Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

petkaerdal
11. mar 2009

to mas super taka priprava 😉
mne dneska nabehol 25tt 😀 😀 😀

mici11
11. mar 2009

Peti pekne ti pribudaju tt, este ma aj predbehnes 😉 😀

petkaerdal
11. mar 2009

no predbehnem,ale si s porodom akurat tak ,ked budem takto rast 😀 😀 😀
ja si to ani neuvedomujem,ako to leti,ved to uz mame za par 😀

mauzos
11. mar 2009

ahojte, uz som tu 🙂 dnes som si schrupla 😉
peti tak odfot aj ty dnes banderko, aby sme porovnali ktora ste vacsia 😝 mozno aj ja dnes fotnem, ale ja s vami porovnavat nebudem 😀

no ten porod s mici by vam aj mohol vyjst rovnako, 3 tt rozdiel, akurat pri dvojkach 😝

mici11
11. mar 2009

Ahoj Mauzos 🙂 , no mas pravdu mozno budeme rodit naraz 😉

petkaerdal
11. mar 2009

mau,prosim ta,vobec niesi taka velka,ako stale pises 😉
odfot aj ty a odfotim aj ja,ja mam pocit,ze mi nejak podrastlo za 3 dni,normalne to citim
mozno budeme rodit naraz aj s Jankou hihi...to bude pekneee 😀

tak ja mam uz poupratovane ,periem zaclony,dneska mam zase taku chut upratovat,ze by som aj okna sla umyvat 😀 inak som citala,ze zeny v tehu mavaju take chute do upratovania,keby mam farbu,aj malovat sa pustim izbu 😀 😀
mau,nalozila som kolacik na tanierik,nech nieje studeny pre Ferda mojho 😀

petkaerdal
11. mar 2009

mauzos a ty co si dneska potiahla tak dlhsie? to to pocko? 😀

mauzos
11. mar 2009

peti tak len upratuj, kym mas chut. S pribudajucimi tt ju budes postupne stracat 😀 ja som rada, ked poutieram prach a mam dost. Vysava uz davno Vlado, to uz som pri tom fucala jak lokomotiva.
my mame pekne pocasie, neprsi 🙂 Drahy rano prisiel z nocnej, suchol sa ku mne do postele, tak sa mi dobre spalo. Mozno by som spala este dlhsie, ale bol objednany k zubarke, tak musel vstavat. Chuda moje male, spal iba 3 hodiny ☹
takze kolacik este mate? nespapal drahy vecer?

petkaerdal
11. mar 2009

kolacik este je na dnes,uz caka na tanieriku pre draheho,ja si nedam,bo to je moc sladke a ja sa uz neprezieram 😀
uz sa tesim na to,ked bude moj upratovat,hihi 😉 moj inak poupratovat vie,ked chce 😀
idem si spravit obed

mauzos
11. mar 2009

peti gratulujem k 25 tt 😉 az teraz som si vsimla. Uz ides riadne dolu z kopca 😝

petkaerdal
11. mar 2009

dakujem,ja kym si uvedomim,ze som ozaj tehotna,aj porodim 😀

petkaerdal
11. mar 2009

mau,tak som bola taka vyhladovana,ze neviem dockat na obed a zhltla som 2 zakusky,fakt su superrrr,urcite ho budem robit casto
este das nejaky receptik??? 😀

kocky vy kupujete aj ten monitor dychu?

janula13
11. mar 2009

😀 ahojte, tak spachtos sa hlasi 😀 ale spala som do 10, volala na vysledky, tak som zase kludnejsia, cytolu mam za 2 co je u mna normalne, som sa dost bala ci nebude 3 a kultivacia..ojedinele kvasinky, ze mi nieco da, ale to az na poradni o tyzden, zatial si davam laktobacilove cipky..ale som milo prekvapena, som sa bala ze tam budem mat inu ZOO 😀 u mna to tak byvalo, tusim mi to tehu prospieva na tie zenske veci 😀
Peti, tak potom hod aktualnu foto, nech aspon viem, ci ti sliapem na päty 😀 ja tiez idem umyt podlahy, vcera mi drahy povysaval, ja uz odmietam, staci ze umyjem a mam dost, tak uz to necham nanho..fucim tak ci tak...
peti ja ten monitor kupim, jeden vraj manzel vybavil od byvalej kolegyne, tak aspon to, ale keby nie, tak kupim dva..od doc Simona z webu..stoji tam asi 2100sk ak sa pamätam a za to ponukaju aj monitory z druhej ruky...
Inak rozmyslam ze stagnujem s nakupmi, naposledy pribudli 2 komody a teraz nic, rozmyslam ci pockam na teba ked pojdete do tej Rovinky, zeby sme sli naraz, alebo ci to nevybavim skor..nemam este ani flasky, ani sterilizator ani ohrievac,prebalovaciu a vselico, supravy do postielok, zavinovacky..no habadej..a este aj pre mna do nemocky, kosele, klobuciky..inak videla som v CA strasne peknu noc koselu, som rozmyslala ci nekupim, stala okolo400sk,nebola na kojenie, ale ma ten prekladany vystrih, ze by sa dalo aj s tym kojit hadam..

mauzos
11. mar 2009

a teraz sa ti z neho lepi papulka? 😀 😀 porozmyslam a urcite nejaky recept dam. Zase takyto nejaky kremovy? Ci uz radsej nieco ovocne?

peti ja som kupila monitory a zda sa mi ze aj Janka chce kupovat. Daval tu raz link na monitor za velmi dobru cenu. Pri dvojkach musis mat dva 😒

mauzos
11. mar 2009

ahoj jani, tak sme pisali naraz 😉

petkaerdal
11. mar 2009

Jani ahoj,
odfotim dneska a porovname 😉
super,ze to mas za 2 ,ze nemas väcsie zoo,som rada
ja tu prebalovaciu asi ani kupovat nebudem,neviem,bude mi to len zavadziat asi,ale ten monitor popozeram

baby,prave ma napadli poporodne stahovacie nohavicky??? budete to kupovat??? ja by som chcela,zevraj to rychlo pomoze stiahnut maternicu,neviete,kde to kupit?

petkaerdal
11. mar 2009

nelepi,zapila som dobre vodou 😀
moze byt aj kremovy a aj ovocny,alebo posli cely tvoj zosit 😀 ,hocijaky,co je odskusany 😉

petkaerdal
11. mar 2009

Jani a ake klobuciky to myslis? 😕 prosim dnes o odpoved 😝

mici11
11. mar 2009

Babenky, tak mam upratane aj navarene. Aj som cosi porobila pre firmu. Idem do mesta a potom na tu pripravu.
Ja budem kupovat tiez monitor dychu, tu je za velmi dobru cene http://www.docsimon.sk/tovar/baby-monitor-bm02-...
A kupujem pevnu prebalovaciu podlozku, da sa pripevnit na postielku, alebo aj komodu...A kupim si aj stahovacie nohavicky, kamosky velmi chvalili 😉
Takze tak 😀 😀 😀

mici11
11. mar 2009

Peti u nas to maju v lepsich obchodikoch so spodnou bieliznou, myslim tie nohavicky 😉

petkaerdal
11. mar 2009

Jani,nedas link na ten monitor,co dala mici je aky drahy?
mici a nohavicky budes kupovat kde?

mauzos
11. mar 2009

peti to je presne ten isty link, co dala aj Mici 😒

janula13
11. mar 2009

petka Mici ti poslala presne ten link na monitor kde kupim aj ja...
Stahovacie nohavicky mozno, netusim ako budem vyzerat, vcera mi kamoska vrelo odporucala po porode cvicit nejaky pilates, jej to velmi pomohlo, mala dost ovisnute brusko, pribrala pocas tehu 35kg! a nevedela si s tym uz vyse roka rady a teraz sa mi ukazala po mesiaci cvicenia a baby ja som cumela co to s nou urobilo..
Mici aj ja atial planujem tu pevnu prebalovaciu podlozku, Petka ti fakt nechces nijaku? 😕
Mici ty si ina sikula, ja este len rozmrazujem mäsko, ale to ma cas, polievku mam, a este aj puding zo vcera..baby inak strasne mi zacali chutit uhorky, cerstve a aj salat konecne a s tym balkanskym syrom, mnam..vcera sme zjedli celu misu, myslela som ze budem mat aj na dnes, ale musim zase spravit 😀

petka myslela som klobuciky na ochranu bradaviek, kupim jeden par, viacere odporucali ze nie je zle mat aj do porodnice uz..asi su silikonove alebo neviem z coho..
A stahovacie nohavicky podla mna najdes ako mici pise v lepsom obchode s bieliznov, mozno v zdravotnickych potrebach..

mici11
11. mar 2009

Peti u nas ich predavaju v jednom obchode, ale daju sa aj cez net napr: http://www.astratex.sk/stahujuce-nohavicky-ela/...

http://www.anjelikobchod.sk/product_info.php?pr...

http://www.mimibazar.sk/bazar.php?res=3&id=4202...

je toho viac

Pa kuknem vecer po cviceni 🙂 😉

petkaerdal
11. mar 2009

Jani a to ako vyzeraju tie klobuciky? 😕
ja neviem,ja som myslela,ze mi to bude len zavadziat,ale mozno kupim,nieje az taka draha...

uz som pokukala na nete tie nohavicky a nasla som aj stahovaci pas,citala som forum a nie jedna zena tie noahvicky neodporuca...

janula13
11. mar 2009

take petka akoby cumliky, najdem niekde obrazok a poslem link, este som to neriesila, kamoska mi dala tie vlozky do podprdy, ostali jej, aj tie poporodne socikovske vlozky a mam aj jedny sietovane nohavicky, keby nieco, ale vraj lekari ich neradi vidia, lepsie len naholo a vlozku medzi nozky naholo, co mi pripada nechutne, ale nepomozem, vetrat treba 😀
ja som myslela ze prebalovacia je zaklad, da sa to umyt, neprecika ti to babo a je to stabilne, ked to ma tie okraje..a nie su az take drahe..na babmbino.sk ich maju za dobre ceny..ale ved zalezi na tebe, ja isto kupim, na jednu komodu a na druhu si dam nejake kosiky s potrebami pre babo, manzel ich planuje dnes poskladat, tie komody...

janula13
11. mar 2009

Petka tak toto je prvy obrazok co mi vosiel do rany..len aby si videla co myslim..

http://www.babytrend.sk/dojcenie-a-odsavanie-c-...

petkaerdal
11. mar 2009
petkaerdal
11. mar 2009

aha a to ako mam vediet aku velkost? 😀

jani a to si das ako naholo vlozku medzi nohy,to nespadne?
tu u nas davaju jednorazove gatky,akoby plienky po porode,pouzijes a vyhodis

ja som myslela,ze babo mozem prebalit hocikde,aj na posteli,mne ide len o to,ze mi to bude zavadziat,ale mozno kupim,viem,ze drahe to neni,ale mne sa paci ten na postielku,co sa polozi...

petkaerdal
11. mar 2009

aj ja mam tie vlozky do podprdy
ja som nasla ine tie stahovacie,pozrite ten link

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre