Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

zabkaevka
6. okt 2008

mici, Ďakujem za link, hneď som objednala 100tabletiek manželovi. Chcem aby to skúsil, snáď je fakt účinný, nie ako profertil. Aj ekĎ možno fakt je to individuálne. Ale vďaka, za to že si nás povzbudila s prirodzeným tehulkovaním. Len sa prosím pekne šetri 🙂 paaaaaaaaa

mici11
6. okt 2008

zabkaevka 🙂 dakujem a dufam, ze maca pomoze 😉

petkaerdal
6. okt 2008

Matka,som rada,ze si optimista,musime byt 😀 😀 😀
Mici,dakujem tiez za link,pozriem potom,zajtra uz drahy aj tak odovzda bycikovcov a uz potrebovat nebudem 😀 😀 😀

zabkaevka
6. okt 2008

patkaerdal, držím pršteky aby tí byčíkovci boli lepší 🙂 a silnejší 🙂 a teda idete na prenos zajtra. nejak neregistrujem, prepáč

mici11
6. okt 2008

Petkaerdal, ja viem, ze ty to uz nebudes potrebovat 🙂 🙂 🙂 a viem aj , ze coskoro budes dalsia tehulka 😉

petkaerdal
6. okt 2008

dievcata,zajtra vam nedam vediet,kolko mame vajok,lebo hned z odberu idem domov(k rodicom) a tam nemam net...a vratim sa az s detickami v brusku..tak nam drzte palceky a ako sa bude dat sa hned ozyvam 😝

zabkaevka
6. okt 2008

Petka, takže ideš na prenos. jasné v poho,že nadáš vedieť, len hlavne kľud 🙂 a držkaj sa.

mici11
6. okt 2008

petkaerdal drzim palceky aj na nohach, drz sa 🙂 🙂 🙂

petkaerdal
6. okt 2008

idem na odber zajtra a odtial idem domov a od rodicov pojdem na transfer a potom ku mne domov 😀 😀 😀

mataaa
6. okt 2008

Peti tak sa drzte a vrat sa spat aspon s 2 fazulkami. budeme na teba mysliet a drzat vsetky palce co mame. A to uz je pekne množstvo. zabka, mici, blucna, marion, ja, ...... 😀

petkaerdal
6. okt 2008

dakujem baby,myslite na mna rano...
Mici aj ja chcem to cisielko 😀 😀 pri mene
Mici,stale tak premyslam nad tebou,vazne stastie,zazrak...musis byt stastna 😀 😀

dior
6. okt 2008

petkaerdal- ty mas uz zajtra transfer??? ako to leti- drzim palce -daj vediet ako si dopadla 🙂

zabkaevka
6. okt 2008

aha, petka, ty ideš na odber, prepáč, dnes som mimo. jasné. držkaj sa. nech máš veľa folikul. a potom hlavne veľa oplodnených 🙂 paaaaaa

petkaerdal
6. okt 2008

Baby odber mam zajtra 😀 😀 😀 ale tesim tesim uz,ved sa neohnem,strasne mam brucho 😝
Dakujem Dior 😀

petkaerdal
6. okt 2008

zabkaevka,folikul mam velmi vela... 😀 co je vyborne,ale vies,mam pco a pri nom len malo vajok..vzdy vela folikul prazdnych,ale mozno zazrak,ako u mici a budem mat vajok tentoraz vela 😀 😀

dior
6. okt 2008

odber-som chcela napisat-ale ja sa uz tesim za teba na ten transfer 🙂

petkaerdal
6. okt 2008

dior 😀 😀 😀

mici11
6. okt 2008

petkaerdal som velmi stastna, dokymu som ani najprv neverila. Ale este mam dlhu cestu pred sebou, ale verim, ze uz sa nic zle nestane.I ked co som v poslednej dobe citala na konikovi... Ale musime mysliet pozitivne. Ved aj ty budes mat za chvilku take ciselko 🙂 budeme hned po sebe 😉 A potom dalsie nase spolubojovnicky 🙂

petkaerdal
6. okt 2008

dufam mici,ze mas pravdu,verim ti teda 😀 😀 😀
Mici ja viem,ze mas dlhu cestu pred sebou a ze sa bojis,ale to sa bude urcite kazda z nas,aj ja by som sa samozrejme bala...ale najdolezitejsie je to,ze je uz zaklad 😀 ,ja by som dala vsetko za to,aby som aspon ten zaklad uz raz mala...ja som este nikdy tehotna nebola ani hodinu ☹
neboj,ty to uz dotiahnes do konca 😀 😀 😀 ver mi,tak ako ja verim tebe ze idem hned za tebou 😀

blucina
6. okt 2008

petkaerdal, nech to v pohode vyjde - transfer je uz super pocit, ozvi sa , ked sa vratis

petkaerdal
6. okt 2008

musi uz blucina,musi!!!! 😀 behnem k sestre na net a dam vam vediet,kolko mame deticiek

mici11
6. okt 2008

petkaerdal VERIM TI!!! Sme teda dohodnute. Zajtra ti silno drzim palce 🙂 🙂 🙂

petkaerdal
6. okt 2008

ok,dohodnute 😀 😀 😀 dakujem 😵

zabkaevka
6. okt 2008

kočky, majte sa krásne, pekný večer, idem ešte chytro niečo dorobiť a o 40min padááááám domkov. papa

zabkaevka
6. okt 2008

aaaaa ďakujem, ráno som bola na tom fakt mizerne, ale teraz mi je lepšie 🙂 aj kočkám z druhej témy (Snažilky a tehulky z Gyncare v KE ....) kde chodievam som sa poďakovala 🙂 paaaa

mici11
6. okt 2008

zabkaevka tal odteraz ti bude uz le lepsie 🙂

mici11
6. okt 2008

od radosti uz neviem ani pisat 😀

skipi
6. okt 2008

Mici11 tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiim, takze zazrak...a mali ste zly spermos???? a aj tak sa podarilo.....uuuuuzasneeeeeeeeeeee
a nieco tajne si mu davala???

mici11
6. okt 2008

Ahoj skipi, ano zazrak nemohla som tomu uverit, velmi sa tesim. Spermos sme mali dobry, problem bol na mojej strane. Nedavali mi velku sancu, ze otehotniem prirodzene. O vacsie bolo nase prekvapenie. Dufam, ze u bude vsetko OK. 🙂 🙂 🙂 🙂
Dakujem ti. Inak ak vam nevadi budeme chodit do tejto temy nadalej 😉

skipi
7. okt 2008

mici, a to si bola 2xnaIVF? teraz si mala pred laparkou, stracam prehlad.. 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre