF, cca pred rokom ale teraz nie

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre