Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

babulka123
2. dec 2008

petka .. nooo heheeh ale uz sa mozem vyhovarat aj na nieco ine.. hehehehe
ja som mala taky pocit.. nemozem si pomoct..

baby na....no dobre najedla som sa .. chcela som napisat nieco ine lebo som zhltla 2 taniere a.... viete co nasleduje??? ano idem si troska lahnut.. cmuuuk a pozdravujem vas..

petka a kedze ja idem v tvojich slapajach tak niekedy v januari pisem uz aj ja take ze mame 3.5 mm.. a uz sa na to neskutocne tesim .. este raz veeelmi gratulujem .. som stastna s tebou

petkaerdal
2. dec 2008

asi som ta troska zanedbala babul,ale uz si tu pomenej 😖

dakujem a tesim sa,ze ides v mojich slapajach...

som rada,ze si aj ty uz v poriadku,velmi..ale ved to vies,ako to ja cele citim 😉

sa tesis na uzv a krv vsak?

babulka123
2. dec 2008

hehehe ulzt. sa neviem dockat a ked budem mat vysledky z 2 krvy tak budem asi verit tomu ze je vsetko ok.. hehehe

ale som blba lebo vo fc sa chodi len raz na krv nie?? ale to je jedno ja viem ze to bude ok , lebo dnes sa mi zas o trosku nalialy prsia, brusko az tak moc neboli .. konecne som bola aj na ... wc, tak sa tesim ..

vcera som nevladala.. ja som bola mrtva lebo som celu noc nespala a potom bol marek doma a tak sme sa tesili spolu ... neboj aj ked som tu po veceroch pomenej nikdy v zivote nezabudnem na to co si pre mna spravila ako velmi vela.. a micmohodom este musim s tebou udrziavat vztahy lebo predsa musim ist este na nakupy k tebe nie??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 samozrejme ze si robim srandu... cmuuuk

mici11
2. dec 2008

Petka ,zajtra idem na 11:00. Potom este nieco vybavit do mesta a potom sa vam hned ozvem. Baby 3 den jem vyprazany syr, varene zemiaky a tatarku. To jedine mi chuti a to nevygrciam. Je to normalne 😝 😀 ? A na veceru susene slivky s jogurtom a baby viete co??? Normalne mi to pomaha na tu zapchu 🙂 Konecne nieco, hned mi je lahsie 😀
Inak ja dnes makam za PC jak najata, musim nieco dokoncit a drahy ma uz pre mna dalsiu robotu. Ale co uz aspon som uzitocna a nemusime platit nikoho navyse. Budem mat viac na nakupy 😀

babulka123
2. dec 2008

mici sikovnica jedna sikovna....

no mne dnes pomohol asi jogurt.. ale inak mam rovnake problemy ako ty ... uz neviem co jest..

babulka123
2. dec 2008

ale zacinam byt zavisla na polievkach.. kazdy den musim mat aspon trosku polievky..

janula13
2. dec 2008

babulka, nie nebojim sa ta este stale 😀 😀 😀 ale ved hej, strasi mi vo vezi, nejak to na mna dolahlo, asi sa pojdem prejst do mesta po obchodoch, kupit nejaky dalsi darcek, to ma potesi 😀
Mici ty si fakt nejak presikovnela, neprehanas to? 😀

janula13
2. dec 2008

a este babul, kde je ten slubeny testik v albume?

mici11
2. dec 2008

Babulka 🙂
S tymy polievkami to mas super, ja do seba ziadnu nedostanem ☹

babulka123
2. dec 2008

janulka tak to ta obdivujem ja nemam energiu na nic..
testitk .. hehehe bude bude nebooooj .. este pockam do stvrtka na krvicku dobre???

mici .. no ja sa zas cudujem lebo ja som nikdy polievkova nebola... a teraz... neviem sa ich dojest.. no a o omackach ani hovorit nebudem .. mnaaam

mici11
2. dec 2008

Janulka, no neviem snad neprehanam. Ale idem si troska lahnut, lebo ma uz bolia oci aj chrbtica 😝 Potom sa ozvem a makam dalej, som uz za dobrou polovicou 😎

janula13
2. dec 2008

baul, ved na mna unava sem tam tiez dolahne, aj teraz, asi na chvilku zalahnem, chrbatik boli, ale mala by som sa aj prejst a zatial mi je celkom ok, cestovinky mi sadli, a keby mam este miesto, tak dam aj polievocku, ale ta tiez skonci v brusku, polievky aj mne velmi teraz chutia, ked nic varene, aspon to...a vidis, Peti asopn behnem do lekarne pre magnezium a zelezo...
a na testik si pockam, aj od Petronelky 😀

petkaerdal
2. dec 2008

babul vo FC sa ide iba raz na 14 den,ja som bola na 12 a potom o 7 dni na uzv,potom uz prechadzas k svojmu dr.

mici,tak sa tesim na zajtra na tvoje foto a dobru chut k syru 🙄 🤐 🙄 😀

petkaerdal
2. dec 2008

idem hajat asi tiez,zatvaraju sa mi okale 😖

babulka123
2. dec 2008

cmuuuk vidime sa neskor..

mici11
2. dec 2008

cmuk a dobru noc

janula13
2. dec 2008

dobru spachtoskovia, idem do pelis 😀 ku aj ja

mmonna
2. dec 2008

Peti...si PN?alebo este stale makas?

mici11
2. dec 2008

Baby no ja nespim 😠 neda sa mi. Objednala som si tento svetrik, pride mi na buduci tyzden. Velmi sa nan tesim 😀 http://mimisvet.sk/foto.php?id=2667706

petkaerdal
2. dec 2008

dobre ranko,este spite? mici asi nie 😀

mmonka,ja som na PN stale 😀 ,ale nie,ja mam volno kedy si ho sama dam 😉

petkaerdal
2. dec 2008

mici,je pekny ,cena dobra...ktoru farbu si objednala?

mici11
2. dec 2008

ja nie, ja zas makam. Ja som na PN a budem zrejme az do konca.

janula13
2. dec 2008

Mici aj ja ho planujem objednat, velmi sa mi paci a cena je super, len sa uz tyzden rozhodujem o farbe 😀 a mam este vyhliadnuty jeden, tak musim rozhodnut o tom a potom sa uvidi 😀

petkaerdal
2. dec 2008

mici a aku fabru si objednala?

jani ty aku farbu chces? mne sa aj ten zeleny paci

mici11
2. dec 2008

No najprv sa mi pacili vsetky, ale vsetky mat nemozem, tak to vyhral cierny, hodi sa mi ku vsetkemu a ciernu mam velmi rada. Velmi som uvazovla aj nad zelenym a bielym. Uz ho mam tiez dlho vyhliadnuty, ale pozerala som nieco ine a ale co sa mi pacilo stalo cez 1299,- a to je dost. Takze tento to vyhral 🙂

petkaerdal
2. dec 2008

ozaj jani a mici,viete predbezne ake mena date? alebo ake sa vam pacia?

mici11
2. dec 2008

Ano mam ti ich prezradit? 😀

janula13
2. dec 2008

Mici ty o farbach uvazujes ako ja, ja mam rada tiez zelenu, ale cierna vzdy vyhrava, ja som prv mala takmer vsetko cierne v satniku, mna ta farba ukludnuje, ked neviem co na seba a dam si nieco cierne, hned som spokojna 😀 tak tiez som zvazovala zeleny ale cierny ide ku vsetkemu, manzel by objednal isto biely, ten ma zboznuje v bielej, ze som sexy 😀 tak neviem, tiez som pozerala este jeden a ten tusim stoji tak ako pises, okolo1200-1300, to sa mi tiez zda dost, radsej si objednam dva rovnake ale v inej farbe, ale jeden bude isto cierny...odkedy som z manzelom, snazim sa do satnika dostat aj ine farby, jemu sa nepacilo ze som stale v ciernej a uz som si aj zvykla, hlavne na zelenu, hnedu a sivu a aj cervena sa mihne...ale brala by som vsetky 😀
mena sa dotahujeme s manzelom uz davno a stale ma jeduje..potom sme si to zakazali, ked sa nam nedarilo, manzel ze to kvoli tomu, ze uz debatujeme o mneach, comu ja neverim,ale nech a teraz naposledy sme to preberali s maminou a on ma nejake v alohe, ale nechce povedat, ze jedno babo pomenuje on a jedno mozem ja, to urcite 😀

mici11
2. dec 2008

Janulka u mna v satniku prevlada cierna, hneda, biela, cervena a teraz fialova. Kupila som si sal, kabelku a tricko fialove, taka ta tmavsia fialova. Drahy sa smial, lebo predtym som dobre ze nemala alergiu na fialovu 😀
No ak menam, velmi sa mi paci Samuel a Nina 🙂

babulka123
2. dec 2008

mici ... tak nina ano ??? aj u nas teda hlavne u mna zatial vyhrava.. ale este sa mi paci lea... ale kedze to bude asi chlap tak netusim.. hehehe ale vyrobne meno bude Tadeas.. to vieme urcite...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre