Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

janula13
5. feb 2009

Mici, no ja si nepomozem, ale ty by si mala ist na MISS Brusko, ake ho mas pekne 😀 krasne ti rastie a ake ho mas gulatucke, ako to ty robis?aj vecicky mas krasne, ma pobavili tie strieborne sandalky 😀

mici11
5. feb 2009

O Janulka dakujem ti 🙂 vzdy ked budem mat depku z vyzoru, zavolam tebe 😉 Ano sandalky su bombove, tiez som sa pobavila. Dostala som ich kamosky, ale ak to bude predsa chlapcek to sa este len pobavime 😀 😀 😀

janula13
5. feb 2009

no jo, zavolej 😀 tak chlapcek v tych sandalkach bude jednoznacne nepriehladnutelny 😀 😀 😀

mici11
5. feb 2009

Jani tiez si myslim 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a co porabas? Ja zas robim, ale uz na dnes koncim a pojdem sa vyvalit pred telku

babulka123
5. feb 2009

to rozhodnutie je viac ako tazke.. bojim sa ako cert ale .... nechcela som na to mysliet ale asi budemmusiet...

mici11
5. feb 2009

Babulka ja viem ze je to tazke, ale neboj, kedy by si asi mala ist? Ale ak si o tom nechces pisat, povedz pochopim to...

babulka123
5. feb 2009

mici praveze potrebujem... prave si citam clanky o amnio...
no robia to uz v 18tt takze asi o mesiac.. nebojim sa az tak toho zakroku ale toho co moze byt potom.. ale ako tak citam tak vraj je to riziko dost male.... vies bohuzial nejako niesom presvedcena o tom ze by som chcela do dnesnej doby priviest postihnute babatko... kym budem na svete ja tak mi to je jedno ale by s nim bolo ked mna nebude, podla mna nasa spolocnost nieje na to pripravena..
dr. mi hovoril vela prikladov preco ist a naozaj nieje z tych ze by mi chcel nejako uskodit ako 1 vedel ze sme tehotni a velmi naozaj velmi od srdca sa s nami tesil.. mozno preto sa o mna tak dost stara.. a okrem toho Pinter mi to tiez velmi doporucoval..

tvojka
5. feb 2009

No baby,pred chvíľou sme došli z obchodu,tak už kočík skladať nejdeme,poskladáme ho až v nedelu,ked dojdeme od svokry.Boli sme v tom Carrefoure,kúpili sme vankúš.Zajtra hodím foto,taký krásny ružový.Je fajn,mohol by mať trochu viac tých guličiek,ale inak mu nič nechýba.Dá sa zvliecť poťah a prať.

Mici,pekné bruško máš!Také akurát na jedno mimi 😵

Babul a čo zavážilo,že si sa rozhodla,že pôjdeš na amnio?Aj ti doky povedal,že je tam povolené nejaké percento potratov?To ťa nechcem strašiť,len informujem...

Peti,tak super,že po namáhavom vyšetrení pani dokyna zistila,že si zdravá 😀

babulka123
5. feb 2009

viem ze tam je riziko potratov ja som sa o tom bavila s pinterom este vo FC. aj tento mi to potvrdil..
vravel mi ze min.rok co robili amnio na kramaroch nemali ani jeden taky pripad. tak snad nebudem kazit statistky ja..
riziko je asi vzdy s tym treba ratat.. este uvidim ake mi vyjdu AFP testy ale ... ja uz ked som ochadzala z FC tak som nejako nad tym uvazovala.. len teraz to zacina byt viac realnejsie... hehehe Ten znamy dnes nacrtol temu ktoru som nechcela riesit alebo som si nejako nepripustala ze budem musiet.

inak baby zistila som ze nemozem kym som tehu jest bryndzaky... tak mi ostalo ze ze az... ale stalo to za to .. za kazdu jednu lyzicku .. hehehehe

mici11
5. feb 2009

Babulka aj ja som tak citala, ze sa to robi od 18tt. Ja viem, ze sa nebojis zakroku, ale vysledku, tiez by som bola na tom tak, ale verim ze vysledok bude ze babatko je uplne v pohode. Mam 2 kamosky co na tom boli, vysledok bol ze je vsetko OK.

Tvojka dakujem 😉 a tesim sa zajtra na fotecky

babulka123
5. feb 2009

mici dakujem.. ja viem ze nase babo je uplne zdrave.. ale asi pre ten pokoj v dusi a a a a a aa aspon vas nebudem natahovat az do leta co cakame.. hehehe a mozno ano.. heheheh

mici11
5. feb 2009

Babulka, presne ten pokoj v dusi je velmi dolezity. A budem rada ak nas nebudes natahovat 😉 aby sme vedeli, ci mi budes svatka 😀 😉

babulka123
5. feb 2009

mici ... neboooj ak nie teraz tak slubujem ze nieco zozeniem.. sestra rodi asi o 2 mesiace.. neches??? hehehe caka syna.. Filipa.. obaja su VS, sympaticky, postava akurat.. hehehehe aky kasting..

janula13
5. feb 2009

nuz vidim, ze debata fici, ja sa vyvalujem, boli ma pre zmenu lava noha, vcera prava, zase taky blby pocit ze mi niekto tlaci na nervy...ale da sa to prezit..chlapci vystrajaju dnes, tak mam veselo, ale inak som nemozna...ale upratala som komplet ,z ajtra uz len balkon...
Tvojka tak si ho kupila, este ho maju, rozmyslam ci neskocim aj ja, ak je taky ako vravis a mali aj inu farbu?v letaku som ho pozerala..a plienky si nekupila, viem ze vela bab tu akciu vyuzilo, do zasoby, ved sa nepokazia 😀
babulka, ak si teda za, tak chod, ja si myslim, ze riziko je zanedbatelne, ja by som nesla, kedze cakam dve, to by som sa viac bala, ze sa netrafia, ked su tesnejsie, ale pri jednom by som mozno sla, aj ked si neviem predstavit, ze by som si dala zobrat uz take velke babo, ale pre pokoj v dusi, preco nie...aj ked tiez neviem ako by som ragovala, keby mi oznamili ze je postihnute, radsej na to nemyslim...neviem ci som taka silna aby som to zniesla..
ale viem ze babatko mate ok, a vysetrenie sa mi nezda take hrozne, tiez som o tom vela citala...tak vopred drzim palce..a na AFP sa hadam nebudes stresovat, ved vies, tvoja sestra a ja...no comment..
idem si spravit cajik, chlapcov skludnit, uz tahaju takmer 3 hodiny, asi hraju futbal, tak dufam ze v noci budu unaveni a spat 😀

mici11
5. feb 2009

Babulka tak ak mi nebudes svatka ty, tak berem sestru 😀 😉
Janulka no nasa mala je cely den kludna a okolo polnoci zacina kopat a riadne 😅 🙂

Babenky idem sa vyvalit pred telku pa zajtra

babulka123
5. feb 2009

babulky dakujem za podporu.. janulka preto som sa rozhodla ist co najskor, nech to mam za sebou .. a hlavne ak by nieco.. ale na to nebudem ani mysliet lebo viem ze je to ok. pri dvojkach je to ine, to by som nesla ani ja..

ja este neviem ale dam vam urcite vediet.. cmuuuk idem aj ja kukat telku . zatial cmuuuk

janula13
5. feb 2009

no ja si davam dalsiu malu veceru 😀 vlocky s mliekom, niekto mi uz zjedol celu skatulu, netusim kto 😅 zajtra musim kupit..
babulka nemas sa coho bat, naco mysliet dopredu na take veci?problemy sa budu riesit az ked naozaj budu a zatial nie su, tak mas dovod sa len tesit...
idem aj ja uz hajat, chlapci su chvilu ticho, tak asi cakaju na zakerny tah ked zalahnem 😀

babulka123
5. feb 2009

janulka tak toto su ake tahy... hehehe len pekne opisuj ako sa to robi nech potom viem.. kedy treba co vyuzit.. hehehe cmuky a dobru nocku vam prajem..

babulka123
6. feb 2009

no dobre ranko, dnes som tu prva??? neverim to sa nestava moc casto...
ja som dnes cely den u kamosky a u mojho krsnatka dnes ma presne 2 rocky tak sa tesime...

takze sa ozvem az vecer.. cmuky

tvojka
6. feb 2009

Ahojte,kde ste všetky,čo ešte spíte?

Jani,vankúš mali aj bledomodrý a ešte taký kombinovaný s tmavomodrou.Ja myslím,že za tú cenu sa oplatí.Nabíjam baterky do foťáku,aby som vám ho sem mohla hodiť.
Plienky sme nekúpili,aj som tam zamierila a manžel ma rýchlo zrušil,že čo už chcem plienky kupovať 😕 .Tak som od nich odišla.Vlastne ani neviem,či mali tie najmenšie a čo je normálna a čo dobrá cena.
Naše micky mali včera celkom kludný den,ale nadránom ako som bola na wcku a lahla naspäť do postele...ako malý votrelci,sa mi vlnili pod kožou,až to nebolo príjemné.Ale dobre ,nesťažujem sa,ved som na to tak dlho čakala 😵
čo malí zákeráci?Začali skákať,ked si sa uložila na spánok 😀 ?

tvojka
6. feb 2009

Babul,tak si to uži 😎

cmuk05
6. feb 2009

Tvojka ako sa budu volat tvoje dievcata?

petkaerdal
6. feb 2009

ahojte,to mam tak vela citat? 😕

ja som dneska spala az7 do 8.30,super...

co mate nove?

moje dievky ma stale este nekopaju,to budem mat kludne babätka,ze?

cmuk05
6. feb 2009

petkaerdal aj ty dievcata ?tak to som nevedela a ako sa budu tvoje volat? 😵 😵

cmuk05
6. feb 2009

aha uz vidim 😀

tvojka
6. feb 2009

Ahoj Cmuk,my hodíme mená až ked sa narodia,je to prekvapko.Všetci ma citovo vydierajú,ale nedám sa 😀 .Tak sme sa s manželíkom dohodli.Ty to už pekne ťaháš,že 35tt 😲 .Ako sa cítiš?

Peťka,len pekne čítaj,ved čo budeš robiť celý den? 😉
Počuj a si ty vôbec tehotná?Ani zle ti nebývalo,ani baby ťa neokopávajú...Ale neboj,to ešte príde 😀

cmuk05
6. feb 2009

Tak zatial sa drzime aj napriek tomu ze sme boli v nemocke na 2 tt lebo som spadla na lade na brusko 😉

tvojka
6. feb 2009

To som sa dopočula a veľmi som vám držala palce,nech ste ok.Som rada,že ste 😵

cmuk05
6. feb 2009

ale inak sme dobre na tom mame dostatok plodovej vody aj prietoky su v poriadku aj zatvoreny je krcok ale dnes este ideme na kontrolu dufam ze ten super stav este plati 🙂

petkaerdal
6. feb 2009

ahoj cmuk,som rada,ze ste uz domka a ze ste v poriadku...
ano aj ja dievcatka,ak sa to nezmeni este 😀
dobre sa drzkas,ze si uz 35tt,dufam,ze aj my to dotiahneme aspon tam 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre