Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

petkaerdal
30. mar 2009

mici,ja som mala predvcerom taky placlivi den,akoby som nieco citila,tiez na mna tak vsetko dolahlo,vsetko ma bolelo ,tlacilo a tak,vtedy som povedala,ze by som baby chcela uz tu a teraz si vycitam,ze to preto je takto 😔 😔 😔

u nas v To je tiez krasna porodnica prerobena,vsetko super

petkaerdal
30. mar 2009

mci tak mne to zatial nevadi,ze tu boli ludia,uvdime,vedla mna je zena toho dr.co bol pri mne,ked som bola na pohotovosti,pamätal si ma...a ta je fajn...
oni su tu tichy,aj ked tu niekto je

mici11
30. mar 2009

Peti urcite to nie prave preto takto. Ver mi. Aj mna sem tam kadeco napada.
Porodnica je tam kde teraz lezis? Ci teraz si na rizikovom? Ja som vtedy lezala na sestonedeli 1 den, nakolko bolo rizikove plne. Potom ma prestahovali na rizikove, inak tam by som tie navstevy na izbe povolila, ale ako som pisala vyssie na tej gynde to bol des ☹ pacientka po operacii podla mna potrebuje pokoj.

petkaerdal
30. mar 2009

ja som na porodnickom mici
ja neviem,mam vseliake myslienky,ale v poslednej dobe som sa necitila dobre,stale ma nieco pichalo,tlacilo,prokladala som to tomu,ze sa tam nevmestia a tlacia,teraz rozmyslam,ci to neboli kontrakcie alebo co,ako to rozoznam???

babulka123
30. mar 2009

mici ty kde byvas???

mici11
30. mar 2009

Peti no to ani ja neviem ako rozonam kontrakcie, ale porodna asistentka nam hovorila, ze to urcite spoznam. A ze slabunke uz sem tam mozem citim 😅 , ze sa maternica pripravuje na porod. A niekedy neviem ze preco ma picha, tlaci presne ako ty pises ci su to creva...Tiez mam dilemu

petkaerdal
30. mar 2009

ja uz neviem,co si mam mysliet mici,som teraz taka v soku,ci tie kopance su vobec kopance,ja ti neviem...mna uz boli vsetko asi...hlavne,ked su nejak blbo otocene a vypucia chrbatik,to ma boli velmi
som sa pytala draheho,ci som dobre rozumela tu vahu a ano maju 1300g,mne sa to zda ale moc

mauzos
30. mar 2009

peti neni to moc. Mne naposledy, asi pred 3 tyzdnami hovoril, ze maju 2000 a 2100 g. Tak to tak priblizne moze byt. Na konci najrychlejsie priberaju.

babulka123
30. mar 2009

inak co sa tyka tych vah... kamoske hovorili ze maly ma 2900 g, a nakoniec mal 36oo g.. takze hehehehehehe
mozu sa aj seknut..

mici11
30. mar 2009

Peti kopance podla mna su iste kopance. A nas maly ma chrbatik skoro stale tak vypuceny na pravej strane a ked sa otaca, alebo hmyri mam normalne take podtlaky a to tiez boli. Neboj je to Ok 😉

mauzos
30. mar 2009

jasne babul pri tom urcovani vah vravia, ze moze byt odchylka 500 g hore dole. Aj ked 700 je dost 😀

a este pockajte ako to bude boliet ku koncu. Mne sa mali uz posledni mesiac moc nehybali, len vecer v posteli zvykli. Ale asi tak posledne tri dni sa tocia ako ventilator cely den. Ako keby sa pretlacali o miesto, uz im tam musi byt fakt tesno 😝

petkaerdal
30. mar 2009

mici,dufam,ze to bude tym,si predstav,ze moje maju naraz vypucene chrbatiky a ta bolest je dost blba...
ale dufam,ze to niesu kontrakcie,inak ja tu zhorim v tej izbe,tu kuria,ako v zime 😖 😖

mauzos a tebe sa otocia este? moje boli dneska dole hlavickou

mici11
30. mar 2009

Peti no to mas dvojnasobnu bolest. Kontrakcie to nebudu, neboj.

Idem zehlit na dnes sa lucim Petulka dobru noc a neboj bude dobre 😉
Vsetkym pekny vecer cmuk zajtra

tvojka
30. mar 2009

Tak moje zlatíčka sa zatial mrvia počas celého dna,ale niekedy sa tiež zaprú tak,že mi ide brucho roztrhnúť.A mám pocit,že mi často to brucho aj stvrdne kvôli tomu,ako sa tam naťahujú.

tvojka
30. mar 2009

Dobrú Mici!Ozaj,nenapísala si,odkiaľ si...kde máte takú super pôrodnicu...

babulka123
30. mar 2009

zlaticka ja idem tiez troska k telke a potom haji, zajtra idem zas k sestre a dnes som to uplne prehnala tak som total odpisana.. cmuuk a Petulka drz sa ... ja zas zajtra vecer nakuknem

mauzos
30. mar 2009

peti neotocia sa mi uz, to by bol zazrak 😉 Oni sa len tak prevaluju ako tulene a hrozne sa mi vyduva pri tom brucho, dnes som sa aj nasmiala na tom. Ja uz som sa viac menej zmierila s tou sekciou. Este keby mi vysla planovana, tak by to bolo uplne super. Lebo ak by mi ju museli robit narychlo, tak by som musela ist do celkovej narkozy a to by som nerada ...

dobru noc dievcata, idem uz aj ja, nejak ma zalomilo. Rano som tu ako na koni Peti a cakam dobre spravicky 🙂

petkaerdal
30. mar 2009

dakujem mici,dufam,ze zaspim nejako,naposledy som bola v nemocke,ked som mala 5 rokov 😅
tvojka,tiez mam ten pocit,ze ma ide roztrhnut a vtedy mi stvrdne,ale myslim,ze to nieje take tvrdnutie,ale napnute brucho,lebo su tak babule otocene

oni sa ti mau tocia uz len zo strany na stranu,ze?
baby to ma tu tak nechate? tak idem pozriet nejaky film aj ja

pekny vecer a drzte nam palce

tvojka
30. mar 2009

Peti,tak teda dobrú,zajtra som tu ako na koni(na modrom).Pá!

petkaerdal
30. mar 2009

dobru tvojka,
ja asi ani nezaspim a to som uz od pol 7 hore,ja nezaspim v inej posteli 😅

mauzos
31. mar 2009

dobre rano dievcata 🙂
zevraj sme tu rano ako na koni a nic. Ja som pred chvilou vstala 😲 a to mame pekne pocasie. Nechapem co mi je, spim ako na zaciatku tehu. Asi sa to uz blizi, tak si organizmus predspava prebdene noci s krpcami 😀 😀

Peti ako? pospala si?

tvojka
31. mar 2009

Ahojte,
u mna klasicky už druhý krát dobré ráno 😅 .No fakt je tu nejak pusto...Ale Peťka má asi drahého pri sebe,tak sa nám nevenuje.Počkaj,ked jej odíde do práce,bude písať ako drak 😀

mauzos
31. mar 2009

ahoj tvojka,
ja idem akurat varit, takze tiez opustam konika 😝

som zvedava co bude mat nove Petka, mozno ju dnes aj pustia domkov 🙂

petkaerdal
31. mar 2009

baby ahojte,mam tu draheho od pol 8,tak ani som neni na nete a som mrtva
dnesna noc katastrofa,celu noc som nezazmurila oka,rozmyslala som nad vsetkym 😔 😔 😔 ..zaspala som tak o pol 5 do 6 😖 😖 😖
20 hodin mi tieklo magnezium,brucho sa mi celkom upokojilo,ani necitim,ze ho mam,baby su kludne
to co sme sa s tvojkou bavili,ze nas vsetko tlaci ,picha a boli,tak neviem neviem,ci je to ok,lebo na tom ctg mi povedali,ze baby su tam nejake nepokojne a od toho magnezia je klud...
dostala som aj nejaku davku zeleza a kazde 3 hodiny antibiotika v infuziach beriem
inak je tu dobre,strava super 😉 😉 😉 ale neslana 😅

dneska mi uzv nerobili,ved nejaky rozdiel by hadam nebol viditelny,povedali,ze zajtra,tak uvidime,ale nemyslim,ze ma pustia hned zajtra domov

inak su stale dve baby,neviem,ci som vam vcera povedala...a ukazali nam tvaricky,baby su krasnucke 😀 😀 😀

co mate nove vy???

svokra zvrzala draheho,ze zato moze on,ze ma taha na SK stale,ze dostane 😀

petkaerdal
31. mar 2009

tvojka,ano ked odide,budem pisat,ako drak,potom ma tu nenechajte samu 😉 😉 😉

emka1
31. mar 2009

cauko petka, same dobre spravicky 🙂 super !
hlavne sa ukludni, a dobre sa vyspi ... tu neprespatu noc musis dohnat.

petkaerdal
31. mar 2009

emka,dik...na zajtra mam boja,co a ako..uvidime,ale verim,ze bude moj krcok v poriadku 😉

no ta noc mi ani nevrav...vies,ako je to na inom mieste a v takej situacii clovek len rozmysla 😔

emka1
31. mar 2009

no to Ti verim, stres robi svoje.
Ale aspon uz vies co a ako, tak klud .. tych par dni to vydrzis 🙂
Drahy Ta bude chvilku obskakovat v nemocke, uzi si to ... esteze mas rakusky servis, tu na SK v nemockach to nie je take paradne 😅

petkaerdal
31. mar 2009

draheho tu mam uz od pol 8 rana so mnou,tu su navstevy cely den 😀
idem sa mu este povenovat,ked budem sama,budem na konikovi

mici11
31. mar 2009

Ahojte babenky,

tak ja som vstavala o 7:00, bola som hore do 9:00 a opat som vstala teraz. strasne som v poslednej dobe unavena.
Peti no tie noci v nemocke su zufale, to mas pravdu, ani ja tam neviem poriadne spavat. Akurat poobede sa mi dalo.
No idem nieco navarit 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre