Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

petkaerdal
4. dec 2008

volaj marekovi,nech pride 🙂

petkaerdal
4. dec 2008

no bezkaj a negrckaj 😉 vydrzkaj

babul,keby som mala lietadlo ,tak som uz u teba,cakam s tebou,aj na obed 😀 😀

babulka123
4. dec 2008

hmmm dnes nemoze.. zajtra slubil ze bude.. a ja sa na to velmi tesim...

baby idem este varit alebo nieco robit lebo sa vazne zblaznim a potom sa vam ozvem .. akonahle nieco budem vediet..

mici11
4. dec 2008

No babulka som s nervami na konci 😀
Petka predtym som velmi brusko nemala, narastlo mi. Ale aj moja mamina mala vzdy velke brusko a nikde inde nepribrala ani gram. Tak asi aj ja budem mat riadne brusisko, ale nevadi 🙂

petkaerdal
4. dec 2008

aha,aspon nepriberies nic navyse 🙂
no na 12tt je dost teda,budes mat brusko,ako s dvojkami 😀 😀 😀

petkaerdal
4. dec 2008

babul,tebe tie nevolnosti vyjdu akurat na vianoce,si ani neuzijes tie dobroty😀 😀 😀 vidim,ze sa tesis na majonezovi salatik 😉

mici11
4. dec 2008

Mnam salatik 🙂

janula13
4. dec 2008

babule uz som cistucka, ponatierana, brusko nemam zase ziadne, uz sa asi prilis pozorujem, keby mi neni nanic, tak uverim ze babatka su fuc 😅 ja idem takto o tyzden na ten NT utz, boze uz nech to mam za sebou..
Inak idem uvarit kapustnicu, ale mozem tam dat hriby?Mozu to tehule, mne sa zda ze nie, neviete?
Boze uz viem co by som si dala, vyprazany syr a zamiaky, Mici nepripomina ti to nieco, ste na nom stale slapes?
no a mam problem, kto mi bude vyberat veci z chladnicky?

petkaerdal
4. dec 2008

Jani,brucho nemam ani ja,takze pohoda 😉

o hribykoch neviem,aj tak ja tie slimaky nelubim 😅

rebo
4. dec 2008

Čože, výsledky budú len o hodinu? A ja končím o 14.00 v robote. Ja to snáď ani do zajtra neprežijem. Hneď ráno o 6.00 sa budem musieť pozrieť babuľka, ako si dopadla. Hoci ja to už viem, že je to OK.

janula13
4. dec 2008

mnaam, ja zboznujem, len tak na masle s bylinkami, boze tak by som si dala, tak tam supnem, symbolicky, ani manzel nemusi, ten ich povybera...heheh, ked tak rozmyslam, tak do tej kapustnice dam asi len kapustu, slivky nemam, klobasu nemam, slaninku nemam, hriby si diskutabilne...to bude teda tradicka kapustnica 😀

bobjan
4. dec 2008

Ahojte, Babuľka, držím všetko čo mám!!!! 😵

mici11
4. dec 2008

Janulka syr musim mat, inak by som asi umrela od hladu 😀 . O hriboch som tiez nic nepocula, ze by sa nemohli. Inak ako vravi moj doky s mierou nezaskodi nic okrem alkoholu, cigariet a drog. Jedime co nejem je pecienka, plesnovy syr a pasteky.

petkaerdal
4. dec 2008

mici ja tiez nejem tie syry,to som nikdy nemusle..ale kedze zijem na suchej strave,pastety papam veru 😅 a pecienku tiez nejem

babulka123
4. dec 2008

babyyyyyyyy 353.9.............. ja som taka stastna....

mici11
4. dec 2008

Inak na pasteku mam aj ja chut, mozno si dnes dam na veceru, ved sem tam nezaskodi, ze 😉 ?

mici11
4. dec 2008

Babulkaaaaaaaaaaaaaaaaa gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeem ja som to vedela, ci uz mi uveri salebo nie tipovala som to na 360 🙂 . Tehulka nasa opatruj sa 🙂 🙂 🙂 🙂

katy2
4. dec 2008

babulka 😵 😵 😵 😵 😵 gratulujem, tehulka 😵 😵 😵 😵 😵 tesim sa s tebou 😵 😵 😵 😵

babulka123
4. dec 2008

dakujeeeeeeeeem

rebo
4. dec 2008

Babuľka super, gratulujem. Som naozaj šťastnáááááááááááááááááááááá, že ti to vyšlo.

petkaerdal
4. dec 2008

Babul superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr..cmuuuuuuuuuukkkkkkkkk,krasaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

petkaerdal
4. dec 2008

mici ja papam casto,chuti mi s rajcinkou alebo aj s cibulkou,ked mi chuti,co narobim..myslim si,ze to az tak neuskodi

babulka123
4. dec 2008

no a bud.stvrtok idem na ultz. .... idem k dr. pre vysledky potom pridem...

janula13
4. dec 2008

babuuul super, tak mi padol dalsi kamen zo srdca, buch 😀 ved inak to ani nemohlo byt, tak si uz double tehula, super, tak zase sa mozeme tesit na tvoj utz...veduca, tak uz nas povedies na nakupy do Rakuska k petke 😀 😀 😀

petkaerdal
4. dec 2008

babul a mas to odfaxovat do FC teraz? lebo tak sa to tusim robi,ked nejdes k nim na krv a potom o tyzden na uzv
dneska si 14 den ,ci 12den? som pomylena 😕

babulka123
4. dec 2008

dnes som 13 den.. heheheh

petkaerdal
4. dec 2008

ano babul,uz ich povedies ku mne,budeme pekna stvorka. 😀 😀 😀 ..

janula13
4. dec 2008

inak ja som doteraz kuchtila, uz som riadne hladna, ale uz papame polievocku, z kapustnice nic nebude, dosla mi chut na rascovu zaprazkovu s vajkom a chlebom, boze tu som tusim mala naposledy na zakladke , tak som ani nevedela ako sa robi, mama nadiktovala a je presne taka aku robievala babka, ked sme boli mali, ak nie lepsia, dufam ze malym bude chutit, dnes toho vela nejem...
Inak ja zboznujem plesnive syry a teraz po nich len cucim a ak manzelaa nahovorim MIci, tak mu nakazem kupit eidam, na ten vyprazany, ten som mu tusim nikdy este nerobila a k tomu zemiaciky so spenatom, mnaaam..keby ho mam uz ho robim 😀

petkaerdal
4. dec 2008

baby,vy tu ako vyvarate a mne asi chute nenarobite,dneska mi je nanic,vratili sa mi stare stavy nejako..len rozky jem

janula13
4. dec 2008

Peti mrkni do cakame dvojicky, cherry uz porodila a krasne velke babatka, az som zaslzila, boze to je krasa, taka som zvedava na fotky...A Peti sme na tom rovnako ak ta to utesi, aj ja mam pocit, ze sa mi to vracia, ale neva, aspon vieme ze sme tehu, aj ked ty mas aspon trosku klud ked si malinke videla 😀 Mna zachranuje ta polievka, dufam ze neskonci v mise, strasne pomaly jedavam, nech vymaknem pokial mozem 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre