Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

babulka123
5. nov 2008

no dobre... aj ked pahu by ta asi dostatocne zastulpila...
a nezavid... neboj sa ani nebudes vediet ako a ides na to aj ty , ved v podstate o mesiac su tu vianoce a januar to isti...

mici .. no ja som mala gonal a ten som mala 15 dni take dufam ze merional budem mat presne opacne ako ty.. no veeeelice som zvedava...

peti uz asi vidis ako to myslim , mne nezabral gonal a mici ano ... tak uz sa len modlit aby to bolo naopak pri merionale.. a presne o tomto to je...

babulka123
5. nov 2008

no vyzera to tak ze este mozno aj Brise pride v januari z GF (gregy ano pisala som jej ze ako je to tu a uz tusim presvedcila aj draheho... )

petkaerdal
5. nov 2008

mici,tak ze by som to mala teda ten moj ocakavany priznak tehu 😀
vzdy ked mam pocit hladu mi je zle na vracanie,ked som drziavala diety mi nebolo zle od hladu,ale vracat este nevraciam a to je dobre ,ze uz ani ty 😉
kocky budu raz-dva s nami tehulovat 😀

gregy
5. nov 2008

Áno my sme v GF boli obidve už strašne dávno a ona mala v júni a ja v júli a v auguste IVF. Ani jednej nevyšlo a ja som potom chcela zmeniť CAR, dostala som odporučenie na Pintera napísala som Vám do témy a ked sme zistili ako to funguje obe sme k Vám prešli. Malo záujem viac kočiek ale nakoniec sa rozhodli ináč ....
No a ja by som mala začať okolo 19 januára, mohla by som už aj teraz ale mám spločnú ZP a tá už má limit vyčerpaný takže musím počkať.

petkaerdal
5. nov 2008

babulka,ja si myslim,ako som uz pisala,ze je to o spravnej stimulke,aj ked teda mozu pomoct rozne stimulanty,kazdy moze reagovat inak...
u mna je vsetko asi cudne a nevysvetlitelne...ja som mala po merionale a aj po silnom puregone 6 vajok-3 embryjka,no a teraz po merionale 17 😕

mici11
5. nov 2008

Babulka, kazdy reaguje na nieco ine, takze neboj. Uplne prvy krat som mala fostimon a to ma hned stopli, ziadna reakcia. Mesiac sme pockali a dali mi merional, na ten o cosi lepsie, ale mega davky a dlho to trvalo. A gonal 5 dni a davka 150 IU. Gonal mi stacilo 1 pero 900. Merional som musela aj dokupovat. Takze vysomar sa z toho, je to ozaj individualne.

gregy
5. nov 2008

No super že sa pridá aj brise, škoda len že sa včera neukázala 😀 Však oni by už tiež mohli ísť do ďalšieho pokusu nie? myslím že mala IVF okolo júla????

mici ahoj aj ja si ťa pamätám 😉 no už som na tom lepšie, nik mi nič nezaručil ale Pinter to aspoň nevidel tak tragicky ako Drábek, tak dúfajme že sa nemýli .... No a január to istí 😀

petkaerdal
5. nov 2008

aha,no ved januar tu bude coskoro,
ja viem ,ze len sveobecna nema nejaky limit,ze statne maju,co je blbe,no ale co uz...
ja som tiez dostala odporucenie na Pintera a odvtedy som ta a aj dalsie moje kamosky

mici11
5. nov 2008

Petka ano ano ano, to je ten tehu priznak 🙂 . Inak kamoska je v 15 tt a ani nevie, ze je tehu, ziadne vracanie, ziadne bolesti, ziadna unava. Len jej viac chuti papat. No mna to podbrusko na vecer sem tam zaboli a ja krize, takze to je normalka. Neviem sa dockat kontroly

mici11
5. nov 2008

Gregy to som rada a verim, ze to bude OK. Januar je ozaj uz za chvilku. Drzim ti palceky 🙂 🙂 🙂

babulka123
5. nov 2008

no brise vravela ze v januari.. tak uvidime...
baby idem makat lebo od kedy som povedala v robote ze od pondelka som doma som nic poriadne nespravila a sa mi to tu kopiiiii a zacina ma boliet brusko kramculovo takze uz to budeeeeeeee coskoro... FC tes sa na mna!!!! hehehehehe cmuuuuk a dakujem vam vsetkym.. gregy a nie ze budes teraz rypat aj s pahu... ja vas vidim, ja stale nakukam ..heheheh

petkaerdal
5. nov 2008

prave pozeram,ze ty si o cely mesiac popredu,ja dneska zacinam 6tt,som daleko od teba 😀
ja tiez citim stale hlad a rano sa ani nestihnem umyt a musim ist aspon zahryznut do chleba,co mi je na sablu od hladu,no nic prijemne 😅
tak teba uz aj krize,to je je normalne,o tom som pocula

gregy
5. nov 2008

Petka nakoniec je to tako asi aj dobre lebo by sa mi to v práci strašne skomplikovalo a nechala by som šéfa na holičkách a takto si aspoň dotiahnem veci do konca a v prípade že by sa niečo pokašlalo a ja by som už nadobro vypadla z práce na 9 mesiacov tak sa to neako bude dať zvládnuť a ja nebudem aspoň v strese ešte aj za prácu 😉
Na margo zmeny ti poviem len toľko ja by som z GF odišla tak či tak a mala som vyhliadnutý ešte Helios v Martine, nakoniec po prvej konzultácii u Pintera sme sa s mužom rozhodli ostať a skúsiť tento pokus tu. Ak by tro nedaj bože dopadlo rovnako katastroficky ako v GF tak už nám ostáva jedine Praha .... Ale na dtýmto zatiaľ nerozmýšľam, sústredím sa na na január 😎

petkaerdal
5. nov 2008

babulka si super naladena 😉 😉 😉 tak chystaj posledny balik vloziek 😝

gregy
5. nov 2008

ale ale babulka ja a rýpať, a to sa ti asi marí nie? ja som nikdy nerýpala 😀 😀 😀 a ešte do teba, no to by mi strach nedovolil 😎 😎 😎 cmuuuuuuuuuuk

Idem aj ja makať pá babule 😀

mici11
5. nov 2008

Petka cize je medzi nami mesiac? Termin ti vychadza teda nejak na jul, ze? To to nie je az tak daleko, mozem ti radit, lebo uz budem skusenejsia 😀 😀 😀
A s tym hladom presne ako pisem, chyti ma a musim jest uz aj. Predtym som v robote aj cely den nejedla a nic.

petkaerdal
5. nov 2008

1.7 mi podla tehu kalendara vychadza termin,to som si sama na nete vyratala,
no vidis,budes mi radit,to je dobre 😀 ja uz pozeram inak kociky,sisi mi,ty pozeras nieco? ci este nie
ja som uz zase hladna 😅

mici11
5. nov 2008

No Petka ja som prave doobedovala 😀 mnam. Budeme si radit na vzajom.
No kociky uz pozeram 2 tyzdne 😀 😀 😀 , vzdy ma nejaky zaujme a potom najdem nieco lepsie 😀 . Mala by to byt trojkolka. Aspon zatial 😀 . Pozerala som uz aj postielku a monitor dychu.

babulka123
5. nov 2008

no j ahlasim zacinajuce spinenie, takze zajtra alebo dnes vecer mrcha ako vysita...
baby ak dostanem vecer mam pichat uz zajtra rano alebo az v piatok rano ?

mici11
5. nov 2008

ak dostanes mrchu vecer, tak zacni pichat uz zajtra rano. Ale ak to bude iba spinenie pockaj kym sa mrcha rozbehne.

petkaerdal
5. nov 2008

babulka,ak dostanes vecer,zajtra je len prvy den,mne to tak vysvetlili vo Fc,keby si dostala rano,uz ratas dnesny..takze by si mala asi zacatr picat v piatok rano..jupiiiii
mici,mne sa tie trojkolky moc nepacia,ee,ja chcem 4 koliecka 😉 nemas nejaku stranku,kde je velky vyber kocikov? ja mam uz jeden typ,do ktoreho som zatial zalubena 😀

mici11
5. nov 2008

Petka tu su kociky podla vyrobcov, skus pozriet
http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa...
Posli link na ten ktory sa ti paci. No ja chcem kombinovany, lebo hlboky sa vyuziva najviac 4 - 6 mesiacov a potom viac vyuzijem sportovy, a trojkolky su sportove krajsie. Ale to este nie je definitivne rozhodnutie, este to urcite parkrat zmenim.

Babulka, ale neviem na ktory den ti kazali pichat ja som pichala od 2 dna cyklu. No a mne zas vraveli, ze prvy den krvacania je prvy den cyklu.

babulka123
5. nov 2008

no sa dohodnite hehehe ale nie, dobre takze zajtra je tu alebo mozno este dnes v noci, ak to bude dnes v noci, tak picham az od piatku ..

petkaerdal
5. nov 2008

myslim si,ze ked dostanes vecer,nemozes druhy den ratat,ako za druhy a pichat...a ak chces babulka vediet presne,ak dostanes vecer,tak si rano cinkni do fc a uvidis,co povedia...
mici aj ja chcem kombinovany,hlboky,sportovy a plus autosedacka,mne sa paci peg -perego plico,vygoogloj,lebo nemam presne link...a ani neviem kde ho kupit...
inak sa mi vidia tie kociky dost drahe 😖

babulka123
5. nov 2008

nie ak dostanem dnes v noci tak zajtra je len stvrtok a ten budem povazovat za 1den , takze v piatok je 2 ten ... ale mas pravdu budem ja radsej volat ked sa to rozbehne... a snad ma potom aj prestane konecne bolet hlava (uz ma boli 4 dne a nieje to boh vie co .. )

mici11
5. nov 2008

Jasne, najistejsie je brnknut do caru.
Petka ten Peg perego sa aj mne paci a este aj Cortina je aj 3 a aj 4 kolesova, pripadne Moon a tie su aj cenovo prijatelne. Inak ceny su to riadne, to je fakt.
Ja chcem kociky vyskusat po obchodoch a objednat cez net, je to lacnejsie. Ale este uvidim co a ako bude.

petkaerdal
5. nov 2008

no ved uvidime,obidve mame este dost casu na to...konecne napapkana 🙂
ja sa do kocikov inak vobec nerozumiem,ani neviem na co treba napr. prihliadat a tak,porad,ak nieco vies

babulka123
5. nov 2008

tak toto uz mam aky horoskop::::::
November (a hlavne jeho začiatok) ku vám zavíta spolu zo zvýšenou vašich osobných fyzických i psychických potrieb. Zvýšenou dávkou životného nadhľadu a optimizmu však môžete predísť prípadným stretom vo vašom okolí.

mici11
5. nov 2008

Petka podstatne je, aby bol lahky, lahko skladatelny, nastavitelna a prehadzovatelna rucka a sportovy nech je polohovatelny. Toto su moje kriteria. A casu je este ozaj dost, ale aspon potom nebudeme stresovat a budeme mat ako taku predstavu 😉
No ja som tiez napapana, ale zacina mi byt trosku tazko, ale to snad rozdycham 🙂

mici11
5. nov 2008

No a mam za sebou vracanie 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre