Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

babulka123
24. nov 2008

ja uz neviem comu mam verit.. vies citim sa uplne inak ako pri 1 ivf ale zda sa mi to velmi skoro ja som len 3 den od ET... vies preto si myslim ze tento krat za to naozaj moze len utros... ale ved uvidime.. ozaj pocita sa aj den ET alebo az ten naseledovny...

babulka123
24. nov 2008

a co si robila proti zapche... ja som skusila uz aj kombinaciu polievka a ako druhe segedinak, den predtym fazulovu a den predtym rascovu polievku a nezabera... a stale sedim na WC... ja sa precuram na druhy svet....

babulka123
24. nov 2008

akurat som hovorila drahemu ze si pripadam ako prietokovy ohrievac vody.. co vypijem to ide behom 10 min von.. a stale dookola.. hehehehe

mici11
24. nov 2008

Babulka, zial na zapchu mi nepomohlo zatial nic. Mozno trochu kava, mi rozkruti creva, ale v tehu mi moc nechuti, tak si dam tak raz za tyzden. Teraz mi poradili vypit nalacno rano 1dcl kapustovej stavy, tak asi to vyskusam co to spravi.
Vraj sa pocita az ten nasledovny, i ked mne sa zdalo, ze aj den vkladu sa rata. To som ti pomohla, co 😅 ?
Ja tak beham cikat 3X za noc, ale co uz.
Vies myslim, ze ked sa citis inak i ked je to to skoro, moze to znamenat ze to vyslo. Podvedomie je mocne 🙂
A ja si ozaj myslim, ako som ti uz raz pisala, ze to tentoraz vyslo 🙂

babulka123
24. nov 2008

hehehe ja viem a ja vam verim .. ja som nenapisala ze to nevyslo.. len ze je to skoro aby som to citila.. hehehehe ved uvidime zatial to beriem s usmevom.. pozri su len dve moznosti ano alebo nie... mozno v tomto pripade neexistuje.. takze ak ano ...to bude radosti ak nie, to bude placu.. ale otraseme sa a ideme dalej.. vzdy sa to da zmenit.. takze asi tak..

uvidime ... zlatik idem haji lebo hovorim ze dnes mam toho viac ako dost a to som dokopy vobec nic nespravila...

babulka123
24. nov 2008

babulky dobru nocku idem hajkat.. zajtra sa vidime...

mici11
24. nov 2008

Dobru noc 🙂 🙂 🙂

petkaerdal
24. nov 2008

ahojte,zase tu cmarate,ked som tu neni

mici,ani mne na zapchu nepomaha nic,mozno len,ked si dam rano dzus s mliekom 😀

janula13
24. nov 2008

nie vy tu cmarate ked tu ja nie som a ked som, tak nikde nikoho 😀 Mici , tak nic, ziadne gate, toho som sa bala, ze to aj so mnou tak dopadne, moje tenucke nozicky nechcu nijake plachtaky, ale mam uz jedny vyhliadnute na nete, len sa este pomeriam, ci mi S ko bude a cenaje tiez fajn, 870sk tusim, ak ta aujimaju, poslem ti zajtra link, dnes sa mi nechce zase ich hladat...a co si teda vlastne kupila?

petkaerdal
24. nov 2008

Ja som tu Jani 😀

petkaerdal
24. nov 2008

ale idem spat,dobru nocku prajem 🙂

denka28
24. nov 2008

dievcata, na tuzapchu ste neskusali kamilky? uz len kvoli tomu, ze ked moj maly sa nevedel vykakat, davala som mu pit kamilkovy caj a pomohlo to... 😅

janula13
24. nov 2008

dobru Petka, ved aj ja uz idem, nech zajtra skor vstanem ako dnes 😉

mici11
24. nov 2008

Ahojte, Janulka posli mi teda zajtra ten link, dakujem. Pokupila som veci do bytu v Ikei a drahemu nejake oblecenie. Ved to ze aj ja mam tenke nohy a drahy ked ma uvidel v jednych rifliach, tak sa smial a povedal, ze vyzeram jak vo vreci. Neviem na koho to siju, a bolisme v znackovych obchodoch kde rifle stali okolo 1700,- No jedny mam na nete aj ja vyhliadnute, tak uvidi.
Denka diky za tip, skusim.
Petulka dobru nocku

janula13
24. nov 2008

ok Mici, zajtra poslem, len mi to pripomen prosim, uvidime ci sa vkusovo zhodneme, zatial som lepsie nenasla...do ikei by som potrebovala aj ja, mam tam par veci na zozname...ved zajtra pokecame..dobru nocku , chod aj ty oddychovat ked mas za sebou taky den..

mici11
24. nov 2008

Dobru nocku 🙂

marione74
autor
24. nov 2008

ahojte dievcata, bola som tu pred tyzdnom a odvtedy ste napisali tolko stranok ze to nemam sancu precitat, no aspon ze sa mojej - teda nasej 😉 temicke dari 🙂
To uz je vlastne skoro tehu temicka 🙂 petka, janula, mici, vsak vsetky ste tehulky 😀
babulka ty ako si na tom, kolko bambuliek mas vlozenych kedy ides na test, a nejake mrazaciky mas?
Zazrela som ze mataa mala stimulku teraz niekedy ako sa ma nievieme?
Denka28, Teba si myslim pamatam s nejakej temicky z minuleho roka, vtedy si bola par tyzdnov tehu, Boze ako to leti to uz ma drobcek 8 mesiacov?

Dievcata, ked to takto vidim tak mi to dava nadej ze aj zazraky sa deju ale zarovem mam pocit ze je to take vzdialene odo mna 😒 sorry ze tu takto depkujem ale zda sa mi ze uz cakam veky ☹ Ale urcite sa dockam raz hadam hej 😠

Ja pojdem asi v jan-feb na 3 ivf, vyzera ze imuno vysledy co sa mi zdali dobre, az take dobre nie su, moj drahy ma nejak antisperm protilatky v seminal plazme a asi aj nejaky zapal. Vraj mame stale pouzivat kondom, lebo mam na jeho spermie alergicku reakciu ci co. Nerozumiem tomu velmi.... ved ta alergia musi byt aj pri IVF.. musim sa niekoho opytat co sa v tomto imuno vyzna... zajtra idem do CAR tak sa znova opytam...

marione74
autor
24. nov 2008

Petka, vies co mne to Seminal plazma Flashing co robia vo FC podla tychto vysledkov z imuno z Prahy akurat tak mohlo uskodit. Prave tam su nejake protilatky ktore mohli moje embryjka zahubit. Takze doki vo FC podcenuje imuno ale ocividne to nie je bezvyznamne...

Peti, ja chcem vidiet tu krasnu fotku co mas v nastaveniach 🙂 asi si ju mala v albume ale ja som tu vtedy nebola, tak mi ju posli alebo si ju tam na chvilku daj 🙂

babulka123
25. nov 2008

marione.. ahooooj vela som o tebe citala..

ja mam vlozenych 2 bojovnikov, a test mame az 5.decembra to je taaaaak daleko ale uz musim nejako vydrzat...

velmi verim ze ti to imuno v prahe otvorilo nove obzory a daju ti nejake lieciky a vsetko bude v pohode.. inak teraz sa s vysledkami pasuje aj PAHU z temy pipiny z gyn-fivu, tak skus napisat aj jej mozno ti viac poradi...

bablulky mimochodom prajem vam krasne dobre ranko a na ranajky som prave zjedla 2 jogurty { aj ked nasilu lebo tie ja moc nemusim ale je to jedine mlieko ktore zjem} no a uvidime co to spravi ci mi to pomoze ist konecne po 3 dnoch na wc.. na obed mam dnes predpisanu len polievku tak uvidime...

a brusko uz neboli, vcera vecer to bolo veeelice zaujimave, nevedela som ani sediet.. a dnes, ako keby utalo. tak uvidime...

petkaerdal
25. nov 2008

dobre ranko,
dnes ty nevies spat?

babulka123
25. nov 2008

co ja viem . zobudila som sa o 8 marek isiel do robotky ... a tlacila som jogurtik... tak uvidime...

cmuk05
25. nov 2008

dobra ranko prajem... 😀 😀

babulka123
25. nov 2008

cmuk ahoooooooj ako ??? krasne ti tam svietia tie tvoje tt.. boze teraz si pamatam ako si riesila dilemu ci ano alebo nie.. a aha... super...

petkaerdal
25. nov 2008

Marionka ahoj,skoda,ze tu nemozes byt castejsie,ale aspon,ze nas prides pozriet raz za cas 😉

je mi luto,ze ti zistili tie protilatky,o to mas ten boj tazsi,ale to prelieceni to uz vyjde urcite,ked nebude v ceste ziaden problem,uz to predsa musi 😉

Ta SPF marion v tvojom pripade samozrejeme vyznam nema,ale po prelieceni to ma nieco do seba,ja som to pri tomto ivf tak nejak riskla,tiez som sa bala protilatok,nastastie to vyslo

a dr.to mozno naozaj trosku podcenuje,on ma svoje zasady a tych sa vzdy drzi

kazdopadne ti ale velmi drzkam palce ,nech to dalsie ivf uz vyjde 😉

ano,Denka je kocka s minuleho roka,co ma chlapca po prvom ,hned uspesnom ivf 😀

a dakujeme za radu denka 😉

cmuk05
25. nov 2008

tak si na mna pamätas? 😲

petkaerdal
25. nov 2008

dobre ranko cmuk 😉

cmuk05
25. nov 2008

aj teba dobra ranko petkaerdal 😀 😀 uz si tu dlho?

petkaerdal
25. nov 2008

babul,ja z celeho srdca nenavidim mlieko,jogurty,ako tak,jeden za tyzden...
zvykaj si,lebo v tehu sa ma pit az liter mlieka denne,kvoli vapniku,tak si predstav,ako nasilu to pijem..

skus si dat na tie jogurty nejaky caj alebo dzus a potom musis na wc uz isto ist 😀

petkaerdal
25. nov 2008

teraz som sem dosla,
co robkate inak?

babulka123
25. nov 2008

cmuuuk ssamozrjeme... neboj ..

no neviem nieco uz musim vymysliet lebo dnes som uz 3 den bez a to nieje uz dobre...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre