Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

mici11
8. dec 2008

Vo stvrtok super 🙂 , neviem sa dockat s tebou 🙂 🙂 Uvidis si malu machulku. Aspon nas tak vyzeral v 5 - 6 tt 🙂 v 8 tt ako fazula a v 10 to uz bol maly cloviecik 🙂

babulka123
8. dec 2008

mici ja sa tiez tesim uz sa neviem dockat..

mici11
8. dec 2008

No Petka tiez som zvedava do kedy mi bude chutit syr, ale zatial nevyzera, ze by ma to chcelo prejst 😀 ? Ja lubim syr na vsetky sposoby, okrem olomouckych 😝

petkaerdal
8. dec 2008

mici,aj tak sa mi fotky nedockame 😠 😠
ale budes babul mat presne taku bodku,potom fazulku a potom maleho cloviecika 😀 ..krasnuckeeee

idem si dat zmrzku 😀

babulka123
8. dec 2008

nahodou .. fotku z 1 ult. z ET som dala.. nie??? hehehe posnazim sa...

petkaerdal
8. dec 2008

noo dala,az jednu 😖 uz si tam mala mat dalsich 5 minimalne 😝

mici11
8. dec 2008

Petka nedockame fotky?????
A zmrzka ta mi velmi chuti. Nikde som sa nedocitala, ze preco ju nemaju jest tehulky (snad okrem salmonely, ale ja aj tak kupujem v marketoch) Ale nasla som toto:

7 dôvodov, prečo sa
nebáť zmrzliny

1 Nie každá zmrzlina je „tučná“.
Napríklad pomarančový Twister obsahuje len 2,9 % tuku a jahodová Chuť leta má menej kalórií ako porovnateľné množstvo bežného ovocného jogurtu.

2 Ani z hľadiska obsahu cukru zmrzlina nie je na tom až tak zle. Ovocné nanuky kvalitných značiek obsahujú maximálne 18 % cukrov. Množstvo
cukrov a tukov, a teda aj kalórií, sa však, pochopiteľne, zvyšuje pri druhoch
s čokoládovými polevami.

3 Obsahuje všetky nutričné zložky, ako sú cukry, tuky, bielkoviny, ale aj minerály, stopové prvky a vitamíny.

4 Ak si pozriete zloženie jednotlivých zmrzlín, nájdete v nich mlieko,
tvaroh, ovocné šťavy, oriešky či kakao – jednoducho samé zdravé veci.

5 Mnohé priemyselne vyrábané zmrzliny už dnes neobsahujú umelé farbivá a prísady, výrobcovia si dávajú záležať na pravej aróme a čisto prírodných farbivách.

6 Nemusíte sa báť ani množstva,
ktoré ste skonzumovali, pretože väčšinu obsahu zmrzliny tvorí voda
a vzduchové bublinky, takže veľký
objem nemusí vždy znamenať aj veľké množstvo.

7 V letných horúčavách dobre padne svieže a chladivé osvieženie, ktoré aj úžasne chutí. Rovnako ako slnko či voda, aj zmrzlina jednoducho patrí
k spoločenskému rituálu leta.

mici11
8. dec 2008

Takze zmrzku mozem 😀 😀 mam aliby 😀

janula13
8. dec 2008

babulka neboj, su aj silnejsie a v ophode a tlak ti budu sledovat, na vsetko daju pozor, neboj sa, ja mam vidis opacny problem, ked ma kamaratka vidi, tak len kruti hlavou, a je lekarka, ze ako to ja vynosim a porodim, ze som adept na cisarak atd...no co uz, ved aj ty si mna videla 😀 Inak v sobotu vecer som nahodou stretla Petronelku aj s drahym, v tescu na zlatych, manzel ju zbadal, tak sme sa zoznamili, sympatak, fesak ten jej.
Peti, dokedy budem syrova netusim, ja len zacinam, zatial som mala vyprazany len trikrat, mne skkor prv nechutil, ja som taky mäskovy typ a teraz naopak, mäsko nemusim a syr ano 😀 vidis a to musim urobit kuracie prsia, mam uz rozmrazene od vcera...
Mici, akurat vcera som sa bavila s manzelom, ci pojde teraz vo stvrtok na ten NT utz so mnou, chce, ale aj dovnutra ak ho vpustia, takze vpustia?A dufam ze bude cez brusko, viem ze niektorym robili zdola...na prvom som ho ani ja nechcela, jednak som sa bala, co tam bude, ci vobec nieco a nic by z toho nemal, to len my zeny vieme uz precitit 😀
babul tak to sa budeme vyvalovat obe na utz, tak drzim palceky, uz som zvedava ake bude foto 😀

petkaerdal
8. dec 2008

super mici,takze mozme,ja uz som si dala so slahackou,vzdy mi ale ostane zima po nej,ale chuti mi 😀

od babulky sa nedockame foto 😖

mici11
8. dec 2008

Petka 🙂 snad dockame. Inak celkom dobry clanok.
http://tehotenstvo.rodinka.sk/index.php?id=nevo...

petkaerdal
8. dec 2008

ozaj dokedy sa robi uzv zo spodu??? ja uz mam toho ukazovania sa po tolkych ivf naozaj dost 😖

janula13
8. dec 2008

Mici, tak si to pekne obhajila, dam si aj ja ja som si vcera kupila tu cartedor, mascarpone a pistaciami a ovocim, fantazia 😀

janula13
8. dec 2008

a zacali mi strasne chutit mandarinky 😀 na kila 😀 jablka su uz odpisane 😀
inak bola som cez vikend v tom Mother care obchode a mali tam ten krasny pruteny kosik na nozickach, krasne, ale podla mna kratkodobe a tie vecicky, no manzel ma musel odtial tahat ako mulicu, krasne bodycka, uz sa tesim na nakupy, to budem ako odtrhnuta z retaze 😀

mici11
8. dec 2008

Janulka, manzel moze ist s tebou dovnutra. Doky povedal, ze skusime cez brusko a keby sa nedalo odmerat, tak musime od spodu. Ale nastastie sa uz dalo cez brusko. Takze drahy si to vychutnal 🙂 🙂 🙂 Tak snad aj tebe sa bude dat cez brusko. Ozaj 17.12. idem uz idem na tripple testy, ale to uteka, ze? A 30.12. poradna a uz sa snad dozvieme co sa vo mne ukryva 🙂 🙂 🙂

mici11
8. dec 2008

Janulkaaaaaaaaa ty mas presne take chute ako ja 😀 😀 😀 !!! Tu som si dala kupit na dnes, teraz dojedam viennettu cokoladovu. A aj tie mandarinky 😀
Petka neviem dokedy presne, ale prvy kart mi robili cez brusko v 13 tt, dovtedy zo spodu. Zo spodu je obraz ale ovela jasnejsi, ale aj cez brusko pekne vidim.

petkaerdal
8. dec 2008

Jani musim vyskusat ten cartedor,este som taku nemala,ked vravis,ze je taka fajnova 🙂 a mandarinkova chut ma presla,ked som po zjedeni 2kg na posedenie mala do rana kyselinu,ako hrom 😖 ale tiez mi chutili isty cas 😀

baby a preco tam nemohol s vami byt drahy,keby sa nedalo cez brusko?

mici,ale to leti,aj na sebe to vidim,coskoro ideme do porodnice 😀

mici11
8. dec 2008

Petka mozno by mohol, ale ja by som nechcela 😀

janula13
8. dec 2008

Boe Mici, to fakt uteka 😀 A kam ides na tie tripple testy?ja mam zase 17.12 druhu poradnu, donesiem vysledky z toho NTcka a neviem co budu robit dalej, tie tripple sa robia neskor, vsak?nie naraz s NT...caka ma nieco medzi nimi a NTckom?ozaj a moc nosis na kazdu poradnu?Ja som citala, ze sa ma, ale nedali mi tu sterilnu nadobku naposledy..Juuj a to uz budete vediet co cakate?to fakt leti, rozmyslam, ze ja to tiez nevydrzim a dam si povedat, ak bude vidno 😀

petkaerdal
8. dec 2008

tak to sa este ukazeme dr. teda..ale hadam uz posledny krat😀 ,ja idem zajtra k lekarovi,lebo dneska tu mame sviatok,idem z vysledkami krvi,ozaj,robili mi aj toxoplazmozu,tu mam negativnu,ale mam zvysene leukozyty 😢

mici11
8. dec 2008

Janulka pred NT mi brali veeeeeeeeela krvi, ale to aj tebe, ze? A medzi NT a tripple testami mi nerobili nic. Tripple sa robia medzi 15 - 20 tt. Ja idem v 17 tt. A moc nosim na kazdu poradnu. A ja som uz veeeeelmi zvedava co cakame.
Petka a co znamenaju zvysene leukocyty?

mici11
8. dec 2008

Tripple testy mi bude robit moj gyndos u nas. A v 22 - 25 tt idem na 3D do gyn-fiv, vtedy vraj najlepsie vidno babo.

petkaerdal
8. dec 2008

mici neviem presne,su leukocyty bielkoviny? ak ano,tak je to infekcia v tele ,choroba...citim,ze na mna nieco lezie,uz len to mi chybalo

vy mate uz veliake testy za sebou a ja nic 😢 zajtra si idem aspon po detske preukazy 😀 😀 😀

petkaerdal
8. dec 2008

biele krvinky som myslela 😅 😀

janula13
8. dec 2008

No Mici, rada pojdem v tvojich slapajach, ked uz chute mame rovnake...pravda je za aj po mandarinkach mam kyselinu, ale ja ju mam stale a po vsetjom, tak to je fuk...
Mne by bolo tiez trosku cudne, keby mi to robili odspodu a bol by tam manzel, ale teraz to necham na nich, ked nebude cez brucho bude zdola a aj tak by som bola uz rada keby tam bol, uz bude nieco babatku podobne vidiet a chcem aby to zazil a videl svoje dielo 😀
Mici vienettu cokoladovu som mala pred touto 😀

mici11
8. dec 2008

Aha ano Petka je to co pises. Pi vela vela cajiku a dopuj sa vitaminom C, to by malo zabrat ked na teba nieco lezie. Neboj bude to OK.

mici11
8. dec 2008

Janula 😀

petkaerdal
8. dec 2008

preco by ti to bolo Jani cudne? citis sa blbo,ked ti robia zo spodu a bol by tam manzel?
pri mne bol moj drahy a som rada,ze aj on videl nasich plavcov a aj v centre bol vzdy pri mne

petkaerdal
8. dec 2008

pijem cajik stale,ale aj zmzku papam😉 asi som nieco doma chytila neviem,nechcem teraz ani moc medzi ludi

mici11
8. dec 2008

Jani, nemusi ti to byt cudne, to len ja som INA 😀 . Ja som nechcela, aby tam bol a on tiez velmi nechcel 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre