Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

jvo
16. mar 2009

no to mam ani nehovor ale ved s tvojkou sme na tom rovnako akurat mame rozdiel dva dni jej to preklikne na 33 zajtra alebo v stredu 😵

petkaerdal
16. mar 2009

mauzos na nu chut nemam,mali sme ju nedavno,skor by som nejaky sladky zakusok dala,ale ty mi uz nepomozes 😠 a babovku mi moc erdal nechce

ty si jvo natesno s tvojkou? ja zase len 3 dni s janulkou,tak to tu bude naraz vela deti 😀
brusko mas uz velike?

mauzos
16. mar 2009

no a so mno tu nikto nie je natesno, ja si to musim pekne odrodit sama ☹

jvo
16. mar 2009

mauzos dakujem za privitanie 😉
peti s tvojkou sme tak na rovnako ale ona pri dvojkach asi bude rodit troska skor, a mozno ani nie ved kopec dvojok sa narodilo na termin 🙂 no a brucho teda mam sestra sa mi smeje uz davno ze ho mam dake velke ale zas mam pocit ze ono mi tak dost narastlo uz davno a teraz ho mam take skoro rovnake ale ze urcite rastie viem koli tomu ze sa nezmestim do zimnej bundy 😀 ved uz aj tvojka mi pisala nech poslem dake foto na mail tak musim muzovi povedat nech nafoti aktualnu velkost a poslem 😀

petkaerdal
16. mar 2009

ale ty to tu zase rozbehnes mauzos
a nebud uz na mna zla a daj recept so slahackou na zakusok,chuti mi,nebudem sa vyhovarat na teba uz 😉

ved pridaj do labumu aspon jednu fotku banderka jvo,nech sa kukneme na teba
aj ja dobre rastiem uz 😀

petkaerdal
16. mar 2009

tak mauzos to tu rozbehne a potom to pojde jedna radost a babulka ukonci 😀

jvo
16. mar 2009

vsetky mame este vo fotaku, ten mame teraz novy a aj PC a ja teda moc technicky talent nie som takze musim pockat na polovicku nech to stiahne do PC a potom dake hodim

petkaerdal
16. mar 2009

ok,tak sa tesim
a mas uz vsetko pre dievku pripravene domka?

janula13
16. mar 2009

petka hej zehlim tie malicke veci a strasne ma to bavi, ktovie dokedy, ja si to chcem dat uz ozehlene do novych komod a bude pokoj...a periem plienky a deky a aj nase veci, tak mam co robit, ale kedze mi je dnes az podozrivo dobre, vonku slniecko, tak to treba vyuzit, nie kazdy den je nedela 😀

Jvo ashooj, tak ty zijes a este mas bobacika v sebe, pamätam si ta z FC, potom si sa stiahla, aj si pamätam preco ...tak som rada ze si sa zjavila, parada ze 33tt, co to bude?viete?

petkaerdal
16. mar 2009

Jani,super,ze sa tu objavila,ze? 😉

mne je dneska tiez nejak dobre,chcem urobit zakusok,ale neviem aky a planujem dlazky umyt

mauzos
16. mar 2009

jani, tak to ti gratulujem, ze ta to bavi 🙂 ja truba som si poprala vsetky veci od kamosiek do jedneho roka a aj som ich pozehlila, takze este dlho ma to nebude bavit 😀 😀

peti, ved urob mandarinkovy pohar so slahackou a mas napecene 😀 😀 😀

petkaerdal
16. mar 2009

dik za radu mau 😉

mauzos
16. mar 2009

nieco sa ti nepaci? 😲

jvo
16. mar 2009

kocky idem off lebo ideme von tak ja sa potom zas ohlasim
janula budeme mat dievcatko Emmu

petkaerdal
16. mar 2009

mauzos 😉
idem umyt tie podlahy a pridem

mauzos
16. mar 2009

jeeej, jvo ja som mala prichystane meno pre dievcatko Ema 😉 strasne sa mi paci. No ale nakoniec budu dvaja chalosi 😀
prijemnu zabavu vam zelam obom 😉

janula13
16. mar 2009

jvo super, Emu plne schvalujem, aj ja by som mozno dala, ale nebudem mat dievcatko 😅
peti ty zase tusim stale umyvas podlahy a ja zehlim 😀 nenavidim umyvat podlahy 😝
mauzi ved aj ja som poprala aj take co mam väcsie dokonca niektore su aj do 1.5roka, tak vsetko naraz a bude to nachystane, uvidim kedy do toho dorastu 😀 podostavala som uz vselijake velkosti, tak to delim, tie najmensie co bude treba bokom a tie väzcie pojdu niekam naspodok zatial..

petkaerdal
16. mar 2009

Jani,no umyvam tak kazdy druhy den 😉 ,mna to celkom bavi 😉

tiez schvalujem Emku 😉

floskula
16. mar 2009

halo baby, zase raz prosim skusenejsie o odpoved. moze byt pri stimulke mierne zvysena teplota, alebo to mam brat tak, ze na mna nieco lezie? 😖

janula13
16. mar 2009

petka tak teba by som brala ja k nam, ja ledva umyjem raz za tyzden 😅

petkaerdal
16. mar 2009

ok, tebe zase poslem veci na zehlenie 😉

floskula,tak to ja neviem

mauzos co robi?

petkaerdal
16. mar 2009

zajtra by som mala ist na kotrolu,tak by som mala zholit bobra,to bude trapenie 😀

janula13
16. mar 2009

petka tak sup na to, zhodit srst, mna to minule unavilo, este stale bez zrkadla,a le dychcala som ako pes...ja zhodim zajtra, ja idem na poradnu v stredu..takze nakoniec ides zajtra?uz sa tesim na novinky..pradlo posli ale musis umyt u nas 😀

petkaerdal
16. mar 2009

vecer sa na to chystam 😉 uvidim,ci to pojde este bez zrkadla,naposledy horko tazko 😀
chcem ist zajtra,este musim zavolat k dr.

mici11
16. mar 2009

No babenky kupelna vymalovana a upratana, ale ledva stojim na nohach a o bolesti krizov ani nehovorim ☹
Tvojka fotecky pridam, ale najprv nam musia doviezt detsku, lebo sme objednavali a to neviem presne kedy bude.
Janulka no ja zatial nestiham poprat nase veci, lebo som prezliekala aj periny, ale uz sa tesim na pranie a dokonca aj zehlenie malych veciciek 😉 Inak zehlenie neznasam, zvykne zehlit drahy 😉
Jvo vitaj, pekne meno ste vybrali 😉
Floskula, to teda neviem ani ja 😕

tvojka
16. mar 2009

Jvo,vitaj!Teším sa,že si zavítala!Kludne aj častejšie.A som zvedavá na fotečky,tak nech sa drahý posnaží 😵 (ho pozdravujem)

Mici,neprehánaj to 😝

Peťka,tak som zvedavá,či to zvládneš bez zrkadla 😀 😀 😀

janula13
16. mar 2009

petka spravi vecer eskamoterske cislo, ako hadia zena 😀
mici, tak uz oddych a cokoladu do ruky!!!malovali ste si samy?asi aj my nakoniec budeme a to som o tom uz ani nesnivala v najblizsej pätrocnici, tak uz sa tesim 😀

mici11
16. mar 2009

No ved idem obedovat a zalahnut, Jani samy sme si malovali, trebalo len detsku a kupelnu, takze celkom v pohode. A farby sme kupovali uz namiesane, teda do detkej. Kupelna je biela, tam sme kupovali umyvatelnu vodeodelnu farbu.

janula13
16. mar 2009

no sikovni ste..ale ty fakt uz oddych, ja este stale zehlim 😀 ale kedze aj skypujem a periem a upratujem do toho..a je toho vela 😀 ja som tiez rozmyslala nad tymi vodeodolnymi, mozno nam uz v stredu namiesaju, ked sa konecne rozhodnem aku chcem..a detsku ste dali aku?ja by som chcela zatial zelenu..

petkaerdal
16. mar 2009

mici,tak si zrobena,co,uz len oddych,ako janka pise 😉

tvojka,dam vediet,ked nie,pomoze drahy 😀 😀

mici a bola si pritom,ked ste malovali? lebo ja prave rozmyslam,ci sa pustit do obyvacky,ci je to dobre dychat

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre