Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

petkaerdal
2. feb 2009

Jani,moj zase vyhlasil,ze s detmi sme este neskoncili,ked neni futbalista,tak asi ani vy,co 😅

babulka123
2. feb 2009

hehehe no pekne...

janula13
2. feb 2009

petka, tak ok, vymenime a aj my budeme mat parik, dufala som trochu ci to druhe nepovie dievcatko, ale ked tam otrcil tie gulky, tak to bolo jasne, ale tesime sa velmi, aj ked parik je parik, klamat nebudem...a ci bude dalsia vyroba neviem, to sa uvidi, nakolko ma odradi porod a to po nom, ci mi to nebude stacit, zatial my to staci..
takze ma s tymi chalanmi nevyhodite? 😀
petka ved aj mna to picha ked len sedim, ci lezim, o chrbate ani nehovorim, to uz si zvykam...a vidite, stale mi manzel hovoril, ze vyzeram na dievcatka...co teda nebol kompliment ale ked som sa upravila,ze aspon na jedneho chlapceka to bude a su dvaja 😀 takze vzhlad matky nie je smerodajny...

petronela7
2. feb 2009

Baby, Va je uuuplna radost citat 😀 gratulujem Jani ku vytuzenym chlapcom 😉

babulka123
2. feb 2009

a co je na vzlhade matky take ze vies urcit co to bude???

janula13
2. feb 2009

ja som mala od svokty nakazany parik, alebo 2 baby, no som zvedava co povie, ale ved svagor ma dve baby, tak by chlapcov mohli uvitat v rodine..ona kvoli tomu ze aby mi mal kto pomahat, ale ved ked sa chalosi vychovaju tak aj ti vedia, ja som mala takych bratrancov, dom bol u nich vzdy tip top, lebo boli sikovni a stale su..takze dufam, ze take nieco vychovam aj ja a nie nejakych nemoznych povalacov..

babulka123
2. feb 2009

janulka... ja dakujem svokre za to ze vychovala mareka tak ako vychovala takze ,,,, aby ta tvoja teda tvoje nevedsty na teba nenadavali daj si zalezat.. hehehe

petkaerdal
2. feb 2009

nevyhodime Jani,nevyhodime..aspon tu nebude babynec
no nebude asi,lebo vyrazky mam aj ja a nemam chalanov 😀

lenka20
2. feb 2009

jeeeeeej petkaaaa 😵 😵 😵 baby prepacte ze vam sem skacem, ale nevedela som, ze petka uz vie co caka 😵 😵 petulka gratulujem - dievcatka budu urcite kraaaasnucke po tebe 😉 😵 😵 😵

babulka123
2. feb 2009

takze mam sancu mat chlapca? asi ano ja by som povedala ze 50% na 50% hehehehhehehe

mici11
2. feb 2009

No Peti, tak ok 😉 Babul moze byt??? 😀 Beres ma do rodiny 😀 A tym padom je to jasne, ty budes mat chlapceka 😉

babulka123
2. feb 2009

mici dohoda ista.. hehehehe a sophia ssa mi paci.. takze nevesta je ista ok..

janulka a mate aj foto? ak ano tak pridaj nech viem co mam po ocku hladat na ult. hehehe

mici11
2. feb 2009

Babulka no potesila si ma 😉 🙂 dohodnute 🙂

babulka123
2. feb 2009

no len teraz dufat ze to nebude u mna dcera lebo inak mame problem .. hehehe

aj ked raz vam napisem marekovu teoriu o lesbicke doma... vraj je to stale lepsie ako keby jeho princeznu doma "obtazoval" nejaky chlap.. no strasna teoria.. hehehe preto ten chlapec v rozkaze..

petkaerdal
2. feb 2009

dakujem Lenik 😉
ano uz vieme od stredy,na 90%..

janula13
2. feb 2009

no babulka, ked matka opeknie ze budu chlapci...hehe, tak to znamena, logicky ze opeknievam, len nejak manzelovi to uslo 😀 😀 😀 ale to on ma len tak dotahuje, paci sa mu ked sa certim, ved ja mu nikdy neostanem dlzna...
boze, ved to tu je normalne business s detmi 😅
petronelka dakujeme, ved vies ze sa velmi tesim, aj z teba sa tesim, aj ked nic nie je iste, ale hlavne klidek, ja ti verim 😀

petkaerdal
2. feb 2009

babul mas,50 na 50 😀 a ked bude baba,bude problem...potom sem musi prist nejaka tehula...lebo ani pre tvojkyne nemame frajerov..

mici11
2. feb 2009

Babulka tak to teda hej 😀 😀 😀 Pocuj nieco podobne povedal moj drahy, ked sme sa dozvedeli, ze to bude dievcatko 😀 a potom povedal, ze jej dava zaracha do 20 - tky 😀 moja mala a to sa este ani nenarodila 😀 Ale chlapi su citlivi na svoje dcerenky, viem podla seba, brat mohol chodit vsade a ja nie 😠 , ale mamina ma potajme vzdy pustila 😉

petkaerdal
2. feb 2009

baby,moj bude mat co robit ustrazit dve baby...tiez take nieco rozpraval

babulka123
2. feb 2009

mici.. ano uz viem o com chlapi hovoria... heheheh

petka..od dnes vidis , od dnes by mala pichat kamoska, na dalsiu cakam do 14.00 co mi oznami bola rano na krvi a ked nie tak neiekedy v marci v aprili zacina so stimulkou gregy ,takze .... a to este kamoska caka chlapca, dalsia kamoska mi oznamila min.tyzden ze je tehu, na dalsiu este cakama aj s janulkou na Petronelku .. takze neboj potencionalnych tehuliek je dost.. len ten vysledok len ten vysledok.. ale tymto tempom sa ujde aj pre Tvojku.. nieco jej odlozime.. heheheh

petkaerdal
2. feb 2009

nieco sa jej ujde hadam,ale budu chlapci mladsi od jej bab 😀

mici11
2. feb 2009

Babulka ty ma vzdy pobavis 😀 sme tu ako dohadzovacky 😀 😀 😀

petkaerdal
2. feb 2009

mici,ako si na tom s nakupovanim vybavicky? ja som nieco zase podostavala..uz to musim niekde poukladat pekne

babulka123
2. feb 2009

petka to nevadi..u nas v okoli to fici v pohode.. takze toho sa nebojim a ten rozdiel nebude az taky hrozny...

mici... zabavna svatka.. co chces.. hehehehe

janula13
2. feb 2009

no babulka ty mas ale prehlad kto kedy a co zacina a na co caka...ja ledva odsledujem seba 😅
Inak foto neni, tu sa nerobi a to by ich musela nakuskovat, ale ak pojdem na 3D, tak potom bude, ani dlzku mi nevedela povedat, ze to sa teraz nemeria, ze su v pohybe a ze sa skrcaju, takze tak a ze to nie je dolezite,ze hlavne je ze im vsetko funguje...
petka a co si vsetko dostala a co ti este chyba...ja este nemam nic 😅 ale neva, casu mam dost.. 😀 dufam

babulka123
2. feb 2009

janulka presne ako hovoris, hlavne ze je vsetko ok..

ja sledujem lebo sa neskutocne nudim doma.. hehehe

mici11
2. feb 2009

Babulka co viac si mozem zelat 😉

Peti teraz moc nenakupujem, ideme asi o 2 tyzdne do BA, tak chcem pozriet aj kocik a nejake vecicky, nieco objednam z netu a hlavne som zvedava ci mi potvrdia pohlavie na 4D 😉

babulka123
2. feb 2009

mici ... 😀 😀 😀

janula13
2. feb 2009

mici tak vy to pohlavie este neviete na 100%?

mici11
2. feb 2009

No nie, tak mam aj v pase, povedal mi , ze na takych 80% dievca, nebola otocena tak aby bolo uplne vidno 😉 ale aj my si myslime, ze to bude dievcatko, ale ruzove som radsej este nekupovala 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre