Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

petkaerdal
24. okt 2008

Ahojte..tak ja odpadnem,ja mam Hcg dneska na 12 den od ET baby moje 940..... 😕 😕 😕
ja myslim,ze su to dvojicky,ako vysite 😀

csilla76
24. okt 2008

petka gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem bozinku sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim s tebou
jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😵 😵 😵 to hcg ti isti dvojky 😵 😵 😵 😵

csilla76
24. okt 2008

inac sorry tak sa vytesujem z petky ze zabudnes pozdravit 😅
Ahojte 🙂

pointka
24. okt 2008

PETRAAAAAAAA 🙂 Tak to su dvojicky 🙂 To ti vynahradi tie 4 ivf. GRATULUJEM!!!!!

mici11
24. okt 2008

Petka, tak to teda su urcite dvojicky, gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 🙂 🙂 🙂
A co na to drahy? A kedy ti vychadza termin?

petkaerdal
24. okt 2008

dakujem vam kocky za gratulacie....
mam sok riadny....
v piatok idem na uzv dalsi a tam sa uvidi....
drahy to nevie este,je v praci...
ja baby placem velmi,od stasita ale aj od strachu...nemam to potvrdene sice,ale ja tiez myslim ,ze to budu dve,potrebujem to nejako predychat,vedela som,ze tam ta moznost samozrejme je,ale po tych neuspechoch by ma nenapadlo,ze budu dve 😕

janula13
24. okt 2008

peti, len si poplac, mas taky krasny dovod, uz sa tesim na tie dve machulky 😀 Pan Boh vam konecne nadelil a hned duplom, nech vam to vynahradi, ber to tak 😀

petkaerdal
24. okt 2008

ano Jani,ved ja dakujem Bohu za babo,ale chcela som jedno,na dve sa necitim proste,mam strach z toho 😔

janula13
24. okt 2008

ale ved to je prirodzene, ved si prvy kat tehu, co ti budem hovorit, ja sa bojim ako zvladnem jedno, a to myslim vazne, ze nad tym rozmyslam, ale potom si poviem, ze ine pripady uz vychovali deti, ved nie sme horsie 😀 😀 😀 este sa narozmyslas a bat sa budes, ved to je ok, ale budes sa aj tesit, predstav si ,ked budes pocut tie srdiecka stereo... 😀 nuz a pri vkladani 2 treba s tym ratat...zober si to tak, radsej 2 ako zase ziadne....

petkaerdal
24. okt 2008

ja viem jani,som si toho vedoma,ze pri vkladani 2 tam ta moznost bola,ale po 3 neuspechoch jeden uspech a hned dvojnasobny...no sok,co ti poviem...ale od zaciatku to slo so mnou nejak "zazrakovo"
uz mi je troska lepsie,este ze to mozem s vami tu prebrat 😉

pointka
24. okt 2008

Peti, hlavne sa nestresuj 🙂
Mozno ani dvojky nie su, mala si predsa PK, to HCG moze byt zodpovedajuce tomu 🙂
Jedno je iste, tak sa raduj, nech citi, ze ma stastnu mamu 🙂

janula13
24. okt 2008

ved aj ja sa citim, ze sa stal pri nas zazrak, nie sme bezne pripady 😀 idem si dat slofika, potom sem mrknem, uz som unavena, dolahol na mna cely rusny tyzden...ved si precitam, ako to dnes zvladas 😀 papa zatial

pointka
24. okt 2008

janula, teraz mi to doslo aj ty si tehula? 🙂 gratulujem

petkaerdal
24. okt 2008

poi snazim sa nestresovat,viem,ze to nieje dobre,uz som ale kludnejsia,
no mozno to bude jedno,ako vravis,no ale neverim moc....

janula13
24. okt 2008

pointka, hej, zatial som tehula, ale v pase si to zmenim az po potvrdenom srdiecku, ja som taka pritajena tehula 😀 zatial 😉

petkaerdal
24. okt 2008

sme dve pritajene tusim Jani 😉

pointka
24. okt 2008

🙂
mne to nedalo pochvalit sa, snazim sa neverit na povery.
ja chapem tvoj stres, mala som taky isty, vlastne mam stale 🙂

janula13
24. okt 2008

pointka, nuz, prave som si precitala temu -cakanie na srdiecko a teda, nepridalo mi to na nalade, doteraz som bola v pohode, ale uz sa zacinam bat, no bolo mi to treba? 😅

dior
24. okt 2008

Petka-zlatko-nie ze budes zase stresovat-sme si nieco povedali-ci nie 😵

je to krasne cislo, nepredbiehajme,hlavne je, ze vsetko ide ako ma 🙂 a kedy bude ulz?

petkaerdal
24. okt 2008

ahoj dior,ved som sa uz ukludnila celkom,baby ma upokojili....
nechcem predbiehat,no ale ved viem,ze to budu dve... 😉
na uzv idem az v piatok,po tyzdni..uz nech tu je 😝
ty sa ako citis?

alicag
24. okt 2008

Petka jeej to budu dve babetka naraz.ved už bolo načase,že to prišlo velmi sa tešim s tebou a držim dalej palce nech je všetko dobre a za 9 mesiacov budeš držat v naruči dva krasne žive batožky. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 🙂 🙂 🙂

petkaerdal
24. okt 2008

dakujem Alicka 😉 😉 😉 dufajme,ze to pojde,ako ma

mici11
25. okt 2008

No ahojte, dnes teda navstevnost nulova, ledva som nasla nasu temu. Inak dnes som zas vracala, dokonca 2X.
Petka dufam, ze si v pohode.
Vsetky ostatne pozdravujem papa

petkaerdal
26. okt 2008

ahojte,vsetky zaneprazdnene???
ako travite nedelu?

mataaa
27. okt 2008

Cau Peti,
no to su mi novinky, bola som mimo SR a nemala som pristup na internet, tak ti gratulujem az teraz. Krasne ciselko. Len prosim nestresuj, ved uvidis co povie doki. My si ideme buduci pondelok pre lieky.

petkaerdal
27. okt 2008

ahoj Matka,dakujem a v piatok sa dozviem,ci su dve alebo jedno,uz nestresujem,uz som ok,len som to necakala 😕
super,tesim sa s tebou,budes nas s mici nasledovat....kedy mas dostat menzes? mozno si pisala,ale uz neviem 🙄

mataaa
27. okt 2008

Ahoj Peti,

okolo 15.11., uvidime ako si da načas. strasne si prajem, aby sa nam tentokrat podarilo. Idu tazke casy, aj v robote to vidim, takze by sa mi to dost hodilo. Je sice blbe takto rozmyslat, ale chapes...

petkaerdal
27. okt 2008

no ved aj ja ti to prajem 😉 ono to tento raz vyjde uvidis,je nejake tehu obdobie...
my sa ideme s drahym brat hned,ako vybavim papiere na ambasade 🙂

mici11
27. okt 2008

Ahojte kocky,

Cely den som sa flakala po meste. A uz som zas KO 😀 . Ale pokupila som vsetko co som zhanala.
Mataaa super tesim sa ze ides pomaly do stimulky a drzim palceky. A verim ze nas budes nasledovat 😉 😉 😉
Petka gratulujem k svadbe 🙂 🙂 🙂 my sme mali tiez len nedavno 😉 .

petkaerdal
27. okt 2008

ahoj mici,tak si oddychni pekne,ked si uz KO..
dakujem,len som si svoju svadu predstavovala a vysnivala inak,toto nebude ziadna krasna svadba,len urad 🙄 no ale potrebujem ten papier

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre