Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

mici11
9. jan 2009

Babenky pridala som fotecku bruska, ale nesmejte sa riadne mi podrastlo za 5 tyzdnov 😉

larita112
9. jan 2009

ahojte 😉 kuk 😀 nakukla som aj sem k vám 😉
mici máš krásne bruško 🙂 😉 🙂

janula13
9. jan 2009

jezis mici, ved ty mas take krasne brusko, aj ja chcem take, ty ho mas take pekne vypukle a baculate ja mam take pozvolne, odfotim, ked sa manzel zobudi, zaspal mi chudacik..Mici mozem len zavdiet, nie smiat sa...idem zatila aspon pofotit ulovok z nakupu a potom mi to prida do albumu...

mici11
9. jan 2009

Laritka ahoj moja, diky a vitaj. Inak tu by si mala nakukat castejsie, tu sa tehulkuje vo velkom 😉
Janulka diky, aj drahemu sa paci. Riadne mi podrastlo, ale ved aj drobec podrastol a mamicka ma +3,5 Kg 😀
Uz sa tesim na fotecky 😉

larita112
9. jan 2009

no tak závidieť to môžem aj ja a veľmiiiiiiiiiiiiiiiiii 😉 ale v dobrom... lebo ja viem, že raz vás dobehnem 😉 budem sa o to snažiť zo všetkých síl 🙂

mici11
9. jan 2009

Ja viem ze, nas dobehnes a prajem ti to z celeho srdiecka 🙂 a ako som pisala prid medzi nas castejsie 😉

janula13
9. jan 2009

laritka ahoj, tak na teba si specialne pockam a necham ta vyhrat, nejak pribrzdim 😀
mici ja mam tak asi 1,8kg navyse, ale neviem presne, raz sa vazim oblecena, raz nahata..ale iste je ze pribrala som...Moj mi ho tiez hladka , paci sa mu a rad by uz nieco citil, chudacik, paci sa mi, ze ho to zaujima, a hladka drobcov, necakala som ze ho to bude bavit, ci az tak zaujimat...

peti, manzel ma laka zajtra k vam do rakuska, nebudes mat cas?mne sa sice nechce velmi, mame nejaky rusny vikend v plane, zajtra este aj mame ist nanavstevu, tak by som sla skor o tyzden..uvidime ako sa dnes dohodnem s nim...

larita112
9. jan 2009

😉 🙂 😉

petkaerdal
9. jan 2009

Jani,tak mne to pride nezodpovedne,ako moze byt potom odbornicka neviem 😅
Jani,malicko si pribrala,mohlo by byt uz viac na tvoje tt

mici 😀 😀 😀 krasneeee

Jani,jasne ze by som cas mala,drahy ma mesiac dovolenky ,tak sa nudime..kam chcete vyrazit? my sme chceli ist zajtra do SCS pozriet este raz ten kociar

ja som este neodfotila 😅

mici11
9. jan 2009

Peti odfot 😉

janula13
9. jan 2009

Peti ja neviem co s nou, ja uz som zase v stadiu, ze vsetko jedno, ja sa vzdy do takeho dopracujem..
a prave sme sa s drahym dohodli, ze zajtra sa nejde, nezvladnem aj vecernu navstevu aj rakusko a kocik tak ci tak nekupime este, este je skoro, tak tam vyrazime ked uz budeme kupovat asi, neviem, tak ty pekne skus a pooobzeraj, a prosim podaj info, ake su a za kolko...mne jedna babula odporucala ist do nejakeho obchodu na Mariahilfe str, alebo ako sa vola a ze sa vola lainer...tak to vyslovila, tak neviem ako sa to pise, maju tam vselico, aj nabytok a ona tam kupila fakt dobry kocik, sice nie na dvojky..nepoznas ho?

janula13
9. jan 2009

nuz peti, viac sa zatial pribrat nedalo, nebudem to silit, asi babatka papaju vsetko, aj mamina bola taka po porode postavicka 17rocnej po oboch detoch, tak snad genetika..inak ta pani co som ju stretla v obchode, ta jej nevesta je v 6mes a nepribrala vooobec, je trochu silnejsia, tak myslim, ze beru z jej zasob..mne nemaju z coho..ale davam im myslim primerane...

janula13
9. jan 2009

tak za chvilu pridavam brusko...

riska
9. jan 2009

janulka, ahoj, chodim si vas tu čitať, lebo mate také prijemne starosti 🙂 aj ja chceeeem 😉
neviem, čo stresuješ, bruško ti rastie parádne, už nezaprieš a neskryješ, že si tehula 😎

janula13
9. jan 2009

tak a je to tam...kuk album ak ste tu..

mici11
9. jan 2009

Janulkaaaaaaaaaa mas peknucke brusko, uz fakt vidno ze si tehulka 😉

riska
9. jan 2009

😉

janula13
9. jan 2009

babulky dakujem, ved hej, uz to vidno, len tie stresy, ale ved co, nenarobim nic, tak si to hadam zacnem aj uzivat...

babulka123
9. jan 2009

babulky ja dnes nestiham fotit ale zajtra dam, boli sme vonku a dosli sme az teraz...

inak boli sme v obchode a zavitali sme aj medzi kociky a videla som teh PPUno co mam v albume.. no a ... hehehe skoro som ho kupila.. teda nie ja ale Marek... pacil sa mu velmi aj to ovladanie.... je super....

janula13
9. jan 2009

babul, tak Marek je akcny muz, moj mi nechce dovolit ani len oblecko, ale aj tak kupujem, co uz...ale na kocik aj ja este pockam a ostatne veci tak o mesiac zacnem seriozne okukavat, ked mi utz potvrdi, ze su ok...idem hajat, boli ma tekvica...dobru..

petkaerdal
10. jan 2009

dobre ranko,
Jani,tak niekedy inokedy,ked pojdete na nakup,pojdeme radi s vami 😉
a ten Leiner je na kazdom kroku,je to presne t oiste ako KIKA,dokonca su prepojeny a nemaju tam vobec vystavene kociky pre dvojicky len na objednavku 3druhy,ale prave odtial chceme objednat ten nas,lebo maju akciu 😉 pre jedno babo maju dobry vyber kocikov,ako aj v KIKA

mici11
10. jan 2009

Ahojte babenky,

Idem niekam s drahym na obed a potom na prechadzku. Konecne po tyzdni idem von huuuuuuuuuuraaaaaaaa 😀
Potom sa ozvem cmuk

janula13
10. jan 2009

mici tak si to uzi...
Petka a kolko stoji v tej akcii ten vas, ides kupit ten koelstra nakoniec?

tvojka
10. jan 2009

čaute baby,ťahám nás na prvú stranu 😀 .
Januli,kde sú fotečky vecičiek,čo si nakúpila?
Peťka a to tvoje bruško,čo má vyhrať prvé miesto,je kde?Peťka a ten náš favorit TFK si v Rakúsku v nejakom obchode nevidela?Mali ho v katalogu XXLutz,ale neviem,či je aj vystavený.Rozmýšlam,že ak nestihnem tú výstavu,tak či budem mať možnosť ho niekde vidieť naživo.
Inak vás všetky zdravím 😵

babulka123
10. jan 2009

ahojte, hlasim ze som doma... boli sme v rakusku a stretli sme sa aj s petkou... fesanda.. .hehehehe

som uchodena k smrti , mam toho akurat dost.. bola som aj so sestrou a vyberali sme si kocikjky.. no ja som nadalej presvedcena o Peg Perego Uno a sestra v 7 mesiaci este vymysla... lubila sa je teutonia, je fakt krasny len troska drahy, gesslein F6... no uvidime...

zdravim vsetkyt...

petkaerdal
10. jan 2009

ahojte,tak aj ja som uz doma,idem odfotit to brusko,nech sa zasmejete 😀
Jani,skoda,ze si nedosla,s babulkou sme sa dneska videli,vsak? 😉

petkaerdal
10. jan 2009

tvojka,nieje akcii,ale xxxLutz a Leiner dava 10%zlavu pre dvojicky,co robi 100eur,tak nam to ponukli,dneska sme ho videli zase a sme rozhodnuty uz pren
tvojka,dneska som videla aj tenTFK,cerveny v sportovej verzii,neviem,ci je aj s vanickami,ale je siroky,nevojde cez dvere a vobec sami nepacil...cenu toho ani neviem

petkaerdal
10. jan 2009

foto pridane 😀 😀
ta prva cast odpovede vyssie bola pre Janku 😀

petkaerdal
10. jan 2009

Jani,brusko mas krasnuckeee 😀

babulka123
10. jan 2009

petka mohla by si sa mi skusit opytat v tom obchode Leiner alebo Lutz co by vysiel ten nas... mozno este o par eur lacnejsie... to by bolo super....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre