Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

petkaerdal
19. nov 2008

babul a prestan,lebo je do placu aj mne,vies ,ze to prezivam s tebou a ja ta viem najlepsie pochopit...
ale neovplivnis nic,skus byt silnejsia,co sa ma stat ,sa stane..nic uz nezmenis...ty si urobila ,co si mohla...drzkaj sa,ale ja verim,ze to vyjde

petkaerdal
19. nov 2008

babul,tak to si pichala skoro,ako ja,ja som pichla len o jeden den viacej...takze to je v poriadku 😉

babulka123
19. nov 2008

petka co by som bez teba robila...
dakujem za podporu...
ja vobec nechapem preco revem.. ved este nieje nic iste.. dajme tomu ze to budu hormony....

ale to prejde.. ved teraz este mozem plakat ale od piatku ani nahodou ... ved budem mat deti v brusku...

petkaerdal
19. nov 2008

tak vsetko ta to tak zrazu dojalo,je to normalne ,len neplac kvoli tomu,ze neveris,ze to vyjde. 😠 ..
inak si mozes poplakat,vydychni si,ze mas tuto cast za sebou,tes sa na tvojich drobcov,lebo to najtazsie obdobie ta este len caka,po transfere 😅

babulka123
19. nov 2008

peti tak je potom vsetko v poriadku hehehehehehehehe

pointka
19. nov 2008

petra, je to doplnok k pasu, co stahuje dole pod brusko pas, aby ti nesiel cez brusko.
Vola sa to BeSafe

babulka123
19. nov 2008

ja ani neviem preco placem ale placem .. hehehehe no co ti budem hovorit hormony su svina heheheheh
az mi je smiesne samej zo seba...

petkaerdal
19. nov 2008

no konecne 😉 😉 😉 😉 😉
ako ti pisem,skus si povedat,ze nic nezmenis a netrap sa,mne toto pomohlo,ale kazdy nema taku povahu,ze sa ukludni,ale skus,inak by som to ja asi nedotiahla az sem,keby som sa vzdy zlozila...
citala som,ze sa ta kocky pytaju,ci si budes priebezne volat,ci ziju...ja som sa na to raz pytala dr. a povedal,ze to nieje dobre,ked ich embryologicka stale otvara,ze im to skodi..tak do piatku uz vydrz,to mas raz dva

petkaerdal
19. nov 2008

aha dakujem poi,to si si objednala cez net?
babul,ked ta citam,vidim seba,ale po et som toto robila 😉

pointka
19. nov 2008

hej, cez net.

petkaerdal
19. nov 2008

ok,dik 🙂

babulka123
19. nov 2008

hehehe vies ja to spravim teraz a po ET uz nie.. heheheh

a volat nebudem urcite, ja sa potrebujem teraz od toho troska odosobnit lebo by som sa zblaznila.. ja viem ze im tam je dobre a pekne rastu.. takze ich necham oddychovat ved maju cely zivot pred sebou a to je ina makacka...

petkaerdal
19. nov 2008

no super,paci sami ,ked takto pises 😉
v piatok si ides po nich a potom je to uz v rukach bozich 🙂
a po Et budes kludna a hladkat brusko...
co robkas inak?

babulka123
19. nov 2008

lezkam v posteli , a volala mi kamoska ta s tymi 2jkami babami.. ta ma taky vplyv na mna.. strasne ju lubim normalne pocut jej hlas a vsetko zo mna opadlo.. tak som tak nejako uz v pohode.. a za chvilku sa idem postavit a troska popratat byt... a nieco navarit , asi dnes spravim rizoto mam na neho strasnu chcut.. a vajickovu polievku...

babulka123
19. nov 2008

peti oni ked dnes volali tak embrijko sa oplodnilo este vcera nie???

petkaerdal
19. nov 2008

a ta kamoska to ma po IVF?
je super,ked ta niekto povzbudi,velmi to pomaha
babul,to neviem na isto,ale myslim vcera a volaju az na druhy den,aby videla,ktore sa zacali delit
ja som vcera urobila francuzske zemiaky,ktorych som sa ani nedotkla,tak mam navarene a cakam na draheho a ideme na nakup

babulka123
19. nov 2008

hej hej po IVF vyslo jej 1. som na nu pysna..hehehe

rozmyslam kvoli tomu ze kolko by mohli mat buniek v piatok.. juuuj dufam ze sa im do piatku nic nestane...
my sme mali francuzaky nedavno..
tak na nakupy.. kup mi nieco hehehehehe

petkaerdal
19. nov 2008

pocuj,ved teraz ma napdlo,ze ty mas transfer na 4 den az? to preco?
ja som mala na 3 den a to maju mat 8 buniek,na 4 den by sa mali menit na morule uz...
no kupim ti nieco,co by si chcela?

babulka123
19. nov 2008

veeeeeeeliku nutelu hehehee ale nie robim si srandu..

no ved to sa mi zda byt divne ze preco na 4 den.. to je to co som sa pytala... neviem ci mam zavolat embriologycke alebo nie..

petkaerdal
19. nov 2008

http://www.neplodnost.cz/web/verejnost/fotogale...
tu si pozri vyvin embryja po ivf
no ved to ma teraz tiez napadlo,divne to nieje,ale nepocula som to,normalne som cakala,ze pojdes zajtra.....hm fakt neviem teraz

janula13
19. nov 2008

babulka, tak aj ja som uz doma, a co to tu citam, hormony ta zaplavili? 😅 😅 😅 to sa dalo cakat, a to som zvedava co budes vystrajat ked budes tehu, snazivec sa ma na co tesit, ale co narobis hormony su svina, nech robis co robis, plakat musis, len nech to nie je smutok ci lutost...tesim sa tym trom borcom, neboj, preziju, ved viacerym nam vkladali len 4-6 bunkove a vidis, grckame tu o zivot, ja uz ani neverim ze tie blastocysty su o tolko uspesnejsie, ked viem kolko bab otehu s tymi 2-3dnovymi embryami...uz ma len zaujima kolko si das vlozit, mozes nas tromfnut trojkami, to by bola sranda...neboj, klidek, v piatok uz ich mas v sebe a tam sa im bude tak pacit ze vylezu az o 9 mesiacov, uz teraz sa tesim, dobre vam to ide!

petkaerdal
19. nov 2008

ale zase morula je dobre stadium,velmi dobre,ako blastulka... 😉

babulka123
19. nov 2008

no ja to beriem ako velke plus, to asi znamena ze sa delia a robia nieco medzi pk a niepk.. snad vedia co robia..

petkaerdal
19. nov 2008

Jani ahoj....
no ja som asi vynimka,ale mne vysli len blastulky,ale je fakt,ze je viacej kociek tehu bez PK,ja si myslim,ze to je nejakym tehu obdobim,ta jesen ma nieco do seba 🙂
Jani,mame rovnake cisielka 😀

babulka123
19. nov 2008

baby ste skvele..

petkaerdal
19. nov 2008

myslim,ze nerobia PK,lebo su len 3 ale robia taku malu PK ,len jeden den,aby mozno jedno slabsie vylucili a dve silne vlozili...tak to bude asi vyditelnejsie,inak si to neviem vysvetlit

janula13
19. nov 2008

Petka, myslim ze mas pravdu..tak idem zalahnut, dospat tu skoru rannu hodinu, chcela som len vediet ako dopadla babulka a teraz musim cakat do zajtra na Petronelku, boze ja len cakam a cakam 😀

petkaerdal
19. nov 2008

Jani,to ides teraz spat? o pol 11? 😕
a ta petronelka ide naodber ci na test cakate?

petkaerdal
19. nov 2008

Jani,ako nam tie cisielka pristanu,nemozem sa vynadivat,ja tomu este stale neverim 😀 😀 😀
ty si davaj na seba pozor velky,ked si taka drevenicka 😉

babulka123
19. nov 2008

petronelka ide na KET tusim alebo na kontrolu pre KET.
a ja som volala do FC takze je to len 3 den zajtrra.. takze uz som vklude... teta dr.povedala ze sa to pocit od dnes... tak som rada...

myslim ze aj JVO aj sue to takto vyslo bez pk nie? no ja nemozem byt predsa vynimka...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre