Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

tvojka
19. mar 2009

Baby,mna teda panva nebolí zatial,ale ved radšej ani nemusí.

Jani ,udelujem ti pochvalu,že pekne ležkáš.

Babul a ty by si mala tiež oddychovať,nie?

Ja som to s tým holením na manžela skúšala ,ale bál sa,že ma pokrája,tak sa holím naslepo a potom to dokontrolujem so zrkadlom a doholím... 😀

janula13
19. mar 2009

hej babule sekam dobrotu, pochvalu si zasluzim 😀 ale nebavi ma to to sa priznavam, ale hrozba nemocnice je silna..inak aj mna boli, ale skor medzi nohami, akoby ma zase niekto poriadne kopol, uz ma to bolievalo apotom preslo tak som si to tiez vysvetlila ako roztahovanie, ak nezabudnem spytam sa na to..inak ja niekedy aj 2/3 hod neviem zaspat a snivalo sa mi vcera celu noc ze uz som bola v nemocnici...idem sa napapat, uz som hladna ako vlk..

petkaerdal
19. mar 2009

tvojka 😀 😀 😀 asi ta chce mat radsej pokope,ako pokrajanu 😀
aj ja budem uz naslepo alebo rozmyslam,ze kraje skusim aspon vydepilovat,ale to bude sakra bolest,bez vodky neviem,ci to zvladnem 😀

tvojka
19. mar 2009

peti 😀 😀 😀

mici11
19. mar 2009

Peti no neviem, asi to kazdeho neboli, ale moje dve kamosky to mali tiez 😒 No mne drahy tiez raz pomahal s holenim, ale boji sa ma holit. Tak sa sama, co viem naslepo co nie so zrkadlom 😉 Juj Peti depilacia tiez fajne boli 😒

Jani tak aj odo mna veeeeeeeeeeeeeelkaaaaaaaaaa POCHVALA 😉 , dobre dievcatko 😀

petkaerdal
19. mar 2009

Jani,mas aj odomna pochvalu,len tak dalej,kazdym dnom vela oddychu!!! a ziadna nemocka nebude

co tvojka? neskusala si trhat chlpy este? vies,ako to boli hnusne,ale zato dlho vydrzi,len neviem,ci naslepo..to zas bude studeny pot po mne tiect

baby tak mna bolia len nohy zatial

dneska som zase citala,ako magnezko zabranuje skracovaniu a otvaraniu krciska...pijes stale Janci?

babulka123
19. mar 2009

ja oddychujem, dnes som bola tak ze nasi prisli pre mna odviezli ma a doviezli... sama by som nesla ani nahodou

petkaerdal
19. mar 2009

mici no boli,nohy uz nerobim strojcekom,ale okolo datiet tych par chlpov by som skusila,nech to nerastie rychlo
hm,len neviem v ktorej krabici v pivnici ho mam 😅

babulka123
19. mar 2009

baby .. marek mi dosiel domov s tym ze vyhral nejaky zajazd do turecka v beleku do 5hviezdickoveho hotela v maji.. ten hotel ked som kukala na nete.. no moje nervy.. najdlhsi bazen, neviem kolko vela zrkadiel.. vsetko v bielom.. kraaassne.. a ide s kamaratom .. no netrafi ma???

janula13
19. mar 2009

petka pijem magnezko, dve tabl denne..opytam sa ci nemam pridat..
dakujem za pochvaly, cenim si to 😀

petkaerdal
19. mar 2009

aj 3 sa mozu pit,co som citala..
necitala si temu medzi tehulami tusim o tom? je tam napisane dost o tom,zevraj to baby beru do 36tt a potom koncia,aby boli kontrakcie,lebo aj tym zabranuje,tak som zvedava dokedy ho budem ja musiet brat

janula13
19. mar 2009

hej petka viem ze ejak v 37tt sa ma prestat..no ty budes s takym krckom aj prenasat 😀 ja uz napapana, nevedela som co si dat, tak zase som ostala na vianocke s kakaom 😀 idem sa vyvalit 😝

tvojka
19. mar 2009

Peti,ja sa depilujem v lete,teraz v zime len holím.Ale teraz v tehu,aby si od tej bolesti neporodila 😝

Mauzi,ty už máš nejaký termín sekcie?

mauzos
19. mar 2009

tak ja uz som naspat a vidim, ze pokracujete v nasej plodnej debate o holeni macky 😀 😀 ja som sa nebala, ze ma pokraja, lebo mam taky strojcek na baterky specialny na upravu. Nie su tam ziletky, ale take zubky ako pri strojcekoch na strihanie vlasov. Super vecicka 😉

Jani odo mna mas maximalnu pochvalu, neverila som ze vydrzis bez zehlenia 😉 Len pekne oddychuj a uvidis ziadna nemocka nebude 😉

babul Filipko je krasnucky 🙂 nebyt tych hadiciek, tak fakt by som netypovala, ze je v inkubatore.

a inak aj mna boli panva a teda uz dost dlho. Spim s vankusom na kojenie medzi nohami, tak sa mi zda, ze je to trochu lepsie, ale aj tak nic moc.

tvojka este nemam termin, buducu stredu idem za porodnikom a uz asi dohodneme ☹ bojiiim ...

mauzos
19. mar 2009

to uz ste zase vsetky prec? ☹

petkaerdal
19. mar 2009

ja som tu 😉

petkaerdal
19. mar 2009

Jani,tiez si mala vianocku? aj ja rano,ja na ranajky dam zase 😉

tvojka,vies,ze ma to napadlo,ze aby som od tej bolesti veru aj neporodila,ale ked mna tie chlpy normalne uz bolia,ked to zholim,takto vyrastu take jemne

mauzos 😀 no stale riesime macku,ved to bude nas problem teraz 😀
aky je to strojcek? to nieje depilator,ze?

ozaj,aj som sa chcela spytat,ze ako spavate,ja mam normalny velky paplon navyse medzi nohami a to je uplne super,uz bez neho nezaspim 😀

petkaerdal
19. mar 2009

aka bola navsteva`?

petkaerdal
19. mar 2009

tak dobru noc babky 😉

mici11
19. mar 2009

Peti ja spavam presne tak ako ty pises 😉
Dobru noc 🙂

mauzos
19. mar 2009

peti nie je to depilator, holi to, ale neda sa s tym porezat. Teno mam http://www.elektroexpert.sk/strihace-vlasov/sol...

tak dobru babenky, ked uz tu zase nie ste 😒

tvojka
19. mar 2009

Tak ja som ešte nakukla...
Mauzi a holí to pekne dohladka ako žiletka?Ani to neni drahé...

Ja spávam tiež s paplonom medzi nohami 😀 .Už mám to brucho také,že sa mi ťažko otáča... 😝

Dobrú nocku vám všetkým želám!!!

mauzos
19. mar 2009

ano dohladka a nedrazdi pokozku. Ja som mala problem so ziletkou, stale sa mi urobili pupaky a s tymto mam pokoj a este bez strachu, ze zaholim do ziveho 😉
to otacanie v posteli je hruza, mna uz otaca drahy 😀 😀 uz automaticky zo spanku 😀 😀

tak dobru aj Tebe 🙂

janula13
19. mar 2009

tak aj ja sa s vami rozlucim, ked ste fuc, tema macky moze zajtra pokracovat 😀 inak mauzos teraz som pozrela co mas ty na holenie a doslo mi e aj ja take niekde mam, take pero a je to na baterky a vyzera to velmi podobne, musim to zajtra najst, ja som na to uplne zabudla, to by ma aj mm mohol, on sa tiez boji zeby ma dorezal...
inak mne nic ani neopucha ani ruky ani nohy, ale ved zato mam ine neduhy, asi sa velmi od tej poslednej poradne pozorujem, predtym ma nejaka bolest nerozhadzala ale teraz ma vsetko vydesi...brucho mi stvdrne poriadne ked sa postavim, aj vam?a nikoho neboli rozkrok a slabiny, mna od stredy ano, uz ma to aj predtym bolelo, ale preslo a teraz zase...
inak ja spavam tak ze si pricviknem paplon medzi nohy a zaroven si podlozim odspodu brucho nech mi tak nabok nevisi..krpci vtedy vzdy dost kopu a ked sa ako tulen prevalim, co je velmi pomaly, tak kopu zase, vzdy ich tym zobudim a nadaju mi to zato 😅
mauzos zase si pobavila, ze ta mm otaca v spanku, vy ste iny parik 😀 som rada ze ma chvalis, takze po tej mojej kostnatej nedostanem? 😀 a ja uz som sa tesila ze kvoli tomu prides sem k nam a dame nejakeho nealko radlera 😀
no vykecala som sa, idem sa zase vyvalit a spat..dobru...

mauzos
19. mar 2009

jani este nespis?

mauzos
19. mar 2009

jani aj mna boli rozkrok a slabiny v kuse, ale niekedy hruza 😠 ja som myslela, ze ma to boli krcok, ze na neho uz tak tlacia, ale kedze sa neskracuje, tak to asi nema suvis...
paplon si aj ja davam, ale len ked je vlado na nocnej, tak si slohnem jeho. Nechce sa mi doniest z druhej spalne dalsi paplon 😀 😀
neboj toho radlera si niekedy urcite dame 😉

janula13
19. mar 2009

mauzi nespim,bojim sa ze nezaspim, kedze som aj cez den polihovala a aj zaspala na chvilu, ale asi pojdem skusit, mm uz spinka ako babatko..ja sa nanho rada pozeram ked haja..a dnes bol zlaty, som sa nasmiala, kazala som mu kupit mi jednu nocnu koselu v CA a doniesol, ale namiesto zelenej modru, ale stale je presvedceny ze to je zelena..tak sa smejem, asi ho zoberiem k ocnemu 😀 ale aj tato je peknucka, potrebujem pre istotu, ja nespavam velmi v koseliach 😀

janula13
19. mar 2009

a ty co este strasis?

janula13
19. mar 2009

myslela som ze len mna to boli ked sa na to nikto nestazuje, uz som sa dnes bala ci zo mna nechcu vyliezt, tiez som si myslela ci to ie je z tlaku na krcok,ale ja ho nejak inak necitim, ved asi ani nemam ani aky, som zvedava co mi zahlasi v sobotu,uz zajtra vydrzim a uvidi sa..a odkedy ta to boli?

janula13
19. mar 2009

ozaj ak si este tu, ked sa holis tym tvojim zazrakom, to sa holis nasucho?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre