Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

mauzos
11. mar 2009

mna by to tiez nenapadlo, ale nedavno mi na to masko davala recept, tak preto som taka mudra 😝

dosli ti 3 maily?

janula13
11. mar 2009

baby, az teraz som po sebe precitala a smejem sa uz asi 5 minut, az mi zlzy tecu a ty Petka si taka podaren, ze sa opytas co je to ten korcoc 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja snad zomriem na smiech, niektore preklepy ma fakt rozosmeju 😀
Korcoc Petka si nezozenies, ved ani ja netusim co to je...malo tam byt horcicova stava 😀 😀 😀 😀 😀

peti podla mna je to jedno, ja keby kupujem, tak kupim klasicku stredne velku vanicku a do nej to lehatko na podlozenie..nie je to drahe a mysklim ze ako zaciatocnicky to ocenime...

janula13
11. mar 2009

a na glukozovy som este ani ja nebola, kedy sa to robi?

petkaerdal
11. mar 2009

pockaj,prave sa beru,musim to kuknut,hadam som nekukala 200casti zbytocne,momentos..hned som tu,romanticke to je,chlpy mi stoja 😀

petkaerdal
11. mar 2009

Jani,teraz sa valam od smiechu aj ja,fakt som sa opytala vazne 😀 😀 😀
ja by som chcela obycajnu,ale s tym pultom su tie s tou plastouv podlozkou v celku 😖 ,ale je to super za 200eur a mam 2v 1,tak neviem

petkaerdal
11. mar 2009

maily mam ano,dakujem...

baby a viete aku vanicku ja myslim???co je vnutri ta uz plastovu vydutinka,ako podlozka

mauzos
11. mar 2009

peti 20 ci 200 eur???

petkaerdal
11. mar 2009

20eur.. 😀 😀 😀 uz mi sisi
dneska tolko otazok mam
ako sa vola ta vanicka,co ja myslim???

mauzos
11. mar 2009

jani ten glukozovy sa robi medzi 24-28 tt, ak si dobre pamatam. Uz si mala mat na to papier. Kedy ides zase na kontrolu?
a korcoc fakt nezozeniete, ani google ho nevygooglil 😀 😀 😀

jasne peti viem aku vanicku myslis, je taka tvarovana vo vnutri

petkaerdal
11. mar 2009

ano taka tvarovana a len tie su s tou prebalovaciou doskou na tom stojane,tak neviem,ci je to dobre

petkaerdal
11. mar 2009

http://www.biga.sk/prebalovacie-pulty/neonato-o...

baby presne taketo nieco to je,len asi nie take kvalitne,take obycajne nohy to ma,maju viacej na vyber

mauzos
11. mar 2009

a urcite 20 euro, nie 200? 😀 😀 😀

a vola sa to asi anatomicka vanicka 😝

mauzos
11. mar 2009

vyzera to sikovne, nemusela by si sa ohynat do vane. Ale zase budes si nosit vodu do izby? neviem neviem co je lepsie 😒

petkaerdal
11. mar 2009

ano 20eur,maju ich viacej,ale ten stojan je taky obyc,taky hlinikovy asi...ked tak,toto by som kupila v jednom...
vanu ani nemame v tomto byte,len sprchovy,preto sa mi to aj sikne
neviem ani ja 😖

mauzos
11. mar 2009

a do kupelky ti to nevojde postavit? to by bolo najidealnejsie

janula13
11. mar 2009

mauzi idem v stredu na poradnu, tak si to napisem, ze sa jej na to pre istotu spytam, to uz budem 26tt, tak nech stihnem...
jaaaj, ja sa est stale smejem 😀 😀 😀
petka co ja viem, je to na tebe, tie pulty nie su zle, ale ja som uprednostnila komodu, ktoru vyuzijem potom v detskej a na to prebalovaciu pevnu podlozku a vanicku separe, kedze neviem kde ich budem kupat, mozno v kupelni, mozno v spalni, tak chcem prenosnu vanicku, ktoru polozim kam chcem..a na tych pultikoch byvaju tie vanicky male..ale je to na tebe 😉 cena je dobra...

petkaerdal
11. mar 2009

nevojde,musela by som to mat v izbe,ale to mi nevadi,
ved neskor budeme mat lepsie

janula13
11. mar 2009

inak tu krasne svieti slniecko, tak idem umyt tie podlahy, uz som to odlozila na zajtra, ale idem, slnko ma nakoplo 😉

petkaerdal
11. mar 2009

mne sa praveze Jani na tom pulte ta vanicka mala ani nezda,normalna,ale porovnam to este
ja som chcela tiez taku komodku,ale nie v tomto byte,ja si mozem zariadovat az na novom,tu by sme sa nevestili,nemozem to kupit 😖
ale ked budem mat svoje,tak im spravim urcite krasnu izbu 😀

mauzos
11. mar 2009

ze slniecko, u nas uz zase prsi. A ja ze co som taka ako mechom udreta 😠

mauzos
11. mar 2009

peti ja som teraz kupila takuto ohradku http://www.biga.sk/ohradky/cam-america/39942 do obyvacky. Ale odruky ako novu za 50 Euro. Baby v dvojickach maju take drevene a chvalia si to. Mne s toto zda praktickejsie, da sa to zlozit, ked ju nepouzivas.

inak na take rady, ze aku vanicku kupit a tak, by si mala ist do dvojiciek. Oni uz predsa maju s tym skusenosti, nie ako my v tom len tapame a typujeme 😲

petkaerdal
11. mar 2009

mauzos,to je super cena a je pekna 😉
ked ja sa s takymito vecami nemozem moc roztahovat,vsetko az v novom,keby dam toto do izby,tak nemam kade chodit 😀 ,ale to aj tak na zaciatku potrebovat nebudes

mauzos
11. mar 2009

presne tak, a tebe to ani netreba v jednoizbovom byte ich budes mat stale na ociach. Ked budete mat vacsi byt, tak potom budes kupovat aj taketo somariny 😀

ale minule som ta videla v dvojickach 😝

janula13
11. mar 2009

no babule mam hotovo, cistucko, tak moze prist MM anarobit bordel pri skaldani komod 😀
petka ved to, vies ze my mame 3izbak a poloprazdny s jednou vstavanou skrinou, detska je ako sklad, takze mame kde davat nabytok, tak preto som kupila rovno dve komody, do jednej by sa mi vsetko nevoslo a su take neutralne, ze potom chcem k nim len dokupit dalsi nabytok ked budu v detskej...
mozno by ti fakt stacila len vanicka, ktoru si das kam chces ked budes potrebovat, moje kamosky viem ze kupali vo vanicke na posteli, dali si pod to dosku aby bola na pevnom, mne svagrina aj tu dosku poslala a bolo...sama zistis ako ti je najlepsie, alebo nakukni do dvojiciek ako Mauzos radi 😀 a ja sa uz len prizivym ked si to precitam 😀

mauzos
11. mar 2009

janula ty si uz dnes zase sikula 😀 😀
na co zmyvas pred skladanim komod? vies kolko z toho budes mat bordelu?

petkaerdal
11. mar 2009

no az druhy krat som tam nieco napisala,ja tam len citam 😝
Ja viem jani,ze mate trojizbak,ty sa mozes roztahovat,ale ja zatial nie,ja az potom budem kupovat...
draheho mam uz doma,tak sa pre dnes lucim,rano som tu,papa

mauzos
11. mar 2009

pa pa peti 😉

janula13
11. mar 2009

ja som sikula mauzos, ale blond 😀 mne to doslo az neskor, ze to on ma v plane, avizoval v telefone, ale to vies, planovat planuje, ale ci aj zrealizuje..a nech narobi, povysava si to po sebe 😀
ozaj mauzi v com preies tie detske veci?A aj avivaz sa moze?
inak dnes mi je fajn, tak som to chcela vyuzit, raz som hore, raz dole, nic neboli, mali dnes tak nevystrajaju, vcera mi aj dost tvrdlo brucho, ten jeden sa stale vyduval dopredu, aj teraz zacina, vzdy ked sedim pri pc 😀
Ozaj nezabudni si vysterilizovat tu odsavacku..a aky je ten farlin sterilizator, uz si skusala?

mauzos
11. mar 2009

ja periem v Lovele, kupila som na biele pradlo a aj na farebne. Velmi sa mi paci ta vona, uz som aj Vladovu vetrovku v nej vyprala 😀 😀 Avivaz som nedavala, ale viem ze existuje nejaka detska avivaz. Ale naco zbytocne dalsiu chemiu ...
ano, uz som ju vysterilizovala, ved uz je aj zbalena 😝 Myslim ze normalka sterilizator, ja sa tak do toho vyznam 😀 😀 Len si pomeraj mikrovlnku, lebo nam to voslo na chlp, je dost velky.
Inak na tej odsavacke som citala, ze sa moze sterilizovat aj v umyvacke riadu. Raz ste sa tu o tom bavili, ci sa to da. Neviem, ci aj flasky sa daju ...

janula13
11. mar 2009

no komody sa nekonaju, vyuzil to ze som poumyvala, ale nevadi, mne to nesuri, poskladame cez vikend.ale riesime nasu druhu skrinu do bytu, idem si ju navrhnut...a potom len poslem manzelika objednat 😀
lovelu planujem aj ja, vraj je dobra a ak je to pradlo ok po nej, tiez netreba avivaz,viem ze nejake batole je, alebo senzitive, uvidim ci pocitim potrebu ked to v nej vyperiem...tak MM ti vonia ako babatko? 😀
vidis, dik za upozornenie, to by ma nenapadlo, zeby sa mi nevosiel do mw, tak zmeriam kym objednam 😉
tusim babulka to tu riesila s tou umyvackou...mne sa to nezda, neviem preco 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre