Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

janula13
20. dec 2008

Ahojte babulky, tak ja uz mam fajront, gruntovali sme, zjtra este umyjem podlahy, lebo este naspinime so stromcekom, ale dnes som sa neviem ako dostala do upratovania a triedenia vsetkych skriniek v kuchyni, vyradili sme vsetko po zaruke, vlastne manzel to zacal, upratovanim chladnicky, co ja teda nemozem a ostatok potom chytil mna...takze zajtra uz len stromcek a je to, mali by sme ist do BA, manzel chce este nieco kupit mame a vraj aj mne 😀 a este sa stretnut s kamatratom...Peti ja sompodobne na tom, aj ked bohuzial nejdeme k mojej mame ale k svokre, ale nejak to prezijem, najhorsie je pomahat jej v kuchyni, lebo vsetko musim robit presne ako to ona robi, ale vzdavam sa, snad tie dalsie vianoce s deturencami budu u nas... 😝

janula13
20. dec 2008

A Mici prdavam sa, blia ma krize a brusko tiez picha...no ame to my udel 😀

mici11
20. dec 2008

Janulka my tie priznaky mama vzdy velmi podobne 😉 Ale vydrzime vsetko, ze?
My sme tento rok doma, chystame si vianoce samy s drahym, ale potom ideme k svokre, bude tam svagor s priatelkou oni ziju v zahranici a na druhy den ideme k nasim.

petkaerdal
20. dec 2008

mici,Jani vy mate udel,mne nic nieje 😖

janula13
20. dec 2008

Peti hadam ti nie je luto 😀
A Mici, hej vydrzime, co nam uz ostava... 😝

petkaerdal
21. dec 2008

ahojte,
Jani vas mi je luto 😢 a mne sa cudujem,ze mi vobec nic nieje 😉

vydrzat musite,ina moznost nieje,ale pre babo by som aj ja vydrzala 🙂

co robkate ???

ja idem zajtra zase k lekarovi 🙂

csilla76
21. dec 2008

Ahoojte 🙂

babenky drzte prsty na zajtra,ideme si pre bobacikov 🙂 idem este cosi popratat-porobit aby som zajtra mohla len oddychovat 🙂

ako sa máte tehulky?zopár virusikov by ste mi mohli poslat... 😉

mici11
21. dec 2008

Petka pre babo vydrzim vsetko 🙂
No ja mam dnes taky veget, budem sice piect pernik, ale to je raz dva 😉 Ja zajtra idem na krv a kozmeticke som objednana konecne. Minuly tyzden som bola u kadernicky a na nechty. Takze sa trosku rozmaznavam 😀

Csilka zajtra ti velmi velmi drzim palceky a toto je specialne len pre teba:

T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂
T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂
T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂
T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂
T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂
T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂

cmuk05
21. dec 2008

Dobry den prajem nielen tehulkam ale kazdej... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵

csilla76
21. dec 2008

mici dakujem beriem si 🙂 🙂 🙂 veru-veru treba sa trosku rozmaznavat urobit si nechty aj vlasy..aby sme boli krasne. 🙂 aj ja som bola pred 2 tyzdnami u kadernicky,k nechtarke nemusim bo mam pekne dlhe nechty,lakujem si ich a su silné.. 😉

janula13
21. dec 2008

Ahojte babule, tak ja nas posuniem, nech nie sme na spodine 😀
Peti, keby viem, ze mi bude byvat takto nanic, tak aj tak do toho idem ,ale to asi vsetky z nas..ty si to len uzivaj a nas nelutuj, tak nam treba, chceli sme to, teda to tehu, tie nevolnosti su len prejav, tak co uz..neboj dobojujeme uspesne a zabudneme na to rychlo...ved mne az tak zle posedne 3 dni neni, len tekvoca zaboli a trochu ta kyselina, este mi sice nebolo tak, zeby mi nebolo nic, ale aj to bude...
Csillka, tak drzim palceky, pekne nech sa uhniezdia a zajtra uz pohov! 😀
Mici, ja potrebujem kozmeticku ako sol, uz som asi pol roka nebola a aj to vidno, alebo je to fakt tymi hormonami a ani ona mi nepomoze 😉 ty musis byt krasna 😉
cmuk ahoj, teba som tu dlho nevidela, ako sa mas? 😉

petkaerdal
21. dec 2008

ahojte,
csillka drzim palce,som tesim sa s tebou 😉

mici,ty mas veget,nas s drahym chytila upratovacia mania,tak od rana upratuje dokladne cely byt,dneska drobci dostanu zabrat
pernik mnam,posli nam 😉 a ku gyn.ides na krv?

cmuk ako sa mavas? 😉

Jani,ved aj keby mne bolo strasne zle,aj tak by som bola stastna,ze som tehula a vydrzala by som,ja som mala akurat stastie,ze nemam nic,ale som aj rada,ked viem,ako bolo vam a som rada,ze vam to uz ustupuje obom pomalicky 😉 😉

ozaj Jani,ako si na tom z vyraskami ??? ja stale dost hnusne,cely chrbat 😖

janula13
21. dec 2008

Petka, ja tiez desne, akurat som sa malovala a neda sa to zamaskovat, mam desny ksicht, na chrbate 2-3, ale ksicht fuuuj, ale uz si zvykam, hadam to prejde...idem sa obliect, manzelik uz prisiel, ideme na posledny nakup a s kamaratmi na Vianocne a ja by som tak spala 😀 Vecer robime stromcek, uz saa tesim..papa zatial...

petkaerdal
21. dec 2008

Jani tak tebe ani kozmeticka nepomoze asi 😀 😀 😀 budes mat krasne dievky urcite 😀 😀
ja tvar praveze ani nemam,ale od krku mi to zacina na chrbate a na dekolte to mam 😖

tak ti prajem prijemny vecer 😉
my uz mame vyupratovane,krasne ciste a teraz oddychujem pri tv,uvarila som si fazulovu polievku,takze davku mlieka na dnes mam 😀

ostatne babule co robite?

mici11
21. dec 2008

Ahojte, pernik sa prave pecie. Skor sa nedalo, bol Harry Potter a to ja mozem 😀 Inak tie pupaky ja mam, len na chrtbte a trosku na dekolte. Na tvary nie.
No Peti ja uz mam velke upratovanie za sebou. Uz len take bezne spravim v utorok. Zajtra idem na krv ku gyndasovi, kvoli tomu cukru. Tak som zvedava.

petkaerdal
21. dec 2008

aj ja som pozerala Pottera 😉
aha a co mas zvyseny cukor ? nespominam si,ze si nieco pisala 😅 😅 😅
aj ja uz iba v utorok take bezne upratovanie spravim a letime domov 😀 😀 😀

ja idem zajtra asi ku gynekologovi 🙂

mici11
21. dec 2008

Nie Petka, ja mam praveze velmi nizky. Kazal imi jest cokoladu, alebo aspon banany, lebo ze nebudem mat energiu ani ja ani babo. Cokoladu nelubim, ale jem zmrzku 😉 a banany.

babulka123
21. dec 2008

ahojte babulky.. ja som dnes upratovala a tak.. no som hotova..
marek ma teplotu takze som uplne nadsena, dufam ze nic od neho nechytim, ale od vcera som zjedla asi tak kilo mandariniek ,tak snad nejake C cko sa do mna dostalo..

moje nevolnosti su stale vecer od tej piatej , siestej ale negrckam 😀 😀 😀 len citim ze mi je riadne zle...

petkaerdal
21. dec 2008

aha mici,uz pamätam,ako sme preberali tu cokoladu 😉 trebalo mi pripomenut a papas tu cokoladu alebo len tu zmrzku?

ahoj babul,davaj si pozor teda,aby si nic nechytila od Mareka

babulka123
21. dec 2008

snazim sa .. .aj z postele som ho vyhodila hehhe dnes spi v obyvacke...

mici11
21. dec 2008

Ahoj Babulka 🙂 no ja som prave dnes vrackala po dlhsej dobe 😝 Dufam, ze na vianoce nebudem 😒
Petka cokoladu som si dala asi 2 krat, moc mi nechuti, radsej zmrazku mnaaaam 🙂

petkaerdal
22. dec 2008

ahojte 😉
mici krvicka odovzdana? kedy budes vediet vysledok?

ja idem az poobede k dr.

ako sa mate?

rebo
22. dec 2008

Ahojte babenky.

Tak ja už dnes končím v práci, prídem už len 29.12., takže vám prajem všetkým krásne Vianoce, veľa darčekov pod stromčekom. A hlavne sa neprejedajte, aby ste nebodaj tie deťúrence nevygrckali 😀
Dúfam, že toho veľa nepopíšete, že v pondelok niečo aj porobím a nebudem visieť len na MK, kým vás neprečítam.

petkaerdal
22. dec 2008

ahoj rebo,aj tebe krasneeeee vianoce 😉

mici11
22. dec 2008

Rebo aj ja ti prajem krasne vienoce 🙂
Petka krvicka odovzdana, vysledok bude zajtra. A tie tripple testy az po novom roku. Ale verim, ze je vsetko OK 😉 A ty ako?

petkaerdal
22. dec 2008

aj ja verim,ze budete mat vsetko v poriadku 😉
ja zase cakam na muzicka,lebo ho nechcu ,ako stale pustit z prace,hned,ako skonci,ideme k lekarovi na kontrolu a potom chcem este nieco na vianoce dokupit
a dneska ide drahy vybrat svadobne oznamenia,takze ta svadba v januari bude 😉

petkaerdal
22. dec 2008

no uz ide z prace,tak sa idem obliekat,vecer podam zase spravicky 😉 a aj fotecky asi 😉

mici11
22. dec 2008

Waw petulka, takze svadbicka bude, tesim sa s tebou 🙂
Vecer nakuknem, som zvedava na infosky od teba 😉

janula13
22. dec 2008

Ahojte potvorky, tak kde ste?
Petka cakame na fotecky, to zase budu valibukovia 😀 Mas pravdu mne na ten ksicht nic nepomoze,co uz, budu dufam pekne deti,ale rada by som aspon jedneho chlapceka, aj ked na to nevyzeram....Ja som dnes zvladla len jeden jogurt, to mlieko mi stale dava zabrat, ale prave sa ladujem cesnakovou polievockou a manzelik mi narobil chutky cibulovym chlebom, tak mi musel spravit..
inak dnes mam blbsi den, vcera bolo dobre aj nejake 3 dni predtym, dnes som sa po dlhsom case zase rano pogrckala, kyselinku, Mici, vidis, drzim s tebou krok 😅 A cely den mam kyselinu a nic mi nechuti a este ma aj bolia krize, od rana som nieco robila, aj stromcek, je uuuzasny, strasne sa tesim, vonia zivicou a medovnikmi 😀
Mici dufam, ze cukru bude dost a energie tiez, ozaj nepomohol by ti ten hroznovy cukor, tie cukriky?A chcela som sa aj spytat kedy mas vysledky tych triple testov, tak si mi aj odpovedala...
Rozmyslam, zeby sme mali babule pridat nove bruska, isto podrastli 😀

mici11
22. dec 2008

Ahoj Janulka,

No prave o tom hroznovom som sa vcera rozpravala s kamoslkou. Mate rovnake myslienky 😉 Ak budem mat znova nizke hodnoty cukru, tak to vyskusam. Dik za radu 🙂 Krize bolia aj mna 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre