Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

mauzos
21. mar 2009

ja neeee.
my sme doobeda popratali, teraz sme sa napapkali a povalili sme sa k telke 😉

mici11
21. mar 2009

no teda, tak vy strajkujete 😀 😀
My ideme varit, vecer ideme volit a potom na navstevu.

janula13
21. mar 2009

ahojte,volala mi bablka,takze som este doma,ale v pondelok nastupujem do nemocky, bohuzial otvaram sa,asi na prst,takze daju infuzky a spominala aj tu injekciu na dzretie pluc babatiek..takze nemam na vyber ☹ ale pravdu ovediac bojim sa uz ostat doma v takom stave, takze si to pojdem odtrpiet.dakujem ze ste na mna mysleli pokladiky moje 😉 teraz lezim samozrejme 😝

mauzos
21. mar 2009

jooj jani a nebudu ta zasivat? no ale ozaj bude lepsie ked budes pod dozorom, ako doma. Viem, ze to bude tazke ale budes to musiet vydrzat kvoli chalanom. Nepovedali ti asi ako dlho si ta tam budu chciet nechat?

janula13
21. mar 2009

mauzi nic take ako sitie nespominala, da sa to vobec ked sa otvaram,a tiez mi nevedela povedat na ako dlho,to sa uvidi, asi ako zareagujem

mauzos
21. mar 2009

no ja si myslim, ze prave pri otvarani sa zasiva, ci nie?
inak Vlado sa potrapil s prehodenim tej striesky na kociku a neda sa sklopit do roviny teraz ta cast, kde budu nozky 😠 tak ked to budete skusat, daj vediet ako ste dopadli. Neviem ci to nebude nejaka blbost 😉

janula13
21. mar 2009

ja neviem, mozno to chce susit len infuzkami a potom sa uvidi, musim pozriet t na nete co baby pisu...no kd sa moj poklad zobudi,a povysava dam mu ten navod a skusi...ja len dufam ze nebuem na ize s nejakou cigoskou... 😝

mauzos
21. mar 2009

tak si vybavis, aby si nebola s cigoskou 😲 Ked nebudes dlho, tak si mozes aj priplatit za nejaku lepsiu izbu.

My sme to dali naspat, tak ako to bolo, lebo to vyzeralo na figu. Inak treba to strcit po otoceni striesky presne tam odkial to vytiahne manzel, lebo Vlado to dal najprv z opacnej strany a to sa nedali sklopit tie stresky. Tak som zvedava, ako dopadnete vy.
Aj Vlado dnes vysaval 😀 😀 a konecne poskladal aj postielky. No ved najvyssi cas 😝

petkaerdal
21. mar 2009

jani 😔 😔 😔
dufam,ze aj ked ta zasiju,ze to vydrzis nejake tie tt este,som smutna z toho,ze sa otvaras 😔

petkaerdal
21. mar 2009

pri otvarani sa zasiva,ako pise mauzos

tak a ja som ostala sama,drahy sa vybral do obchodu za bratom 😖

mauzos
21. mar 2009

a co tvoje nakupovanie? nemali ste ist dnes na podprdy a tricka?

petkaerdal
21. mar 2009

mali ,ale nedalo sa 😖nieco nam to zrusilo
ale pondelok uz idem na 100pro

bola si tiez volit?

mauzos
21. mar 2009

nebola, hi
mam to daleko, hore kopcom v skole a neviem ako by som sa tam dogulala 😝
nebodaj ty si bola? 😀 😀 😀

petkaerdal
21. mar 2009

nebola,este som nikdy nebola 😀

jaj ved ty uz nechodis ,ty sa uz gulas 😀

mauzos
21. mar 2009

no od vcera v sa v podstate uz ani negulam, uz len fucim 😀 😀 trosku som sa pomotala doobedu po byte, prezliekla postele a tak a citim sa akoby som tyzden robila v bani 😲

janula13
21. mar 2009

babulky dakujem za povzbudenie, posnazim sa a keby zasiju budem len rada..ozaj neviete preco je lepsie rodit v 7mes ako v 8?

babulka123
21. mar 2009

lebo vraj pkucka v pohode dorastu v inkubatore,ale v 8 mesiaci uz su napoly vyvinute..
ale podla mna je to len povera..

babulka123
21. mar 2009

a vobec ty nad takym niecim ani nerozmyslaj v nemocke ta aj tak budu drzat pokope , kym sa bude dat.. takze pohoda..

inak zdravim ostatne babulky..
mau, petka. cmuuk posielma

mauzos
21. mar 2009

aj podla mna je to blbost s tym 7 a 8 mesiacom. Ved cim dlhsie su v brusku, tym lepsie. Ale ty budes rodit pekne v 9. mesiaci, tak sa nad takym ani nepozastavuj ...

babul ahoj

babulka123
21. mar 2009

mau moja rec.. tak... janka nevymyslaj 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

janula13
21. mar 2009

ja som teraz len na to narazila, nechystam sa, nebojte, sakra musim ich tam este udrzat a ko si tu citam su tu baby na tom ovela horsie ako ja, teda s tym rozdielom, ze necakaju dvojky, co mne komplikuje situaciu 😝 ale kaslat na to, nic nezmenim, len snazit sa mozem 😅

babulka123
21. mar 2009

tak spravne...
skus sa na to spytat dr. mozno ti povie.. ale urcite je najlespei drzat ich co najdlhsie, takze prekrizit nohy a dychaj opacnym smerom .. hehehe to som radila kamoske a vidis vydrzala 10 tt. cmuuuk

mauzos
21. mar 2009

ja som to uz pocula, ale myslim ze sa to vravi len o chlapcoch, ale to su len take babske povery.
Samozrejme ze su baby na tom horsie ako ty. Sestra mojej kamosky si odlezala 8 mesiacov v nemocnici s vyviazanymi nohami dohora ☹
neboj sa zvladnes to, urcite ta zasiju a bude ok 🙂

petkaerdal
21. mar 2009

mauzos,to ti verim,ze sa citiis uz akoby si prisla z bane
ja sa tiez uz tak trosku citim,mne sa ti zda,ze mi zase narastlo brucho,je to normalne,ze tak rychlo rastie?

o tom 7 a 8 mesiaci som pocula aj ja od viacerych ludi,tiez sa mi to zda blbost,ale ked to vsetci vravia,mozno na tom nieco bude,opytam sa mojho dr. na to

Jani davaj pozor na seba a lez stale !!!!!!!!!!! rozkaz to je

janula13
21. mar 2009

prave mi jedna babula odpisala, ze je to lepsie v 7 mes lebo v 8 sa vyvijaju organy a je nebezpecne vedy rodit, ked sa rodi v 7 tak sa vyvinu v inkubatore...
petka len som si spravila zemlicku a vycikala sa a zase lehnim..ale krpci mi strasne okopavaju susku, chlapi 😀

mauzos
21. mar 2009

tak asi na tom nieco bude. Ale zbytocne to tu Jani rozoberas, teba sa to netyka 😉 Ty to pekne potiahnes do 9. mesiaca, takze nespekuluj 😠 Verime ti 😵

Uz tu asi nikto nie je, tak dobru noc 🙂

janula13
21. mar 2009

ok mauzi, to len tak zvedavost, to vies som aj studovany biolog 😀 idem zase lezat, ale strasne ma boli kecka, straasne, a este aj nos mam upchaty, doteraz som nemavala ale uz sa na to aj budim v noci ze dycham ustami ato nie je nic prijemne, dnes som si dala trochu muconasalu ani neviem ci ho tehule mozu, ale paradne mi to uvolnilo dutiny aspon to aj ked kecka teda tresti..vypytam si nieco pre tehule do nosa 😅 a zaha pali tym ze sa podkladam a som trochu dole hlavou, no teda to je vesele 😝 mm ma podklada a obskakuje a upratuje a je taky zlaty az mi je ho luto ☹ no idem zase lehnit aj ked neviem ci zaspim, ale co uz, dospim cez den..
dobru nocku babule a aspon vy to tu tahajte, mauzi tak to mi mozno napises do nemocky ze chalosi su na svete, dufam ze nezabudnes!!!aj ked verim ze ano, to budes mat hlavu uplne inde ako pri mne 😀 😀 😀 ale ved tamtamy pridu 😀

babulka123
21. mar 2009

janulka... nejaky spray do nosa si zbal aj do nemocky.. aj ja aj sestra sme mali vysuseny nos straaasne..

a mimohocodm baby dnes citim kopkance straaasne, a 1x tak ze aj cez ruku .. taka som vytesena..

janula13
21. mar 2009

babu super, tak uz to naplno zacalo?MM pustal dnes nasim 1x nejaku strestenu hudbu, konecne ma nekopali a on ich tym pobudil a brucho sa mi cele zacalo vlnit a natriasat, tak ja reku, nepaci sa im hudba a mm ze to naopak ze sa im paci a ze tancuju...a to im pustal Mladeka 😀
spray si kupim 😉 dobru, musim zalahnut 😝

petkaerdal
22. mar 2009

krasne nedelne ranko zienky 😉

Jani macku ti okopavaju??? to som ja este nezazila 😉 😉 😉
inak s tou hudbou to je aj u nas,pocuvala som si pesnicky a rozkopali sa poriadne baby,tiez ma napadlo,ze im to vadi,ale asi opak,budu to diskotekove baby po mne 😀 😀

co ja viem,tak oragany su uz vyvinute vsetky okrem pluc,mozno len tych sa to tyka a toho inkubatora,ale aj tak myslim,ze to nic vazne az tak nieje ,ved urcite vela zien rodilo v 8mesiaci,ale zaujima ma to tiez,ako to je

s tym upachtym nosom v tehu je to normal,Jani ja som na spreji od zaciatku tehu den co den 😖 nieje to moc dobre,ale co narobim,v noci striekat musim,lebo nezaspim
a pre tehotne je zevraj dobry ten s tou morskou solou,ale mne to neuvolni nos vobec,ja stiekam otrivin 😖

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre