Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

babulka123
17. feb 2009

janulka a zmesti sa ti tam flaska avent??

petkaerdal
17. feb 2009

noo tak som vysla zo sprchy a tusim bude treba na buduce uz zrkadlo,
leeedva som oholila bobra 😅 😅 😅

Jani,ja milujem tiez niveu,tiez ju pouzivam,kupila som sampon a gel v jedno,mlieko po kupkani a aj olej,neviem,co bude lepsie a kupila som nejaky kremik a aj puder,tiez neviem,co bude lepsie na ritku,ale nieco extra len na ritku som nenasla,myslite ze je nieco na ritku alebo staci taky krem nejaky,v tube je tento,taky husty
budes kupovat aj ten sterilizator? tie su tusim take drahsie,dneska som nieco videla,to bolo aj tu okolo 50-60 eur

babulka123
17. feb 2009

ozaj holky .. mam otazku , ked dam fflasku do umyvacky riadu nemozem ju potom povazovat za vysterilizovanu? ved je tam 70 stupnova voda???

petkaerdal
17. feb 2009

baby a ako casto treba potom flasky sterilizovat???

babulka123
17. feb 2009

petka ja netusim

petkaerdal
17. feb 2009

babul,ved ten ohrievac zase taky drahy neni,ja to kupim nez to ohrievat a potom cakat ,kym troska vychladne,ale taky za tych 20 eur

janula13
17. feb 2009

peti tak utopila si bobra? 😀 😀 😀 ale bobry su chranene 😀 😀 😀
Petka asi sme kupili to iste, a teraz si mi pripomenula,z e ja som kupila aj krem na ritku proti zapareninam, robi ju aj nivea, aj si ju niekto chvalil, ale väcsinou kupuju rybaciu mast, rybilku, alebo tak nejak, ja este kuopim to, asi aj v porodniciach to tu pouzivaju, alebo sudokrem, ten mam rada, pouzivala som ju v UK na maleho a bola dobra, dokonca aj ja som ju pouzivala na oblast bikin po oholeni, je taka protivyrazkova a proti zapareninam a vonia podstatne lepsie ako rybilka...treba aj tak skusit, co ktora prdelka chce...
Sterilizator kupim, ved pri dvoch detoch je kazde ulahcenie prace vyhodou a vyvarat vo vode sa mi uz teraz nechce..
babulka neviem ci sa tam mestia avent flasky, ale ja este ani flasky nemam a neviem ci budu zrovna avent, mozno asi skor tej znacky ako je ten sterilizator..a co sa tyka umyvacky riadu, ja ti neviem, ale mne sa to nepozdava...

babulka123
17. feb 2009

no ja viem .. mna to len tak napadlo. ale nevedela som ze to vie ohrievat na tu teplotu co potrebujes.. ak ano tak je to uplne super.

janula13
17. feb 2009

nuz tak tento mam zatial v plane kupit a su v cene aj tri flasky..a myslim ze som videla flasky tej znacky aj v All toys v avione, keby chcem inu velkost, myslim ze maju aj ten anti-colic system..

http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

petkaerdal
17. feb 2009

Jani,tak ja mam uz asi vsetko na kupkanie,aj tu handricku na umyvanie mam...
tu rybaciu mast asi nekupim,lebo take nieco tu nenajdem
kupila som ale aj puder od Nivea,co si myslite ,je to dobre? segra vravela,ze pudre nie,ze radsej kremik

babul,mne sa to tiez z tou umyvackou nepozdava

Jani a do toho sterilizatora sa myslis nieco aj dava na sterilizovanie alebo nie?
dneska som bola v tom obchode,ale vobec som sa na to nezameriala

babulka123
17. feb 2009

petka to ma len tak napadlo.. ale ten co davala teraz janulka.. to je velmi dobra cena

petkaerdal
17. feb 2009

Jani a to sa dava do mikrovlnky?

babulka123
17. feb 2009

aha co som nasla vo februarovkach

ahojte mam pozdrav od Sue,malicka sa vyhrieva lebo ma trochu silnejsiu zltacku tak ze pojdu domov najskor o 4 dni...to by som ju mohla aj stihnut inak setko ok..sue uz ma 10kg dole..to je sikula

janula13
17. feb 2009

hej petka, das to do mikrovlnky na 7-10min, a trochu vody a ta vyparujuca sa horuca para ti to vysterilizuje a mas to..
Babul pozdrav sue, mam rada take spravy 😉

petkaerdal
17. feb 2009

a ite co sa nevadavu do mikrovlnky funguju na aky sposob?

janula13
17. feb 2009

Petka myslim, ze tie budu asi elektricke, ja som pozerala len tieto do mikrovlnky...a viem ze do niektorych sa davaju aj nejake tablety na sterilizaciu, ale to sa mi nepaci, nijaka chemia, len para...

denka28
17. feb 2009

caute,
petka, handricku radsej nie... to mi vraveli v nemocke, pekne s rukou a mydlom alebo s tou penou do kupela johnsons, vies vyrobcovia vymyslia vselico mozne aby vycucali s mamiciek peniazky. a sestra tvoja mala pravdu, radsej kremik, ja som puder pouzivala hlavne cez leto aj to len pod pazuchmi, pri krku. ten rybaci je asi najlacnejsi a podla mna vynikajuci, zakup si z neho viac a budes mat, jeden vystaci dost dlho. a my sme nemali nikdy cerveny-vystipany zadocek, existuje aj sudokrem, ale ten je zbytocne drahy. takisto nebudes potrbovat olej na natretie dievcatiek po kupkani, uz sa to ani nerobi, a plne s tym suhlasim.

tvojka
18. feb 2009

Dobré ránečko,
ranné vtáča je už tu 🙂

Denka,prečo sa už nenatiera olejom?To mám nechať len takú suchú kožu?

Baby,ja neviem,ako často sa sterilizuje,ale ja som neplánovala kupovať žiadny sterilizátor,som myslela,že vyvarím vo vode a bude.Zas asi až tak často sterilizovať nebudem...či ano? 😕

Babulka,dakujeme za info o Sue,už sa teším,ked dojdú domov a hodí sem nejaké fotečky 😵

mici11
18. feb 2009

Ahojte babenky,

Zanedbavam vas, ale mam toho naozaj vela ☹ , neviem co skor. Ale na tom 4D bolo uplne super a viete co? Cakame 100% chlapceka 😀 🙂 😉 je naaaaaaaaadherny a vsetko je tak ako ma byt. Bol to skvely pocit ho vidiet v akcii 😉 Velmi sa tesime 🙂

tvojka
18. feb 2009

Mici,gratulujem,že ste zdravučkí!A nakoniec to bude chalan?!No sranda veliká!Pridaj aj fotečky do albumu,nech aj my vidíme ,akého fešáka skrývaš 😎

petkaerdal
18. feb 2009

ahojte kocky,
mici chlapec????????????????????? 😕 😕 😕 😕
gratulujem 😉 😉 😉

petkaerdal
18. feb 2009

tak my sme spät,dnes ma zobrali na moje prekvapenie na cas 🙂
a hlasim,ze sme tiez zdravuckeeeeeeeee,vsetko v najlepsiom poriadku,dr. povedal,ze nie dobre ,ale super je vsetko😉 😉 😉
prave babo ma 491g a lave ma 537g,tak sme krasne pribrali
vsetky oragany su tiez v poriadku 😉
a potvrdili nam druhy krat,ze cakame stale dve kocky,erdalova nadej celkom vyhasla asi 😀

to prave ma stale ten fliacik na srdiecku,bol mensi,ako podrastlo srdiecko,prisiel sa opät na to pozriet profesor a dalsi 3 dr. a vsetci povedali,ze naozaj nic vazne,tak som taka pokojna...
na dalsiu kontrolu ideme teraz az o 4 tyzdne,taka dlha doba 😖

petkaerdal
18. feb 2009

Jani,tak uz len na tvoju spravicku cakame 😉

mici11
18. feb 2009

Peti tak som velmi rada, ze ste v poriadku 🙂 🙂 🙂
A dakujem za gratulacie, velmi sa tesime, fotecky pridam neskor, teraz akosi nestiham 😒

petkaerdal
18. feb 2009

mici tak co bude,ked nie Sophia? 😀 😀 😀
pridaj foto,som velmi zvedvava,ja som dneska tiez videla jednu krasnu fotecku tvaricky,ale nedal mi foto,este mi to urobil aj take farebne,ako na tom 3 D...podobala sa na mna mala 😀 😀

mici11
18. feb 2009

Peti meno este nemame vybrane, v kurze su tri, tak uvidime. Ok idem pirdat o chvilku fotecku aspon jednu dve.Potom sa ozvem 😉

petkaerdal
18. feb 2009

ozaj,tiez by ma zaujimalo preco lejcek nepouzivat 😕 😕 😕
ja skusim,sama pridem na to,co bude viacej vyhovovat,ale mam aj mlieko a aj olej

mici,ja som ale prekvapkana,ze to je chalan

tak nech ma aj babula chalana a budeme tu 4-4 😀

mici11
18. feb 2009

Peti prekvapeny sme boli aj my a to poriadne, ale hlavne ze je zdravucky 🙂 . Pridala som fotecky, troska nam tam zavadzia placenta, ale ked sa zadivate da sa. Videa su lepsie 😉

petkaerdal
18. feb 2009

uz som videla,maly je sladky 😀 😉 😉

mici11
18. feb 2009

Peti diky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 uz som velmi zvedava na tvoje kočky 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre