Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

petkaerdal
23. nov 2008

tak nech ti nejake gate podaruje brat 😀 😀 😀
zajtra sa chystame vybehnut von,tak tam nieco kuknem hned,som zvedava,co najdem...
ani mne sa tie na traky nepacia vobec,je to otrasne

sisajojo
23. nov 2008

ahojte je tam niekto kto by mi vedel poradit s mojim 1vym ivf+icsi??

janula13
23. nov 2008

ako monterky, ale kazdy ma iny vkus...idem lahnut, tiez mi je dnes blbsie a musim nieco spapat, lebo bude sabla 😅

sisajojo
23. nov 2008

babulka123
23. nov 2008

ahooojte ...

sisa co potrebujes poradit????

babulka123
23. nov 2008

babulky ja som sa pred chvilkou zobudila a nemozem povedat ze by mi bolo lepsie skor horsie... strasne sa mi toci hlava.... ale kedze je tak aj mici aj petke a janulke tiez nieje 2x dobre... bude to asi pocasim....

petkaerdal
23. nov 2008

Jani,len sa napapkaj,ty si taka chuducka,musis vela papat,aj ja prave tlacim nieco 😀

sisa,co potrebujes vediet?

babul,utros je to,nestresuj,toto iste som mala ja,ja som len doma bola po ET a vlastne doteraz mi je o nicom

babulka123
23. nov 2008

ja nestrestujem... toto mi nevadi ani troska... a okrem toho keby si chcela vediet ani brusko ma uz tak neboli.... ja som taka hrdinka.. vies ??? a keby si nevedela tak uz vies.. tak... od teraz ziadne fnukanie ved som maminka..ehehehehe

petkaerdal
23. nov 2008

nevedela som babul a som rada,ze si ma oboznamila a ze uz viem 😉 😉 😉

no ved si uz neni mala,tak nefnukaj 😀 😀 😀 si riadna tehula

babulka123
23. nov 2008

tak to som zas nevedela ja ale uz viem takze je vsetko v naj poriadku... hehehehe a dakujem 😀 😀 😀 😀 😝 😝

petkaerdal
23. nov 2008

urcite je vsetko v poriadku,presne som aj ja mala tocaky hlavy,ze som nevedela ani stat,normalne na odpadnutie a potom ta unava riadna a zapcha teda

co delas? ja pozeram srdcove zalezitosti a idem do chladnicky nieco zobrat 😀

babulka123
23. nov 2008

peti tak teda poriadne si naber.. ja kukam nemocnicu na okraji mesta a prave som dopapkala polievocku com som robila na obed... mnaaaamkovsku....

petkaerdal
23. nov 2008

a aku si to robila,zeleninovu?

ja si davam sunkovy chlebik,dostala som chut

babulka123
23. nov 2008

no neverim... ty mas na nieco chut hehehehe
no ja som robila taku klasicku nedelnu = slizikovu ....

inak aha co som nasla v horoskope som blizenec

Prežívate obdobie čakania. Tako ako kamzík niekedy v behu zastaví, aby preskúmal z výšky okolie, mali by ste i vy, ak vám vyšla táto predpoveď, na chvíľu zastaviť a preskúmať, zamyslieť sa nad tým čo sa vám podarilo v živote dosiahnuť. Takéto zamyslenie vám pomôže pochopiť mnohé skutočnosti, ktoré vám doteraz unikali. Trochu zrelaxujte a naberte nové sily. V tomto období vás čakajú dobré správy, hlavne z oblastí financií a vašej práce. Črtá sa vyriešenie mnohých vám život strpčujúcich momentov. Stačí ak nasledujúci týždeň poľavíte z pracovného tempa a v postupne v kľude si premyslíte ďalšie kroky. Neunáhlite sa v rozhodovaní. Každé rozhodnutie v tento čas bude mať ďalekosiahlejšie dôsledky v budúcnosti - väčšie ako si myslíte.

petkaerdal
23. nov 2008

no mam,ale len taku malicku,tak som to hned vyuzila,len mi prebehlo hlavou,ze by som si dala kuraciu sunku 😀

slizikovu lubim velmi,dobrucka je

zaujimave,to obdobie cakania vyslo,nech trva aspon 9 mesiacov 😉

babulka123
23. nov 2008

hehe urcite...

nech ti chuti sunka.. heheh si mi spravila chut.. dam si aj ja neskor.. teraz urcite nie ale neskor

petkaerdal
23. nov 2008

uz je davno v brusku,este si dam jogurtik,to nieje mozne ,co ja dokazem napratat do seba

babul,ja ked som bola po ET som mala velke chute,strasne vela som uz vtedy jedla,aj ty papas vela??

babulka123
23. nov 2008

noooo dari sa mi .. respektive co neutecie to zjem.. ved si videla na obed... 4 knedly a to nehovorim o tom ze asi o 2 hodky som si dala este jednu...hehehehehehehe

teraz polievka a uz rozmyslam ze si idem dat ten chlebik so sunkou ....

petkaerdal
23. nov 2008

a neviem,ci ty si sa mi nahodou nesmiala,ked som ja zjedla 3 knedle so svieckovou a ty spraces 4 😀

daj si ,pekne papaj,lebo potom ti bude uz iba zle z jedla 😀

babulka123
23. nov 2008

noooo a som ja vedela ze ani nie par dni potom ja ich nie ze zjem ale zozerem 4....hehehehehhe

no pozri ja si musim spravit teraz zasoby..heheheheh

zlatko idem kukat a trosku sa venovat drahemu lebo pinda ze som cely den na nete...

petkaerdal
23. nov 2008

a bola si to ty ,co si sa vtedy cudovala,ked som ja zozrala 3? 😀
a nemas pocit,ze zjes ovela viacej,ako inokedy ? alebo si tak papkavala aj predtym?

no jasne,ved chapem,sprav si zasoby,aj ja som robila 😀

ok,tak sa venuj jemu a mna tu nechaj samu ☹ 😠

sisajojo
23. nov 2008

ahoj babulka caka ma prve ivf icsi a transfer by mohol byt podla vsetkeho koncom januara a ja by som velmi chcela aby to vyslo ..chcela by som vediet co mam robit po transfere tie 2 tyzdne kym budem cakat na test..pracujem vo fabrike a som tam na nohach non stop ☹

sisajojo
23. nov 2008

uz tam asi nikto nieje vsak??vzdy pridem neskoro 😠

csilla76
23. nov 2008

ahoj sisajojo 🙂 no ked mas narocnu pracu,tak si radsej vybav pn pocas stimulky 😉 a odkial si?

babulka123
23. nov 2008

peti uz somm tu.....

csilla76
23. nov 2008

babul ahhojky,mas pekny albumik,doobeda som kukla 😵 drzim palce aby bobaciky sa poriadne zahryzli 🙂

babulka123
23. nov 2008

sisa presne ako hovori csila.... treba PN, aj ked v centre ti povedia ze treba fungovat normalne ale nemyslim si ze by bolo moc vhodne po transfere stat potom stale na nohach....

ale ci to vyjde... to neviem .. ja by som to tiez teraz potrebovala vediet....

sisajojo
23. nov 2008

ahoj csilla som z prievidze

sisajojo
23. nov 2008

ja s pn nebudem mat problem,ale bolo by napriklad dobre len lezat??ja sa asi budem bat ist aj na wc 😢

csilla76
23. nov 2008

sisa vies pri mojom 1 ivf som pracovala aj ja vo fabrike kde som bola vkuse celych 8 hodin na nohach,nemala som pn bo som este ani info nemala ze co ako to je pri ivf..ani net som nemala..doki toho moc nenavravel ..takze som robila,ale bolo to drsne,pichalo ma a vobec som to tazko zvladala...radsej treba tu pn ked je praca narocna 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre