Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

petkaerdal
6. apr 2009

ahojte 😉
tvojka,krasne vahy,mozes uz aj rodit,si za vodou 😉 ,ale tiez ta neposielam este,este to vytiahni na 3000g 😉 😉

mau je asi ubolena po operacii 😔

janula13
6. apr 2009

ahojte , myslela som ze to uz je aj tu, mauzi mi poslala sms, teda asi skr jeje manzel, lebo to bolo e cislo, ale az teraz podvecer, ze Tomasko a Lukasko u su na svete, vahy 2800 a 2050g 😀 neviem ci vtej druhej vahe nie je chybicka, ci tam nemalo byt 2500, ale v sms mi prislo ako som napisala...takze uz je maminka 😀 velmi sa tesim,myslla som nanu cely den..

jalezim,relativne poctivo ako som vam pisala, budem si vas citat az ked mm pride z prace s NB...
inak aj ja eriem 3x2tb denne, vraj mozem vyit aj na 4x2 ale to si este uverim u lekary, idem nakontrolu vo stvrtok a samozrejme sa ojim..ptka plne chapem tvoje pocity, prsne to prezivam aj ja, bojim sa aj na wc ist...inak dnes zo mna poobede vysiel ten krem co si davam kvoli tej bakterii,vcera sa mi nedaril ecer zaviest ten aplikator a dnes bol ten krem jemneruzovy, al povedala som si ze nebudem pankarit, zrejme pri aplikacii som si niejaku cievku praskla..uz sa bojim vecera, dufam ze budem uspesnejsia...
peti mna kopu vsade a casto aj dovnutra, nie je to nic prijemne, tak nech ti nie je luto, aj teraz sa obaja rozdiveli, askoby menilimiesta..
naposledy bol jeden hlavou dole a jeden priecne na nom lezal..a mam pocit ze pod pravym rebrommaten priecny hlavicku, stale sa mi pchaju napravo akoby sa pod rebra chceli dostat..

tvojka inak aj mna tak bolieva prava noha striela mi to od panvy do nohy aj do hrbta, nic prijemne..a blahozelam ku kraaasnym vaham, skladam klobuk,kasne ti to ide..
mici ahooj 😀

janula13
6. apr 2009

boze mam inu klavesnicu a nedoklepavam pismenka,tak sa ospravedlnujem za tie peklepy, snad pochopite co chcel basnik povedat..

babulka123
6. apr 2009

janulkiiiik samozrejme.. heheh ved sme na jednej lodi . hehehhe

mauu.. tak zo srdiecka teda v nasom pripade z 2 prajeme vela stastia a hlavne zdravia.. ostatne pride samo...

a tvojka tie miery su ukazkove.. ja som bola dnes u kamosky co mala 2 baby s takymi mierami.. vies ake su velike teraz.. ??? proste parada... a synovec mal tiez 2240 a teraz uz mame nieco okolo 26oo g... take rastie ako z vody.. teda z mlieka.. hehehe

tvojka
6. apr 2009

Napísala mi teraz Mauzi,že mi Vlado zabudol poslať sms.Narodili sa o 13:30,tie váhy ako Janka písala,menší krpček je v inkubátore,inak sú v pohode.Vraj sú veľmi pekní a podobajú sa na seba.Mau bolí velmi bruško...verím.Zajtra sa tiež ozve,čo je nové.

Dakujeme za pochvaly našich váh,snád je ten odhad dobrý a babule pekne rastú 😵 .Vyzerá to tak,že sme už za vodou,teším sa...

mici11
6. apr 2009

Janulik ahoj moja, dakujeme za info. Velmi na teba myslim a chybas nam tu. Hlavne oddychuj, ale ved ty vies.A jasne ze rozumieme 😉 😉 . Verim, ze uz u teba bude vsetko ako ma byt.
tvojka aj tebe dik za info 😉
Poprosim vas ak budete pisat Mauzos, tak ze sa s nou velmi velmi tesim, myslim na nu a samozrejme gratulujem. Tesim sa ked ich uvidime na fotecke.

Baby dobru nocku a drzte sa 🙂

mici11
7. apr 2009

Ahojte babenky,

Tak prvy krat sa stalo, ze to tu zatvaram a otvaram 🙂 😉 . V dobrom zavidim Mau, ze uz pri sebe svoje kraaaaaaaaaaasne babatka.
Poobede idem k zubarovi 😝

petkaerdal
7. apr 2009

ahojte,
mici tak si ma predbehla 😀

ked budete pisat mau,ze tiez gratulujem 😉 😉 a tiez sa tesim na fotecky 😉

mici,co ty tu tak skoro? pracujes?

mici11
7. apr 2009

Ano pracujem a potom idem k tomu zubarovi a nieco vybavit. Ked sa vratim budem KO a budem schopna uz len lezat, tak som si privstala 😉 Vcera som vsetko pozehlila, cakam este na tu detsku mali by ju uz doniest, no ale neviem ci tento tyzden ci az na buduci 😅 Davaju si na cas...

petkaerdal
7. apr 2009

k zubarovi? bude aj vrtat? 😀 hihi

ja som vstala,ranajkujem a zase iba polihujem,vonku vyzera zase krasne 😉

zajtra idem ku gyn. tak mam boja ,co bude

mici11
7. apr 2009

Obavam sa ze bude vrtat, mam pocit ako keby sa mi uvolnila jedna plomba 😒 Idem na preventivku a 2. kontrolu v ramci tehu.
Zajtra ides ku gyn? verim, ze bude vsetko ako ma byt 😉 neboj. Ale tusim, ze sme uz vsetky boli v nemocke ☹

tvojka
7. apr 2009

Ahojte,
ja som ešte nebola v nemocke počas tehu,ale ked sa tam dostanem,tak tam už porodím 😀
Aj túto noc mi stále tvrdlo brucho,bola som každú chvílu hore... 😝

Mici,držím palce u zubára,nech nebolí.Ja mám takú dobrú zubárku,že sa k nej vôbec nebojím chodiť,len sa mi nechce.Ale vyhrážala sa mi naposledy,že ked už nebudem tehu,tak mi vytiahne 8čku a to asi nebude sranda.Myslím,že sa k nej po pôrode veľmi ponáhlať nebudem 😅

Peti,Janka ahojte!!!

tvojka
7. apr 2009

Ozaj,nemala sa nám dojsť včera Marionka pochváliť svojím rastúcim hcg?

petkaerdal
7. apr 2009

ano mici,zajtra idem,je tam najdlhsie,ale az poobede idem,bojim bojim,mala som dneska skarede sny 😅 ,ze som uz rodila

a mozes v tehu s injekciou nechat vrtat? to by bolo v pohode potom

tvojka ahoj,tak ty sa mas,ze si este nelezala,ty pojdes,ale ozaj uz len porodit 😉

tvojka
7. apr 2009

Peti,mne vrtala na začiatku tehu,asi v 3mes a dala mi injekciu ,že to nevadí babatkám,je to len lokálne znecitlivenie...takže sa môže našťastie,lebo ja si dávam inj vždy 😉
Na zajtra držím palce a neboj,sny nič neznamenajú...Do pôrodu máš ešte kooopec času 😵

petkaerdal
7. apr 2009

dakujem tvojka,dufam,ze mas pravdu,
nech uz je streda,nech je to akokolvek,ale aspon budem vediet,co sa deje dalej,lebo ma uz porazi takto 😅 😝

ja som u zubara este ani nebola 😅 od tehu

mici11
7. apr 2009

Ahoj Tvojka, no ty ked pojdes do nemocky, tak ozaj uz len rodit 😉 chvalabohu 😉 A s tou Marionkou mas pravdu, kde je? Dufam, ze sa ozve...
Zubara mam aj ja dobreho, takze az tak sa nebojim, ale predsa nic prijemneho 😉
Zle sny mam pocas tehu bezne, vobec im nepripisuj vyznam. Ja som uz rodila 3 krat a naposledy nase dieta hned po porode vedelo aj rozpravat 😀 😀 😀

petkaerdal
7. apr 2009

mici,tak to bol taky komicky sen,ze vedelo rozpravat 😀 😀 😀
ja to mam z toho,ze na to myslim stale urcite,ale prijemne to nieje,nevedela som potom uz ani zaspat 😅

no Marionka by mohla dat vediet 😕

petkaerdal
7. apr 2009

baby,od kedy som tehu beriem pravidelne kazdy den to zelezo a aj tak mam v krvi malo hemoglobinu,som zvedava,co na to zajtra moj gyn. 😖

tvojka
7. apr 2009

Písala Mauzi,že už je jej lepšie ,brucho už tak nebolí ale ešte musí ležať.Nedali jej ešte jest,tak asi pochudne 😀 .Lukáška jej nosia na izbu,zatial sa ale neprisal,stále hajušá,je strašne zlatý.Tomáško je stále v inkubátore,ale je v poriadku,len ho musia trochu vykrmiť.Všetky vás pozdravuje.

mici11
7. apr 2009

Ahojte, tak konecne som doma 😝 . U zubara v pohode, nic mi nerobil vsetko mam OK 🙂 . Povybavovala som kopec veci a dnes nam doniesli aj detsku, takze ideme skladat, ale az v piatok. Ako dobre ze je predlzeny vikend.
A zajtra ideme kupovat auticko, uz naisto veeeeelmi sa tesim. Nase stare je zosrotovane.

Tvojka dakujeme za info. Som rada, ze Mau je OK a aj chlapciatka 😉 Musia byt velmi velmi zlatucky 🙂

petkaerdal
7. apr 2009

ahojte,
super tvojka,dik za info...a som rada,ze su vsetci ok 😉

mici,tak sa uz budes v novom vozit od zajtra 😉 😉 😉
tak uz aj izbicka dosla,potom hod foto,ked bude hotova 😉
ja tu mam bordel hrozny,bura sa tu jedna stena,no hroza,vsade beton a prach a ja nemozem nic robit,len pozeram 😠 tak rada by som pomohla

babulka123
7. apr 2009

ahoooojte... takze ak by vas to zaujimalo prave sm e sa vratili od dr. boli sem na ultz. nakoniec to nebol 3D ale len 2D ale morfolog.
nevadi.... vsetko je ok a to je hlavne... velkostne sme akurat, vsetko mame tabulkovo, videla som vsetky 4 komory srdiecka.. babatko vyplazovalo jazyk na dr. hehehehe...
dr. povedal ze nenasiel nic co by ma malo nejako znepokojovat , sme ok a tak som spokojna...

cmuuk a mimochodom mauzi gratulujem...

tvojka
7. apr 2009

Babul,gratulujem k dobrým výsledkom,super!

Mici,dobre,že ti zubník nič nenašiel.Teším sa na foto izbičky.Akej farby bude autíčko?

Peťka,verím,že ťa žerie,že nemôžeš pomáhať,ale len pekne oddychuj a diriguj 😀

janula13
7. apr 2009

ahojte, tak zase nakuknem, akosa vam dari..
babulka no hura, tak sa tesim ze ste ok, krpca vam poriadne prelustrovali,vsak, mna to strasne bavilo a hlavne ten druhy krat kednam to zase robil na tom 3D, ved to mame aj na dvd, ale este som nemala cas si to pozriet zase 😅 asi som naramne zaneprazdnena..
petka na zajtra silno drzim palceky, verim ze sa bojis a ta neistota je ubijajuca, ja to tiez tak citim, ale snazim sa nestresovat, ved tym si nepomozem, ale budem rozklepana poriadne , ale ved nejako bude, verim ze prides zase spokojna a kludna s vysledkom...budem na teba mysliet...hlavne oddych..ja robim co sa d, tak uz je to na tom hore...
tvojka,mici ahojte 😀

petkaerdal
7. apr 2009

ahojte,
Jani dik za povzbudenie 😉 a dakujem za palceky 😉

pekny vecer,papa

babulka123
7. apr 2009

petulka..... drzim palce zajtra.. nebooj vsetko bude ok..
ja ti verim...

jeeej a zabudla som vam napisat mame uz 455 g.. tak sa tesim

janula13
7. apr 2009

petka nebooj 😉

babule mauzi uz ma fotov albume, len lukaska zatial, ale e naaadhery, mrknite..

babulka123
7. apr 2009

kraaaaaasne .. uzasny je maly.. chuuuuda mauzi.. vyzera teda dooost vycerpane.. ale kazdy den to bude lepsie a lepsie...
a s takymi uzlikmi radosti to pojde o to veselsie...

petkaerdal
8. apr 2009

dobre ranko,
boze tie moje sny,ja som uz bola otvorena na 4prsty a uz som sla rodit 😔 😔 😔
poobede idem,kocky myslite na mna...

maly je kranuckyyyyyy 😉

babul,peknucka vaha 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre