Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

petkaerdal
21. nov 2008

zabkaevka,ja som musela mat pred kazdym ivf nove predoperacne

zabkaevka
21. nov 2008

hmm u nas nie. ale to sa asi len preto robi, ci tu narkozu vydrzim. a to snad ano 🙂 takma to netrapi tak velmi

petkaerdal
21. nov 2008

to sa nerobi,ci vydrzis,ale ci si neni chora,ani ked mas obycajnu chripku ti narkozu nikto nespravi...
predoperacne moze byt u nas max 2 mesiace stare

babulka123
21. nov 2008

hehhe janulka vetry som uz prekonala dnes.. konecne.. lebo z toho ma asi bolelo to brusko .. uz viem preco male deti placu ked nemozu pukat....

petkaerdal
21. nov 2008

babul,tak uz si v pohode,vypukana???? 😀 😀 😀

bobjan
21. nov 2008

Ahojte dievčatá.

Petka, som nestihla tvoje foto, ale verím, že ste boli krásni obaja a všetko dobré prajem, veľa lásky a zdravíčka.

Babulka, držím palce tvojím bojovníčkom a opatruj sa tehuľka naša 😉 😉

petkaerdal
21. nov 2008

ak si tu,tak este nahodim,si tu?

dakujem 😀

bobjan
21. nov 2008

áno Petka, som a ďakujem, ak ti to nerobí problém, tak si ju rada pozriem. 😉

janula13
21. nov 2008

Mici ja som uz od stredy negrckala, len rano som musela nejakukyselinu, lebo som skoro vstavala a nalacno na krv a to mi nerobi dobre, ale inak nic, celkom sa drzime, aj mi viac veci chuti mam pocit, prave sa krmim cokoladovym pudingom, asi sa zacnem sledovat, ci predsa len nepriberam 😀 je to super opcit ked negrckas, ze?zle mi je stale, ale da sa, pretym to bolo ovela horsie...

petkaerdal
21. nov 2008

uz idem na to,si tu?

bobjan
21. nov 2008

som, som 🙂

zabkaevka
21. nov 2008

petka, no tak ja neviem preco to nechce doki. snad to nebude nejaky problem.
ciii ja uz sa ani nepamatam, kedy zacnem nieco pri stimulke citit, jasne ze po dnesnom prvom gonali zrejme este nic nebudem. Hmmm asi si vsetko budem pisat.
tak ja idem pozerat TV, nejak som sa nedostala este k tomu, dala som do prania a nieco ukuchtila.
dobru nocku, paaaa

bobjan
21. nov 2008

Petka , nádhera 😵 😵

Máš podobný účes ako ja, ja som viacej blond 😉 Sekne vám to 🙂

Odkiaľ pochádza manža???

petkaerdal
21. nov 2008

dakujeme bobjan,fakt mas tyk uces ,ako ja? ja len kratke vlasy nosim 😀

bobjan
21. nov 2008

Petka, jojo, mám, len mi už treba ísť kaderníčke podstrihnúť...ale akosi nemám čas ☹

bobjan
21. nov 2008

Krásne šaty si si vybrala, veľmi ti to pristane!! 😉

bobjan
21. nov 2008

Petka, tak som pre teba na chvíľu hodila foto do profilu aj ja 😉 😉

petkaerdal
21. nov 2008

dakujem bobjan 😉 😉
idem kuknut to foto

petkaerdal
21. nov 2008

jaj,to si myslela foto v pase? som myslela,ze v albume 😝

bobjan
21. nov 2008

No v pase, ja to volám profil 😲 😲 Myslím , že to stačí.... do albumu nemám čo také ešte vložiť.... ☹

petkaerdal
21. nov 2008

no staci,ja som si nevsimla,ze si napisala,ze v profile 🙄

babulka123
22. nov 2008

ahoooojte, hlasim ze brusko uz neboli skoro vobec, ale utros je riadna mrchaaaaa
grgam {prepacte za vyraz.} toci sa mi hlava a chce sa mi spat.. desne.. hehehehe si zvykam potom na tych par pvrych tyzdnov ked budem tehu uz oficialne.. hehehehehe

mici11
22. nov 2008

Ahojte zlaticka,

No dnes som si schrupla s prestavkami cca do 11:30 😀 . Mali sme vcera navstevu, tak som sla spat neskoro.
Janulka to je uper, ze ti chuti a uz negrckas. Myslim, ze ty si problem s vahou robit nemusis 🙂 , vsak si jak modelka. Ja som vecer zas vracala, ale dala som si arasidy a evidentne mi nerobia dobre.
Petka ako pani Erdalova, co svadobna noc 😀 ?
Babulka som rada, ze brusko uz neboli. no utros je riadny uspavac hadov 😀 , ja mam teraz duphaston a to je oproti utrosu pohodicka. I ked hormony mnou mavaju riadne, ale to je aj tehotenstvom. Zvyknem plakat aj pri spravach 😀 .
Babenky poradte mi, kde v BA nejaky obchod pre tehulky. Bud v centre, alebo v nejakom nakupnom centre. Idem cez tyzden do Ba s drahym, tak ze by som si pozrela nejake gate tam. Dakujem 😉

babulka123
22. nov 2008

mici ahoooj , no hovor mi nieco.. inak to moje brusko to je taka zahada.. rano ked sa zobudim tak mi nic nieje ani neviem ze ho mam.. a poobede uz boli ako des.. tak neviem .. ale to prejde ked sa asi dostanu vajecniky do normalnej podoby a nebudu uz zvacsene po stimulke..

no a co sa tyka tych obchodov, viem ze je nejaky pri starom zimnom stadione na trnavskej .. ale iny .. ja by som skor odporucila rakusko tam sa lepsie nakupuje, v tych nasi uzastnych centrach je to strasne drahe...

ale v avione skus HM....

mici11
22. nov 2008

Babulka presne ako pises🙂 ved ty uz vsetko vies 🙂 🙂 🙂 A pohladkaj za mna babuliatka.
A diky za tipy, skusim nieco pozriet a ked nie objednam cez net. Jedny mam vyhliadnute, ale ja radsej veci skusam.
U nas snezi 🙂

babulka123
22. nov 2008

dakujem . dakujem.. hehehe prave sme sa napapali a tak oddychujeme..

u nas bola taka snehova prehanka a teraz nist.. ja by som rada uz stavala snehuliaka... 😉 😉 😉

petkaerdal
22. nov 2008

ahojte,mne ja od rana nejak blbo,cely den lezim,
mick,svadobna noc nebola,drahy prisiel neskoro a to som uz nepouzitelna, 🙂 ale urobime si svadobny vecer 🙂

babul,na ten utros si zvykni,dobrych par tazdnov ho brat este budes 🙂

u nas tiez krasne snezi,citim vonku uz vianoce 😀

mici11
22. nov 2008

Petka aj svadobny vecer je fajn 🙂 🙂 🙂 Ja sviatky moc nemusim, ale vianoce MILUJEM. Ani nie kvoli darcekom
(ved uz som velka 😀 i ked ma samozrejme potesia) ale kvoli atmoske 🙂 🙂 🙂 Vlanajsie neboli moc pekne, okolo 20.12. som sa dozvedela, ze mi zacalo klesat HCG a vedela som ze to nie je dobre. Do tyzdna som krvacala a bolo po 1.IVF ☹ . Ale tieto budu kraaaaaaaaaasne a buduce uz budeme 3 a vy 4 🙂 🙂 🙂 A Babulka bud 3, alebo 4 to este uvidime 😉

No mne zacalo byt teraz tazko, ale snad to rozdycham. Je ti aj na grckanie?

petkaerdal
22. nov 2008

ja tak isto,tu atmosku velmi milujem a to citim pomalicky vonku,ako napadol sniezik 🙂

minule vianoce si teda mala moc smutne,ale zato tieto bude o to krajsie 😉 a aj moje 😉

je mi tak vseliak,este som nevracala ani raz,ale dneska citim dobre zaludok,museli sme sa aj s nakupov vratit domov

ako sobotujes???

petkaerdal
22. nov 2008

mici natieras si niecim brusko? ja som este nic nekupila,ale najvyssi cas

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre