Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

petkaerdal
19. nov 2008

myslim,ze jedna z nich bola na transfer hned na druhy den,ale neviem ktora..
ja som bola potom tiez na druhy den,ked odber sa nerata...
tak v akom stadiu by mali byt v piatok? to nevies?
ja myslim,ze morulky

babulka123
19. nov 2008

neviem lebo hovorila ze 8 bunkove.. ja uz neviem , je to uz jedno.. lebo ak nad tym budem este chvilku rozmyslat tak sa zblaznim

petkaerdal
19. nov 2008

tak to nechajme tak....ked 3 dnove-tak maju byt 8 bunkove

mici11
19. nov 2008

Ahojte babenky,

Tak dnes ste sa cinili 🙂
Petka no penove boli veelmi mnam, ale skoda ze skoncili v zachode 😝
Babulka moja, neboj i ked ta samozrejme chapem, ja som mala vzdy len 2 embryjka. Pri 1.IVF u mna spravili vynimku a spravili mi PK vkladali mi blastulky a pri 2.IVF som mala vklad na 3. den. Tym len chcem povedat, ze je to u kazdeho individualne a je to trosku aj o stasti. Ale viem, ze tvojim embryjkam sa bude u teba veeeeeeeelmi pacit a poriadne sa zahryznu a pustia az o 9 mesiacov 🙂 🙂 🙂 Hlavne tomu ver!!! Viem o com pisem.
Presne uz nad tym nerozmyskaj, pekne si to uzivaj a tes sa ze coskoro si tehulka a budes nam tu pisat ako gkrckas 😀

babulka123
19. nov 2008

inak kukni do pipin z gf.. snazivec pisal.hehehehe to je moj drahy.. a ptoom ze ho nemam lubit..

petkaerdal
19. nov 2008

poznam jeho nick 😉 ,kuknem

micka ahoj,no skoda tej peny 😉
ja neviem co jest...ach jaj...
ty sa mas,ze mas aspon chute

babulka123
19. nov 2008

mici dakujem.

zlatko a na zaklade coho ti spravili vynimku a spravili ti PK? mne hovoiirla ze to neodporuca ..

petkaerdal
19. nov 2008

no zlaty je ten tvoj snazivec 😉
PK si mozes nechat aj ty spravit,ved su to tvoje embryska 🙂

babulka123
19. nov 2008

no mozem dat.. uz ani nie.. zrusili ma.. povedali nie a hotovo.. ale uz je to jedno aj tak to zvladnu.. TAK

mici11
19. nov 2008

Neodporuca, ale ja som povedala, ze to riskneme a podarilo sa mi ich ukecat navela navela a po znamosti 😉 . Ale to len medzi nami. A mali sme krasne blastulky a biochemicke tehu ☹ . Na druhy krat som to uz nechala vsetko na nich, lebo ani blastulky nic nezarucuju i ked sanca je vraj vacsia. Takze myslim, ze ja by som uz PK asi nechcela.

Petka no moja najvacsia chut je stale pizza hawai 😀 a potom ju nevladzem zjest 😀

petkaerdal
19. nov 2008

nie,ved to si ani nedavaj,len som pisala,ze mozes...ale neriskuj...nech idu k tebe do bruska,na co ich trapit v nejako mediu....
ja sa tak tesim s tebou,budem na teba mysliet pocas svdby 😉

babulka123
19. nov 2008

peti len si potom nepomyl mena....hehehehehhehe to by bol trapas... ja budem na teba tiez mysliet... neboj

petkaerdal
19. nov 2008

dufam,ze nepomylim..hi hi ...
nudis sa tiez?

babulka123
19. nov 2008

hej ale som strasne hladna.. idem si spravit nieco papat..

mici11
19. nov 2008

Baby ja som chcela ist dnes do mesta a vonku hnusne prsi, asi to necham na zajtra a dnes budem cely den lenosit. Ved vcera som cely den makala. A vy ste ako na tom?

petkaerdal
19. nov 2008

aj ja som hladna,co si das? ci mi nespravis chut 😉
aj tu prsi mici,ale ja budem musiet ist po oblek ,ked pride drahy,inak hnijem pri tv s laptopom 😖

babulka123
19. nov 2008

ja neviem l... stale ma boli to brusko .. ale to uz asi aj z toho ze somm bola nervozna... ja klasika, rohlik s maslom a sunkou .. a neskor si spravim to rizoto..

petkaerdal
19. nov 2008

no tak o si mi nepomohla 😖
rizoto robis z kuracieho mäsa?

babulka123
19. nov 2008

nie mam bravcove

petkaerdal
19. nov 2008

ja robim len z kuracinky,bravcove nemusim...
na piatok mam na plane majonezovy salat a rezne kuracie

babulka123
19. nov 2008

zlatko nechcem byt hnusna hlavne ked nevies co mas papat.. ale majoneza nieje to najvhodnejsie pre tehulky... je tam neupravovane vajko a to nieje moc zdrave.. zistit si to...

petkaerdal
19. nov 2008

aha,no to ma nenapadlo,ja som myslela,ze nieco take,ked pride kamoska na obed..hm ,tak teraz neviem,uz som kupila veci do toho....
aj v tatarke je neupravovane vajko?

bobjan
19. nov 2008

Kukám a čo to nevidím? Už umieram od hladu a vy tu preberáte také mňamky 😉

Petka, si môžeš pre seba spraviť s bielym jogurtom, či to nie?? 🙂

mici11
19. nov 2008

Petka kupovanu tatarku a mojonezu mozes 🙂 Pytala som sa dokyho. Bez toho by som ja nevyzila 😀 Musim mat aspon raz do tyzdna varene zemiaky a vyprazany syr a samozrejme tatarku 😀 😀 😀 a vela

babulka123
19. nov 2008

tatarku ano ale majonezu .. to by som neriskovala.. aj ked je pravda ze kupovane su nejako upravovane... ale neviem ..

bobjan
19. nov 2008

Mici, máš moje sympatie 😵 😉

babulka123
19. nov 2008

ale tusim idem k petke na obed.. mnaaam

petkaerdal
19. nov 2008

mici,dakujem,ved hadam nicnepokazim...ja na to chut nemam a ani neviem,ci budem mat v piatok,tak ale chcela som nieco malo nachystat,nejaky obed a zakusok,aspon ked mi ta kamoska pride...
mne je na tycku,ked to tu ale citam o tom jedle ☹
bobjan,asi jogurt nie,chcem robit majonezovy salatik

bobjan
19. nov 2008

Babulka, rovno z ET si dáš šalát a kuracie rezne, dobre načasované nie...??? 😀 😀 😀

bobjan
19. nov 2008

Petka, ja som myslela, že pre teba si môžeš namiešať len s biely jogurtom, ja to teda nerobievam, dávam jogurt len do cestovninového šalátu, ale švagriná dáva aj do zemiakového 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre