Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

babulka123
2. dec 2008

petraerdal = petka

petronela 7 = petka7...

ja som taka sikovna.. hehehehee

petronela7
2. dec 2008

teeeda, klobuk dole... este ze ta mame 😀
7-je moje stastne cislo (ako asi kazdeho, hhehe) tazke kludne, som za ;)

petronela7
2. dec 2008

idem aj ja uz zasadnut pred TV , see u zajtra..

petkaerdal
2. dec 2008

petronelka si teda sikulka 😉

dobru nocku prajem 🙂

janula13
2. dec 2008

tak zase ste sa rozlucili, kym som ja usilovne studovala ten NT utz...tak babule, idem aj ja za TV, a citat strasidelnu knihu a este sa pochvalim, vyzeram straaasne, boze tie vyrazky mam desne, uz sa neviem ani namalovat aby som ludi na ulici nevydesila, hruza, manzel povedal, ze budeme mat kraasne dcerenky, potvora, ved ja budem rada, len nech si beru, mne uz nic nepomoze... 😀

mataaa
3. dec 2008

Zeny, hlasil vlozene 2 blastocysty. 2 nam chudence posli, ale 2 bojovnici su v brusku. bol to sice boj, doki sa mi nemohol dostat do maternice, ale nakoniec to jeho sikovne rucicky zvladli. Boze, teraz sa to musi podarit, Chcem sa s Vami predbiehat, ktora viac grcka. 😀

babulka123
3. dec 2008

matkaaaaa super gratulujem... uvidis ze to vyjde.. velmi ti budem drzat palce...

babulka123
3. dec 2008

matka a nezabudni si teraz na rade.. mne sa nechce grckat , takze ja ti to prenecham... heheheh

petkaerdal
3. dec 2008

ahojteeee
Jani nic si nerob z tych vyrazok,nie si sama,co vyreza horzne 😠 😀 😀 aj ja som rada,ze budeme mat dievky 😉

Matka gratulujem superko,,vyjde to,nemozes nas predsa sklamat 😉 drzim palciaky

babul ahoj..ako? co robis?

ja hlasim krvicku odovzdanu a vysledky budem mat az v piatok 😠 cize pasy pre deturence az v pondelok,zase sa to natiahne 🙄

idem ranajkovat,sme hladni,ako vlci 😀

babulka123
3. dec 2008

ahoooj no super, ja som sa uz naranajkovala.. dnes to boli rybycky.. mnaaam.. stale mi nieje zle od zaludka a to ma tesi...

ja budem dnes asi tak o hodinu bez compu tak este rychlo dohanam svoj deficit ktory budem mat... a pc bude az vecer takze tak..

petkaerdal
3. dec 2008

rybycky v konzerve by sa nemali v tehu,tak som pocula...

este si pockaj,este ti bude zle,to zacina az v takom 6tt

a preco budes bez kompu ?

ja sa dneska chystam poupratovat byt konecne

babulka123
3. dec 2008

lebo ho musi zobrat drahy do robotky.. a preco by sa nesmeli.. to neviem.. no musim si to nastudovat co sa moze a co nie.. hehehe ved som riadna tehulka....no a kedze som dnes len 3+6 tak este mam casuuuuuu

bobjan
3. dec 2008

Ahojte, nakúkam po dlhšej dobe, nestíhala som. Ale sledujem, keď mám trošku času.
Ako sa tu máte??

Babuľka, moooc ti držím palce, aby HCG stúpalo a dobre to dopadlo. Držkaj sa 😵

Ja som včera volala do CAR, aby mi poslali tú žiadosť do poisťovne a tak v januári sa teším, že mi nič dúfam do toho nepadne a začnem a budem následovať v úspešnosti 😉

babulka123
3. dec 2008

bobjan urcite.. ved sa pozri na tuto temu.. .neboooj..

bobjan
3. dec 2008

Babulka,no veď aj ja dúfam, že do tretice mi to aj výjde, tak som zvedavá 😉 Ešte krvácaš?

babulka123
3. dec 2008

nie od vtedy ani raz... takze snad to bude dobre.. bolo to len jednorazove... dnes som mala dostat mrchu a nic tak sa tesim

bobjan
3. dec 2008

Aha, super, verím, že to bol planý poplach a všetko bude dobré. Kedy ideš na utz?

babulka123
3. dec 2008

bobjan neviem , zajtra idem len na krv takze do centra asi o tyzden..

bobjan
3. dec 2008

Držím ti moooc palce, a zajtra budem nakukovať na výsledky.

Držte sa tu všetky, ja musím makať, papapapa a tehulinky pekne sa opatrujte a nech je všetko ako má byť a snažilky, hurá do boja 😉

Ahojte.

rebo
3. dec 2008

Babulka,aj ja sa pripájam a držím palce. Ale vlastne je to už tutovka. Túto tému určite neopustím, ale pri mojej smole tento tehotenský boom určite ja budúci rok pretrhnem.

babulka123
3. dec 2008

rebo to som si myslelal aj ja a vidis..

petkaerdal
3. dec 2008

babul,tak nastuduj,co mozme a co nemozme papat,ja viem,ze musime zelezo a magnezium bezpodmienecne papat
a mas doma druhy pc,ked ti marecek rozerie laptop,tam ho nastartuj 😝

mataaa
3. dec 2008

Peti, tak to s tymi rybickami v konzerve by ma tiez zaujimalo. Ja mam tuniaka a sardinky k smrti rada, a vsetky ostatne rybky tiez. nerada by som o ne prisla.
baby, napiste co ste citili po ET, ja si uz nic moc nepamatam. Teraz citim nieco medzi prechladnutym mechurom a menzesom. 😒

janula13
3. dec 2008

Ahojte babule, tak tu ma mate 😀
babulka, presne ako Petka pise, to ta chyti, ak ta chyti tak v 6-7tt, tak zatial mas casuuu, ale vazne neprajem ti to, radsej si uzivaj tehotenstvo bez toho, nie je to zrovna zabava a je to deptajuce a to predsa nechceme 😀
O rybach v konzerve som aj ja citala, neviem kde, celkovo konzervovane veci, kvoli tym konzervacnym latkam,pastety, plesnive syry a zrejuce syry nie...ved studujte pekne, aj kja mam sem tam strasnu chut na rybycky v rajcinach ci tuniaka a len slintam, ked to manzel je, ale ovladam sa, ved si to raz vynahradim 😅
babul a brusko uz neboli?

petkaerdal
3. dec 2008

matka,treba to niekde pozistovat,co sa moze a co nie,aby sme niecim neuskodili 😅

po ET? prve dni ani nijako,bolelo ma brusko troska este od OPU,potom som prve spozorovala uz nejaky 3-4 den zapchu,4-5 naliate prsia,nebolestive ale a na 7 som uz mala //,prsia bolia doteraz ,zapcha je doteraz,brusko na menzes ma ale nebolelo vobec,ako ine kocky,ale toho sa nedrz,kazda sme ina

ja mam uz poobednu siestu za sebou,este som ,ako mechom tresknuta 🙄

jani dobre pises,teraz sa mi to ozivilo,cokolvek,co je asi v konzerve,pastety ale jedavam stale,to mi chuti,ale tie syry plesnive sa nemozu ,to som pocula

Jani,ako si na tom s mliekom? ja si stale vravim,zajtra zacnem a nic nepijem 😅

janula13
3. dec 2008

Peti, tak presne ako ty s tym mliekom, aj tak som vcera zabudla povedat manzelovi nech kupi, ale mam nejaky actimel a jogurt, tak asopn to natlacim, ale uprimne sa priznam, flakam to na 100%, neviem sa donutit a cez vikend ked som mala dost kyselinu, tak som si dala salku, ze to zneutralizujem a este sa mi to zhorsilo, ma to len docasny klamlivy efekt,,takze tak ja a mlieko, nula bodov, hanba mi, ale som rada ze nieco jem a nasilu sa mi nechce, telo si pyta co chce a mlieko to nie je 😀

petkaerdal
3. dec 2008

ja som citala,ze salka mlieka pred spanim robi zazraky,bolo to tusim na tu kyselinu 😝
a ja to flakam teda na 200% zjem tazko sem-tam jeden jorust,ale nechcem prist o zuby pomooooccc
mali by sme este za dve pit 🙄 ,ved z coho sa drobcom vytvoria kosticky 😀

janula13
3. dec 2008

peti, ved to, ja si dohovaram aspon kvoli babatkam, ale nejde to zatial, ved aj ten jeden jogurt ledva zmlsnem..ale este stale dufam ze sa to spravi, vidis poviem manzelovi, ide labzovat sam po Poluse, zhana Mikulasske, tak nech sa spyta na to spravne zelezo a kupi mlieko, ked nic ine, aspon puding uvarim, ten mi chuti, hlavne teply, aj ked neviem ci sa varene mlieko rata...

petkaerdal
3. dec 2008

ja som jogurty a mlieka nikdy nemusela a nemusim doteraz,este salku mlieka s grankom vypijem,ale to je malo
mali by sme to potom riesit tym pudingom alebo mliecnymi polievkami,no ale neviem,ci by som zjedla liter pugingu
to zelezo este nepapas?
myslim,ze varene mlieko sa tiez rata,ved ide o prijem vapnika,on sa nejak varenim neznici ,ci ano?

petkaerdal
3. dec 2008

Magnézium sa bohato vyskytuje najmä v zelenine. V tele sa používa na stavbu kostí a ako kofaktor pri mnohých enzýmoch látkovej výmeny. Veľa magnézia obsahujú orechy, mandle a semiačka.

Nedostatok magnézia sa na tehotenstve prejavuje veľmi negatívne a okrem kŕčov v lýtkach a bruchu môže dokonca viesť k potratom a predčasným pôrodným bolestiam. Veľa ženských lekárov preto preventívne predpisuje preparáty s magnéziom. Tehotným ženám sa odporúča 450 miligramov magnézia denne. Užívanie magnézia a železa sa však navzájom vylučuje. Železo a magnézium by sa preto mali užívať s časovým odstupom 2 hodín.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre