Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

janula13
7. jan 2009

ahoj tvojka, nuz, hadam su v poriadku, skoda ze ma neposlala na utz, ale nech, uz vydrzim na krpcekov, poradnu mam 28.1 a to mi uz hadam povie aj kedy na ten utz...a hadam sa dozvieme, co mi to tam robi taku neplechu 😀 Inak Tvojka, ked spominas tie krize, mne kamoska lekarka kazala, nech sa spytam gyndosky dnes, ci by som mohla cvicit na chrbat, a gyndoska, ze jasne, ze MUSIM, ze som ok a ze cvicit treba, ja mam strasne slaby svalovy korzet na chrbte a ked mi narastie brusko, tak amen tma, plazit sa budem...Ty cvicit nemozes, take lahke natahovacie cvicenia, pzriem nieco na nete...
A bola som v tom obchode Pre deti, dvojickovske velke nic, asi 4 modelôly, priserne a vlastne len pre surodencov, len jeden dvojickovsky, ale ten bol hrozny, oplati sa ist pozriet na tu hrozu...ostatne veci su tam fajn, hlavne pre tie co cakaju jedno, ale to oblecenie sa mi zdalo drahsie ako inde....velmi sa mi paci ten bugaboo kocik, je zlatucky a lahucky a drahucky 😀

janula13
7. jan 2009

Ved kej Tvojka, musim lekarke verit, uz len preto, ked k nej chdia aj prominentne pacientky a ja nechapem preco, ordinaciu ma vybavenu hrozne, ona je rebeka strasna, tak mi vychadza, ze asi je dobra ako lekar... 😀
inak ked tu riesite mena...mne sa tiez paci Sonicka, a Sofia, alebo sara, ale manzel nechce, ze to znie zidovsky 😅 Uz ho lamem na Jakubka a Matuska, vcera medzi recou pred navstevou aj suhlasil, s babulkami to bude horsie, ja stale este neviem, ale pretlacam Pavlinku...on chce Brana a Michaleu, ci Martinku, chcel povodne Brana a Barborku, co ja jednak nemusim, ani jedno, ale potom zistil, ze Barbora je blizko vianoc a to nemoze byt...Alebo Navrhol Alenu a Veroniku a Angeliku, ja budem musiet tvrdo jednat ked sa dozvieme co to bude...on povedal, ze bude fer, ked on da meno jednemu a ja druhemu 😝

babulka123
7. jan 2009

janulka no pekne.. inak ja mam bratranca a sestrenicu a su dvojicku a su Branko a Dianka.. neviem preco ale velmi mi to pasuje dokopy...

a kamoske sa prave narodili dvojicky chalani.. martinko a michal..

janula13
7. jan 2009

Babulka tak teda Diana by u nas nepresla, tak sa volala manzelova byvala a to by bola ina provokacia, on teda to meno nerad pocuje..minule sme si tiez na jednej navsteve robili srandu, ze dame Dianu a Roba, to bol moj byvaly, ze to bude for 😀
A Matko sa mi paci, ale kedze manzel je Matko, tak on nechce...kedysi som chcela Matka a Katku, pekne slovenske mena, ale Matko padol a Katka stale je aktualna...ja to meno mam proste rada 😀

babulka123
7. jan 2009

nooo ja som uz bola na tom tak ze dame marek a anka a mame vybavene.. ale marek ani pocut...

no nic... este mame casuuuuu snad nieco dovtedy najdeme.. ked nie tak to bude "dieta" a v 15 si to meno vyberie samo aby nemohlo povedat ani slovo ze sme to sprzdnili my.. .hehehehe

janula13
7. jan 2009

ved to casuuuu...idem pozriet zaluzie na nete, musim objednat a potom kociky, ale idem este umyt riad, od rana tu smrdi a troska natiahnut hnaty, uz boli chrbat a skusit ci male kopnu a postuchaju, je to uper pocit...

babulka123
7. jan 2009

ja prave tlacim rohlik s tuniakom

babulka123
7. jan 2009

a .... ten tuniak nebol dobry napad.. je mi zleeee

mici11
7. jan 2009

No Babul, s tuniaka mne minule bolo hrozne, ale potom som robila natierku tuniakovu a to v pohode. Rozumies tomu? 😅 😀
U nas by tiez nepreslo, keby sme dali mena po nas, a ani ja by som to asi nechcela.
Inak Janulka skoda, ze tvojina dokyna nema ultrazvuk v ordinacii, moj ma je to vyhoda. A Matuš a Jakub sa mi tiez paci 😉

janula13
7. jan 2009

Mici, ved to, potesilo ma ze krcok ok, ale ci su ti dvaj ok neviem a ani ona, ale co uz ja jej rozkazat nemozem, ze posli ma na utz, to by m pslala inde...tak len dufam, ze drobcov uvidim o mesiac a budu ok a ze testy tiez dopadnu dobre...no co mi ostava..a ty ako, uz lepsie?

mici11
7. jan 2009

No teraz trosku lepsie, dnes som na tych hriankach a teraz si idem dat chlebik so sunkou. Zatial vracanie nebolo a herpes uz svrbi, snad sa hoji. Ale mala som horucku 37,2, ale momentalne nemam.
A jasne, ze dokyne nemozes kafrat do remesla. A drobci su urcite Ok neboj Janulik. Ja sa neviem dockat stredy 🙂

janula13
7. jan 2009

juj mici, ved ani ja sa neviem dockat kvoli tebe stredy, to zase bude emocii 😀 😀 😀 ja som napodiv dobre stravila cestoviny s rajcinovou omackou a mäsovymi gulkami, vcera som varila a nic, je mi az dost doobre a pomaranc to len potvrdil, ale vecer bude chlebik s banbinm, uz sa tesim 😀
no dokine nemozem kafrat, hlavne nie mojej, to by si ju musela poznat 😝

janula13
7. jan 2009

Mici a videla si ten bugaboo kocik, vyzera super, aj cena je, 25tis, dnes som ho videla nazivo, taka sikovna rozkosna moderna vecicka...

mici11
7. jan 2009

Janulka, ktory to je? Co sa paci aj Tvojke, ci si to mylim? Nemas link?

janula13
7. jan 2009

toto len tak pridavam , nasla som prave a zda sa mi tu lepsia cena an ten prvy v po nuke-jane....

http://www.darababy.cz/zbozi/kategorie-dvojcatove

a Mici, bugaboo tu myslim ze este nikto nedaval, ja som ho poznala len po mene od kamosky, ktora ho chcela a dnes som ho nahodou videla v tej predajni...pozriem ti na nete, ci najdem...

mici11
7. jan 2009

Aha tak si to bugaboo mylim, tak pozri pozri 😉 som zvedava.

janula13
7. jan 2009

Mici napr tu..
http://www.bugaboo.com/ a zadaj region, krajinu a jazyk a potom chod na products a potom klikni v tom obrazku na modular...nabehne tam ruzovy hlboky, ako pre babiky...

janula13
7. jan 2009

a este mrkni na bugaboo bee, ten mali v obchode, no hracka supermoderna...
http://www.predeti.sk/?idmenu=771

janula13
7. jan 2009

a tento, ale maju v krajsich farbach, toto je chameleon..
http://www.predeti.sk/?idmenu=770

janula13
7. jan 2009

ups, pomylila som sa, nie Jane, ale tento ABC Zoom...
http://www.darababy.cz/zbozi/abc-design-zoom-pl...

mici11
7. jan 2009

Ty koky Jani, no fakt supermoderne kociky, ale mne sa to paci 😉

mici11
7. jan 2009

ABC zoom sa mi veeeeeeeeeeeeeeeelmi paci 😉

janula13
7. jan 2009

ups, troska som sa zabavala, lavy drobec sa zase ozval, ale ten pravy je nejaky lenoch, aj vcera lavy a pravy vyspava...
vsak su super, aj nazivo, mrkni ked budes mat cestu
a ten Abc vyzera dobre aj dvojickarky chvalia, a cena mi vysla asi 22tis KC, este porovnam ceny u nas, a nasla som dalsie typy v diskusii, idem omrknut...inak chcela som vedla seba, ale ten ABC mi mota hlavu, aj ked sa mi nepaci, ze korbicky sa daju dat len od seb, cize na druhe neuvidim, ale to je udel kocokov za sebou...a ten Easy duo walker sa mi tiez paci, ale ta cena, musim byt pri zemi...

mici11
7. jan 2009

Jani nemozes mat obe deticky velmi aktivne, to by ste nezvladli 😀 No moj oziva na noc, asi bude po ockovi a mamicke 😀 Mame sa na co tesit 😅
No ja by som tiez viac inklinovala ku kociku co ma vanicky vedla seba. Ked nieco objavis pridaj link. Rada si pozeram kociky 🙂

janula13
7. jan 2009

Mici a co tento pre teba, nepaci sa ti?Mne ano 😀
http://kocarky.detske-kocarky.eu/sportovni-koca...

mici11
7. jan 2009

janka pekny si mi vybrala, no uz mam dalsie tipy na kocik 😀 este ze mam cas na rozmyslanie. Lebo vzdy ked si poviem, ze ano tento, tak objavim nieco ine, alebo ty 😀 Ale diky dala si mi chrobaka do hlavy. Jasno mam len v tom, ze chcem trojkolku

babulka123
7. jan 2009

no tolko linkov... baby este ze vas mam, idem kukat kociky... cmuuuk

a zas mi pomohla ta mrazena jahodova dren... ale dnes som zjedla poslednu tak snad uz bude dobre...

janula13
7. jan 2009

Mici, tak hod linky, aj ja tak skacem od jedneho k inemu, aj teraz som nasla, nie je najkrajsi, ale stacil by a cena je podstatne lepsia...tak uvidim ci zvitazi rozum ci len tuzba 😀
babul, tusim musim ist jest, od 14 som nejedla nic, okrem pomaranca...a je mi dobre, podozrive...rozmyslam, ze mozno je mi lepsie, lebo som sa rano zbavila kyselinky...zeby som to spravila kazde rano?

babulka123
7. jan 2009

noo janulka som na teba hrda... hehehehe

mne v poslednej dobe ked mi je zle si dam lizatko alebo tak nieco, aby mi to prehlusilo tu chut slin co mam v ustach a cuduj sa pomaha to ... a dost.. ani neviem ze mi nieco bolo ...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre