Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

babulka123
3. mar 2009

z bambina.. vysla najlacnejsie nejakych 450 sk alebo tak .. objednavala som taku tu tvrdu lebo v spalni budem prebalovat na postielke a to je super na to

babulka123
3. mar 2009

mau .. bleee predstava toho ako si ho zohrievam z mikrovlnke.. .heheheheh

ozaj neviete ako je to s mineralkami ci tie bublinky nevadia nahodou tomu ze nechodim? lebo vypijem aj 2 mineralky denne, takze pitny rezim mam v pohode..
petka ty uz nemas problem>???

petkaerdal
3. mar 2009

nevie? 😕 ja ich vzdy vidim vedla seba pekne,ja som myslela,ze dvojicky su vzdy tak a ako ich maju ostatne kocky dvojickarky?

tu dosku pozriem dneska aj ja,ja som vcera nasla pekny pult,ale asi nekupime

mauzos
3. mar 2009

babul aj ja mam taku tvrdu a zda sa, ze to bude prakticke. ma to aj nozicky a srubky odspodu, dalo by sa to aj napevno primontovat ku komode

babulka123
3. mar 2009

no sak to da sa to dat aj na komodu aj na postielku .. vsade.. velmi sa mi paci praktickost..
komodu co som si nasla co chcem je obycajna, bez nejakecho prebalovacieho vrchu a tak toto bude super na to ..

mauzos
3. mar 2009

no janka si len mysli ako ich ma, ale dr. jej to nikdy nepovedali

petkaerdal
3. mar 2009

babul,ja uz s tymto vobec nie,uz dlho a co nevies,ze ja nemam vobec ziaden problem? 😀 😀 😀
ale asi preto,ze jedavam krizom krazom fakt,mlieko,na to dzus a tak a to spravi svoje,ale co som citala odporucali dzusik na to

babulka123
3. mar 2009

noo ja uvidim co spravia tie jogurtyl.. ale skusim este ten dzusik alebo este vlaznu vodu s citronom. uvidime..

petkaerdal
3. mar 2009

a ako ich volaju u teda lekari? u mna vzdy prve a druhe dieta,prve je to prave

skus nieco take,ako ten dzusik

babulka123
3. mar 2009

idem na tu postu.. drzte sa ..

petkaerdal
3. mar 2009

pa pa

babulka123
3. mar 2009

uz som spat,
ozaj a jogur poomohoooool huraaaa

a dnes som si naordinovala len zeleninkovy salat uz ho tlaci m a je super.. len s olejom a s bylinkami .. mnaaaaam

babulka123
3. mar 2009

uz som pridala aj foto

babulka123
3. mar 2009

no vy dnes co strajkuteje??
pridala som foto bruskaaa

janula13
3. mar 2009

babul, tak pekne sa gulatis, mas ho krajsie ako predtym 😀 gulatis sa do krasy 😀
Sranda aj ja mam z bambina vyhliadnutu tu istu prebalovaciu podlozku, kedze velky vyber tam nebol, ale zato cena dobra a ja zelenu tak rada 😀 aj ten sestrin prebalovak sa mi paci....
Vidim ze riesite traviace problemy, ja nijake nemam, skor ako mauzos pise, niekedy idem na velku aj 2x za den, ale minimalne raz idem..
Petka ja ti neviem ako ich mam, oni ich volaju prvy a druhy, minule nazvala toho prveho ze je dominantny, neviem v com, ale volala ho tak, tak len ako ich citim, tak mam pocit ze jden je vpredu a druhy za nim, tak viac dovnutra..uvidim co mi povie v nedelu na utz..

rebo
3. mar 2009

Ahojte babenky.

Hlásim nové správy. V sobotu mi mali vkladať embryjká, ale ani jedno z tých dvoch si nevytvorilo blastocysty. Viete si predstaviť tie nervy a prebdené noci. Kázali mi volať ešte v nedeľu, že či sa nič nové neudialo. Chvalabohu z tých dvoch sa jedno prebudilo a tak mi ho v nedeľu aj vložili. Teraz oddychujem a dospávam zameškané. 13.3. mám ísť na krv. Napíšte mi vaše pocity po vložení. Ja mám akurát len tie, že ma pobolieva hlava, stále sa mi chce spať a bolia ma prsníky. Nič iné na sebe nepozorujem.

mauzos
3. mar 2009

babul super brusko. Neviem co si tu splietala o tucnote, ved si ako prutik 😉

rebo mne bolo strasne casto treba cikat, inak asi nic zvlastne. Drzim palce, aby sa babo ujalo. Hlavne sa nestresuj a snaz sa co najviac oddychovat, telo si to ziada tak ho pocuvni 🙂

jani Ty fakt vsetko zelene? 😀 este ze uz zrusili vojnu 😀 😀 😝

babulka123
3. mar 2009

reboooo juuuuj tak drzim palce..
unavena a prsia ta mozu boliet z utroska.. kamarat to nas.. hehhe
dnes je len utorok takze tazko mozes nieco citit.. ale aj tak ti veeelmi drzim palce..

mau ... ako pise janka .byt tehu mi skor prospieva.. hehhehe tucnota je aj bola..

jednoducho mam dar fotit sa tak aby to nebolo vidno. hehehe idem makat o chvilk pridu svokrovci tak to tu musi byt tip top... hehhe potom sa ozvem

kurna a zas vrtaju.. ja ich uz zabijem vazne.. aj vcera o takomto case..

janula13
3. mar 2009

mauzos, nuz, mam rada zelenu, co uz, ale aj hnedu a bezovu, tak aj tie zaboduju, zase nebudem mat vsetko v zelenom, nech toho nie je privela 😀
rebo super, tak drzim palce, nech sa prcek zavrta, teda vlastne uz aj je, je to bojovnik, ked sa tak prebudil ,dufam ze to myslel vazne a uz sa ta nepusti...ako pise babulka, ospalost asi utros, mna tiez boleli prsia, ale to preslo a mala som potom aj zapchu, ale aj ta presla, inak nic, takze nesustreduj sa na priznaky, aj tak ich mame kazda ine a iba by si sa stresovala...bud hlavne v klude... 😉

mauzos
3. mar 2009

jani aj ja som zo zaciatku mojho draheho chcela len do zeleneho obliekat, mne sa paci taka ta vojenska zelena a kaki ... ale on ich moc nemusi, takze na vela kuskov sa mi ho nepodarilo presvedcit 😒
babul prezrad fintu na fotenie, ja na kazdej fotke vyzeram ako 100 kilova 😠

janula13
3. mar 2009

no u nas to dobre dopadlo, on bol taky modrasek, mama mu vsetko do modra kupovala a odkedy sme spolu, zacal aj ine farbya tiez ma rad zelenu, aspon to tak vyzera, casto v obchodoch chyta zelene veci, tak sme poriesili 😀 ja mam velmi rada vojensku a taku travovu, aj kaki, tie prirodne odtiene, nie umele...ved aj spalnu a mozno aj detsku planujem vymalovat na zeleno, ostatok asi bezova, co uz so mnou 😀
mauzi, teraz zase prehanas ty, kde ty vyzeras ako 100kilova???Aka pekna si na tych fotkach 😉
Petka vazila som sa a myslela som ze mam sedy zakal, zase takmer 2 kg navyse, uvidim co zajtra rano, toto bolo poobedne vazenie, teda ale ved to ide astronomickou rychlostou 😕

mauzos
3. mar 2009

a my mame zase obyvku zelenu, ale taku jablckovu. Normalne ozila, ako sme ju vymalovali, predtym bola biela. Spalnu sme nedavno kvoli postielkam stahovali do vacsej izby a vymalovali sme ju na fialkovo 😉 som sa divila, ze drahy nenamietal a dokonca je s vysledkom spokojny 😝
a inak dakujem za kompliment ... co pijes? no teraz asi nic 😀 😀
ved tebe to aj musi pribudat astronomickou rychlostou, z teba si nemaju babatka odkial brat kilecka 😉

janula13
3. mar 2009

Mauzos, a ty co pijes? 😉 tak si mi to priberanie dobre zdovodnila, ze ta pozyvam ja 😉 vidis aj tym to moze byt, ja som zacinala s vahou 47,5kg, tak asi nemali vela z coho brat 😀 Inak priznam sa, ze sem tam si kupim tmave pivko a take deci scucnem, to hadam nevadi, alebo deci vinka na navsteve...ale to je tak raz za dva tt.. 😅
Inak fakt ta zelene spravi svoje , ja som bola na navsteve u kamosky, a maju cely byt takou jablkovo zelenou a je to uplne super, uplne inak to vyzera ako nas biely byt...farby velmi zutulnia..inak aj ja som drahemu nadhodila ze dame fialkovu detsku a vtedy nepovedal nic...aj taka sa mi paci...my sa tak zhodneme 😀 nechces sa za mna vydat? 😀 😀 😀

tvojka
3. mar 2009

Ahojte,
Babul,no pekne sa už gulatíš 😵

My ak pôjdeme na tú výstavu(Jani,je to v Inchebe),tak jedine v nedelu.

Peti,naše boli zo začiatku stále inak umiestnené,ale teraz sú vedla seba.Žial,zatial riťkami dolu,tak snád si to ešte rozmyslia...

Všetky vás zdravím 😎

petkaerdal
3. mar 2009

ahojte 😉
babul,kupila som ti to,takze to mas uz u mna,aj ti to odfotim,ked chces

mauzos
3. mar 2009

jani ja pijem bavorak, ale uz veeelmi davno som si nedala ☹ ale ze by mi nejak chybal, sa neda povedat.
jasne ze je to tym, ze si bola a aj si palicka. Babatka zo vzduchu nevyziju, tak musis pribrat. Ja som dost pribrala pred tehu z tych hormonov (dobra vyhovorka), tak teraz mi kazdy hovori, ze som celkovo schudla. Potesi 😉
zeby sme dali do kopy nasich dahych? 😀 😀 😀
a sa mi zda, ze si sa tu minule pytala na tie zmyvatelne farby. My ju mame kuchyni taku sytu bordovu a je fakt super, mozes ju aj drhnut a nic sa jej nestane. Miesaju ich v tych centrach farieb, su trochu drahsie, ale fakt sa oplati. Len sa dost zle s nimi maluje, tak by som odporucala maliara. Moj sa pri tom dost nahromzil 😒 ale mozno to bolo tym sytym odtienom ...

Tvojka aj nasi krpci boli zo zaciatku inak otoceni, ale uz dlho su v tejto priecnej polohe nad sebou a uz dvaja dr. mi povedali, ze by bol zazrak, ak by sa este natocili hlavickami. Ale u teba to je asi ine, ked su vedla seba.

janula13
3. mar 2009

hej mauzos pytala som sa na tie farby, rozmyslala som ze by to pri detoch uz bolo prakticke...spytam sa ked sa budeme tulat niekde kde sa miesaju farby na to...hm, aj bavoraka by som si dala, ja som si zvykla v taliansku a svajci na pivo rezane takou pomarancovou limonadou, je to velmi dobre , teda hlavne v lete... 😉
mne inak naposledy povedala ze jeden je panvou dole prcek, ale optom sama skonstatovala, ze to je este skoro urcovat ci tak ostanu, kedze sa premiestnovali ako lasicky 😀
tvojka a ta vystava je od kedy do kedy?A co by tam mali vystavovat?idem skusit vygooglit na nete..

petkaerdal
3. mar 2009

tusim tie nase dvojicky mame kazda inak ulozene 😀
Jani,aj ja som si par krat dala trosku vinka ,ja mam vinko rada

petkaerdal
3. mar 2009

babul,uz to mam v albume,kukni

mauzos
3. mar 2009

jani ty si bola v Svajci? aj ja a ten pivny mix velmi dobre poznam 😉 u nas robia nieco podobne, pivo so Spritom - Radler, ine pivo uz ani nevypijem a naucila som na to skoro vsetkych kamosov 😀 je to v lete o vela lepsie ako ciste pivo, nebuchne tak rychlo do hlavicky 😀 😀
A kde si bola? ja v Arose, krasne lyziarske stredisko. Este napis, ze aj ty a rovno odpadnem 😝

Peti ja vinko ee, to ma nelaka. Kupila si babul aj tie cierne kacicky? to by som rada videla 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre