Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

petkaerdal
1. feb 2009

a ako bolo na party? ty si nebola unavena? ja som padala dole nosom 😅

pojdem spinkat zachvilku,zajtra mam ist na uzv ,vobec sa mi nejako nechce tentokrat

babulka123
1. feb 2009

petuliiiik takze posledna svadba skoncena??? gratulujem, my budeme mat teraz 10 vyrocie co sme sa spoznali tak som zvedava na tie dary.. heheheh

pekne sa vyhaji a drzkajte sa... baby vy uz ste vsetky za polovicou ale ja vas o chvilku dobehnem...

mici11
1. feb 2009

petka bolo uplne super, naozaj tolko som sa nasmiala, ze az 🙂 Unavena som bola, ale az dnes 😀 spala som az skoro do 12-tej. Ty mas zajtra UTZ, tak ja sa tesim uvidis svoje zlaticka, potom sa ozvi.
Babulka aj tebe to rychlo pribuda 😉

Dobru noc babenky moje cmuk cmuk 🙂

babulka123
1. feb 2009

nooo idem aj ja off strasne ma dnes boli hlava, idem skusit s tym nieco spravit uvidime..
zajtra poobede sa ozvem.. cmuuky

janula13
1. feb 2009

babule, vidim ze vsetky ste uz hore pupkami, to len ja este buntosim plna energie?no lebo nemam za sebou nijaku party, ale tiez by som mala ist skor do postele, kedze vstavam pred 6h, to si dam sprchu, malu sablu a ide sa do GF na utz..tak sa tesim aj bojim, ale nejako bude..Petka, tak aj ty sa tes, ved krpcekov zase uvidis, ja zase az teraz po 2 mesiacoch..ale ako sa poznam, zase nezaspim , nejak sa mi vecer nechce a zaspavam aj vyse hodiny..a babule prisla som prave na to, ze mam uz problem s holenim sa tam dole, brusko nejak zavadzia, hm, skusim zrkadlo skor ako manzela, ..tak dobru sipove ruzenky, zajtra pekny den...

babulka123
1. feb 2009

janulka no zajtra budem cakat netrpezlivo co cakas ty .. hehehehe drzim palce..
ta moja hlava neprestava boliet tak idem lahnut ale ci zaspim to neviem .. cmuuuk

rebo
2. feb 2009

Čaute baby.

Tak ja mám dnes za sebou prvý odber krvičky. Na týždeň ďalší, aby som nemala staré výsledky. A potomm už len interné. Ale musím vám povedať, že mi začína poriadne šibať. Snívajú sa mi také blbé sny s detičkami. Napríklad, že som našla na ulici 3 deti, ale už také väčšie a že som si ich adoptovala, potom vychovala a že si ma pozvali do "Pošty pre teba". No proste úžas. Pravdepodobne už podvedomie pracuje. Začínam byť trošičku nervózna, že ako to dopadne. Už aby to bolo za mňou.

petkaerdal
2. feb 2009

ahojte babule,
babul,konecne posledna,lebo uz som mlela fakt z posledneho 😖 konecne oddych 😉

Jani,dufam,ze dneska povies pohlavie,uz som zvedava na tvoje a dufam,ze bude vsetko ok,hned sa hlas

ano mici,mam ist dneska na uzv,ale som este taka unavena,neviem,ci nepojdem v stredu,ved chodim uz kazdy tyzden,tak mi to vychadza raz do nemocnice a raz ku gynekologovi

rebo,netreba pred spanim papat,ked sa snivaju blbosti,ale3 sny o babätkach znamenaju dobre veci,ak veris na snar..mne to teda vyaslo,snivalo sa mi tiez o detoch..znamena to tehotenstvo

mici11
2. feb 2009

Ahojte babenky,

Rebo taak drzim palceky verim, ze teraz sa zadari 😉 Inak riadne sny 😀 cize si jasna buduca tehulka.

Peti , tak ked si unavena radsej chod v stredu. A co porabas?
Janulka neviem sa dockat co nam napises juj..... A inak s tym holenim, zacinam mat aj ja problem 😀 😀 😀
Babulka aj na teba cakame 😉

babulka123
2. feb 2009

mici na mna si pockate lebo ja nechcem vediet cize az ked sa narodime.. heheheh
hlava konecne prestala boliet tak som rada... ale zato mam soplik a boli ma hrdlo takze predsa len z toho nieco bude... tak este lenosim v postielke, spravila som si chllebik s medikom tak uvideme.....

petka.. tesim sa s tebou najblizsiu az za 30 rokov na vyrocie nie???? fotky nejake budu???

petkaerdal
2. feb 2009

ahoj mici,od noci ma picha v lavom boku,dufam,ze to nieje male,ale len nejaka svalovka z tancovnia...nemala si to niekedy? je to take pichanie,ako po nejakom dlhsiom behu
inak robim rizoto drahemu na obed a ja sa napchavam zakuskami 😅
ja si zatial dole na macku vidim,viem sa oholit 😀

babul,uz ani na vyrocie,ja mam uz vsetko odbyte na cely zivot...fotky budu ale az neviem kedy,lebo pojde pre nich otec,az ked sa dostanem domov ich budem mat ja v rukach 😖

co porabate vy?

janula13
2. feb 2009

ahojte vy zvedava banda, tak uz som spät, hlasim sa hned, babatka su ok, vsetko maju co maju mat a su rovnako velke, krcok zavrety , zatial, tak sa velmi tesim, po takej dlhej dobe som si ich poriadne obzrela, potvory,presuvali sa jej pred utz, tak ich tam nahanala 😀

tvojka
2. feb 2009

Ahojte,
tak ja už mám dnes za sebou druhý spánok...nejaká som z toho počasia osprostelá 😝
Peti,teším sa,že aj posledná svadba dobre dopadla.Veru a chceme vidieť nejaké fotečky 😵

Januli,som zvedavá na dnešné výsledky!

Babul,ty sa len pekne lieč,nasad nejaké homeopatiká a vitamínky...Cesnačik.(práve som si urobila chuť na cesnakovú polievku,tak asi spravím na obed)

Dakujem vám za názory ohladom tých citrusov(práve dojedám pomaranč 😀 ) a tých injekcií.Stále som neni rozhodnutá,čo mám urobiť.Poradnu mám o týžden v pondelok,tak som zvedavá,či mi ich už doky zohnal.Mohol by zabudnúť...
A čo ste spomínali holenie,tak ja už tiež tak naslepo a potom so zrkadlom 😀 😀 😀

Mici,Rebo,zdravím vás!

Ozaj Jani,si spomínala nejaké postielky,čo si objavila...čo to je zač a za akú cenu?Sú aj na nejakej stránke?

tvojka
2. feb 2009

JANI a pohlavie????????????

petkaerdal
2. feb 2009

ahoj Jani,som rada,ze si v poriadku...ja idem poobede,dufam,ze aj mi po tancovacke 😀
a co? cakas baby??? ci nevies

tvojka ahoj,vonku to je veru na spanie...foto bude,za par dni

tvojka
2. feb 2009

a samozrejme gratulujem k dobrým výsledkom 🙂 🙂 🙂

babulka123
2. feb 2009

a to pohlavie????

petkaerdal
2. feb 2009

baby ja vecer odfotim brusko po 4 tt...nejako mi moc podrastlo 😀

Jani,co cakate????????????????????????

babulka123
2. feb 2009

petka ja to dnes tiez spravim.lebo ja viem uz som trapna len slubujem. ale mam novy mt, 5 MB takze robi krasne fotos...

petkaerdal
2. feb 2009

si trapna babul,lebo slubujes len 😀 uz odfot vandlik

ja teda urcite,lebo ho mam riadny...
Jani odfot aj ty na poorovnanie so mnou,ok?

babulka123
2. feb 2009

janulka tak ty nas inak natahujes, to je horsie ako ja , do augusta.. hehehe

janula13
2. feb 2009

jezis, ja som nemozna, zabudla som od radosti..nuz spytala sa na s hned na zaciatku ci chceme vediet a my ano, nevydrzali sme to..takze asi ma vylucite zo svojho zatial babskeho klubu, takze si viete domysliet co to tam mam 😀 nie to co vy 😀 😀 😀 😀

Petka aj mna pichava vlavo dole, vraj je to ok, vela bab to citi, je tam vraj nejaky väz na ktorom visi maternica a natahuje sa..mna pichava aj napravo a momentalne vzadu pri kostrci, boli ma z toho cela noha, ale to ze moze byt tym ze babatko tlaci na nejaky nerv..a potfotim, ani neviem kedy som fotila naposledy 😀

babulka123
2. feb 2009

janulka obaja su chalani ??? to je tak super, vel mi si to chcela.. ja sa tak tesim s tbou ..

ozaj pisala alebo volala si s Petronelkou ? ak nie tak sa jej ozvi urcite bude rada... heheheeh

janula13
2. feb 2009

tvojka, takze my kupime tieto, len neviem v ktorej farbe, ale kedze mam pindurikov v brusku a mam rada tmavsi nabytok, tak mozno v tej teakovej..

http://www.prisababy.sk/product/kuba-borovica-227/

tvojka
2. feb 2009

Jani,to je sranda,že ti to tak vyšlo na želanie!Gratulujem!Tak budete s Peťkou jedno meniť,nech aj Erdal je spokojný? 😀

mici11
2. feb 2009

A Janulkaaaaaaaaaaa cakas dvoch chlapcekov???? Supeeeeeeeeeeeer tesim sa , jeden bude frajer nasej malej ok? 😀 😀 😀 A tesim sa ze je vsetko ok. Bola si v GF?
No Babulka nie je az tak trapna s tym fotenim, ja som na to tiez leniva 😒 tiez len slubujem.
Peti to mas iste z tancovania, neboj.
Tvojka ahoj 🙂

Ja makam, ale nejak sa mi nedari, uz som treskla aj po PC 😠

petkaerdal
2. feb 2009

Jani,chalani???????????????? vymen jedneho ,nech je Erdal spokojnyyyyy 😀 😀 😀
tak tebe sa tiez splnilo,to co si chcela 😀 😀
super,tesim sa

ale mna to picha,aj ked som uplne v klude,ze sedim..a boli ma strasne krk a chrbtica zacina...

tak uz mozes aj ty kupovat farebne 😀

janula13
2. feb 2009

Petronelke som volala hned z GF, takze vie a seka dobrotu uz netestuje, ktovie dokedy 😀
a dakujem za gratulacie, velmi sa tesim, ani nie z pohlavia, ale ze vyzeraju ok, a aj ze krcok je zatial zavrety a dost dlhy, toho som sa bala..manzel vyhlasil, ze "umyvacku riadu" si spravime optom..na zabitie chlap...

petkaerdal
2. feb 2009

mici,pockaj pockaj...ty si zober babulkynho za frajera..my sme s Jankou uz predtym rozpravali,ze to poparime...nie s tebou 😀 😀 😀

babulka123
2. feb 2009

mici .. dakuuuuuuujem aspon nie som v tom sama, ale naozaj dnes sa pokusim .. heheheeheh
ale aspon nie som sama..
janulka tak ja budem cakat trosku dlhsie ale potom budu chalosi robit spolu zle dobre>??? ja som dostala chalana rozkazom od mareka a od svokra..hehehehe ale zatial to je KOBYLKA.. hehehe

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre