Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

mici11
24. mar 2009

No len vcera 😀 🙂 Inak dnes som nejak mimoriadne unavena 😒

tvojka
24. mar 2009

Peti,krásne bruško aj tričko!Téda,ty ale rastieš 😲

Mici,tak teda pekne vyberte autíčko,držím päste.

Mauzi nemala ísť zajtra?či to si mýlim s Mici?

petkaerdal
24. mar 2009

tvojka,ze rastiem moc rychlo? ja neviem preco to,ved ja vravim,ze porodim skor,ako vy...ja si uz myslim,ci to nemam z tolkych vitaminov 😖

mici ide zajtra tusim,mauzos mala ist tusim dneska,hadam si ju nenechali tam,ked sa neukazala este 😕

idem spravit nejaku veceru 😉 nech uz prasknem teda

tvojka
24. mar 2009

A na Mauzi nemá nikto číslo na mobil???

Peti,len nech rastieš,aspon aj babule pekne rastú 😵

petkaerdal
24. mar 2009

tvojka,ale ja uz ledva dycham,ale nemam pocit,ze ja priberam,baby tak rychlo rastu...mam ho moc velke fakt?

ja cislo nemam na nu,ale ona je na koniku stale,ako ja normalne,uz by sa hlasila,ak bola u lekara rano

mici11
24. mar 2009

Tvojka ja mam zajtra poradnu, o 10:30, potom idem do mesta nieco povybavovat a potom som tu ako na koni 😀
Peti tricko je pekne a brusko ti pekne narastlo 😉 ale to aj mne, niekedy pofotim 😉

petkaerdal
24. mar 2009

mici tak odfot aj ty,nech nemam vidim,ze aj vy tak rastiete rychlo 😀 😀

tvojka
24. mar 2009

Peti,no veľké bruško máš,ale sú tam 2kúsky.Mne zas všetci hovoria,že vyzerám na jedno babatko...

Mici,veru pofoť aj ty.Tak zajtra ťa budeme čakať so správičkami,do večera vydržíme,nebudeme stresovať,že kde si.

Písala som aj babám do dvojičiek,či nevedia niečo o Mauzi,neozvala sa ani tam celý den... 😕

petkaerdal
24. mar 2009

tvojka ved aj ty mas dve a si mensia 😝

pozerala som aj tam,nepisala...ona by sa urcite uz ozvala

petkaerdal
24. mar 2009

tvojka aj ty si krasne velka 😀 😀

aaa co ja mam velke,ved som teraz porovnala s tvojim v mojom tt a sme rovnake,nie???mne sa zda

tvojka
24. mar 2009

Peti,išla som to kuknúť do albumu a fakt sme asi rovnaké(v danom tt).No tak vidíš,neni si nadrozmerná 😵

vierka
24. mar 2009

babulky, ja sem moc nepatrim, ale sem tam vas sledujem a janulka na mna myslela pri mojom IVF, tak ju potom pozravujte aj odomna a nech sa drzi, oni to zvladnu, su bojovnici a posielam jej straaaaaasne moc energie 😉

petkaerdal
24. mar 2009

no vidis,tak nemam velke brusko,mozno len tak vyzera v tom tricku, este som malinkaaaa 😀 😀 😀 😀

ale ty si uz super veleryba tvojka 😉 😀 😀 😀

petkaerdal
24. mar 2009

pre dnes sa lucim,ide ordinacia
este nakuknem,ci sa neozve mauzos

petkaerdal
24. mar 2009

pekny vecer baby 😉

katarinka77
24. mar 2009

Odovzdavam krasny pozdrav od Janky, aj ona na vas moc mysli 😉 !

mici11
24. mar 2009

Peti, Tvojka ani jedna nemate nejak obrovske brusenka, ved vy cakate dvojicky to je v pohode. Moje rastie ako zvody, ale nevadi ved cakam chlapa 🙂 😉
Tvojka tak tak nestresujte budem tu az neskor a potom sa hned ozvem.
Vierka urcite jej to odkazeme a dik aj za nu 😉
Dobru noc a cmuk cmuk

mici11
24. mar 2009

Katarinka dakujeme velmi pekne, si zlata 😉 🙂

mauzos
24. mar 2009

baby to je ale sranda s vami 😀 😀 clovek sa tu neukaze jeden den a uz tu robite hororove scenare 😝

tvojka
24. mar 2009

čau Peti,aj tebe pekný večer.Ja sa už ako velryba aj cítim,tak je to ok,že tak vyzerám 😀

tvojka
24. mar 2009

Mauzi,tak si predsa ešte tu?!ako bolo v poradni?

mauzos
24. mar 2009

nebola som v poradni, minuly tyzden som bola posledny krat. Len som dnes nejak nestihala kuki na konika 😝
zajtra idem za porodnikom, este neviem o ktorej, mam mu volat. Mali by sme uz dohodnut termin sekcie 😒

petkaerdal
24. mar 2009

mauzi,tak toto nerob,som myslela,ze uz rodis 😀 😀 😀 nezanedbavaj ma 😠
som nevedela,kedy presne ides k tomu dr.
pekny vecer pa

mauzos
24. mar 2009

ospravedlnujem sa peti 😉 super banderko mas 🙂

petkaerdal
24. mar 2009

dik 😉 pekne rastiem,vsak?
ty si tu so mnou hlavna tahacka,tak nerob mi starosti,ked sa tu neukazes 😝 😝 😝
tak zajtra uz budes vediet datum narodenia tvojich chalanov?

mauzos
24. mar 2009

no uvidime, ja by som chcela toho 2.4 😉 ale ci sa do vtedy nerosypem ... 🙂

petkaerdal
24. mar 2009

no som zvedava,tak daj hned vediet zajtra 😉 😉 😉

mauzos
24. mar 2009

oki 🙂

petkaerdal
24. mar 2009

tak papa zajtra 😉 😉

petkaerdal
25. mar 2009

tak ja to tu zatvaram,ja to tu otvaram 😀
dobre ranoooo 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre