Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

mici11
5. dec 2008

Mataaa aj tebe prijemny vecer a pohladkaj za nas chrustikov v brusku 😉

petkaerdal
5. dec 2008

tak som presne otehu 7.10,zvlastne,ked som s drahym ani nebola 😀 😀 😀
ja som milovala kebap a teraz tie hambace,ale len sunkove s kapustickou mnam,,zajtra kupim ale 4 😀
mne nechuti varena strava,vcera co som aj navarila,ani som sa nedotkla,ja fakt len to pecivo 😅

gate si este nekupila? ja ich uz nosim o 106 🙂

petkaerdal
5. dec 2008

Matka prijemny vecer,vychutnaj zmrzku a pekny vikend tiez 😀 hladkaj domcek s babätkami 😀

mici11
5. dec 2008

Jaj Petka a co na to drahy 😀 😀 😀
Gate dnes mali najneskor prist, teda moje cislo, ale neprisli ☹ , ale uz by mohli. Lebo moje zapinam uz LTT 😠
Varena strava nechuti ani mne, okrem a to sa uz opakujem jak blbec 😀 syr a pizza 😀

petkaerdal
5. dec 2008

no ze ci je to jeho spytal😀 jeho rodina nevie,ze sme boli na ivf,nevedia o probleme a sme sa smiali s Erdalom,ze ktovie,co si tak pomysleli,ze sme aky plodni,ked dvojicky,tak sa vzdy zasmejeme 😀

ake cislo si to objednala?
coje LTT?

syr som nejedla od kedy som tehu vobec,myslim vyprazany,inak opatrne,vyprazane sa nema vobec v tehu
a pizzu sme si pravidelne objednavali s muzom,vikend,co vikend v sobotu pri film a teraz mi je z nej bleee

mici11
5. dec 2008

LTT- len tak tak 😀
38 som si objednala, lebo su uzke az dole, takze vraj su posunute o cislo.Obliekla som aj 36, ale rychlo by som s nich vyrastla. Ale co mali klasicke rovny strih tak mi bola 36 velka. Fakt asi zalezi od strihu. Ale uz sa ich neviem dockat. Ked ich konecne budem mat, tak odfotim.Ak nepridu do stredy kaslem na ne a objednam cez net tie co sa nam pacili s Janulkou 😉

Tak vy ste fakt riadne plodni parik 😉

petkaerdal
5. dec 2008

aha,aka nova skratka 😕 😕 😕 ,uz budem vediet

ked su uzke,tak super,ale co som ja skusala boli siroke,ja mam 36 ale dneska som pozerala,ze ta guma nieje moc velka,asi budeme este jedny neskor kupovat 😅

mozno to dojde v pondelok a v obchodoch si nebola kukat?

no sme teda plodniii riadne,vzdy som chcela dve deti,ale asi budeme mat tri 😝 ved co s mojimi embryskami,co sa chladia 😉

petkaerdal
5. dec 2008

kde je ta Janka ? nesla niekde dneska nevies?

mici11
5. dec 2008

ta skratka je u nas dost rozsirena 😀 mozes ju rozsirovat dalej 😀
Bola som aj v inych obchodoch, ale tam nemaju uzke. Ale pacia sa mi este jedny take rovne a tie mi stacia 36, Ved este pockam, ale uz nie dlho 😀 lebo budem chodit s holou ....
Janka mala ist rano k obvodnemu a potom neviem ci sa niekam chystala 😕
Ja by som chcela tiez 2, uvidime ako sa nam bude darit 😅

mici11
5. dec 2008

Petka viem, ze vyprazane sa moc nema, ale potom by som uz bola fakt len na suchej strave. Ale snad sa to u mna zlepsi 🙂

petkaerdal
5. dec 2008

uz budem vediet a budem sirit 😀

no a co,ked nekupis,tak budes chodit s holou 😀 😀

no to viem,ze mala ist k obvodnemu ale potom nevravela nic,ze by na nas zabudla?

ja mam dvoje,jedny cierne,pekne od sestry

petkaerdal
5. dec 2008

co robis inak? okrem toho,ze tu cmaras so mnou 😉

mici11
5. dec 2008

Okrem toho este robim, teda sa skor tvarim. Ale na dnes uz balim robotu. Viac ma bavi si s tebou cmarat 😉 Drahy sa opyta co som urobila, tak mu ukazem co som nacmarala na koniku 😀 To bude vyplata 😅

mici11
5. dec 2008

No s holou teda 😀 😅

petkaerdal
5. dec 2008

tak to bude vyplata teda 😀 😀 😀
ja pojdem za chvilku do sprchy ,kedy ti chodieva domov? az takto neskoro?

mici11
5. dec 2008

Veru az takto neskoro a zacina okolo 8:00 a to ma vlastnu firmu, asi ma na nic sefa 😀 😀 😀 Ale uz mi pisal cez skype ze odchadza z firmy. Dam si zatial aj sprchu, potom este nakuknem 😉

petkaerdal
5. dec 2008

tak ale radsej budem robit cely den ,ale sam na seba mici 😉

idem aj ja do sprchy

mici11
5. dec 2008

to je pravda, ked clovek robi sam na seba tak to inak berie a jeho velmi bavi co robi. Jeden z mala stastlivcov co mu je praca konickom. Ok zatial cmuk akurat dorazil moj pan domu 😀

petkaerdal
5. dec 2008

lucim sa aj ja,skoda,ze som tu nestretla teba Janka,neviem,co je s tebou,mala si sa mi ozvat 😕 ...

krasny vikend vam prajem 😉

janula13
5. dec 2008

Ahojte babulienky, mrzi ma, ze som sa neozvala, ale cely den som nebola pri PC, rano u obvodaka a potom som cakala v byvalom byte na kamosku a potom niekolkohodinove stretko s nou v restike..aaaaa MIci, dala som si teda konecne vyprazany syr, ale priniesli mi tri platky, ako keby vedeli 😀 tak musela kamoska dojedat a prisli sme az vecer a to som mala dost...takze peti teba by som aj tak nestihala, sice som cely den nic nerobila, aale strasne ma to unavilo...a viete ci parve jem ked vam pisem?vanilkovu zmrzku a zajtra si nakupim, mne chutia vsetky, ale mam rada tu od cartedor netusim uz ako sa to pise a mascarpone, ta je uuuzasna, peti odporucam do pozornosti, s lesnym ovocim, ale mam rada aj karamelove, orieskove...vsetky asi...a zajtra ma zase caka rusny den, chceme ist na nakupy ak budem schopna a chcem pozriet tie gatuse, uz fakt trpim, dnes som pobehovala po restike s rozopnutym zipsom a maskoval to sveter uviazany okolo pasa 😀
tak babulky, krasny vikendik a priberajte...ja mam teraz taky velky balonik, ale on do rana zase splasne 😀 Mici, sexy foto s bruskom 😀

janula13
5. dec 2008

este mi tak napadlo, viete co by som chcela, take nejake pekne fotky, cierno biele alebo ta slonova kost s bruskom, aj akty ak by nic neukazali, ale aby boli pekne, budu musiet byt bez hlavy a vyretusovat strie 😀 Kamarat by aj spravil, je velmi sikovny, len daleko...Mici ved si videla tie foto v GF na stenach, nie su uzasne a je tam aj kontakt....

mici11
6. dec 2008

Ahojte babenky,

prajem pekny vikendik 🙂
Janulka, ze si sa aj ozvala, uz sme mali o teba strach 😉 , ale je ti odpustene 😉
Janulka tak take fotky chcem aj ja,velmi sa mi pacia. U nas ich robia v jednom ateliery, ale aj moj drahy ma zalubu vo foteni a aj vo photoshope. Ale urcite chcem take fotky. Dam si ich spravit v ateliery a dom a moze drahy spravit aj troska odvaznejsie 😀 , ale iba trosku 😉
Tie v Gyn-five su peckove 🙂 🙂 🙂

babulka123
6. dec 2008

ahojte babulky ja som vcera vecer zdrhla ku kamoske, ved dnes bol mikulas a tak som bola odniest mikulasa krsnatku a ostala som tam aj spat... marek bol na party aj tak nebol doma takze to bolo jedno ..

inak mi je fajn, brusko uz neboli vobec, ale ja som tak neskutocne unavena.. to nieje ani pravda... cokolvek spravim potom minimalne pol hod.lezim lebo nie som schopna sa pohnut... zrychlil sa mi tep a to mi dost vadi ale inak mi je super... a zatial neblvkam... hehehe

babulka123
7. dec 2008

kde ste kto??? dva dni a nikto tu nebol.. no pekne beriete tie vianoce nejako vazne..hehehehe

mataaa
7. dec 2008

Nazdar babenky,
tak sa hlasim az dnes vecer. citim sa celkom fajn. brucho uz neboli. Zato ma trosku pobolieva hlava, aj sa mi toci. A okrem toho mam od piatku teplotku 36,9 - 37,0. Zeby sa to fakt podarilo.

aky ste mali vikend. ja som ho stravila doma polopracovne, pololezmo. Teraz mame fajn program, zacalo nam v pivnici tiect potrubie, tak odchytavame vodu. fajn ukocenie vikendu 😠

petkaerdal
8. dec 2008

ahojte,tak my sme boli cez vikend u rodicov,vcera sme sa vratili,ale uz som sa sem nedotala

kocky,s tymi foto to je velmi dobry napad 😉

babul,ako sa mas?

Matka superko,vyzera ti nadejne,ktroy si uz den po ET?

petkaerdal
8. dec 2008

baby,kuknite na moje nove foto,rastieme pekne rychlo,to som ani nemyslela,chcem sa vidiet v 30tt ,budem pekny slon 😅

mataaa
8. dec 2008

Peti ahoj,
preco ako slon, brusko mas pekne, ved tam mas dvoch chrobackv, to chce nejaky priestor. Neboj.

Ja soms a dnes rano vazila a pribrala som 3kg len stimulkou, takze ked som tehu tak aj budem vyzerat ako slon. Ale to nebudem riesit. Dnes som 7den vratane ET.

petkaerdal
8. dec 2008

Matka aj ja som mala 3kg po stimulke navyse 😖
mne sa zda to moje brusko velke na 11tt 😕

bolia ta prsia? netestnes? kedy by si mala mat menzes?

babulka123
8. dec 2008

aha pupkac... hehehee ahooooj peti.. som myslela ze sa niekde flakas ked si tu nebola cely vikend..

hhehehe ja sa radsej ani fotit nebudem lebo je to strasne... bojim sa aj na vahu postavit..
a okrem toho ze mi srdiecko stale bije rychlo je mi normalne dobre...vazne nic ma neboli nepicha... no uzivam si to ....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre