Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

babulka123
4. dec 2008

hehehe no ivanka {sestricka na gynde} by kukala co sa deje... ja dufam ze na mna nezabudne lebo ju dorazim...

janula13
4. dec 2008

ahojte, dnes som hotova, blba noc, vcera som sa riadne vcere pogrckala, tak dnes len tak dietne, aj ked ste mi narobili chut na tu kapustnicu, tak vazne zvazujem, ci neuvarim, aj tak mi ide na chut len polievocka...
babul cakame tu ako take sliepocky, boze, to je fakt o nervy, zajtra som uz zvedava na Petronelku, zase nervy 😀

babulka123
4. dec 2008

janulka mi hovor nieco o tom .. dnes som pisala Peti7 ip a este sa neozavala tak neviem nic..

je mi luto ze este grckas.. ale to uz o chvilku prejde.. neboooj
a mimohcodom robim polievocku keby si chcela... dojdi...

mici11
4. dec 2008

Babulka no iste by cumeli 😀
Janulka moja, zase mi grckas? Ja od nedele nic. Uz to hod babulke, alebo Mate 🙂

babulka123
4. dec 2008

MATKEEEEEEEEEEe babulka naozaj nemusi mat vsetko, jej stacia tazke zaciatky....

petkaerdal
4. dec 2008

ahojte,tak som si schrupla,mna tie deturence vycerpavaju...

vidim,ze si tu pohadzujete nieco babulka s matkou?

my sme si pohadzovali s Jankou dvojicky a mame ich obe,aby sa vam tiez nestalo,ze to budete mat obe 😀

babul,kedy budu volat? som zvedava velmi

babulka123
4. dec 2008

petka... ja neviem .. ale ked nezavola do jednej tak zavolam ja... uvidime.. ale ver mi ze neviem doma nic spravit.. ledva som postavila polievku..

peti a mimochodom nestras .. ja to necham matke a hotovo .. dohovorila. som 😝 😝 😝 😝 😝 😝

mici11
4. dec 2008

Babulka 😀 😀 😀 vidim, ze sa rada podelis s Matkou 😀 Pocuj volaj u nas je uz 13:00 😀

petkaerdal
4. dec 2008

no len nic matke nenechavaj,lebo sa ti to vypomsti 😀 😀 😀 vies,ako to bolo so mnou,este si to male aj vystelilo zo mna,ked som sa posmievala Janke 😀 ...

mne je dneska tak vseliak,uz mi davno nebolo..

cakam uz netrpezlivo na ten telefonat

babul ta obdivujem,ze sa ti nieco chce..ja som posledne dni,ako mrtva,nic nevladzem poriadne

babulka123
4. dec 2008

petka nenechaj sa zmylit.. dnes robim prave asponn nieco.. doteraz som nespravila nic... a dnes aby som sa uplne nezblaznila tak robim aspon nieco...

petkaerdal
4. dec 2008

aha,tak posli aj mne nieco na jedenie,zlutuj sa nadomnou 😀

fakt sa nam to v tejto temicke krasne rozbieha,len neviem,kde su ostatne kocky,co tu boli na zaciatku,takto virus nechytia...

co to varis? kapustnicu?

ja nemam ani pre koho varit,stary tu cele dni neni 😖

babulka123
4. dec 2008

heheh stary .. kolko si vydata??? hehehehehe

no ja tiez varim len kvoli tomu aby bolo na vecer...

petkaerdal
4. dec 2008

ani neviem uz kedy to bolo 😀 ...ale ved je stary uz..ma uz 25 😀 😀

moj tak blbo robi,stiha len ranajky a ked pride domov o 21 tak uz len ovocie a nejaky jogurt,tak nevarim tento tyzden 😝

mici11
4. dec 2008

No Petka, ze stary tak ja s drahym sme uz co dochodcovia? 😀 😀 😀

petkaerdal
4. dec 2008

neviem..asi 😀 😀 😀
moj je mladsi odomna 😝 😝

mici uz je brusko väcsie?

janula13
4. dec 2008

no jo Mici, zase to prislo a dnes mam stale na male, tiez mi nie je bohvieako, len cakam kedy vygrcnem aj dnesne, asi je blby den a zajtra bude lepsie...ja som este v pyzame, klasika, idem uz ason do sprchy a dam varit nejaku polievku, a ozehlim, co som planovala uz vcera...sakra, ale je mi fakt zle, len to v sebe ledva drzim, uz nech je to prec...
idem do sprsky, a cakam babul cakam 😉
Mici, dufam, ze ty uz grckat nebudes, uz stacilo aj tebe 🙂

mici11
4. dec 2008

Petka dostanes po riti, ked tam pridem 😀 😀 😀
Asi je vacsie, neviem. Na buduci tyzden odfotim a pridam do albumu OK? Alebo cez vikend, ked bude drahy doma.

Babulkaaaaaaaaa stale nic????????????????

petkaerdal
4. dec 2008

Jani asi je blby den,lebo mne teda nejak extra nebyva zle,ale dneska citim taku tazobu na zaludku tiez..
som myslela,ze ti to uz skoncilo,ty si toho teda vytrpis,drobci ti daju zabrat 😝

mici11
4. dec 2008

Janulka dufam, ze aj tebe to uz skonci. Drz sa 🙂

babulka123
4. dec 2008

baby dnes dohanam zameskane wc pocas stimulky hehehe dnes u 2 x...

rebo
4. dec 2008

Hlásim, že aj ja som tu. Tiež som napätá ako struna. Ja vás nezanedbávam, ja si vás počas dňa čítavam. Ale viete, ako je to v robote. Nie je na to veľa času, tak len občas nakuknem. Ale držím babulke všetky prsty aj na nohách.

katy2
4. dec 2008

babulka, cakam na vysledky 😵 😵 😵 😵 drzim palce 😵 😵 😵 😵

petkaerdal
4. dec 2008

som pozerala tvoje foto mici,to si mala dobre brusko uz v 12tt,to ja take nemam ani s dvojkami..to ti tak narastlo? ci si mala aj predtym troska väcsie?

a nedostanem od teba hihi,drahy si nas uchrani 😀 😝 😀

babulka123
4. dec 2008

no volala som jej este ich nema a potom idu na obed takze najsskor o hodinku.. hehehehe baby

petkaerdal
4. dec 2008

babul,uz volat ty..sme nedocakve vsetky 😀

petkaerdal
4. dec 2008

no pekne od nich,ze nas natahuju 😠

janula13
4. dec 2008

porazi ma 😀

petkaerdal
4. dec 2008

co si vysmiata,uz ti nieje zle? 😝

babulka123
4. dec 2008

janulka teba???? co mna ... toto je to co nenavidim... poooooomooooooc potrebujem aby tu niekto bol somnou doma teraz..

janula13
4. dec 2008

ale je Peti, trpim s tebou, aj sa bojim, ze sa v sprche pogrckam, ale uz idem, kedze babul nam dala hodinku 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre