Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

petkaerdal
1. dec 2008

ahojky mici,no si sikula teda,tak mas vianove vybavene 😝
si dobre unavena,co?

ano zajtra idem,dufam,dostanem fotecku,tesim sa 😉

mici11
1. dec 2008

Petka, uz musim dokupit, len par drobnosti a hotovo. Unavena som jak kon 😝 Takto ma nakupy nikdy neznicili, skor som pri nich relaxovala 😀
Aj ja sa tesim na tvoju fotecku a ze uvidis babuliatka 🙂 Ja mam poradnu v stredu

petkaerdal
1. dec 2008

ty mas v stredu? tak hned po mne,super,tesim sa aj na tvoju foto..

tak sa pre dnes lucim,zajtra vam dam vediet,co a ako

ahojte a pekny vecer

janula13
1. dec 2008

mici aj ja som dnes vygrckala obed, tak som happy 😅 ja som darceky uz niektore pobalila, ja sa pri tom tak vyesujem, to je jedna z najoblubenejsich vianoc aktivit spolu so zdobenim stromceka 😀
Peti, ja ak najdem ten co sa mi pacil, tak poslem link, co povies, ale je vedla seba..ja som citala tu niekde na fore co odporucali baby s dvojkami, a vyhraval tam jeden dva typy, prave ten co chcem, ale ani cenu si nepamätam...vraj je dobry ten s tymi vajickami za sebou ked sa tulas po obchodoch, ale ze to druhe babo ma postupne menej priestoru ako to vpredu a horsi vyhlad...ale podla mna pri oboch to ma svoje plusy a minusy, holt je to tazke presuvat sa s dvomi, prefektny kocik asi pre dvojky neexistuje...

petkaerdal
1. dec 2008

no asi to tak je,ze obidva maju aj plus a aj minus...ja co viem u tych vedla seba,ze nevojdes cez dvere a tie deti sa tam potom tlacia..tak neviem,asi bude tazke nieco vybrat

janula13
1. dec 2008

ale su typy co sa vojdu do dveri, a vraj maju aj babtka dost pristoru, ale nikdy samozrejme ako len jedno, co uz a to iste plati aj o tom za sebou, ja neviem, ale opriesime, este mame cas, ja len teraz optrebujem vediet ci su tam stale obe a ci su ok 😀

janula13
1. dec 2008

tak baulky, aj ja vypinam,ma dost mna zmohlo to upratovanie a desne ma bolia krize, ako taku starenku, tak si idem citat 😀 drzim palceky vam obom, uz sa tesim na fotecky 😀

petkaerdal
2. dec 2008

dobre rano,posuvam nas hore,
babul ako?

chystam sa k tomu lekarovi,som taka nervozna 😔

mici11
2. dec 2008

Ahojte kočky,

Petka netrpezlivo cakam infosky od teba 🙂
Babulka, Janulka ako sa mate?

csilla76
2. dec 2008

Ahoooooooooooooojte 🙂

tak vidim mate sa fajn,same tehulky jupiiiiiiiiiii,dufam aj ja coskoro naklusam na tehu vlnu 😵

menzes dosiel vcera,volala som dokimu,som objednana na zajtra rano tak pravdepodobne zacnem stimulku aby som do vianoc stihala 😵 drzte mi palce prosim...bojim velmi.... 😅

mici11
2. dec 2008

Ahoj Csilka,

Super, tesim sa ze zacinas so stimulkou 🙂 🙂 🙂 a neboj palce ti drzat budeme este aj na nohach a urcite ti to vyjde 🙂 🙂 🙂 🙂 A tiez sa pridas k nam tehulkam

babulka123
2. dec 2008

no peti vy ste ale kraaaasny ... gratulujem..

ja som dlho dnes spinkala potom som mala navstevu a az teraz mi funguje net.. no des s hruza... ale inak pohoda, krvicka ziadna tak som rada... cmuuuk

babulka123
2. dec 2008

idem este co to uvarit a potom pridem.. dnes nejako nestiham...

petka kde si .. fotky si uz pridala a ty si kde? ako bolo u dr....hovooooor

mici11
2. dec 2008

Petka krasne babatka 🙂 🙂 🙂
Babulka ako, vsetko OK? Musis sa setrit vies o tom 😉

babulka123
2. dec 2008

mici hej zatial vsetko ok.. beham na zachod lebo brusko ma dost boli ako na mrchu ale krv ziadna... to co bolo vcera sa uz neopakovalo ani v noci takze som rada.... no uvidime co bude stvrtok ked pojdem 2x na krv.. zatial si zvykam na to ze som vobec tehu.. nemozem tomu stale uverit...

petkaerdal
2. dec 2008

ahojte,este som varila,vystrijila raheho do prace a uz som tu

taaakkk..sme krasne velky,ako mame byt,vsetko v poriadku,zdrava tehotnost...jedno babo 34mm a druhe 35mm 😀
krasny pocit,jedno babo mavalo rucickami,asi to bude tanecnica po mne a druhe kopalo nozickami,asi po ockovi futbalista 😀

dr.vyzera velmi zlaty

zajtra idem do laboratoria na krv a s vysledkom opät za lekarom a dostanem tehu knizky 😀

utrogestan uz nevkladam,dostavam ho v injekcnej forme a k tomu nasadeny duphaston minimalne do 15tt

sme stastniiiiiiiiiiiiiiiiiii

a teraz si vas idem precitat 😀

babulka123
2. dec 2008

peti... kraaaasa co na to povedat ... slzicky mam v ociach a tesim sa s tobou .. cmuk teda prepac s vami...

petkaerdal
2. dec 2008

a este som dostala vitaminky zelezo a magnezium povinne brat...

dakujem,
baby az teraz som zazila ten taky krasny pocit,ked tie babätka uz vyzerali,ako maly cloviecik,,,predtym som nejak nic necitila,ked to bola len bublinka,bolo to krasne,Erdal sa velmi tesi...

jaj,prajem to kazdej

janula13
2. dec 2008

Ahojte babulky, tak az teraz som sa utrhla, upratovala som a varila, cakam navstevu a az teraz som zasadla k vam...
Petka, tak babatka su uuuzasne, boze a ked si predstavim ze sa aj hybali, to je krasny pocit urcite, neplakala si? 😀 A vidis, su krasne rovnako velke, to je dobre...hm a gyndos je asi starostlivy, mne este nic nedala ani nekazala brat nijake vitaminy, tak si asi naordinujem aspon to zelezo sama ale opytam sa na poradni..velmi sa tesim, ze vam to tak dopadlo, boze som este vystrasenejsia, mam pocit ze brusko sa mi zmensuje, nie zväcsujue...a to ti uz robili ten NT, ci len normalny utz?Asi normalny, NT sa robi v 11-13tt, vidis aj som si odpovedla 😉 a ten duphaston je naco?
babulka aj teba chvalim robis mi radost, tie bolesti vydrz, to je normalne, hlavne ze uz nekrvacas, uz sa neviem dockat ake bude hcg, ci bude na dvojky 😉

petkaerdal
2. dec 2008

jani ahoj,vazne krasny pocit,toto som zazila prvy krat,tak maly cloviecik tam bol 😀,teda dvaja, uz som zvedava na tvoje foto

neplakala som pretoze som sa velmi smiala,aky boli zlato-smiesny obaja,ako tam kopali a plavali,tancovali,smiali sme sa s Erdalom 😀

jani to zelezo si kup,to ti aj v lekarni povedia,mne to zdoraznoval,ze bezpodmienecne kazdy den,lebo to je jedine,co si telo nevie vytvorit a potrebuju to drobci,kup si to sama a potom aj ten magnezium

robil mi normalny uzv,robil mi vyter,bola som len prvy krat,ale teraz to musime velmi tlacit,povedal kvoli nejakym vaznym vysetreniam,ze sme pozadu

duphaston je na udrzanie tehu,o tom som uz pocula,viacero kociek to berie a mam k tomu aj utros,ale v injekciach,raz za 2 tyzdne,takze uz nevkladam konecne a povedal,ze pri dvojickach az do 15tt

jani preco by sa ti zmensovalo? asi zle vidis,rast bude,kedy ides ty na ten uzv? som pozabudla 😅

mici11
2. dec 2008

Babulka so rada, ze si Ok. No zvykaj si tehulka nas 🙂
Petka som rada, ze je vsetko ako ma byt a dr. ti je sympaticky. Tak sa drzte.
Janulka ahoj moja, ty nestresuj vsetko bude OK 😉 a duphaston ja beriem od zaciatku tehu, je to podporu tehotenstva. Budem ho mat cca do 14 az 15 tt. Zajtra mi doky povie, mam poradnu.

mmonna
2. dec 2008

peti...veeeeeeeeeeelmi sa s TEbou tesim 🙂 super......

petkaerdal
2. dec 2008

dakujem mici ,aj vy sa drzte,ty ides zajtra vsak?
som zvedava,co bude u teba nove 😀

petkaerdal
2. dec 2008

mmonka 😀 😀 😀 😀 uz chcem tvoje vidiet 😀 😀 😀

petkaerdal
2. dec 2008

micka a ako beries dufik? 1-0-1??? ja takto

babulka123
2. dec 2008

baby pridite ja som prave spravila taku sosovicu ... mnaaaaam.. ste pozvane..

petka ty sa na mna hnevas??

janula13
2. dec 2008

Petka, tak sa popytam v lekarni, ved tym nic nepokazim, spytam sa aj kamozky doktorky, co povie...a gyndosky sa spytam na ten duphaston, nech ma aj zastreli 😀 Ja ti neviem, mam pocit, ze sa mi zmensuje, nie naopak a vcera v noci som sa zobudila na take intenzivne a dlhe piochanie vlavo, neviem ci vajecnik, skor v slabine, a aj rano ma to dost pichalo, tak take veci ma vystrasia, neviem co sa to tam vnutri deje a este aj ten utros som uz takmer vysadila, este 3x 1 na noc a koncim...uz sa neviem dockat az pojdem na ten utz , idem 11.12, ale aroven sa aj bojim, co sa tam deje a ci je vsetko ako ma byt, velmi by mi zase odlahlo...clovek stale na nieco len caka... 😉

babulka123
2. dec 2008

janulka kamoska co ma treaz cerstve dvojky ma upozornovala na to ze obcas mozem mat ostre pichanie vo vajecnikoch.. vraj je to normalne, pokial nespinis, nekrvacas tak je vsetko ok.. toto ja mam tebe vysvetlovat? to by si mala ty mne hehehe tak ako vcera sms.. este stale sa ma nebojis??? hehehee

mici11
2. dec 2008

Petka ano zajtra mam poradnu, uz tesim 🙂 Duphaston beriem presne ako ty 🙂

petkaerdal
2. dec 2008

babul a preco by som sa hnevala? tebe ten utros asi skodi vazne 😕

Jani spytaj sa,za to nic nedas,mne to vravela aj sestra,ked som nebola tehu,aj mamina a dr. to dnes automaticky pisal do receptu a my cakame dve,takze to potrebuje este viac 😉
a duphaston nasadil automaticky tiez,hned,ako som p
povedala,ze som po IVF a vobec,ze su dve je to roziko a do 15tt a vidis aj mica ho ma do 15tt ,tak to pories s dr.

aj ja som sa bala,viem ,co citis,ale ver tvojim drobcom,urcite su v poriadku a budu na uzv plavat a kopkat 😀

mic,som zvedana na teba zajtra,o ktorej mas termin?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre