Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

janula13
2. dec 2008

ved ani ja by som nedala, je dost inych krajsich 😀
peti ja aj ked si chytim nos, tak ma napne, to uz len psychika zapracuje a predstavim si ten pach, ja na to ani mysliet nemozem a je mi zle...zatial zijem na hrozne a jablkach 😀

petkaerdal
2. dec 2008

ved uz som ti vravela,ze apson za mna uz vracat nemusis..mas to u mna ale 😀 😀

uz to posun Babulke 😉

janula13
2. dec 2008

mam to u teba vravis? 😀 😀 😀 eby som to nenapadne podstrcila babulke? 😉 😉 😉 keby sa to tak lahko dalo 😉 Inak mamina mi zistila co ona brala zelezo a co nezatazuje zaludok, tak to sa vola actiferrin, nepredpisal ti to?ale uz mi je fakt zle, vam tak vela nejdu sliny, ja slintam ako pes, a musim to vypluvat ked mam kde, je mi zle ked to prehltam...cudny priznak, co?

petkaerdal
2. dec 2008

Jani a vies,ze mam presne aftiferrin 😀 ,tak vidis,nech kupi drahy ten ,ako mam ja,ked ti tvoja dr.nenariadila
aj mne sli sem tam tak vela sliny,blby pocit..
rada by som ti nejak pomohla,ale hadam ti to uz bude kazdym dnom ustupovat pomalicky a babule zacinat 😝

petkaerdal
2. dec 2008

aktiferrin

janula13
2. dec 2008

sranda, tak dufam ze donesie to, ja nepotrebujem zrovna zatazit zaludok...tak to posuvam pomalicky a nenapadne babulke, len aby ma tu pri tom nenacapala 😀

petkaerdal
2. dec 2008

nenacape,ta sa venuje teraz Marekovi,az vecer neskor nakukne a to uz bude mat na sebe 😀

a uz kupil,mala si mu zavolat nech donesie ten,co mam ja,asi bude ten najlepsi

petronela7
2. dec 2008

tu sa mi schovavas Janulik 😀

petkaerdal
2. dec 2008

baby,kde je v Ba ten obchod CA? je to v auparku?

mici11
2. dec 2008

Babenky idem sa venovat drahemu, zajtra sa ozvem ked pridem z poradne a z mesta.Tak sa majte cmuk cmuk

babulka123
2. dec 2008

myslim ze CA je len tusim v Avione..

petka ako ma ty poznas...hehehe ale neviem co budem mat na sebe????

ahaaaaaa takze grckaci vyrus mi tu davate.. Petronelka chyyyyytaj , mna preskoci.. aj ked kyselinu a zahu citim ako hovado....

petkaerdal
2. dec 2008

mici,som zvedava,ozvi sa,ja idem rano na krvicku 🙂

babul,ale janka ti to uz hodila,kym si tu nebola...mne nieje nic,ako sa tu smejem,ked viem,ze sme v poriadku,ja neviem ani ,co je kyselina... 😀

babul o com zase tocis? alebo ja uz neviem,co som pisala...co co budes mat na sebe? 😅 😅 😅

babulka123
2. dec 2008

co ja viem , ty si to pisala ze sa teraz venudjem marekovi a ze potom nakuknem a uz ich budem mat na sebe.. predpokladam ze islo o grckajuci vzrus.. ale ja ho rada niekomu prenecham.. a orkem toho vies velmi dobre ze ja idem v tvojich slapajach takze ... hehehe ani ja nebudem grckat..

petkaerdal
2. dec 2008

no ides len po mne na tehu vlak a tehu vlnu moja,ale grcaknie ti prenechala Janka a mici,to sa uz davno dohodli,nepamätas 😀 a po tebe neviem kto ide,matka tusim,ale ta tu je pomenej,takze si to nejake dni uzijes a podla toho,co citis uz teraz to vyzera,ze si to chytila 😀

babulka123
2. dec 2008

neeee ja budem strasne vela plut na Petronelku z GF temy ona je teraz po KET.. takze ide po mne.. ja som taka rozpoltena osobnost.. na baby z GF nemozem zabudnut..

petkaerdal
2. dec 2008

ja viem o koho ide 😉 to uz je teda na tebe na koho to hodis 😉

idem pozerat,ide mi serial..
zajtra idem na krv,dufam,budem mat dobre vysledky

pa zatim 😉

petronela7
2. dec 2008

cenim si to Babulka 😉 uz len par dniiii.... asi to nevydrzim a idem na krv uz v piatok, dam vediet... dufam ze si ok tehula nasa 😀

Peti ahoj, my sa takto zatial nepozname, ale cez janku a babulku viem o tebe dost 😅 i to aku mas teplotu, krcok 😅 snad vsetko 😀 😀 😀 a gratulujem k dvojkam

babulka123
2. dec 2008

peti .. dobru nocku..

petka .. sem musis chodit castejsie tu ta tak nakazia ze budes tehu aj keby si nechcela..

petronela7
2. dec 2008

ahoj zlatko, no budem nakukat teda castejsie 😉 ako sa citis? krvicka dufam uz nieje...

babulka123
2. dec 2008

niiii ziadna .. teda uz ani nebude.. zajtra by som "nemala" dostat.. takze uvidiem.. brusko ma boli dost.. ale uz je to troska lepsie.. stale mam pocit ze dostanem ale vraj je to ok.. teda aspon o tom ma presviecala janulka..

janula13
2. dec 2008

teda a ja som pridala foto banderka, zamrzol pc tak to trvalo a vy ste vsetky zdrhli... ☹
petka tak si ma nasla aj tu, aj tu je mooc dobre, pridaj sa aj sem 😀 grckanie si rozdelte tehule, len nech uz mne nie je zle, zmilujte sa nado mnou 😀

babulka123
2. dec 2008

janulka kde v tebe su tie 2 to teda neviem ale brusinko mas kraaasne .. pockaj ked sa ja budem fotit budete mat pocit ze som snad uz aj porodila.. hehehehee

petronela7
2. dec 2008

hehe babulka 😀 😀
nieco take funny som aj ja chcela napisat na Janulkine velko-male brusko, si ma predbehla...

janula13
2. dec 2008

babul, takl teraz som sa nahlas rozosmiala 😀 😀 😀 😀 s tebou je ina sranda 😀 nuz ja som mala predtym brusko naopak taky lavor prevrateny, tak teraz to uz vidim, este su malinke tak take sa aj do mna vmestia, co bude neskor netusim, budem sa vznasat pri plafone s tym balonom a manzel si ma da na snurku, potiahne, ked bude nieco potrebovat 😀

babulka123
2. dec 2008

hehehe ja si to viem zivo predstavit.. mne vcera marek akurat povedal ze musi zohnat karbobrusku lebo ze za chvilku bude musiet burat zarubne.. hulvat...... hehehehehehe

jaaaj a rozhodol sa ze si musi spravit tukove zasoby lebo potom vraj uz na neho nebude cas.. nooo strasne.. .aka podpora...

petronela7
2. dec 2008

hehe tusim si vsetci rovakiiii 😠 😀

petkaerdal
2. dec 2008

petronelka ahoj a dakujem,ja tiez co to o tebe viem,citam tak letmo aj vasu temicku...len som nejak nikde nepostrehla ten tvoj tesit,viem,ze si tusim robila,je pozitivny dufam 😉 ha??

baby teraz si nas nejak pomenujte,ked sem bude chodit aj petka vasa,lebo neviem koho myslite vzdy 😉

Petka ostan teda aj tu u nas,tu sme sama tehula 😉

babulka123
2. dec 2008

babulky prajem vam dobru nocku .. draky navrhol ze ideme kukat DVD do spalne a to znamena ze mi bude hladkat chrbat co ja priam zboznujem.. takze si to idem uzivat... cmuuuuk

petronela7
2. dec 2008

dakujem Peti, ak mi to v piatok vyjde, tak som tu ako na koni - nonstop 😀 😀 😀

no s tym pomenovanim teda suhlasim, kludne mozete pisat moj nick - petronela i ked som Petra, ale tu je to fuk... 🙂

petronela7
2. dec 2008

papa babul, zajtra ti pisem, bru noc a snazivec nech pekne skrabka...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre