Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

babulka123
23. jan 2009

dobre moja, ale ty si uz v polovici v podstate.. heheheeh
este do stvrtka to budem mat ukonceny 12 tt a potom uz zacnem vysadzovat a modlit sa aby sa nic nestalo...

babulka123
23. jan 2009

idem varit, uvidime sa poobede.. cmuuk

petkaerdal
23. jan 2009

neboj,nic sa nestane... 😉

ja som vycerpana,baby aj vas vsetko tak rychlo vycerpa??? musela som si zdriemnut 😅

mame uz vybrate postielky,Jani,kupime tie po 35 eur,ty ako? ktore kupite? dneska sme ich boli este omrknut,ostatne boli velmi drahe 😅

co robite vsetky?

janula13
23. jan 2009

ahojte babule, tak my sme dorazili okolo 20h, tak som hotova, ale mala som aspon pekny den, najprv zubar, co ma potesil, ze mam vsetko ok a nic nevrtal, potom stretko s katarinkou, dobra pizza a potom navsteva svokry a nakup...ale nebolo mi zle a ani rano som sa nepogrckala,,a este som aj od katky dostala take rozkosne bodynka, tak mam radost...
peti ty ochotnicka, a co tak rovno skocit do tej fabriky? 😀 😀 😀 Inak s tym dychanim, ja sa skor rychlo zadycham, ked sa ponahlam, alebo idem po schodoch, uz na prvom poschodi dychcim ako astmatik a tiez som si par dni dozadu vsimla, ze sa nejak rychlo unavim, navarim a mam dost a musim si oddychnut..a to som predtym vobec nebola unavena, ani ospala ani po utrosi..a v takej knizke pise, ze prave teraz v 5 mesiaci by som mala citit prilev energie..no na to si pockam.. 😉

janula13
23. jan 2009

a este Peti, ked si sa pytala na tie postielky, tie uz ani neriesime, tie uz mame vybrate asi 2mesiace, zhodli sme sa na nich hned..tie iste co vy, neviem ci im chyba, radsej zainvestujem do kocika ak budem musiet alebo inam, ale tieto su v pohode, ta starost mi odpadla davno 😉

petkaerdal
23. jan 2009

Jani,tiez som citala,ze v 5 by sme sa mali citit naj 😝 ...unavena som aj ja hned na prvom schodiku v obchode a normalne sa obavam,ako to vydrzime,to najtazsie nas este len caka 😅 😕
my sa vyberieme do obchodov a po navsteve prveho uz chcem ist domov a som rada,ze sedim v aute,no mam pocit,ze za par dni budem odpisana celkom 😀 a tazko sa mi dycha ked lezim,to mi je najviac neprijemne a celkovo sa citim,ako na prasknutie 😀

tak ty si toho dneska stihla,my sme boli v tej Ikea este raz a asi kupime tie postielky za 35,ty tiez?

babulka123
23. jan 2009

peti ja som mala dnes zly den co sa tyka dychania... az som mala pocit ze pojdem lekarovi .. velmi zle.. uz rozmyslam nad tym ci nemam nieco s prieduskami alebo so srdcom ale nakoniec som zhodnotila ze to bude zmenou pocasia.. dnes je fakt velmi divne, aj tlak som mala ze 90/60 a potom 140/80 ... no chapes...

teraz mam 120/70 takze pohodicka...

petkaerdal
23. jan 2009

aj ja tak rozmyslam,dneska sme ich boli este omrknut,drahemu sa to nejak nepozdavalo,ze take obycajne...ale nakoniec pristal,ved peniazky treba inde...ale mali tam este jednu ,taku bielu za 69 myslim,aj ta sa mi pacila...kedy ich pojdete kupovat?

babul,aj ja som sa citila velmi zle dneska,hlava sa mi tocila,aj som si myslela,ze to je tlak

mne bije niekedy aj srdce rychlejsie,aj vam??? najmä ked lezim,vtedy sa mi zle dycha a to srdce,no pocit,ze umieram 😅

babulka123
23. jan 2009

tereaz som akurat citala ze tep sa v tehu zdviha cca o 10-20 uderov, a hlave to pisali baby co mali nizky tlak ze im busi srdce...

petka ak ti to bude castejsie robit, povedz to dr, nech ta pre istotu posle na EKG alebo tak..
ja to tak tiez budem riesit... teraz je mi uz lepsie.. tak snad to preslo ale presne viem ako si sa dnes asi citila...

petkaerdal
23. jan 2009

ak mi to bude robit castejsie urcite sa opytam,ale spozorovala som to sdrce prvykrat vcera vecer,ale ako pisem len v lahu a v tedy sa mi ztazi aj dychanie 😔

babulka123
23. jan 2009

nuz hold ci chceme alebo nie je to zaberak na telo..
nejako to dokopeme.. pozri uz si v polovici za chvilku to uz bude ok...

prave som si otvorila ananas.. taku chut som na neho dostala a prave mi volal marek ze za nejakych 15 min uz bude doma... konecne.. nejako mi dnes clivo...

janula13
23. jan 2009

peti, tak to presne zazivam aj ja a ja som myslela ze mam nieco so srdcom, normalne som mala nizsi tlak a teraz mavam 130/80, co sa este da, ale to busenie mavam z casu na cas a vzdy hovorim MM ze mam infarkt, strasne sa mi z niciho nic roztlcie a potom ustane...asi je to tym tehu...mne sa to nestavalo..
a postielky ano, kupujeme tie lacne, dam tam pekne hniezdo a co im bude chybat, ze nie su vyrezavane niekde?naco..
babul IP

babulka123
23. jan 2009

janulka dakujem.

a dnes mi nebolo blbo od zaludka tak som to prave oslavila ananasovym kompotom .. hehehe

mici11
23. jan 2009

Ahojte babenky,

Dnes cely den rozlietana, tak vas idem aspon pozdravit 🙂 No ja mam konecne vyssi tlak, lebo mavam nizky, ale naposledy som mala 100/60 a to s tym busenim srdca mam aj ja. Vraj je to pocas tehu normalne.
Peti pekna nova fotecka 😉

babulka123
23. jan 2009

no vidite takze sme uplne v pohode.. ja som mala vcera na poradni 115/70 takze uplne super..

janula13
23. jan 2009

tak ste ma skludnili, takze infarkty nemavam 😀

petkaerdal
24. jan 2009

ahojte,
mna prepadaju posledne dni nejake zvlastne chute,uz 3 dni papam kyslu kapustu 😀
aj ja mavam chute na ananas babul 😉
no som skoro v polke ,ale to najtazsie nas este len caka,pojde to lahsie,ked viem,ze v tom niesom sama 😀 😝

Jani,ani ja som to nikdy predtym nemavala,takze je to z tehu,len je to neprijemne ,ozaj ,ako na infarkt 😀

mici dakujem...tak aj ty mavas ten pocit na inafarkt? 😉

takze sme v poho,mame to vsetky 😉 ...prechadzame tehu presne,ako sa ma 😉

tvojka
24. jan 2009

Ahojte,
včera som sa k vám už nedostala,tak som si vás teraz dočítala.
Postielky budeme aj my kupovať tie z Ikei,manžel by ich už najradšej išiel kúpiť hned,ale musíme v izbe najprv polikvidovať nejaké skrine,aby sa nám tam zmestili.Takže ked to bude nachystané,kúpime a rovno ich zložíme.
A čo ste spomínali s tým búšením,tiež mi sem-tam bije srdiečko rýchlejšie,vlastne normálny pulz,čo mám v tehu,je cez 80 tepov za minútu.Ale raz sa mi stalo,je to možno 2-3mes dozadu,že sa mi strašne rozbúchalo,mala som pulz cca 140 a trvalo to asi 5min.Vtedy som sa fakt zľakla,bolo mi mdlo až na odpadnutie,tak ja telefon v ruke a naťukané číslo záchranky,že ich vytočím.Našťastie to potom poľavilo.Volala som kamoške,čo robí na kardiu,tak som k nej zbehla,natočila mi EKG a všetko bolo v poriadku.Doky povedal,že sa to v tehu môže vyskytovať.Tak som kludnejšia.

babulka123
24. jan 2009

inak to busenie srdca co tu prave popisuje tvojka s pocitom strachu a uskosti.. to je normlane diagnoza.... panicka uskost alebo tak nejako ... podla mna je to v tehu uplne normamlane.. stale rozmyslame nad tym ci je vsetko ok alebo nie...

tvojka
24. jan 2009

Babul,myslím,že to čo som mala ja ešte neni diagnoza,nikdy som to nemala a došlo to z ničoho nič,ked som sa ráno zobúdzala.Proste sa mi pritrafila nejaká arytmia,ale vraj je to normálne.Našťastie!

tvojka
24. jan 2009

Babul,už si odfotila bruško?

babulka123
24. jan 2009

prave som chcela fotit ale marek vam odkazuje ze ja nemam brusko.. ja mam len tukace a ked bude brusko odfotim... kobylka sa maskuje... hehehe

petkaerdal
24. jan 2009

mas pravdu babul,niekde som to citala 😉

co mate nove kocky?

tvojka
24. jan 2009

čafte,ale to tu dnes žije 😀

Kde máme dnes Janulku?Jani,čo robíš?Vyberaš kočíky?

tvojka
24. jan 2009

práve mi môj úžasný manžel bol kúpiť ruskú zmrzlinu,kedže som na nu dostala veľkú chuť.Mňááám,už som sa do nej pustila 😝

mici11
24. jan 2009

Ahojte babenky,

Tak ako sa mi mate, mi dnes lenosime, pozerame filmy a tak....A ja zase pozeram kociky 😀 uz mi z toho sibe 😀
Inak mala ma dnes kope o 106, velmi sa mi to paci 😉
Tvojka mnam si idem poslat aj mojho, narobila si mi chute 😉

tvojka
24. jan 2009

Mici,len pošli,dobre mi padla taká zmrzka.Verím,že ti už z kočíkov hrabe,som rada,že my už to máme za sebou...My sme mali dilemu,lebo nebolo z čoho vyberať a vy zas toho máte na výber tolko,že neviete ktorý,čo?

mici11
24. jan 2009

Tvojka presne ako pises, uz ani neviem ktory chcem, uz mam aspon 10 favoritov 😀 Ale ideme do BA a aj do BB, tak popozeram nazivo, u nas maju vsade len Peg perego a Jané. Predsa ked clovek vyskusa je to lepsie, lebo na obrazku su skoro vsetky fajn 😉
Uz siel pre zmrzku a sebe pre pivko 😀

tvojka
24. jan 2009

Mici,dobre si to zariadila 😀 😀 😀 Tak dobrú chuť k zmrzke 😉

mici11
24. jan 2009

Diky 😉 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre