Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

mici11
22. jan 2009

ahojte, som spat, bola som u kamosky.
Babulka no ja na syre frcim stale, a v pohode. Vcera som vecerela maslovy rohlik a vracala som. Tak ja tomu nerozumiem, so syru nic a rohlik siel von 😅
No mna dnes oslnil tento kocik http://www.malvik.sk/Kociky/kociky-kombinacie/A...

mici11
22. jan 2009

Babulka myslim, ze sme vsetky v klube 😀

babulka123
22. jan 2009

mici tento kocik som videla.. je pekny ale ma podla mna jednu veeeliky nevyhodu, sportova cast sa neda dat do rovna, to znemana ze babatko ma akokeby stale pokrcene nohy pod kolenami.. ked bude vacsie neviem ako tam bude haji, hlavne ked bude chciet byt na brusku alebo na boku...

mici11
22. jan 2009

No babulka moze byt, nazivo som ho nevidela, ak by to tak bolo tak ho nechcem. Ostatne co mam vybrate sa daju vsetky dat do rovna, aj ako sportove.

babulka123
22. jan 2009

ja len aby si vedela..
neviem ci poznas bogaboo ale sportove casti maju rovnake..

tvojka
22. jan 2009

Mici,ten druhý sa mi páči viac,najmä kvôli tej športovej sedačke.Ale treba to vidieť naživo,presvedčila som sa aj ja,že net klame 😝

mici11
22. jan 2009

Tvoja diky, a mas pravdu, ja len na nete hladam, ale bez vyskusania by som neobjednala.
babulka bogaboo len trosku, idem pokukat 😉

babulka123
22. jan 2009

mici ma krasnu vanicku strasne sa mi paci ale ta sportova cast je na prd... 😠 😠 😠

tvojka ty uz mas vybraty?

mici11
22. jan 2009

babulka ☹ 😒 no skoda

babulka123
22. jan 2009

sak ja uz tiez ani len netusim , zatial mame zahovoreny v PP ten pliko p3, ale casom budem este hladat. teraz si musim dat uz pokoj od toho lebo som zacala byt zblbnuta.. hehehehe o chvilu rodi kamoska co ma tiez ten PP PLiko tak da info ci ano alebo nie, chvilu po nej mi rodi sestra ktora chce iny taky ten robusnejsi kocik tak tiez da info .. tak potom sa rozhodnem..

tvojka
22. jan 2009

Babul,ja už mám aj objednaný!!!Vybrali sme na tej výstave tento v čiernej farbe:
http://www.kocarky.cz/kocarek-easy-walker-duo-w...

tvojka
22. jan 2009

Pridala som fotky vecičiek 😵

mici11
22. jan 2009

Tvojka vyzera velmi dobre. Cierna je aj moj favorit, ale este nie som naisto rozhodnuta, uz mam z toho chaos 😅

mici11
22. jan 2009

Tvojka rozkosne vecicky 🙂

janula13
22. jan 2009

tvojka krasne vecicky si kupila, ved takym sa neda odolat...
Mici tie kociky, co si dala su pecka, , krasny dizajn, velmi pekne...no budes mat problem...ako ja, ja len naopak 😝

babulka123
22. jan 2009

tvojka.. pekneeee. velmi ...

tvojka
22. jan 2009

dakujeme,dakujeme 😵

janula13
22. jan 2009

dobru babule, idem hajat, nie je mi idealne.. 😅

mici11
22. jan 2009

Babenky aj mne zas nejak blivno 😝 idem zalahnut pred telku pa a cmuky

tvojka
22. jan 2009

tak dobrú nocku,oddýchnite si,nech vám je zajtra lepšie.

petkaerdal
23. jan 2009

ahojte,
tvojka krasne vecicky 😀 aj ja chcem uz vediet,co cakame 😠

Jani,asi ten moj uz ani nezozenies,ked sa uz ani nevyraba,zavolam do fabriky,ci by pre teba nespravili jeden? 😀

tvojka
23. jan 2009

Ahojte,
Peťka,kedy ideš na dalšie sono?Teda kedy by si sa to teoreticky mohla dozvedieť,čo to za pokladíky skrývaš.
A s tým Jankiným kočíkom,ty si taká ochotná,len pekne do tej fabriky zavolaj 😀

petkaerdal
23. jan 2009

tvojka,idem v stredu zase,dufam,ze dopadneme lepsie,ako naposledy a ten fliacik zmizne ,naposledy dr.povedal,ze nabuduce sa na to pozrie,co to v sebe skryvam,asi sa mu vtedy nechcelo,tak dufam,ze v stredu by sme mohli aspon jedno vediet..mam citak,ze jeden bude chalan

petkaerdal
23. jan 2009

baby ,mate aj vy niekedy pocit,ze sa vam zle a tazko dycha? neviem,ci je to v poriadku,ale stava sa mi to 😔

babulka123
23. jan 2009

breee ranko , ja som sa prave zobudila.. to je desne.. ale vobec mi to nevadi, marek isil prec a dnes pride az moooooc neskoro { isiel na otocku do Prahy} a tak mam casu spravit vsettko ...
petka ja to mam stale to dychanie, takze neboj,... podla dr je to ok, lebo babatko si tiez berie kyslik ci co...

petkaerdal
23. jan 2009

to si ma potesila babul,ale moc prijemne to nieje,nemam stale taky pocit,ale je to akoby som sa mala udusit 😅 😅 😅

ty si ale spachtos,ja strasim uz od 7 ,ale zato moj sa este vala v posteli,uz ho taham niekam do mesta sa pozriet a nechce vstat

babulka123
23. jan 2009

hehehe ja som bola hore o 8 dala utros a davaj este spat.. no a takto to dopadlo..
keby bol marek doma tak je to ine, mohla som ist s nim do prahy sa previezt ale co budem 8 hodim v aute a este na tych ich uzasnych dialniciach ... radsej som ostala doma.. a je mi dobre...

ale pojdem asi poobede pozriet do obchodu nejake tehu gate, potrebujem uz aj na doma tak uvidim....

tvojka
23. jan 2009

Jééj Peťka,nový obrázok!Aj mne sa občas zle dýcha,najmä v noci.

Babul,a čo tak pridať fotku brušina,nech vidíme,ako rastieš 😎

petkaerdal
23. jan 2009

ty beries este utros co? dokedy? aj som zabudla,ja beriem este stale duphaston 😅 ,ale uz koncim

ja mam tehu gate uz 4 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre